Poltech Sp. z o.o.

Opinie o Poltech Sp. z o.o.

Jolanta

Trochę dla mnie Twoja wypowiedź jest niespójna, bo piszesz że pracuje się za niemieckie minimum ustawowe, a później że to praca na akord, to w końcu jak jest? Bo z tego co wiem to przy pracy na akord w zależności ile tych akordów zrobisz to tyle dostaniesz. No i piszesz, że praca po 8 - 9 godzin dziennie, a wcześniej, że nie ma roboty, to w końcu ile dni w tygodniu się pracuje? Trochę już się pogubiłam w tej Twojej wypowiedzi.

Ryszard

To w sumie szkoda, że nie ma tu opcji za bardzo zarobić, jak rzeczywiście akord. To rozumiem, że dzień wolny w tej firmie = brak wynagrodzenia? Popraw mnie, jeżeli się mylę. Często zadarzaj się takie dni albo miesiące, że pracy jest mniej i firma sama odsyła do domu?

Cześć czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w poltech jakie warunki płacy pracy jak na zakwaterowaniu jest i jak dojazdy z kwatery do pracy proszę o szczere odpowiedzi Pozdrawiam

Olaf

Jakie nadgodziny jakie soboty, teraz co 2 Sobota w spelle a i 2 tyg do Domu wysyłają ludzi bo nie mają roboty.

Danuta
@Olaf

Czyli co? Nie ma nadgodzin wcale? Jak to nie ma roboty? To ile się tam zarobi jak domu wyganiają?

Witam chcem zatrudnić się w tej firmie i czytam wasze opinie.kture som beznadziejne ponieważ rozmawiałem z Rekruterem i rekruter muwi całkiem co innego wienc chłopaki ci ktuzy tam pracujom jak macie jaja to napiszcie konkretnie jakie som warunki i jakie som stawki i realne miesięczne zarobki w euro

Entuzjasta kpiny

Warunki są spoko,tylko uważaj bo dają slownik ortograficzny w pierwszy dzień i po tygodniu piszesz dyktando zeby sprawdzić czy się nadajesz na obsługę spawarki

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zbrojarz - sczepianie (Migomat) - Prefabrykacja - bez znajomości j. niemieckiego w firmie Poltech Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Zatronus

A jak jest z pracą na suwnicy? Konkrety co do stawki , godzin itp

@Zatronus

Na suwnicy praca jest fajna. Jeździsz 8 godzin od bramy do bramy, czasem lewo prawo też. Płacone masz kilometrówki.

Ilona
@Denis

A ja widzę, że jednak ktoś tutaj jest zadowolony z pracy. To ile mniej więcej dziennie można zarobić?

Nowy i stary
@Ilona

@Denis jest tylko zadowolony z dniówki jak ma na maszynie (mep) stal od fi10 zwyz

@Nowy i stary

Możesz jeszcze raz to napisać? to ta jego dniówka ile konkretnie wynosi?

Agnieszka
@Nowy i stary

Zdarzają się tutaj jakieś nadgodziny? Jeśli tak, to jaką dają stawkę w takich przypadkach? Też jest kilometrówka jakoś rozliczana czy jak?

ANONIM
@Agnieszka

Nadgodziny zdarzają się bardzo często i pracujesz 10-12godzin w soboty 6-7godzin nadgodziny płacone są jak normalne godzinny nie ma żadnej podwyżki, za dojazdy do pracy własnym autem pieniądze są zwracane

Jak w Poltech Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Bbb

W kraju czy za granicą

Neol
@Bbb

Za granicą kolo Magdeburga

@Bbb

A to jakieś duże różnice? Napisz proszę, gdzie jest łatwiej o awans i na jakie stanowiska. I czy wraz ze zwiększoną ilością obowiązków idzie zwiększona wypłata, bo z tym też różnie bywa.

Bedzie

Witam proszę o opinie w sprawie pracy w spel jako zbrojarz warunki mieszkaniowe transport wypłacalność

Bobo

Pieknie nas wydymali z tą podwyżka, co panowie?

@Bobo

to ile wam dali, że tak piszesz? :( w tamtym roku jak to wyglądało?

Bobo
@Marta

No miała być adekwatna do inflacji a wyszło niewiele

@Bobo

a to w styczniu też nie będą czegoś dawać czy Wy zawsze w listopadzie macie? Napiszesz wprost jak to na stawki wpłynęło? Warto mimo wszystko żeby brat aplikował?

MM

Mam pytnie jakie sa warunki pracy jako zbrojarz w Niemczech w spelle Chciał bym sie dowiedziec czy oplaca sie aplikowac na to stanowisko pracy. czy zakwaterowanie jest normalne czy raczej warunki polowe. czy sa wyplacane pensje w termini i jaka jest atmosfer w pracy. prosze tylko o szczere opinie

Józek
@MM

Chłopie, szczere opinie to chyba nie w tym miejscu.

@Józek

Dlaczego nie tutaj? Weź nie wprowadzaj w niepewność. Którą odnośnie warunków uznajesz za nieprawdziwą i czemu?

MM
@Józek

Jak tam nie pracowałeś to po co sie wypowiadasz

Denis

Zarząd znów pokazał swoją twarz, potwierdzili kogo bardziej szanują i sobie cenią, ŕownou9rawnienie? A po co to komu. Polaku chcesz sobie dorobić? Zapomnij. Tylko Ukrainie wolno zostawać w pracy 10 godzin, Polak 8 i do domu. Chcesz przyjść w sobotę dorobić? Zapomnij, soboty są tylko dla Ukrainy. Oni mogą, my nie. A zapewnienia Dyrektora że jak zabroni nadgodzin to wszystkim, że nie będzie wyróżniał że względu na nację? Bajeczki, właśnie pokazał ile jego słowo warte

@Denis

Podobno kierownik nie miał na to wpływu, to nasz wspaniały Pan Prezes po raz kolejny wprowadza podziały między ludźmi. Kiedyś tu była naprawdę super atmosfera w pracy. Od przyjścia obecnego prezesa wszystko co związane z ludźmi poszło na dno. Dla niego człowiek nie ma żadnego znaczenia. Ki3dys były integracje, wycieczki, socjale. Przy nim nie ma nic. Dla niego ważne by miał auto za pół bańki a ludzie są traktowani przedmiotowo. Cel uświęca środki.

Stary p.

Tragedia jednym zdaniem jeśli chodzi o pracę w Neubrandenburgu. Gorzej jak w (usunięte przez administratora) . Mechanizacji zero . Wszystko ręcznie . Maszyny stare awaryjne . To jak chcesz zarobić jak metry nie idą . (usunięte przez administratora) kiła i mogiła . W Polsce dawno by zamknęli tą firmę za ten hajziel jaki tam panuje

Erwin

Buhahahahaha - Nie wiem jak jest na innych werkach Poltechu ale ja miałem nieprzyjemnosc pracowac na - PRODUKCJA Garaży Spelle - no cóz od początku - warunki mieszkaniowe generalnie lipa 5 osób w M3 pokoje : 2x2 m 2 osoby , 3x2m trzy osoby , jednia kuchnia ,jednia łazienka z wc , no i tzw salon , umeblownie stare, wyposazenie stare . Zarobki : stawki to całkowite minimum jak na warunki niemieckie , choc płacone terminowo !! . Wiec tu też raczej lipa i lepiej poszukać firmy , ktora wypłaca diety za pobyt a mieszanie wynając samemu w 2 lub 3 osoby . Praca - hmmm ??? Najlepiej ....... nic nie umieć , na niczym sie nie znać i nie miec absolutnie ochoty do roboty , to wtedy dostaniesz stanowisko lekkie i łatwe , a jak i tak mimo tego sie nie wyrobisz , to ktos inny zostanie po godzinach i za ciebie lub z tobą ..... te robote dokonczy ( to było SUPER ) , czyli ..... najlepiej być krawcem , fryzjerem , kelnerem , pasterzem owiec , bezrobotnym itp .....z zawodu - wtedy tzw brygadzista czy jak mu tam majster - bedzie ciebie cenić i będzie dbał zebyś sie czasem NIE ZWOLNIŁ . Jesli w dodatku jesteś leniem , który wszystko olewa a po niemiecku potrafisz tylko : Ja i gut - to masz duże szanse sam zostać brygadzistą - katastrofa . Dodam ze praca jest w tzw systemie tasmowym , choć nie jest to tasma jak np w montowni , rzeżni , Skodzie czy innym vauweju . Jesli jesteś jednak ambitny , coś potrafisz ,chcesz dobrze zarabiać , chcesz sie czegoś nauczyć i rozwijać zawodowo to szukaj .............innej firmy - szoda było czasu .

Mam od nich oferte jako zbrojarz przy szczepianiu magiem do Spele. Czytam te opinie tu i czy serio jest tak zle i to co obiecuja to sa bajki? Co do kasy to szału nie ma ale to niby na poczatku..a potem te 10tyś wpada?, powie ktoś? To że trzeba stać a nie leżec w robocie to wiem to ze zimno na hali i prety bigle same nie przyfruną to tam ch.. a ten akord to jak licza? Od preta?słupa belki? To ze nie ma ubezpieczenia to nie che mi sie wierzyc ale roznie to bywa w takich malych firmach..powie ktos co juz pracuje?placic trzeba za lekaza? No i obiecuja darmowe mieszkania w 2os.pokoju i ze jest internet i darmowe dojazdy a faktycznie? Sa jakies zrzutki potem?Spi sie w max dwoch?

stary
@Marek

Ubezpieczenia jak nie było tak ni ma, legendy głoszą że twarde Typy w Poltechu zęby cęgami na hali wyrywają. Chyba że za lekarza płacisz to idzie nawet w gabinecie ale wyłącznie ...w rublach. Mieszkania puste, śpisz na podłodze z białymi myszkami a do roboty po 100 kilometrów na rowerze.. A najlepsze se wyobraź - jeszcze robić każą (!) Nie polecam. Nie jedź.

Zbigniew Dużałydka
@stary

Szczerze to już mam dość! Rozumiem ze aby otrzymać od nich ubezpieczenie trzeba sie wykazac i szafnąć 3tony dziennie przez 3 miesiace z rzedu -co mi sie juz udalo i lada chwila nie bede prosil sie innych o pomoc w wykurowaniu. Ostatnio to kolega tak szarpnal cengami że sam sobie zeba wybil, ale on akurat ma to szczescie bo juz byl ubezpieczony. Białych mysz nie ma juz dawno to sa glupoty wypisywane ale pokoj pusty i echo w pokoju dalej jest. Kolega jak w nocy chrapie to slysze to podwójnie, nie da sie wtedy spac. Dość mam przez te remonty na drogach wymiany dętek co tydzien w rowerze i opon co wyplate. Co z tego ze kondycha dobra i ostatnio nawet 3 miejsce w wyscigu kolarskim dookola Krymu ale to tylko (usunięte przez administratora) puchar.

paul
@Marek

Podpinam się pod pytanie. Ile tam mżna netto zarobić? 56 h /tyg po 10e netto ty wychodzi jakies 2200 euro netto? Jaki akord? skad masz takie info? W ogłoszeniu pisza "Bezpłatne dojazdy do pracy firmowym busem" może ktos tam pracuje obecnie?

@paul

10€ netto? Nie sądzę,

john

to ile za taką cieżką fizyczną pracę? Jesteś na miejscu?

goofy

https://www.praca.pl/zbrojarz-sczepianie-migomatem-bez-znajomosci-j-niemieckiego_7475766.html o tej ofercie piszesz?

Marjan

Ten starszy pan donosiciel to taka typowa (usunięte przez administratora). Patrząc na niego mamy pełny obraz tego jak będzie wyglądał nasz Pan krzykacz za 20 lat. To ten sam typ ludzi

@Marjan

Kiedy on jest na urlopie to reszta pracowników też odpoczywa

Bronisław

Nie da się gdzieś zgłosić wyżej że uprzykrza wam życie? Co takiego robi w sumie?

Paweł z Radzionkowa
@Bronisław

Jak zgłosisz wyżej to zostajesz obwołany donosicielem

Paweł z Radzionkowa
@Paweł z Radzionkowa

A ja nie lubię konkurencji

@Paweł z Radzionkowa

A anonimowo nie można?

atnaloJ
@Jolanta

Anonimowo to się można na GoWork pobawić, to i czasem zalapiesz sie na reakcja, o ile w ogóle zastaniesz kogoś w biurze..

@atnaloJ

W sensie, że oni reagują na te opinie?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Poltech Sp. z o.o.?

Entuzjasta kpiny

Jak walisz z ucha jak pablo z Radzionkowa to całkiem spore pewnie

Cukiernik

Obiady, które lądują w koszu

@Cukiernik

A wiadomo ile na nie wydają?

JuriGagarin
@Marta

Pracuje tu jakiś cwaniak?

Ktos

A jak to jest że nie jest płacona dieta?

Praca ciężka ale da się przeżyć, chyba że ma się na zmianie (usunięte przez administratora). Ten to nie ma żadnych skrupułów.

Gary
@Nowy

On to nic innego nie potrafi. Za każdym razem gdy ktoś go poprosi o wytłumaczenie koszy to wysyła emeryta albo Ukrainca by wytlumaczyl. Nawet jak przyjdzie nowy pracownik to nie poświęci mu nawet 5 minut. On potrafi tylko wszczynać kłótnie, uwielbia napuszczac jednych na drugich, psuć atmosferę w pracy.

@Gary

Zostawcie go w spokoju, spójrzcie jaki on ma zagazowany brzuch. Te 4 litry coli co wypija na zmianie to ktoredys Te gazy muszą wyjść. Pozatym on jest z (usunięte przez administratora) więc czego oczekujecie

Ex
@Gary

A który z nich w ogóle coś robi?

Oi
@Gary

Gary to czemu mi tego nie powiesz prosto w twarz tylko tu wypisujesz że psuję atmosferę

Franciszek
@Nowy

Jak praca ciężka to pewnie dobrze płacą? Warto się tu zatrudnić bo akurat rozglądam się za czymś na dłużej. Powiesz mi ile się wyciągnie na rękę no i czy dają pełen socjal?

@Franciszek

Jak będziesz dobrze donosił to 6 na wypłacie bedzie

Olga
@Paweł

to żart czy prawda ?

Zygmunt stary
@Franciszek

Dają a wypłaty dobre w okolicach 5 tysięcy.

Nic to nie zmieni.
@Oi

Bo nawet jak się ktoś grzecznie odezwie to obraza majestatu i robienie pod górkę, o krzykach nie wspomnę. Więc po co ? A nawet jeżeli to wielki urka burka i czego to na budowach nie robił i czego tobie nie zrobi.

@Nic to nie zmieni.

Dokładnie, w Norwegi to fiordy jadły mu z ręki. Taki specjalista, taka fachowiec, budował największe inwestycje w Polsce i zagranicą a skończył jako kulawy majster u nas. Żal.

Nic to nie zmieni
@Denis

Podobno u samego króla wylewał posadzkę i są ulice jego nazwiskiem nazwane. Taki to majster 100% mobbingu Ale w biurze nikt z tym nic nie robi... Bo po co

Tropiciel fermentu
@Nic to nie zmieni

Ale jest jedynym który się interesuje praca i cokolwiek robi jako brygadzista PL. Więc miękkie faje miejcie jaja i zgłoście osobiście swoje bóle (usunięte przez administratora) a nie zgrywacie prześmiewców a jak trzeba to chowacie ogon

Pawel z Radzionkowa
@Olga

Potwierdzam osobiście 3x w tyg I premia murowana

Aleksandra
@Zygmunt stary

Wow, to nieźle i to już słuchaj na rękę?

Yhym
@Tropiciel fermentu

Tyle co się interesuje to co wymieni spłuczkę, lampę ogólne prace remontowe. A w pracy miesza, psuje atmosfere i namawia innych do chodzenia do biura bo przecież on święty, A potem sam idzie. A już nie raz było mówione o jego zachowaniu i nikt z biura się tym nie interesuje. Chyba jak dopiero się coś grubego stanie to może ktoś zwróci uwagę. Powtórzę się oprócz krzyku, smrodzeniu, obrażaniu innych to nic nie robi. A nie coś tam w pracy zrobi bo inny majster nie zrobi, a potem to on jest filarem firmy.... śmiech na sali

Kapuś
@Nic to nie zmieni.

Brodaci też ciągle w telefonie

Najn
@Kapuś

Ale jak pójdziesz do jednego czy drugiego to ci pomogą, zrobię co trzeba. A pan M&M nim to zrobi to pół firmy przeklnie, opowie bajeczke i łaskawie ci pomoże, albo wyśle magazyniera lub kogoś ze stołów żeby pomógł. Tyle w temacie

W Gliwicach to jeszcze zbrojarnia czy już Big Brother albo z kamerą wśród zwierząt ?

Listonosz złej nowiny

Zwierzęta to ci co siedza w klimce i się dziwią przy braku wody i temperaturze powyżej 35 ° czemu robota stoi

Nocny Mark
@Listonosz złej nowiny

W klimce albo w domku na zdalnym

Kropla Beskidu
@Listonosz złej nowiny

A powiedz, że nie ma wody, To usłyszysz: mogłeś sobie z domu przynieść.... Gdzie jest pan Jacek jak jest potrzebny :(

Załoga

Drogi Panie Pawle, z okazji zbliżającej się Pańskiej emerytury pragnę w imieniu całej załogi serdecznie podziękować za lata wspólnej pracy. Był Pan prawdziwą ostoją firmy. Pańskie niezliczone wizyty w biurze zawsze były kierowane dobrem pracowników. Zawsze stał Pan na straży norm, by nie były za niskie, doskonalił Pan ergonomię czasu pracy, dbał Pan by pracownikom się nie nudziło. Wyniósł Pan donoszenie na zupełnie nowy, niespotykany level, stało się ono wręcz sztuką. I najważniejsze - dzięki Panu monitoring na hali stał się zbędny ! Dziękujemy. Bez Pana ta praca nie będzie już taka sama.

Pawel z Radzionkowa
@Załoga

Ja to wszystko z domu wyniosłem...i doniosłem ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Poltech Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Poltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltech Sp. z o.o.