Artefakt Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Artefakt Sp. z o.o.

Z 2014-03-31 11:27
Nie jestem pracownikiem, a klientem. Współpracujemy juz kilka lat. Jak poczatkowo bylismy ze współpracy zadowoleni, tak teraz jest zupełnie inaczej. stawki pracy programisty wzroasły, a jakość obsługi proporcjonalnie spadła. Odnosze wrażenie, że w tej firmie nie ma osoby, która potrafiłaby prowadzić rozmowy z klientami. Czyli zwyczajnych handlowców. Jeżeli czyta to konkurencja to prosze o nadsyłanie linków do stron internetowych. Nie zalezy nam na współpracy(usunięte przez administratora)
exseowiec 2014-11-30 21:38
pracę w artefakcie wspominam bardzo miło. Fakt, pracy jest dużo, bo klientów sporo i ciągle przybywali, ale przynajmniej nie czuje się jak czas szybko leci! Odszedłem na tak zwane swoje i czasem nawet tęsknię, bo największą wartością są ludzie - super ekipa! Świetne wyjazdy integracyjne, regularne imprezy na koszt firmy, Multisport. Pozdro! :D
M. 2015-10-14 18:31
Super pracodawca. Przyzwoite wynagrodzenie, multisport, pakiet medyczny, częste imprezy integracyjne. Generalnie atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, na każdego można liczyć.
M. 2015-10-26 18:27
jasne, mogę napisać coś więcej, ale jeśli jesteś serio zainteresowany zatrudnieniem w Artefakcie popytaj ludzi, którzy tam pracują/pracowali. To co napisałem potwierdzi Ci właściwie każdy.
- wynagrodzenie negocjujesz sam, więc nie odnoszę się do tego
- najbliższa impreza jest w listopadzie (obiad, kręgle, impreza i bar no limit), poprzednia była jakoś we wrześniu, a w czerwcu wyjazdówka na weekend
- Multisport za 50 pln
- Pakiet Medyczny - nie korzystam, więc nie wiem dokładnie ile kosztuje, ale najniższy to coś ok. 30 pln
- do tego masz we wtorki owoce w firmie, prezenty na święta, w poniedziałki siatkówka dla chętnych, ubezpieczenie grupowe, itp. Ogólnie socjal jest na wysokim (wręcz korporacyjnym) poziomie. A wady? no cóż - wadą są upierdliwi klienci, ale na to nic nie poradzisz.
pracownica 2015-10-29 13:17
A ja pracuję od września dla nich jako zdalny pracownik i jak na razie jest w porządku .Zobaczymy jak będzie dalej . Mam nadzieje ,ze sie nie zawiode tej firmie
plisza 2016-01-03 20:48
Pracuję zdalnie około półtora roku jako copywriter (zdalnie), jestem bardzo zadowolona. Duża ilość zleceń, często zlecenia dodatkowe (spoza panelu, przesyłane na maila), które są lepiej płatne. W ciągu 5 lat pracowałam w kilku różnych firmach, ale Artefakt jest zdecydowanie najlepszą. Największe zalety to wysokie zarobki (choć one są zależne od tego, ile zleceń w ciągu miesiąca weźmiemy), terminowe wypłaty i dobry kontakt. Mam nadzieję, że moja współpraca z firmą będzie trwała jak najdłużej. Szkoda tylko, że umowa odnawialna co miesiąc, a nie o pracę, przynajmniej zdalnie tak jest.
pracownica 2016-01-29 16:53
a ja pracuje zdalnie jakieś pól roku dokładnie . Ja również jestem bardzo zadowolona . CZasami mam nawał pracy , ale ja sie bardzo ciesze ;) bo przynajmniej jest większa wypłata ;) Ja tak pracuje przede wsszytskim dlatego ponieważ mam dwoje maleńkich dzieci i nie mam je zkim zostawic
a 2016-01-30 15:28
Świetnie że wszyscy zadowoleni z tej pracy. Zatrudnieni na miejscu świetnie się bawią, mają dodatkowe atrakcje, tylko ci zdalnie pracujący są zupełnie pominięci
iska 2016-06-17 09:51
Specjalista do spraw sprzedaży to praca tylko i wyłącznie na miejscu, w zespole. Szkolenia - oczywista sprawa. Wypłata zawsze terminowa - w umowie masz napisane, że przelew musisz mieć na koncie do 5. lub 10. dnia miesiąca, więc nie ma opcji, by dochodziło do spóźnień.
staruszek 2016-09-29 22:25
płaca głęboko poniżej średniej rynkowej. brak drabinki zawodowej - awanse tylko "w poziomie" albo z symboliczną zmianą stopki w mailu i bez podwyżki. większość wytrzymuje co najwyżej rok.
staruszek 2016-09-29 22:25
34 2016-09-30 16:26
@staruszek ale to co masz konkretnie na myśli? bo wiesz każdy ma inne podejście do wyangrodzenie przeciez
pracownica1 2016-11-08 11:36
Witam . pracuję zdalnie od ponad roku czasu i jak narazie jestem bardzo zadowolona ze współpracy . Mam nadzieje z,e będę pracowała z ta firmą jak najdłużej ;)
pracownica1 2016-11-08 11:36
Benek 2016-11-16 12:03
Jako klient, biorąc pod uwagę to, co się dzieje w firmie artefakt, jak działają, że oszukują klientów, nie podają prawdziwych cen, a później próbują wyłudzić pieniądze za to, żeby nie usuwać wyników pracy, za którą zapłacimy, nie chciałbym tam pracować.
Ma 2016-11-29 10:13
Artefakt to super firma dla osób chcących rozwijać się w marketingu internetowym. Świetna atmosfera, dobre zarobki i dodatkowe benefity. Mało jest takich firm na rynku.
Artefaktowiec 2017-01-03 15:54
Mogę polecić Artefakt - jasne warunki zatrudnienia, szkolenia i dobra atmosfera w biurze. Czasem jest natłok pracy, ale ogólnie można się wyrobić :)
TenObcy 2017-02-14 14:24
Niestety nie polecam pracy w tym miejscu. Wystarczy spojrzeć jaka jest rotacja pracowników, żeby przekonać się, że nikt nie chce tam dłużej pracować. Nie ma tam możliwości rozwoju. Praca odbywa się na zasadzie taśmówy - coraz więcej klientów, którzy niestety nie są zadowoleni, bo specjaliści nie mają czasu, żeby ich dobrze obsłużyc. Kasa jest dość marna - wypłaty opierają się na prowizjach, ale większość klientów to jakieś małe umowy, więc prowizje też są małe. Nie ma szkoleń. Nie dba się o pracowników, dając im możliwość rozwoju czy decydowania o firmie. Firma jest po prostu źle zarządzana.
Nieobcy 2017-02-16 09:45
@TenObcy Wiadomo, że firma nie jest idealna, ale bez przesady. Rotacja jak na taką ilość pracowników jest raczej na standardowym poziomie. Rozwój to bardzo indywidualna kwestia, ale nasze potrzeby są brane pod uwagę. A co do kasy - wiadomo, że każdy chciałby zarabiać więcej.
Zostaw swoją opinię o Artefakt Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artefakt Sp. z o.o.