Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy INTER-AUTO KRAKÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-AUTO KRAKÓW o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Tram

Pewnie tak jak przed, czyli premia uznaniowa = brak premii

Vati

A co z działem administracji i księgowości? Jakie tam warunki są, bo jest ogłoszenie o pracę? Ktoś coś wie?

Odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamil
@Ania

Dlaczego odradzasz pracę w administracji? Kiepska atmosfera, czy jakieś inne minusy zatrudnia? Powiesz coś więcej?

dery 15

jest super

@dery 15

Jest super!!?? Jaja sobie robisz????

Ktoś.
@Vati

Odradzam pracę w Inter Auto niezależnie od stanowiska. Praca w księgowości może i fajna, ale główna ksiegowa jak i właściciel firmy wgl nie szanują pracownika.

Grzegorz

Czytam te opinie i widze ze raz tak, raz tak piszecie. A ja jestem klientem i zastanawiam sie jak naprawić niewielką stłuczkę żeby: a) ja jestem zadowolony tzn nie wydyma mnie blacharnia, lakiernia i mam z glowy na lata jezeli nie na zawsze b)pracownik jest zadowolony tj ma extra hajs, nie utknie w biurokracji i nie naskarży na niego niezadowolony klient Czasy są ciezkie dla każdego i klienta i pracownika (sam nim jestem) i najmniej mnie interesuje zysk tzw "firmy"

@Grzegorz

A skąd Pan wie, że pracownik ma extra hajs!!?? Takiego szefa nikomu bym nie życzyła i mam nadzieję, że karma wróci z potrójną siłą!!!!! Dzięki tym wszystkim ludziom doszedł do tego co ma. Gdyby nie Oni nie miał bu nic.

A może głos zabierze były dyrektor? :) Ciekawe co ma do powiedzenia... Niby peugeot zniknął z placu czy tam Ducato i dlatego zostales Panie zwolniony ? Hmm Jakiś inny powód mi się nasuwa na myśl... ???? Pozdrawiam!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTER-AUTO KRAKÓW? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
SoiaKr

Grzegorz Sz(mata) nie człowiek zgadzam się z Barabasz typowy konfident i judasz dlaczego Prezes Wieslaw pozwala na jego pseudo zarządzanie o ile można to tak nazwać to jak dotąd zagadka Zmiana na tym stanowisku wyszłaby tylko na lepsze dla całego Inter Auto

baader meinchof
@SoiaKr

darmozjady powinny pamiętać że w pracy się pracuje, a nie plotkuje ile kto zarobił i jedni mniej od drugich. Trzeba brak się do roboty a nie narzekać na człowieka, który dwoi się i troi, żeby wszyscy dobrze zarobili !!!

Pracownik likidacji szkód

Witam, jeżeli chodzi o pracę w IA, nie wspominam jej najlepiej, zacznę od tego co każdego interesuje "premie", dział likwidacji szkód miał otrzymać premie od przerobu, jednak... za dobrze niektórzy pracowali, co skutkowało o przesunięcie premii, bądź nie wypłacenie jej. Bardzo rozczarowało mnie to, że działy nie współpracują ze sobą, (usunięte przez administratora) Kierownik Pan Grzegorz, z którym nie miałem problemów. Człowiek, a to już dużo znaczy, umie pomóc, doradzić i widać, że zależy, aby to jakoś utrzymać. Nie mogę złego słowa na Niego powiedzieć, ponieważ podczas przyjęcia mnie do pracy, a także po otrzymaniu mojego wypowiedzenia umie porozmawiać i rozstać się z klasą,(usunięte przez administratora) Serwis Fiata.., bardzo dobrze mi się z nimi pracowało. Są pomocni, nie zostawiają w razie trudnej sytuacji,(usunięte przez administratora) Blacharnia, niestety nie wyrabia się w czasie, niestety odpowiedzialność za to spływa na pracownika działu likwidacji szkód, ponieważ on musi zabrać auto zastępcze, a dlaczego, hmmm, "IA nie jest w stanie wyrobić się w czasie na to przeznaczonym, chociaż jest autoryzowanym serwisem". Za duży stres, odpowiedzialność, pomimo kontrolowania przebiegu napraw, nie jesteśmy w stanie przyspieszyć naprawy. Pozdrawiam

Barabasz
@Pracownik likidacji szkód

Grzegorz, człowiek ? Boże przecież to najwiekszy gnojek w tej blacharni. (usunięte przez administratora) kurde ile on ludzi (usunięte przez administratora) Ludzie z blacharni odchodzą tylko przez niego. Blacharze, zbrojarze, wszyscy Gdyby na jego miejscu był ktos inny to ta firma by na nogi stanela Nie polecam gościa, nie ważcie się iśc do niego do pracy, bo szybko uciekniecie Szkoda że pracownicy z blacharni się tu nie udzielają to byście zobczyli co tam się dzieje na co dzień

znafca
@Barabasz

Barabasz tu mowa o innym Grzegorzu ;)

dery 15
@Pracownik likidacji szkód

panie tomku, może lepiej napisać dlaczego prosił pan o to żeby móc dalej pracować, ale ze względu na pewne zdarzenia - o których pan wie - nic z tego nie wyszło....

Z mojej perspektywy wyglada to tak ludzie pracujacy tam sa spoko, trafilem na fajnych gosci i babki, natomiast zarząd to katastrofa, prezes firmy to kompletna złotówa, żydzi na wszystkim i nie podejmuje waznych dzialan w zwiazku z koronawirusem chociazby. totalnie nie ma planu. firma nie wyplata nalezytych wynagrodzen i jeszcze daje znac 2 dni przed o rozwiazaniu umowy.

Jakie dwa dni przed, zwalnia z minuty na minute, i ma (usunięte przez administratora) co ty o tym sądzisz. Zero szacunku do ludzi, czy to jest klient czy pracownik. Najważniejszy jest on sam czyli pan prezes pożal się Boże

Kamil

Co można by powiedzieć o rotacji pracowników w Inter-Auto? Jest to miejsce, w którym pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki pracy, czy wręcz przeciwnie?

Były

Bardzo niemiła atmosfera na serwisie opla wprowadzona przez kierownictwo zza szklanej szyby

Bartek

Czemu salin KIA zamknięty ??

@Bartek

bo autoryzację mu zabrali ????????????

Jacky
@Bartek

Czemu bo nie ma dżemu" pytasz o salin " , naucz się pisać i wtedy jest sens , logika twojego pytania

OP
@Jacky

Literówka nie ma nic wspólnego z logiką. Jest to błąd stylistyczny. W tym momencie to ty pokazałeś, że brakuje ci logiki.

Przyszły Pracownik Fiat

Mam pytanie. Ci się stało z Dyrekorem Fiata? Dlaczego go już nie ma ?

Pedro

@Bartek Skąd te rewelacje masz? Nigdzie nie ma żadnej informacji o zamknięciu?

@Pedro

czyżby ? ostatnio osobiście na własne oczy widziałam pusty salon KIA na Jasnogórskiej z wywieszoną kartką na drzwiach : wkrótce otwarcie salonu JEEP ;)

zaskoczony

Praca w I-A to praca dla odpornych psychicznie desperatów, którym nie zależy na wynagrodzeniu. Mam już na szczęście za sobą 2 miesiące pracy w oddziale na Andersa za najniższą krajową, na śmieciowej umowie, w fatalnej atmosferze. Mój staż i tak jest dłuższy od poprzednika, gdyż taka jest tam rotacja. W firmie nie ma żadnego szkolenia. Kierownik oczekuje od podejmującego pracę, że już do niej przygotowany. Zaznajomiony w programy obsługi, w procedury oraz we wszystkie zwyczaje panujące w firmie, już po paru tygodniach osiągnie spektakularne sukcesy, wpływając nawet na niezależne od siebie czynniki. Pomocą trudnych sytuacjach służą jedynie niektórzy towarzysze niedoli, zwykle ci z mniejszym starzem. Ci "przemądrzali" wolą dowartościować się wytykając jedynie błędy. W robieniu kariery pomaga wazelina, o czym najlepiej wie dyrektor, nazywany słusznie przez niektórych "śliski".

Dziki włóczęga

No cóż, hejtu nie ma co wylewać. Ale najlepiej niestety nie wspominam współpracy. Działałem w obsłudze klienta. Humory szefa jak to humory szefa, raz lepsze raz gorsze.. Obecnie sam jestem szefem, dzięki IA nauczyłem się jakich błędów nie popełniać. Szacunek do ludzi jest tam raczej niski, kierownictwo jak Cie mogę do dogadania jak nie ma problemu, jak jest problem radź sobie sam. Co do wypłaty z tego co wiem do tej pory tak jest, podstawa na konto a premia (usunięte przez administratora) Nie do wiary ale tak jest. (usunięte przez administratora) Plus trochę uśmiechu do zwykłego pracownika, czasami można by się przywitać, zagaić, wyjąć ręce z kieszeni (po co ma się materiał w spodniach wyciągać)? Taka rada: niech Pan nie zapomina że to właśnie Ci na parterze robią dla Pana pieniądz i reputację. Nie może Pan być dla nich postrachem a raczej mentorem, pomocną dłonią, to XXI w. jak już mówiłem, czasy komuny mamy już dawno za sobą... Życzę sukcesów zarówno p. Prezesowi, zarządowi jak i całemu zespołowi IA! Do zobaczenia!

Czy ktoś z pracowników jest zadowolony i podzieli sie opinia3

Dziobas
@Kasia

Przecież tam są sami zadowolony pracownicy. Wystarczy poczytać opinie.

Pupi

A co sie stało ze kia zamknięta i detektor R out ??

jordan

"Jaki tu spokój, na na na Nic się nie dzieje, na na na na" Pozdrowienia dla kumatych :)

bercik
@jordan

Jestem kumaty wiem o co chodzi. Koniec koniec z oszukiwaniem .Brawo Szefostwo KIA. Koniec Salonu Kia na Jasnogórskiej.

Informator
@bercik

Z kad takie informacje ?

w temacie
@bercik

oj, kogoś tutaj boli "utracone miejsce" :]

Śmiechnasali

Niech ci nawet na myśl nie przychodzi tam iść do pracy! Minimalna krajowa reszta w kopercie z przynajmniej 3 miesięcznym opóźnieniem- o ile ci D.y.rekot nie u.k.radnie. Toksyczna atmosfera - kierownik potrafi wyzywać , wyśmiewać pracownika za brak wiedzy której wcześniej sam nie przekazał, bo nie ma czasu :D pracownicy szczekają do siebie i nie licz ze ci pomogą bo czuja się pokrzywdzeni przez system. Ogólne jęczcie i narzekanie to bit lecący w tle.

Patelnia

Polecam. Pracowałem około 2 lata i nie mam co narzekać mimo nieprzyjemnego rozstania. Pieniądze zawsze na czas i w kwocie jaka była dogadana. Wymagania wysokie przynajmniej co do elektroników. Ale jeżeli coś reprezentujesz swoją wiedza nie będziesz miał co narzekać. Wynagrodzenie adekwatne co do posiadanych umiejętności. Kierownik serwisu spoko gość przynajmniej ten na autach Włoskich. Możliwość rozwoju osobistego pod warunkiem ze masz takie chęci. Jak to na hali napraw bywa w zimie zimno (ale znośnie) w lecie ciepło jak to w lecie. Firma popracuje nad socjalem dla pracowników i może to być fajne miejsce pracy. Dużo opini negatywnych mysle ze ludzi bez ambicji albo z przerośniętym ego. Nie mam co się kryć pod fałszywym nickiem wiec pozdrawiam Patelnia.

Bania
@Patelnia

Patelnia wracaj

Eros

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

• Jak się pracuje w INTER-AUTO KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-AUTO KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-AUTO KRAKÓW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTER-AUTO KRAKÓW
1.8/5 Na podstawie 531 ocen.
  • Jasnogórska 62
    31-358 Kraków