Poltech Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Poltech Sp. z o.o.

STRZELEC WYBOROWY Nowy wpis
Pracownik

Praca na zbrojarni w Zabrzu to sama przyjemność...ale tylko jeśli ktoś lubi obozy pracy i ciągłą pracę w biegu i syfie(zadymienie). Karanie pracowników np.odebraniem premii za błądy majstrów(choć to w ich wypadku zdecydowanie za duże słowo) jest tam na porządku dziennym. Najlepszy jednak w tym całym cyrku jest siwy bajerant z biura imieniem Adam. Największym problemem tego WIELKIEGO kierownika jest chyba tylko za mała liczba kamer, żeby mógł ciągle obserwować pracowników i wszystko skrupulatnie zapisywać w notesie, a koniec końców oczywiście ukarać. Mam nadzieję, że prędzej czy później zajmie się tym co tam się dzieje jakaś inspekcja pracy. NIE POLECAM!!

STRZELEC WYBOROWY Nowy wpis
Pracownik

Praca na zbrojarni w Zabrzu to sama przyjemność...ale tylko jeśli ktoś lubi obozy pracy i ciągłą pracę w biegu i syfie(zadymienie). Karanie pracowników np.odebraniem premii za błądy majstrów(choć to w ich wypadku zdecydowanie za duże słowo) jest tam na porządku dziennym. Najlepszy jednak w tym całym cyrku jest siwy bajerant z biura imieniem Adam. Największym problemem tego WIELKIEGO kierownika jest chyba tylko za mała liczba kamer, żeby mógł ciągle obserwować pracowników i wszystko skrupulatnie zapisywać w notesie, a koniec końców oczywiście ukarać. Mam nadzieję, że prędzej czy później zajmie się tym co tam się dzieje jakaś inspekcja pracy. NIE POLECAM!!

XYZ Nowy wpis
Inne

Zaraz, czytam tu, że zbrojarz dostanie 4-5 tysięcy wypłaty, jak będzie miał pełną obecność i ponad normę wypracuje. Ale było dopiero co ogłoszenie takie: Zbrojarz -sczepianie (Migomat) - Prefabrykacja-Niemcy. To jak firma wysyła do Niemiec, to za złotówki i (prawie) minimalną? Oj, coś nie chce się wierzyć. Chyba że pisaliście o zbrojarzu pracującym w Polsce.

Zbyszek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, zastanawiam się nad pracą tutaj, proszę powiedzcie co firma daje oprócz wypłat? Obiady, premie półroczne, roczne, paczki na swieta, wczasy pod grusza, kolonie dla dzieci, integracje - czy mozna liczyć na coś z tego?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zbrojarz - sczepianie (Migomat) - Prefabrykacja - bez znajomości j. niemieckiego w firmie Poltech Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
anonim
Inne

Nie wiem czy widzieliście ale szukają do zakładu zbrojarzy. Pisza o wysokich zarobkach ale nie podali widełek więc chciałbym się upewnić czy faktycznie dobrze płacą, szczególnie jeśli ktoś ma uprawnienia mag?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Mariusz to jest jeden z nielicznych który coś daje od siebie tej firmie. Zawsze we wszystko się angażuje, robi wiele rzeczy których inni by nie zrobili. Nie przychodzi do pracy tylko postać 8 godzin i nara, zawsze ma w głowie jakieś pomysły na usprawnienia.

7
Nie warto
Były pracownik
 Pytanie

Odradzam pracy na zbrojarni w Zabrzu!! Kolesiostwo, kapusiostwo, brygadziści (usunięte przez administratora)!! Praca bardzo ciężka w silnym zadymieniu, ludzie mają problemy z zatokami i kręgosłupami! Płacą zwyczajnie jak w innych zakładach na strefie, wręcz słabo jak za taką robotę. W ogłoszeniu napisali że jest przyjazna atmosfera hahaha ciekawe gdzie!! Spróbuj pójść do kibla albo kawę na stołówkę zrobić to zobaczysz o jakiej atmosferze pisali jak z biura wyskoczą za tobą. Firma dziwi się czemu ludzie nie chcą pracować i starzy pracownicy odchodzą hmmm może przez te wszystkie zakazy, czepialstwo i słaba płace? Pomontowali kamer jak w big brotherze, nawet na stołówce (usunięte przez administratora) pracownicy napisali petycje o usunięcie kamery to ktoś z biura zdjął kartkę i ją potargał - brawo, zero szacunku do pracowników!!! Przecież jesteśmy tu od (usunięte przez administratora) mamy siedzieć cicho a jak się coś nie podoba to droga wolna. Dla ludzi którzy się zastanawiają - nie warto, szkoda zdrowia i nerwów. Na rozmowie zamydla wam oczy a jak podpiszecie umowę to tak jakbyście założyli na siebie (usunięte przez administratora).Pozdro

B
Pracownik
@Nie warto

Dokladnie, atmosfera jakby w jakimś (usunięte przez administratora) kierownik patrzy czy czasem nie oddajesz zbyt długo moczu. Ostatnio wprowadził nawet zakaz robienia sobie kawy czy herbaty do picia w trakcie pracy, dostaliśmy duze termosy i mamy sobie robić do nich przed pracą kawę, kategoryczny zakaz schodzenia z stanowiska. Na przerwie jak będziesz ostatni w kolejce do obiadu to zostanie Ci maks 5 minut na zjedzenie dwóch dań, nie zdążysz, sorry, na hale, trza było szybciej przeżuwać.

Monika
Inne

Z całego serca polecam tą firmę. Poprowadziła moją sprawę do końca i to z bardzo pozytywnym wynikiem mimo, że była zaczęta przez inną firme, która umyła ręce bo za duży próg trudności był. Mimo, że nawet adwokaci woleli zostawić sprawę i nie walczyć dalej. Natomiast Pani Sabina Pozimski dział Eksportu stanęła na wysokości zadania. Jeszcze raz dziękuję! Pracownicy nie stoją w miejscu a ciągle się dokształcają co świadczy o wynikach rozwiązanych spraw. Pozdrawiam serdecznie Monika Klosa

anonim
Inne

Cześć, ja w sprawie pracy zbrojarza. W wyszukiwarce mi wyskoczyły oferty z kwietnia 2022 roku, ale pomyślałem, że zapytam, czy nie ma nic aktualnego bardziej. I jak coś to ew jakiego doświadczenia wymaga pracodawca teraz? O ile im w ogóle potrzebne.

Hans
Pracownik
@anonim

Przyjmują na okrągło. Biorą każdego jak leci, żadnego doświadczenia nie potrzeba. Warunki mocno się poprawiły, nowa piękna hala. Jedynie trza się liczyć że płuca będą w gorszym stanie niż na kopalni, w takim zadymieniu się pracuje. Zarobki już nie są tak atrakcyjne jak kiedyś, dookoła rosły szybciej przez lata i praktycznie cała strefa ma teraz zbliżone. Za podobne pieniądze można na pewno znaleźć lżejszą pracę.

Inia
Inne
@Hans

Naokraglo przyjmują? A ogłoszeń tu żadnych nie widać coś. Mówisz coś o płucach że praca źle na nie wplyws no i się zmartwiłem tym, a to oficjalne i płacą jakieś szkodliwe?

Zdzich
Pracownik
@Inia

Nikt żadnego szkodliwego nie płaci. Zarobki są powiedziałbym normalne, ani duze ani małe. Na pewno jak masz papiery to gdziekolwiek indziej za spawacza zarobisz dużo więcej. Jak nie masz doświadczenia w spawaniu to tu możesz śmiało startować. Tylko pamiętaj, praca jest ciężka, jak ci to nie przeszkadza to ok, jak masz z tym problem to spokojnie za takie pieniądze znajdziesz coś lżejszego na strefie.

Zabrze
Pracownik
@Hans

Zgadzam się ! Hala nowa ale (usunięte przez administratora) większy niż w Gliwicach zadymienie i smród od wejścia ! Wszędzie czarny pył który się wdycha całymi dniami ! Wentylacja i wyciągi (usunięte przez administratora)! Zarobki nic specjalnego za taką robotę . Traktowanie ludzi też (usunięte przez administratora)! Zero szacunku i zakazy na każdym kroku ! I szemrane kary w postaci obcinania premii !!

Łysy
Pracownik

W tej firmie są dwie bolączki - brygadziści i ukr. Brygadziści maja tak mało obowiązków i jeszcze się z nich nie wywiązują, prowadzą tylko między sobą wojenki na których cierpi reszta załogi.

Ja
Pracownik

To prawda, atmosfera w pracy mocno siadła, jeden na drugiego z widłami. Nikt nikogo tu nie ceni, nie ma żadnych systemów motywujących do pracy, atmosfera jest wręcz demotywujaca. A jak się o coś poprosi majstra to usłyszysz- mam na to wyje...ne, to nie kojarzę robota.

B.G
Inne

Same alkoholiki. Szczególnie osoby nazywające się majstrami z spelle z tak zwanych e-lek Nie polecam tam pracy jeżeli nie dostosujesz się do tych (majstrów) to będą cię źle traktować. Jak postawisz i będziesz pić to już inaczej patrzą. Reszta jest nawet okej. No ale dla mnie to ci ludzie niszczą wszystko.

1
anonim
Inne

Doczytałem się w końcu w tym ogłoszeniu, że na 2 zmiany szukają zbrojarza, no a wiadomo, w jakich godzinach? Czy 8 czy jednak oczekują, że dłużej będzie człowiek siedział? Bez konkretów tak napisane jest mocno, wszedłem tu z myślą, że czegoś się dowiem więcej .

Zbrojmistrz
Pracownik
@anonim

Pracujesz po 8 godzin chyba że chcesz to możesz dłużej. Zaczynasz o której chcesz, ważne byś zrobił min 8 godzin, hala otwarta jest od 5 rano do 2 w nocy. Wypłata zawsze na czas, często można dostać dodatkowa premie (usunięte przez administratora). Jakbyś załatwił sobie Ukr paszport to i mieszkanie byś dostal.

anonim
Inne
@Zbrojmistrz

Czyli za nadgodzinki bez problemu wypłacają? Jakieś dodatkowe sumy czy taka sama podstawa? Spoko opcja, że można zacząć kiedy się chce. Za co ile tej dodatkowej premii?

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Poltech Sp. z o.o.?

Były pracownik.
Były pracownik

Praca w spelle. Co miesiąc inna stawka jak się człowiek zapyta dlaczego nie dostaje wogole odpowiedzi. Żeby dobrze cos zarobić to potrzeba ponad 200godzin. Szkoda czasu

Piotr
Kandydat
@Były pracownik.

Dzięki, że 'ostrzegasz', dziwna sprawa z tą inną stawką, ciekawe o co może chodzić, to w takim razie nie oferują umowy o pracę? Bo jeśli by była, to raczej pensja byłaby stała? Jeśli wg. Ciebie dobra kasa jest dopiero przy 200 h to znaczy, że oferują jedynie minimalną, bez żadnych dodatków, itp.?

Były pracownik
Pracownik
@Piotr

Dokładnie umowa okej najniższa krajowa ale nigdy ich obietnice się nie zgadzały. Premię jak ja wyrobisz to jeszcze ja zabiorą. Szkoda prądu

Obecny pracownik
Pracownik
@Były pracownik

Były pracowniku myślę że cię chyba (usunięte przez administratora) za picie albo nierubstwo i dlatego te bzdury wypisujesz. Ja mam wyższą stawkę a nie minimalną do tego premia cały czas 100 procent i każdy miesiąc heimfarten czyli kasa na wyjazd do haty.

5
Miro
Kandydat

A nie mogłeś tego wyjaśnić jak płacili ci za mało? Bo nie do końca rozumiem za co zabierali premie jak ci się należała. Chyba musieli podać jakiś powód, nie?

Pracownik
Pracownik
@Były pracownik.

Od kiedy wprowadzili nowy system premiowania wszystko jest czarno na bialym. Jasne jest za co premia a kiedy jej nie dostaniesz

Były pracownik
Były pracownik
@Pracownik

I co że jest czarno na białym pokaż chodź jeden miesiąc gdzie wszystko się zgadzało. Ciągłe kłamstwa a jak się chce rozmawiać z Człowiekiem za to odpowiedzialny to umywa ręce od rozmów.

Pracownik
Pracownik
@Były pracownik

U mnie wszystko się zgadza, mam wątpliwości to idę do brygadzisty, przeciez wszystko mozesz sprawdzic

Bogusia
Kandydat
@Pracownik

Hej, napiszesz coś więcej o tym systemie? Na jakiej zasadzie przyznawane sa premie? Jaki to % od wypłaty? :)

Lelum polelum
Pracownik
@Obecny pracownik

Chyba się kolego urwałeś z choinki 100 %premii!!!!!!!! kasa na zjazd co miesiąc a czemu nie powiesz że starcza tylko w jedną stronę. Napisz na jakim werku jesteś. Pozdrawiam

anonim
Inne
@Lelum polelum

Czyli ile dają jak starcza tylko na podróż w jedną stronę? Resztę dokłada się ze swojej kieszeni? A na święta dali coś ekstra? Dodatkową premie czy tylko życzenia?

piotr
Były pracownik

Jestem byłym pracownikiem firmy @Poltech. Pracowałem w Spelle i mogę powiedziec ze kto chce pracować w tej firmie to będzie pracował i nie będzie narzekał a jak ktoś mysli ze przyjedzie i będą mu płacić za siedzenie to no niestety za darmo nic nie ma .Pewnie pracował bym tam dalej ale niestety zdrowiei nie pozwoliło .A na @PracodawcaPoltech złego słowa nie powiem bo jak miałem problem z niemiecka kasa chorych to pomogli mi bez problemu.Jestem im bardzo wdzięczny chociaż juz nie jestem ich pracownikiem

Gliwice
Pracownik

Pracodawca nie może wykorzystywać kamer w firmie do monitoringu swojego pracownika. Przede wszystkim firmy poprzez monitoring nie mogą kontrolować zachowania pracowników, weryfikować efektywności lub sprawdzać czasu pracy.

Aneczka
Inne
@Gliwice

Nie rozumiem tej Twojej opinii. To jest do czegoś aluzja? W tej firmie taki monitoring jest używany? Rozjaśnij.

Gliwice
Inne
@Aneczka

Aluzja jest taka że patrząc na kamery biuro ucina premie co jest żenujące

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Poltech Sp. z o.o.?

Agnieszka
Były pracownik

Praca w Poltech była moim najlepszym doświadczeniem zawodowym. Nigdzie nie spotkałam tak dobrych, empatycznych i koleżeńskich współpracowników. Przykład idzie z góry... a więc Pani Lucyno, uważam, że jest Pani poprostu bardzo dobrym CZŁOWIEKIEM... Pomimo wielkości firmy i obowiązków z nią związanych, pozostała Pani sobą. To nie jest często i oczywiste. Bardzo się cieszę, że mogłam u Pani pracować. Zawsze pozostanie dla mnie Pani wzorem Pracodawcy. Agnieszka Ch.

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

anonim
Kandydat

Cześć, mój mąż jest w identycznej sytuacji :( Nie dzwoniłam jeszcze, możesz napisać więcej szczegółów, o których mówili? To praca od zaraz?

Dameeekkk
Kandydat
 Pytanie

Witam czy pracował ktoś na suwnica w Hamm? Bardzo bym prosił o opinie ???

Stefciu
Pracownik

W Gliwicach też tragedia z robotą. Już nawet na przymusowe urlopy wysyłają ludzi.

Felix
Pracownik
 Pytanie

"Szef nie ma prawa wysłać swoich pracowników na przymusowe urlopy z przyczyn organizacyjnych lub technicznych wewnątrz zakładu pracy." Taka odpowiedź dostałem z PINPu. (usunięte przez administratora)

Mądry po szkodzie
Inne
 Pytanie
@Felix

Głupku zgłaszaj.. Zamiast podziękować firmie że chce zatrzymać wartościowych ludzi. A jutro zarząd zwolni kilku i po problemie. Tylko na kogo trafi ?

Zostaw merytoryczną opinię o Poltech Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Poltech Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Poltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltech Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltech Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii