Opinie o artefakt.pl - Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Agnieszka

Zdecydowanie nie polecam - nie realizują zakładanych celów, niektóre parametry pogarszają. Po podpisaniu umowy zaczynaja się problemy w komunikacji. Po wystawieniu negatywnej opinii i zerwaniu umowy żądają dalszych opłat za zadania których nie wykonują zasłaniając się umową. Wymagają żeby płacić za zadania, których nie wykonują. Zdecydowanie (usunięte przez administratora) i krętacze.

seowcy123

Atmosfera na plus ale niestety kierownictwo oraz wynagrodzenie na duży minus. Jak na agencję, która ma się za najlepszą w Polsce wynagrodzenie to śmiech na sali. Odradzam. Wszędzie zarobicie więcej.

Zuzanna
@seowcy123

Serio mają się za najlepszą w Polsce? Słyszałam o wielu agencjach, ale o tej nie :D A czemu wynagrodzenie na minus? Ile dostajesz że jesteś niezadowolony?

seowcy124
@Zuzanna

3 tys na rękę w obecnych czasach w tej branży to chyba lekka przesada, wszędzie płacą więcej

Zuzanna
@seowcy124

Rzeczywiście :P A podwyżek żadnych nie dają? Albo premii?

Suger

Przestrzegam przed tą firmą nie potrafią pozycjonować... na naszą małą firmę nie potrafili nas wypozycjonować nawet na TOP 10 w naszym mieście zaledwie 100 tysięcznym przy naszej branży w której jest 20 podmiotów. Obiecali pierwszą trójkę ale żeby płacić co najmniej 3 miesiące. Później wypięli się narzucili 4 miesiąc do zapłaty zasłaniali się umową mimo że w rozmowie z Panią było ustalone że płacimy 3 miesiące i po 3 miesiącach ich oceniam. Później już nikt z Tobą nie chce rozmawiać a ich prawnik którymi są obstawieni i komornikami straszą. Ludzie proszę Was nigdy nie korzystajcie z ich usług. Zostałem niesamowicie (usunięte przez administratora)

Aleksandra

Również chciałabym wyrazić negatywną opinię o usługach pozycjonowania przez firmę Artefakt. Osoba odpowiedzialna za sprzedaż jest jak bardziej profesjonalna, zadzwoniła do mnie o czasie, przesłała szybko ofertę i pomogła w doborze odpowiedniej oferty. Niestety później kontakt z klientem przejmuje osoba, która zajmuje się pozycjonowaniem i tutaj niestety był koszmar współpracy. Kojarzycie "panie z dziekanatu"? Czułam się, jakby każde moje pytanie było niemile widziane (nie mówiąc już o pytaniach, kiedy coś zostanie zrobione - tutaj czułam, że już przeginałam i druga osoba się obrażała) + czas oczekiwania na odpowiedź mailową wynosił nawet do tygodnia (musiałam zadzwonić, aby uzyskać odpowiedź). Do dzisiaj nie dostałam też wyceny dodatkowej usługi, o którą poprosiłam o samym początku współpracy. Po niedługim czasie poczułam, że pozycjoner tak bardzo nie czuje chęci do pracy, że idzie po linii najmniejszego oporu. Być może jest tak ze wszystkimi klientami, nie mnie weryfikować. Jestem świadoma tego, że efekty przychodzą z czasem, ale przy takich opłatach miesięcznych nie chcę być dłużej olewana. Usłyszałam tylko, że na pozytywne efekty pozycjonowania długo się czeka, a ja nie jestem jedyną firmą z którą Artefakt współpracuje (czyli płać i czekaj, nie wymagaj). W tym momencie odechciało mi się jakiegokolwiek kontaktu. Mam poczucie, że po prostu opłacałam część czyjegoś wynagrodzenia. Podsumowując, usługi nie przyniosły żadnego klienta i pozostawiły mnie z niesmakiem. Życzę większego szacunku do klienta i zaangażowania w swoją pracę.

Brałeś udział w rekrutacji do Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Niestety słabiutko wypada ta agencja w pozycjonowaniu. Umowa, wycena, kontakt, optymalizacja na +, ale kluczowa kwestia jaką mają się zajmować, czyli pozycjonowanie zero efektów przez blisko rok. Nie polecam jako klient.

@ja

Choć trudno jest nam odnieść się do tej sytuacji bez konkretnych danych, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zawsze staramy się reagować na sygnały od klientów i wyciągać wnioski, które pozwalają nam ulepszać naszą usługę.

Niestety nie polecam tej agencji do współpracy. Po pierwsze nasza kampania w internecie kompletnie nie przyniosła efektów (0 konwersji przez trzy miesiące). Dodatkowo kiedy chcieliśmy rozwiązać umowę z powodu braku wyników to firma przestała nam odpowiadać na wiadomości. Po kilku tygodniach i kilkunastu mailach odezwała się nasza opiekunka kampanii, tłumacząc się problemami zdrowotnymi i urlopem. Zapewniała, że przedstawiciel Mateusz B z którym podpisaliśmy umowę "skontaktuje się jeszcze dzisiaj". Nie doczekaliśmy się kontaktu, otrzymujemy tylko kolejne faktury za usługi. Firma nie wywiązała się z żadnego zobowiązania oprócz włączenia kampanii, które nie przynoszą żadnych rezultatów. Żadnych modyfikacji, sugestii, żadnej analizy sytuacji. Kampanie są już wyłączone, po audycie okazało się że od początku zostały źle skonfigurowane. Nadal otrzymujemy faktury...

Czy Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Artefakt

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę. Dotyczy to również okresu próbnego.

antrax
@Artefakt

nie wszystkim, copywriterzy pracują na uod

Wojciech
@antrax

I jak to jest rozliczane u copywriterów na umowie o dzieło w Artefakcie? Czy tacy pracownicy dostają wypłatę zależną od wypisanych znaków ze spacjami, czy w jakiś inny sposób? Są jakieś minimalne ilości do wypisania w ciągu miesiąca?

Zuna
@Wojciech

Tak, jest płacone od zzs

Gall Anonim

Nieprawda :) Kłamiecie, Umowa zlecenia albo o dzieło ;) :P

Magdalena
@Gall Anonim

Może to się różni w zależności od stanowiska? W każdym razie OK. A na jaki okres ta umowa i jakie warunkie mniej więcej?

Gall Anonim
@Magdalena

Pani Magdaleno ;) Artefakt napisał, że wszystkim swoim pracownikom daje umowę o pracę..... Czyli kłamie ;) Bo gdyby napisał, ze zależy od stanowiska, kto jaką dostaje umowę to byłoby inaczej. Ale tak.... no kłamie ;)

TAAP

Nie polecam i doradzam, Podpisujcie tylko umowy wyniku czyli po zakończonym okresie umowy możecie sprawdzić jakie prace zostały wykonane na swoim serwsie. Oczywiście piękne rozmowy przez tel i email, mydlenie oczu.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron?

Artefakt

W poszczególnych działach naszej firmy stosujemy różne formaty wynagrodzenia. Przykładowo w działach PPC oraz handlowym mamy podstawę wynagrodzenia + prowizję. Z kolei w dziale SEO - wynagrodzenie zasadnicze.

JB

Jedyny cel Artefaktu to podpisać umowę, potem klient już jest nieważny ważny Jeśli czytasz tą opinię trzymaj się z daleka od tej firmy.

Dawid

Jakie są wyniki w firmie?

Jacek

Niestety musimy przychylić się do negatywnego zdecydowanie stanowiska Po 6ciu miesiącach bez poinformowania nas umowa została przedłużona, domaganie się dalszych sum bez jakichkolwiek podstaw, zaś wyniki zupełnie nie czytelne. Wydane ponad 1,000zł nie przyniosło ani jednego klienta, pozycjonowanie nie zdało zupełnie egzaminu. Trudno nam polecić firmę, raczej dwronie

@Jacek

Dzień dobry, chcielibyśmy konkretniej odnieść się do Pana sprawy, jednak na podstawie tak znikomych danych jest to niemożliwe. Chętnie wyjaśnimy tą kwestię - prosimy podać nazwę domeny lub skontaktować się z nami bezpośrednio. *W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że zarówno w przypadku pozycjonowania, jak i reklam płatnych (PPC), tak podczas przedstawiania oferty jak i w samej umowie, warunki współpracy zaznaczone są w bardzo transparentny sposób. Dotyczy to m.in. przejścia umowy na czas nieokreślony po upływie określonego i wyraźnie wskazanego terminu. Żadne zmiany nie mają miejsca bez uprzedniej, pisemnej zgody klienta.

@Artefakt

Dzień dobry, Dziękuje, za udzieloną odpowiedź. Nie przekonuje mnie ona w żaden sposób.  Mianowicie na początku zacytuję Państwa widniejące okienko z komunikatem na stronie: ,, Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas możesz złożyć aplikację, odezwiemy się w odpowiednim czasie’'. - identyczny jest on także na innych podstronach firmy z opisywanymi stanowiskami pracy w początkowej ścieżce rekrutacyjnej. [Tutaj pomijam już, choćby jeden występujący błąd w pisowni, zatem nie czepiam się go.  Sam również popełniam  błędy w piśmie.]   :-)  Dodatkowo posiadam zrzut ekranowy strony www, który zawiera przyto(usunięte przez administratora) Pomimo tego, że rekrutacja chwilowo została wstrzymana, nie ma napisane klarownie i rzetelnie, np.: ,,Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami / kandydatami'' itp.  Jednocześnie dopowiem, iż  w ubiegłym roku (2020) nie było zamieszczonego takiego stosownego komunikatu.  Zresztą w takiej sytuacji portale typu: pracuj.pl, https://pl.indeed.com/  ─ nie poddawałyby procesowi agregacji Państwa ofert pracy w obszarze prowadzonych przez siebie serwisów ogłoszeniowych. Dziwnym sposobem inne przedsiębiorstwa mają wprost napisane na stronie zastrzeżenie, przykładowo: *Skontaktujemy się tylko wyłącznie z wybranymi osobami  / kandydatami ….etc. Odnoszę nieodparte wrażenie, że z kogoś próbujecie Państwo durnia zrobić. - [DLATEGO nadesłana odp. w ramach witryny GoWork.pl, nie brzmi ona  przekonująco.]- Nie mniej jednak, patrząc na okoliczności łagodzące i dobrą Państwa wolę. Wyrażoną choć trochę przez chęć odpisania i tak nic nie da. Finalnie i tak, mojej ponownej, bo już trzeciej aplikacji z mojej strony nie będzie. Temat uważam za zamknięty i wyjaśniony. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Wojciech
@Jacek

Spotkała mnie ta sama sytuacja, radzę zastanowić się 20 razy przed podpisaniem umowy z tą firma, ja płacę teraz za swoją naiwność.

kandydat

do +COPIK+ Aplikacje składa się do nich poprzez dedykowaną stronę https://www.artefakt.pl/praca Poczytaj, a nie wylewaj życiowego żalu w internecie.... wysyłałem przez formularz, odpisali. Tom

@kandydat

Tak wysłano z portalu, Ale skąd Pan mógł o tym wiedzieć, nie prawda? Pozdrawiam

+Copik+

DWA razy do Państwa wysłany został z mojej skrzynki e-mail aplikacyjny. Do tej pory nie przyszła nawet odpowiedź odmowna, a odnosząca się do ogłoszenia o pracę. W dodatku nie zostało przysłane  żadne zadanie rekrutacyjne. Pierwszy raz aplikacja była wysłana w lipcu 2020, a później drugi raz w grudniu 2020 r. Czytając te wszystkie pozytywne komentarze, aż trudno jest w nie uwierzyć. W takiej sytuacji można zastanawiać się, w jaki sposób powinno się je właściwie interpretować. Kiedy, nie wiadomo, czy człowiek pozostał ot tak olany, potraktowano go mniej więcej niczym zbędne powietrze ze spuszczonej opony pojazdu, np. zachowanie typu mamy cię człowieku gdzieś itp. ???????????? Szanowni włodarze firmy Artefakt, postawię Państwu jedno pytanie. Pyt.: Czy tak powinno wyglądać poważne podejście przedsiębiorstwa, niezależnie od jego charakteru (bez względu na jego formację official / unoffical) spółka państwowa bądź w roli istniejącego na rynku (od roku 2005)  ─ podmiotu gospodarczego mającego w ręku sektor prywatny? Trzeci raz już nie będzie aplikacji z mojej strony na adres: firma@artefakt.pl.  Po prostu teraz sprzątnę, oczywiście w cudzysłowie to ujmę: '' Proch spod waszych wirtualnych drzwi '' Zdmuchnę również kurz niesmaku, niedowierzania plus (+) zdziwienia  ze swojej klawiatury. Następnie udam się w dalszą drogę. Pójdę tam, gdzie traktują ludzi poważnie, dotyczy to także poczty internetowej. Pozdrawiam serdecznie

@+Copik+

Dzień dobry, trudno nam jest odnieść się do Pani/Pana indywidualnej sytuacji rekrutacyjnej. Regularnie otrzymujemy wiele CV od kandydatów, również poza bieżącą rekrutacją i nie jesteśmy w stanie skontaktować się z każdym. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty. Proces rekrutacyjny traktujemy bardzo poważnie i dokładamy starań, aby przebiegał on w możliwie najbardziej komfortowych warunkach, z zachowaniem pełnej komunikacji z kandydatem, z którym podjęliśmy kontakt.

Z ilu etapów składa się rekrutacja na Webmastera? Czy jest zadanie rekrutacyjne?

Artefakt

Rekrutacja na Webmastera ma kilka etapów, w zależności od umiejętności kandydata.

@artefakt macie nowe przyjęcia ?

@Paweł

Tak, znajdziesz nasze oferty pracy min. na pracuj.pl oraz https://www.artefakt.pl/praca

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Agencja SEO/SEM Artefakt - pozycjonowanie stron?

Artefakt

Prosimy o skonkretyzowanie pytania, lub napisanie do nas na firma@artefakt.pl

Może ktoś podzieli się opinią o pracy, atmosferze i zarobkach, chciałbym złożyć cv

Jaki dress code obowiązuje w Artefakt Sp. z o.o.?

Artefakt

Dzień dobry, w naszej firmie obowiązuje styl casualowy, swobodny, taki aby każdy czuł się dobrze w tym co nosi.

Hej, Jakie są zarobki na stanowisku juniorskim i specjalisty w dziale SEO? Możecie podać chociaż widełki? Pozdrawiam

@Marta

Pani Marto, trudno odpowiedzieć na to pytanie. To zależy od wielu czynników min. doświadczenia i umiejętności pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Artefakt sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Artefakt sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artefakt sp. z o.o. sp. k.
2.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Powstańców śląskich 5
    53-332 Wrocław

Artefakt sp. z o.o. sp. k.