Artefakt Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Artefakt Sp. z o.o.

Z 2014-03-31 11:27:26
Nie jestem pracownikiem, a klientem. Współpracujemy juz kilka lat. Jak poczatkowo bylismy ze współpracy zadowoleni, tak teraz jest zupełnie inaczej. stawki pracy programisty wzroasły, a jakość obsługi proporcjonalnie spadła. Odnosze wrażenie, że w tej firmie nie ma osoby, która potrafiłaby prowadzić rozmowy z klientami. Czyli zwyczajnych handlowców. Jeżeli czyta to konkurencja to prosze o nadsyłanie linków do stron internetowych. Nie zalezy nam na współpracy(usunięte przez administratora)
exseowiec 2014-11-30 21:38:53
pracę w artefakcie wspominam bardzo miło. Fakt, pracy jest dużo, bo klientów sporo i ciągle przybywali, ale przynajmniej nie czuje się jak czas szybko leci! Odszedłem na tak zwane swoje i czasem nawet tęsknię, bo największą wartością są ludzie - super ekipa! Świetne wyjazdy integracyjne, regularne imprezy na koszt firmy, Multisport. Pozdro! :D
M. 2015-10-14 18:31:41
Super pracodawca. Przyzwoite wynagrodzenie, multisport, pakiet medyczny, częste imprezy integracyjne. Generalnie atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, na każdego można liczyć.
M. 2015-10-26 18:27:11
jasne, mogę napisać coś więcej, ale jeśli jesteś serio zainteresowany zatrudnieniem w Artefakcie popytaj ludzi, którzy tam pracują/pracowali. To co napisałem potwierdzi Ci właściwie każdy.
- wynagrodzenie negocjujesz sam, więc nie odnoszę się do tego
- najbliższa impreza jest w listopadzie (obiad, kręgle, impreza i bar no limit), poprzednia była jakoś we wrześniu, a w czerwcu wyjazdówka na weekend
- Multisport za 50 pln
- Pakiet Medyczny - nie korzystam, więc nie wiem dokładnie ile kosztuje, ale najniższy to coś ok. 30 pln
- do tego masz we wtorki owoce w firmie, prezenty na święta, w poniedziałki siatkówka dla chętnych, ubezpieczenie grupowe, itp. Ogólnie socjal jest na wysokim (wręcz korporacyjnym) poziomie. A wady? no cóż - wadą są upierdliwi klienci, ale na to nic nie poradzisz.
pracownica 2015-10-29 13:17:09
A ja pracuję od września dla nich jako zdalny pracownik i jak na razie jest w porządku .Zobaczymy jak będzie dalej . Mam nadzieje ,ze sie nie zawiode tej firmie
plisza 2016-01-03 20:48:22
Pracuję zdalnie około półtora roku jako copywriter (zdalnie), jestem bardzo zadowolona. Duża ilość zleceń, często zlecenia dodatkowe (spoza panelu, przesyłane na maila), które są lepiej płatne. W ciągu 5 lat pracowałam w kilku różnych firmach, ale Artefakt jest zdecydowanie najlepszą. Największe zalety to wysokie zarobki (choć one są zależne od tego, ile zleceń w ciągu miesiąca weźmiemy), terminowe wypłaty i dobry kontakt. Mam nadzieję, że moja współpraca z firmą będzie trwała jak najdłużej. Szkoda tylko, że umowa odnawialna co miesiąc, a nie o pracę, przynajmniej zdalnie tak jest.
pracownica 2016-01-29 16:53:08
a ja pracuje zdalnie jakieś pól roku dokładnie . Ja również jestem bardzo zadowolona . CZasami mam nawał pracy , ale ja sie bardzo ciesze ;) bo przynajmniej jest większa wypłata ;) Ja tak pracuje przede wsszytskim dlatego ponieważ mam dwoje maleńkich dzieci i nie mam je zkim zostawic
a 2016-01-30 15:28:25
Świetnie że wszyscy zadowoleni z tej pracy. Zatrudnieni na miejscu świetnie się bawią, mają dodatkowe atrakcje, tylko ci zdalnie pracujący są zupełnie pominięci
iska 2016-06-17 09:51:34
Specjalista do spraw sprzedaży to praca tylko i wyłącznie na miejscu, w zespole. Szkolenia - oczywista sprawa. Wypłata zawsze terminowa - w umowie masz napisane, że przelew musisz mieć na koncie do 5. lub 10. dnia miesiąca, więc nie ma opcji, by dochodziło do spóźnień.
staruszek 2016-09-29 22:25:37
płaca głęboko poniżej średniej rynkowej. brak drabinki zawodowej - awanse tylko "w poziomie" albo z symboliczną zmianą stopki w mailu i bez podwyżki. większość wytrzymuje co najwyżej rok.
staruszek 2016-09-29 22:25:47
34 2016-09-30 16:26:28
@staruszek ale to co masz konkretnie na myśli? bo wiesz każdy ma inne podejście do wyangrodzenie przeciez
pracownica1 2016-11-08 11:36:25
Witam . pracuję zdalnie od ponad roku czasu i jak narazie jestem bardzo zadowolona ze współpracy . Mam nadzieje z,e będę pracowała z ta firmą jak najdłużej ;)
pracownica1 2016-11-08 11:36:47
Benek 2016-11-16 12:03:56
Jako klient, biorąc pod uwagę to, co się dzieje w firmie artefakt, jak działają, że oszukują klientów, nie podają prawdziwych cen, a później próbują wyłudzić pieniądze za to, żeby nie usuwać wyników pracy, za którą zapłacimy, nie chciałbym tam pracować.
Ma 2016-11-29 10:13:46
Artefakt to super firma dla osób chcących rozwijać się w marketingu internetowym. Świetna atmosfera, dobre zarobki i dodatkowe benefity. Mało jest takich firm na rynku.
Zostaw swoją opinię o Artefakt Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artefakt Sp. z o.o.