opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Poltech

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 259 ocen
Opinie(698)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(698)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta
  • .
  • Oferta dla pracowników
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta

Oferta dla pracowników

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tarnowskie Góry
  • Czarna Huta
  • Nakło Śląskie
  • Nowe Chechło
  • Orzech
  • Rybna
  • Stare Chechło
  • Świerklaniec
  • Laryszów
  • Radzionków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tarnowskie Góry
  4. /
  5. Opinie o Poltech Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Poltech Tarnowskie Góry

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Poltech Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy

    29.01.2020 17:50

    Inne

    Witam orientuje sie ktos jakie zarobki na suwnicy w niemczech ile godzin pracy i jak zjazdy do polski ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2020 21:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Grzes

    28.01.2020 19:40

    Inne

    Jak tam ogólnie warunki pracy? Za nadgodziny nie płacą? Babka dzisiaj mówiła mi że 1700e za 170h. :/ . Daj jakieś info. Dzięki
    ReviewUserIcon
    Katosy

    23.01.2020 21:17

    Inne

    Ja teraz jadę z Katowic z Worka jest na necie dużo od nich do Niemiec i Belgi na prefabrykacja stawki 15 brutto
    ReviewUserIcon
    Prawnik

    23.01.2020 21:03

    Inne

    Dla wszystkich państwa artykuł obrazujący zasady działania takich firm jak tutaj obecna. Niestety wspomniane echo o przekształceniu umów na niemieckich nie jest możliwe dla tej firmy wg.artykulu A praca musi odbywać się jak dotąd nanosobnych halach co za tym idzie o wynagrodzeniu decyduje tylko i wyłącznie polski pracodawca.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Spelle zarobki

    17.01.2020 01:26

    Inne

    Nie wiem jak tam polska firma placi ale swoje musi zarobić A rekers ślubie z tego, że słabo płaci fachowcom dla porównania link do ogłoszenia z firmy niemieckiej którą aktualnie na betoniarnie werbuje z stawka 11 brutto aż śmiechu warte ! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Betoniarz

    20.01.2020 14:13

    Inne

    Wygląda na to, że poltech płaci lepiej niż rekers
    ReviewUserIcon
    Karamba

    22.01.2020 17:19

    Inne

    Pracowałem na spawalni w 2017 roku.Niemcy pracują bez stresu a tobie pot po (usunięte przez administratora) płynie.Stawka godzinowa a pracujesz w akordzie.Musisz się wyrobić z tonażem a Niemiec tylko nowe kartki donosi.Pewnie się tam śmieją z Polaków.
    ReviewUserIcon
    Gerwazy

    07.08.2019 20:33

    Inne

    Hejka Może ktoś mi powiedzieć jakie dają wynagrodzenie na początek w zakładach w Niemczech? Niedługo będę zaczynał i jak mam robić za 2.5tys zł w Niemczech to podziękuję na starcie
    ReviewUserIcon
    Prof. Miodek

    19.09.2019 16:16

    Inne

    Nie pobierają ;)
    ReviewUserIcon
    Zbrojarz

    01.12.2019 23:20

    Inne

    Zakwaterowanie jest za darmo. Cały miesiąc za 250-300 euro bardzo dobrze się żyje.
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.08.2019 20:17

    Inne

    Pracuje tydzień w Gliwicach praca lekka nie jest ale po tygodniu już ponad połowę normy robię więc chyba jest ok. Gadają że się wprawie.Zarobki z tego co mówią są spoko (okaże się na wypłatę) Jedyne co mnie dziwi to brygadzista z Ukrainy koleś w ogóle nie mówi po polsku i jakoś nie interesuje się tym co robię,gada coś do mnie a ja przytakuje nie mając pojęcia co chciał i o co mu chodzi :D Pierwszy raz spotykam się z tym żeby Ukrainiec był brygadzistą ale podobno w przyszły tygodniu ma być Polak. Mam nadzieję bo po tygodniu czuje się jak bym na Ukrainie pracował a nie w Polsce :)
    ReviewUserIcon
    Pani przy zatrudnianiu

    28.11.2019 09:00

    Inne

    Jeżeli Panowie mają potrzebę i szatnie i toaletę chcą zobaczyć to wystarczy powiedzieć i chętnie oprowadzę.
    ReviewUserIcon
    Ferdynand

    01.12.2019 11:51

    Inne

    Jako że przenosza Państwo pr9dukcje do nowej lokalizacji, to czy ta nowo budowana hala będzie ogrzewana czy dalej będziemy pracować na mrozie?
    ReviewUserIcon
    R

    12.11.2019 17:09

    Inne

    Pracowałem kilka miesięcy. Praca ciężka. Normy z kosmosu. Nie wyrabialem ich (nie z własnej winy) więc zostałem zwolniony, marzenia zdeptane... nie, nie...odłożone w czasie. Zycie to nie bajka, chcesz coś osiagnac? To zapier...niestety. gdybym mial wieksze szczescie do kobiet to bym zyl z 500+. Spoko, stane sie slawny nie tylko lokalnie to i kobieta się znajdzie. Powodzenia ziomalom z Poltechu!
    ReviewUserIcon
    JANEK.

    10.10.2019 13:29

    Inne

    Cześć wszystkim jak by ktoś nowy chciał wiedzieć a tak że staży pracownicy gdyby byli ciekawi to pisze ile zarobiłem w pracy jako nowy pracownik ktory mało ogarniał ale najlepiej wie P.Marcin tak że pozdrawiam...będąc w Niemczech 3tyg.pracując po 10 godz.dziennie od pon-pt.+ 2sob.po 6 godz. Co daje 162 godz.zarobiłem 1025,62€ czyli jak sobie policzcie wyjdzie ile w Poltech się zarabia...może fachowcy mają więcej nie wiem czy zostałem czymś obciążony?może za ciuchy robocze...?No nie wiem za co?w każdym bądź razie tak to wygląda tak że nie polecam tej firmy nikomu pozdrawiam Marcina i Kierownika Marka.
    ReviewUserIcon
    Janek

    10.10.2019 14:52

    Inne

    Tak że tak...praca na prefabrykacji za 6,30€ no 6,50€ na godzinę po 10 godz.dziennie + 6godz.sobota czyli jak policzymy dojazd do Niemiec na swoj koszt plus zjazd do Polski nie wazne czy swoim autem czy busem tez wyjdzie ok.600zł.jakies zakupy na wyjazd że 300zł.do tego rozłonke z rodziną co nie da się przeliczyć na kasę to serio lepiej w Polsce robić za 8 godz. dziennie robiąc 160godz. Zwinąć 2500zł.netto i przytulać kobiete w nocy w swoim łóżku a nie marzyć o złotej górze w Poltechu żyjąc jak wygnaniec...tyle w temacie.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jankes

    15.10.2019 21:06

    Inne

    Robie na ociepleniach w polsce za 180 godzin mam 4400 od stycznia nam podniosa o 400 wiec nie jest tak zle w polsce dzieki ludziom ktorzy wyjechali nie ma kto robic to wynagrodzenia wzrastaja
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.10.2019 10:01

    Inne

    Hej, czy w firmie Poltech Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Fazi

    11.10.2019 14:51

    Inne

    No płacą...za 210 godz.w miesiącu dostaniesz jakieś 1700€...I tak co będziesz robotę ogarniał,inaczej nie masz tu czego szukać...
    ReviewUserIcon
    Raf

    12.10.2019 19:25

    Inne

    W Gliwicach za cały miesiąc plus dwie soboty nowy pracownik może liczyć na ok 2,5 - 3 tyś zł. Do tego na przerwie codziennie dostaje się " obiad". Śmiem twierdzić że w szpitalu żywią znacznie lepiej...
    ReviewUserIcon
    JANEK.

    13.09.2019 20:13

    Inne

    Pracuje w firmie od nie dawna wyjechałem do Niemiec...Warunki mieszkalne no cóż,jak dbasz tak masz ale porównał bym je do mieszkania w opuszczonym budynku,syf straszny trzeba było by złapac sie za miotłę,szmatę,odkurzacz,mopa i to ogarnąć...strasznie jest aż się lepi wszystko od brudu mieszkanie jest w pokojach w wynajmowanych domkach od właścicieli Niemców raczej z marginesu społecznego czyli Niemiecka patologia.Co mówią i obiecują Panie w biurze w Tarnowskich górach nic nie pokrywa się z rzeczywistością praca miała być od 5,30 rano do 16...A jest do 16,30...nawet 17...miało nie być pracy w weekend a tu okazuje się że w sobotę do pracy idziemy...no zobaczymy jak będzie dalej.Warunki pracy na hali produkcyjnej ok.jest ciepło,jest szatnia na zewnątrz w kontenerze,łazienka w kontenerze,czyli umywalki,pisuary,klozet...kompieli pod prysznicem dopiero w domku.Stołowka w kontenerze zaadoptowanym w tym stylu...ok.zarobki podobno z opowieści starych pracowników 1700€ za miesiąc pracy czyli jeśli pracujemy od poniedziałku do piątku po 10 godz.a czasem i 11 wychodzi 220godz.w miesiącu jesli doliczyc soboty to +40 czyli ok.od 210godz. Nawet do 250godz. W miesiącu bez zjazdu za 1700€ sami policzcie czy to warto i sie opłaca?w robocie ostra tyrka,trzeba się ruszać tak że ostre Wiooo!.Ciuchy robocze z Bangladeszu,szmaty które koło ubrań spawalniczych nawet nie leżały...przepalają sie i iskry parzą po nogach i rękach.Buty robocze są tak twarde że nie da się w nich chodzić i po 3 dniach odpadają stopy,tak że odzież robocza istna tragedia!Zjazdy do domu podobno są...tzn.jak się ustali z kierownikiem Werku i on sie zgodzi to mozna jechać na weekend do Polski np.w pionek po pracy i wrócić na poniedziałek...Moja ocena dla Poltech to miernie...firma jako pracodawca nie warty zachodu i wszelkich starań...nie polecam nikomu i na pewno nie basem i ja zrezygnuje z pracy...pozdrawiam i ostrzegam nowych pracowników
    ReviewUserIcon
    Janek

    14.09.2019 13:11

    Inne

    W sobotę praca od 5:30 do 11:30 z 10 minutową przerwą na kawę...reszta okaże się dalej,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jamnik

    14.09.2019 21:10

    Inne

    Jeżeli jesteś w Spelle i jesteś spawaczem mogę Ci dać namiary do mojej firmy za 180 h masz około 2300 euro na rękę. Pisz domelbumalpawp
    ReviewUserIcon
    Ja nie mogę

    10.09.2019 14:14

    Inne

    ,, Zawsze jak się zapytam czy mogę iść siku to mi pozwala" HAHAHAHA Rozwaliles system innym też pozwala czy 50 gr trzeba mu dać za toaletę hahaha
    ReviewUserIcon
    Deryl

    11.08.2019 11:26

    Inne

    Ja szczerze polecam pracę w Gliwicach. Po trzech miesiącach pracy gdy się już człowiek wprawi bez problemu można zarobić 4 tyś. Dziwi mnie że ludzi do pracy brak. Fakt praca ciężka ale gdzie indziej można w tak krótkim czasie tyle zarabiać?
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.08.2019 19:47

    Inne

    Niestety, ale w dzisiejszych czasach nie tylko już wypłata się liczy. Ważne jest całe że tak powiem zaplecze. A niestety Pan Prezes jest totalnym ignorantem, ma ogromny problem w zwykłych kontaktach międzyludzkich. Traktuje pracowników jak chołote. Ma nas za śmieci i dlatego jest jak jest. Stąpa on po bardzo cienkiej linie, juz nie ma kto robic a bedzie jeszcze gorzej. Na szczescie jest jeszcze kierownik Adam który stara się jakoś to wszystko rownowazyc.
    ReviewUserIcon
    Franki

    13.08.2019 08:44

    Inne

    Jak to Pan Prezes kiedyś powiedział, on z takimi ludźmi jak my nie ma o czym rozmawiać chyba że o zwolnieniu ich z pracy...
    ReviewUserIcon
    MajstergarazySzpelle

    04.08.2019 12:41

    Inne

    Cało prowda żeście tu napisali, panoszom się po Szpelle, i ino pacza Kaj jako fuszka chycic. Mają ludzi od noszenia kawy. Nie mają za grosz wstydu. Pozdrawiam Frankiego i Mariusza (usunięte przez administratora) majstry!. Ps.: pozdrawiam również wszystkie Parówy
    ReviewUserIcon
    Franki

    12.08.2019 22:01

    Inne

    Jak masz coś do mnie to porozmawiajmy a nie wypisuj o mnie na necie
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    03.07.2019 11:47

    Inne

    Pracowałem w firmie Poltech w Spelle na garażach. Większa połowa przyjętych pracowników to alkoholicy którzy przychodzą do pracy pijany bądź "wczorajsi",dzieki czemu maja lepiej,lżejsze stanowiska pracy i zero odpowiedzialności. Uczciwy i dobry pracownik musi wykonywać swoje obowiązki A dodatkowo pomagać tym alkoholikom. Np. W.B. szpachluje rok tyły garaży poniewaz jest to najlzejsze stanowisko na calej hali a i tak trzeba mu jeszcze pomagac. 2. Malowanie garaży tak samo najlzejsze praca A jeszcze trzeba im pomagać i można by tak było bardzo długo wymieniać. Ogólnie chcący tam pracować i mieć lekką pracę trzeba pić bo jeżeli jesteś dobrym pracownikiem to masz codziennie inne stanowisko pracy na którym musisz porządnie wykonać swoja obowiązki a dodatkowo musisz pomóc pijanym "kolegom".
    ReviewUserIcon
    Tankstelle

    05.08.2019 22:20

    Inne

    Dokładnie podpinam się jeśli chodzi o główne szefostwo jest spoko cały problem tkwi w brygadzistach ale tak to jest jak jeden szaraczek z drugim dostaną palec wtedy wydaje im się że są bogami co prowadzi do złego traktowania porządnych pracowników
    ReviewUserIcon
    Wezyr

    31.07.2019 09:16

    Inne

    Firma powoli upada, nie ma kto tu pracować. Ludzi połowa mniej niż rok temu. Odchodzą już nie tylko nowi pracownicy ale co raz to częściej starzy, doświadczeni.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Poltech spelle

    03.07.2019 11:36

    Inne

    Pracowałem w Spelle na garażach ogólnie jest tam straszna patologia,2 brygadzistów jedzie sobie w godzinach pracy na tzn fuchy a poza tym w godzinach pracy nic nie robią. Nowy brygadzista M.O. nie dość że przychodzi do pracy pod wpływem marihuany to dodatkowo pijany,przez co nie ma pojęcia co się dzieje na hali oraz w ogóle nie zna języka niemieckiego. Firma kest ogolnie spoko ale brygadzisci z garażu nadają się jedynie do zamiatanie A nie kierowania ludźmi i organizowania ich czasu pracy.
    ReviewUserIcon
    K

    12.06.2019 16:53

    Inne

    Praca z całą pewnością ciężka, zwłaszcza teraz w te upały więc jak ktoś nie nauczony pracy to niech szuka czegoś innego. Co do wynagrodzenia to tu już nie ma co narzekać, poniżej trójki się nie schodzi a ci co lepsi to poniżej czwórki nie schodzą. Natomiast księgowa to tragedia. Co miesiąc komuś nie zgadzają się wypłaty. Po zgłoszeniu faktu oczywiscie wypłacaja ale ile razy można się pomylić? Wygląda to na celowe działanie. Wypłaty są tak liczone że można tylko przypuszczać ile mniej więcej powinno się dostać a to stwarza ogromne pole do nadużyć...
    ReviewUserIcon
    Boski

    25.05.2019 00:00

    Inne

    Na aktualny czas to jakie są zarobki w e i ogólnie jak tam w Niemczech przy szczepianiu zbrojeń ta praca wygląda? Ciężka opłacalna? Proszę o opinię. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    MICHAEL

    04.03.2017 12:07

    Inne

    Witam!Z ciekawością czytam wasze opinie na temat firmy Poltech.Można powiedzieć że z czystego sentymentu,bo pracowałem u Pani Kornek w latach 1997-2002 na budowach w Niemczech.Można uznać że od początku firmy.Ale czas ucieka,i widzę bardzo dużo się zmieniło od tego czasu.Pozdrawiam byłą Szefową i pracowników.
    ReviewUserIcon
    Lucy

    02.01.2019 09:21

    Inne

    Boże co za bzdura, dbacie o pracowników? Haha ha. (usunięte przez administratora) co powiedzą, to im wierzycie i niszczycie ludzi. Za pomówienia powinniście wszyscy nieźle beknąć.
    ReviewUserIcon
    Zimol

    30.04.2019 00:41

    Inne

    Pozdrawiam chłopaków co pracowali w Berlinie w latach 1996 + oczywiście firma fortus .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Poltech?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Poltech Sp. z o.o.

    Zagórska 83 42-680 Tarnowskie Góry

    NIP:6452155862

    KRS:0000056192

    https://poltech.eu/
    Branże: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Ka

    09.02.2019 16:32

    Inne

    Taka prawda :18-22 12.50 % 22-6 25% soboty 50% a kazdy Feiertag 100‰ i lezenie bykiem w domu oczywiscie:) Niestety wiekszosc z was tutaj nie wie co podpisuje, macie delegacyjne wiec kodeks nieniecki was nie obowiazuje i macie lipe z miodem.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    25.01.2019 17:10

    Inne

    Łałłłł kiedyś to na temat pracy w Gliwicach nie znalazło sie tu żadnej informacji a teraz szok!!! Wszedłem z ciekawości i szczeka mi opadła,swoja droga wiele z tych wypowiedzi potwierdza to co było. Pozdro dla starej ekipy jak jeszcze pracują.
    ReviewUserIcon
    Danielo

    27.01.2019 16:43

    Inne

    Zmieniają się ino kierownicy a (usunięte przez administratora) dalyj jaki był taki jest
    ReviewUserIcon
    Pablo

    05.01.2019 20:32

    Inne

    Oszukują na wyplatach. Na pasku nigdy nie ujrzycie przepracowanych nadgodzin. Wogole ten "pasek" to kpina, nic na nim nie ma. Zakaz podpisywania się na listach obecności w soboty. Wynagrodzenie za nadgodziny jest podobno ujęte w premi...żenada. Praca polega na spawaniu a 99% ludzi na hali jest bez uprawnień bo jak uslyszale ewentualna kara za ich brak jest mniejsza niż koszt kursów. Najbardziej zal jest Ukraincow, ich kodeks pracy w firmie nie obejmuje. Pracuja do 2 w nocy w piatek a w sobote przychodza na 8 rano. Tym miejscem powinna zainteresować się Państwowa Inspekcja Pracy.
    ReviewUserIcon
    Klin

    24.01.2019 20:29

    Inne

    To życzę powodzenia w Lidlu...
    ReviewUserIcon
    spawacz

    25.01.2019 11:03

    Inne

    masz pytanie pytasz szefa, a nie wyrzucasz anonimowo żale na necie.. żenada
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.08.2018 21:40

    Inne

    pracowałem w tej firmie w Niemczech w Magdeburgu praca spoko jak wszędzie ludzie jak ludzie jedni ok a drudzy wiadomo ale idzie się przyzwyczaić .......ale kasa totalna beznadzieja 1500 euro za ponad 200 godzin i to norma szczerze nie polecam tej firmy jest po prostu słaba na rynku jest wiele lepszych firm takie jest moje zdanie pozdrawiam Rafał
    ReviewUserIcon
    Anonimus3

    07.10.2018 10:39

    Inne

    A ty nie?
    ReviewUserIcon
    robol

    24.01.2019 09:27

    Inne

    noooo rzeczywiście całe 8e na godzinę to tyle co miałem rwąc jabłka w Niemczech, ale jeszcze obiad był, majątek idzie zbić-porażka, od 15 lat stawki za granicą się nie podnoszą
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.01.2019 18:04

    Inne

    Czy to prawda że szykujcie się na wiosnę do strajku?
    ReviewUserIcon
    Jimi

    16.01.2019 17:01

    Inne

    Jak tam e końcu w tej firmie..ile można zarobić.. soboty pracujące?na zmiany??pozdro dzięki za info.. P pracowałem na sklepach meblowych w Niemczech..szukam swojego miejsca w kraju
    ReviewUserIcon
    Lucy

    02.01.2019 08:43

    Inne

    Praca ciężka, płacą mało, szefowa to jakaś porażka. Odradzam bardzo, Moje sugestie dla Poltech Sp. z o.o.: Porażka
    ReviewUserIcon
    Pablo

    05.01.2019 14:29

    Inne

    Oszukują na wyplatach. Na pasku nigdy nie ujrzycie przepracowanych nadgodzin. Zakaz podpisywania się na listach obecności w soboty. Wynagrodzenie za nadgodziny jest podobno ujęte w premi...żenada.
    ReviewUserIcon
    Qool

    24.10.2018 21:43

    Inne

    Pracowałem 2 tygodnie. Praca ciężka ale ,,podobno" jak sie wprawisz to można zarobić. Szkoda tylko że nikt nie pokaże jak co składać tylko dają rysunki i bądź z nich mądry. Byłem na zmianie u takiego kulawego majstra który tylko sie wydzierał. Gdyby nie Ukrainiec obok to pewnie w ogóle bym byl zielony z tej roboty...
    ReviewUserIcon
    x

    21.12.2018 23:36

    Inne

    dokładnie!
    ReviewUserIcon
    Poltech

    03.01.2019 08:36

    Inne

    Proszę Pana, każdy z naszych kandydatów jest oprowadzany po fabryce przed podjęciem pracy. Każdemu pokazujemy dokładnie jak praca wygląda i jakie są warunki. Niczego przed Panami nie ukrywamy i kandydaci świadomie decydują się na pracę u nas, po obejrzeniu miejsca pracy. Jeżeli chodzi o zarobki, to też każdy kandydat ma przedstawianą ofertę już na rozmowie. Każdego uświadamiamy jakie są warunki finansowe przed podjęciem pracy. Także, również w tym przypadku Panowie świadomie podejmują u nas pracę.
    ReviewUserIcon
    marzena

    18.11.2018 16:03

    Inne

    Czy w tej firmie pracuja kobiety ? Chodzi mi o prace fizyczna
    ReviewUserIcon
    Kj

    19.11.2018 18:16

    Inne

    Nie
    ReviewUserIcon
    Mały

    22.10.2018 10:31

    Inne

    Pracował ktoś w Gliwicach?
    ReviewUserIcon
    Duży

    23.10.2018 17:26

    Inne

    Tak, jest ok
    ReviewUserIcon
    Azi

    24.10.2018 22:08

    Inne

    Kochana Izo , proszę czytaj ze zrozumieniem, pytanie wyraźnie dotyczy pracy w Gliwicach.. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.10.2018 22:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aro

    18.10.2018 21:19

    Inne

    Gruby wcale nie lepszy ... Tu można liczyć tylko na Ukraińców.
    ReviewUserIcon
    yk

    09.10.2018 20:19

    Inne

    nie polecam Moje sugestie dla Poltech Sp. z o.o.: nie polecam
    ReviewUserIcon
    ja

    14.10.2018 08:42

    Inne

    A czemu nie polecasz ? Czy może ktoś mi powiedzieć jakie są plusy a jakie minusy pracy, bo chciałbym aplikować a nie wiem czy warto. Na stronie widzę, że ciągle szukają ludzi czy tam jest aż tak duża rotacja ? Nie chcę wpadać z deszczu pod rynnę i szukam stabilnego zatrudnienia.
    ReviewUserIcon
    yk

    15.10.2018 10:42

    Inne

    niestety trza robić..
    ReviewUserIcon
    Iza

    19.09.2018 15:25

    Inne

    @Arni, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Poltech. Masz już doświadczenie zawodowe w branży? Jestem ciekawa, jaka atmosfera panuje w firmie i czy pracownicy są dla siebie pomocni i życzliwi. Czy ktoś mógłby podjąć ten temat?
    ReviewUserIcon
    Arni2018

    26.09.2018 21:39

    Inne

    Tak jestem zainteresowany pracą. Doświadczenie mam.A zjazdy do kraju jak wyglądają.
    ReviewUserIcon
    Arni

    14.09.2018 19:46

    Inne

    Witam. Mam pyt. Jak wyglądaja regularne zjazdy do Polski w Pol tech
    ReviewUserIcon
    Iza

    05.09.2018 21:56

    Inne

    @Kowalski, mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Niewiele mówi ona o pracy w Poltech, a takimi opiniami się tutaj dzielimy. @Jacek, a Ty pracujesz w Poltech? To, co piszesz brzmi całkiem nieźle. A jak wyglądają warunki zakwaterowania oferowane przez firmę? @N8ck, a jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tym miejscu? Warto dzielić się swoim zdaniem na forum! Na pewno zostanie docenione.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    07.09.2018 08:27

    Inne

    Tak, ja pracuję w firmie Poltech. Warunki zakwaterowania są w porządku. Mieszkam w mieszkaniu 3 pokojowym z urządzoną kuchnią, Razem ze mną mieszka jeszcze 4 kolegów. Wszystkie koszty pokrywa firma. Do pracy mamy bardzo blisko ok 2 km i mamy busa. Warunki pracy i wypłata też mi pasują. Firma docenia fachowców i to że ktoś w firmie pracuje dłużej. Na początek 1500 a jak się znasz na robocie i masz chęci to zarabia się więcej.
    ReviewUserIcon
    Kowalski

    30.08.2018 09:44

    Inne

    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.08.2018 22:04

    Inne

    a jeszcze jak ktoś chce tam jechać to zastanówcie się dlaczego jest tam tak duża rotacja pracowników ??? Proste BO PŁACĄ ŚMIESZNE PIENIĄDZE ogólnie DZIADY....
    ReviewUserIcon
    Marek

    31.07.2018 14:32

    Inne

    Witam. Rozgladam sie za zmiana pracy. Aktualnie na olx jest oferta pracy na magazyniera na TG, czy moze ktos z aktualnie pracujacych wypowiedziec sie o firmie? czy warto wysylac cv i jakie sa zarobki?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    01.08.2018 12:38

    Inne

    O wózku zapomnij, będziesz na produkcji, praca na akord. Więcej Ukraińców niż Polaków, tak zawyzaja normy że nie sposób ich wyrobić.
    ReviewUserIcon
    disgusted

    15.08.2018 17:41

    Inne

    gdzie poltech w TG ma produkcję? naucz się proszę czytać ze zrozumieniem @Bartku.
    ReviewUserIcon
    Iza

    09.08.2018 15:33

    Inne

    @Nowy pracownik, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Przypominam, że obowiązuje tu regulamin, a w nim jasno określone zasady. Zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Poltech? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży?
    ReviewUserIcon
    stary pracownik

    10.08.2018 14:35

    Inne

    Droga Izo, o Poltechu to już się tyle nadowiadywałaś, może choć raz porozmawiamy o twoim pracodawcy ? Wygląda na to, że jest nim GOWORK. Co się stało, że GOWORK musi zatrudniać ludzi do nakłaniania do wpisów. Czyżby ludzie się już z orientowali, że tych bzdur nie warto czytać i mało kto tu zagląda ?
    ReviewUserIcon
    ozas135

    19.02.2017 11:46

    Inne

    Witam panowie dostałem ofertę jako zbrojarz spawacz obiecali 1500euro na czysto bez godzin nadliczbowych czyli po 8 dziennie 160170 godz napiszcie szczerze jak to jest ile można zarobić średnio
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.08.2018 23:33

    Inne

    Zalezy od brygadzisty. Ale jak jestes kumaty w robocie to te 1.5 1.6 bedziesz mial . zalezy tez od werku
    ReviewUserIcon
    Androsss

    21.05.2018 16:29

    Inne

    Mam propozycje wyjazdu do Niemiec jako betoniarz z firmy Poltech.Chcialem sie dowiedziec od kogos kto wyjezdzal z tej firmy jako betoniarz i jak tak naprawde wyglada sytuacja na miejscu.Chodzi mi o zarobki na czysto i jak jest z zakwaterowaniem zapewnionym bezplatnie przez pracodawce.Prosze o odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.08.2018 23:27

    Inne

    ... Tyle w temacie

    Zostaw merytoryczną opinię o Poltech Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.