Opinie o artefakt.pl - Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artefakt sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

zofia

a jakie zarobki ma specjalista ds sprzedazy?

@zofia

To zależy :) generalnie jest system podstawa + prowizja, więc można trochę wykręcić, jeśli się dużo sprzeda. Podstawa na start zależy od doświadczenia.

Ed
@A.

Co do pracy handlowca - muszę powiedzieć, że w sprzedaży w Artefakcie pracuje się dość komfortowo i w fajnej atmosferze, chociaż jest jeszcze parę kwestii do poprawienia i usprawnienia.

Ktoś

Możliwości rozwoju jest trochę :) Najwięcej jest szkoleń wewnętrznych, można też wyjechać na jakąś konferencję branżową. W dziale AdWords co jakiś czas są dostępne szkolenia organizowane przez Google.

Hanna

@Ktoś - a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia w Artefakt Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia możliwość rozwoju (szkolenia/kursy)?

Ktoś

Ja uważam, że w Artefakcie pracuje się dobrze. To pewnie też zależy od działu, ale mówię z mojej perspektywy (nie SEO). Pracy jest rzeczywiście sporo, ale nie ma np. przymusu siedzenia po godzinach. Oczywiście zawsze znajdzie się powód do narzekań, ale to chyba taka polska cecha ;)

@Ktoś

Przymusu siedzenia po godzinach nie ma, ale jest przymus siedzenia w konkretnych godzinach. Nie ma elastycznego czasu pracy. Pewno, że zawsze jest powód do narzekań - najgorzej jeśli tych powodów jest za dużo...

Ktoś

Co do godzin pracy, to jest sporo osób, które się dogadały, że przychodzą wcześniej/wychodzą później albo na odwrót, bo im tak wygodniej. Nie wiem, czy to taki problem. Wiadomo, że fajniej byłoby móc przychodzić do pracy w jakimś określonym przedziale czasowym, ale z drugiej strony może to trochę dezorganizować pracę, jeśli potrzebujesz porozmawiać z kimś i nie masz pewności, czy go zastaniesz.

Brałeś udział w rekrutacji do Artefakt sp. z o.o. sp. k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Niestety bardzo nie polecam tej firmy. Z perspektywy wieloletniego pracownika, wiem że zarobki nie są konkurencyjne - w innych agencjach na podobnym stanowisku zarabia się więcej. W Artefakcie panuje ogólny chaos, jeden specjalista ma za dużo klientów i nie da się w takim systemie dobrze obsłużyć wszystkich. Stąd niestety jest duża rzesza niezadowolonych Klientów oraz duża rzesza niezadowolonych pracowników, którzy wykonuja pracę za kilka osób i za niezbyt konkurencyjne wynagrodzenie. Dodam jeszcze, że owszem z pracownikami prowadzone są rozmowy, pytania co można by zmienic, poprawić w firmie, ale po takich rozmowach nic się nie zmienia. Wszystko jej jak bylo od kilku lat.

Hanna

@A., dziękujemy za Twój szczegółowy komentarz. To bardzo dobrze, że firma zapewnia tyle benefitów swoim pracownikom. @ano, dobrze, że jesteś zadowolony. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co jeszcze możesz napisać o pozytywnych aspektach pracy w Artefakt Sp. z o.o.?

ano

Jako dość świeży pracownik mogę powiedzieć, że praca jest całkiem ok. Można się sporo nauczyć. Plusem jest też lokalizacja w centrum.

Hanna

A jakie benefity oferuje Artefakt Sp. z o.o. osobom zatrudnionym?

@Hanna

Jeśli chodzi o benefity Artefakt oferuje (część w formie dofinansowania): kartę multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, owoce raz w tygodniu. Poza tym często organizowane są imprezy firmowe, a raz w roku jest wyjazd integracyjny.

B.
@A.

Super! Tyle benefitów. Szkoda, że to tylko próba zrekompensowania marnych płac. Zresztą co to za benefit, jeśli i tak trzeba do niego dopłacić?

Jak wyglada teraz atmosfera i praca w tej firmie?

@ja

Atmosfera to jedna z najmocniejszych stron Artefaktu. :) Jest sporo integracji formalnych i nieformalnych, z większością osób można się bez problemu dogadać. Jest raczej luźno i przyjaźnie - takie przeciwieństwo korpo.

@A.

A jezeli chodzi o zarobki to jak to wyglada?

@ja

to zależy ile oczekujesz ;) Generalnie nie jest źle, ale ile Ci zaproponują na start też zależy od doświadczenia i umiejętności.

nick
@A.

Jasne, przeciwenstwo korpo i luźna atmosfera. Atmosfera niestety jest słaba, bo ludzie są niezadowoleni i narzekają po kątach. Sztywne godziny pracy od 8.30-16-30 i zakaz spóźniania. W firmie próbuje się wprowadzić korporacyjne zasady, tyle, że nikt nie wie jak to zrobić i wychodzi niewypał.

gienia

A ktos mi moze napisac jak wyglada rozmowa kwaliikacyjna na specj seo? Pozdr

Nieobcy

@TenObcy Wiadomo, że firma nie jest idealna, ale bez przesady. Rotacja jak na taką ilość pracowników jest raczej na standardowym poziomie. Rozwój to bardzo indywidualna kwestia, ale nasze potrzeby są brane pod uwagę. A co do kasy - wiadomo, że każdy chciałby zarabiać więcej.

TenObcy
@Nieobcy

Prawda jest taka, że pracownicy bardzo narzekają i są niezadowoleni. Tylko kierownicy nie dostrzegają, albo nie chcą dostrzegać tego, co jest nie tak i nie próbują nic zmieniać, ani modyfikować zasad, które nie podobają się zespołowi. Jak na taką ilość pracowników rotacja jest bardzo duża - inne firmy przy takiej ilości pracowników potrafią zadbać o swoich pracowników i zatrzymać ich na dłużej. W Artefakcie jest podejście jak nie ten, trudno, będzie następny.

TenObcy

Niestety nie polecam pracy w tym miejscu. Wystarczy spojrzeć jaka jest rotacja pracowników, żeby przekonać się, że nikt nie chce tam dłużej pracować. Nie ma tam możliwości rozwoju. Praca odbywa się na zasadzie taśmówy - coraz więcej klientów, którzy niestety nie są zadowoleni, bo specjaliści nie mają czasu, żeby ich dobrze obsłużyc. Kasa jest dość marna - wypłaty opierają się na prowizjach, ale większość klientów to jakieś małe umowy, więc prowizje też są małe. Nie ma szkoleń. Nie dba się o pracowników, dając im możliwość rozwoju czy decydowania o firmie. Firma jest po prostu źle zarządzana.

Artefaktowiec

Mogę polecić Artefakt - jasne warunki zatrudnienia, szkolenia i dobra atmosfera w biurze. Czasem jest natłok pracy, ale ogólnie można się wyrobić :)

Ma

Artefakt to super firma dla osób chcących rozwijać się w marketingu internetowym. Świetna atmosfera, dobre zarobki i dodatkowe benefity. Mało jest takich firm na rynku.

Benek

Jako klient, biorąc pod uwagę to, co się dzieje w firmie artefakt, jak działają, że oszukują klientów, nie podają prawdziwych cen, a później próbują wyłudzić pieniądze za to, żeby nie usuwać wyników pracy, za którą zapłacimy, nie chciałbym tam pracować.

pracownica1

Witam . pracuję zdalnie od ponad roku czasu i jak narazie jestem bardzo zadowolona ze współpracy . Mam nadzieje z,e będę pracowała z ta firmą jak najdłużej ;)

pracownica1

@staruszek ale to co masz konkretnie na myśli? bo wiesz każdy ma inne podejście do wyangrodzenie przeciez

staruszek

płaca głęboko poniżej średniej rynkowej. brak drabinki zawodowej - awanse tylko "w poziomie" albo z symboliczną zmianą stopki w mailu i bez podwyżki. większość wytrzymuje co najwyżej rok.

staruszek

Zostaw merytoryczną opinię o Artefakt sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Artefakt sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artefakt sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artefakt sp. z o.o. sp. k.
2.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Powstańców śląskich 5
    53-332 Wrocław

Artefakt sp. z o.o. sp. k.