opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Poltech

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 259 ocen
Opinie(698)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(698)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta
  • .
  • Oferta dla pracowników
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta

Oferta dla pracowników

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tarnowskie Góry
  • Czarna Huta
  • Nakło Śląskie
  • Nowe Chechło
  • Orzech
  • Rybna
  • Stare Chechło
  • Świerklaniec
  • Laryszów
  • Radzionków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tarnowskie Góry
  4. /
  5. Opinie o Poltech Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Poltech Tarnowskie Góry

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Poltech Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    02.08.2018 09:41

    Inne

    3 tysie w Gliwicach:)? Na pewno... Kierownik na rozmowie obiecuje zlote gory 2500zl na poczatek plus premia za przerób plus premia jakas uznaniowa wszystko elegancko ci rozpisze efekt końcowy taki ze przyszedł po miesiacu i mowi nam ze przez pierwsze dwa miesiące nie mamy żadnej premi tko gołą podstawę. Jednym słowem zrobił nas w (usunięte przez administratora) Warunki pracy fatalne, kusz,pył i opary spawalnicze zero jakiejs wentylacji a zapierd....c trzeba bo normy sa tak zawyżone ze jeszcze nikt z nas nawet do niej sie nie zbliżył... brygadzista tylko mordę wydziera i cwaniaka zgrywa a przez pierwsze dwa tygodnie to jakis Ukrainiec mi pokazywal jak robic... Nie polecam...chyba ze lubisz byc ladowany w konia:)
    ReviewUserIcon
    Cong Le Mao

    28.07.2018 12:51

    Inne

    "Podstawowym obowiązkiem pracodawcy w takim okresie jest zapewnienie pracownikom nieodpłatnie zimnych napojów do picia. W odniesieniu do osób pracujących na otwartej powierzchni pracodawca ma obowiązek zapewnić napoje w momencie, gdy temperatura przekracza 25 stopni Celsjusza, a pracownikom biurowym, kiedy temperatura przekroczy 28 stopni. Niezależnie od tego, czy praca jest wykonywana w pomieszczeniu czy na otwartej powierzchni, napoje powinny być dostępne dla pracowników w ciągu całej zmiany roboczej. Co ważne, nierespektowanie przez pracodawcę tego obowiązku stanowi wykroczenie zagrożone karą grzywny od 1 do 30 tysięcy złotych Według przepisów pracodawcy mogą również poprawić komfort pracy w czasie upalnych dni na przykład wydłużając przerwy lub odpowiednio skracając czas pracy. Pracodawca może to zrobić z własnej inicjatywy lub na wniosek pracowników - nie ma jednak takiego obowiązku. Co ważne, jeśli się na to zdecyduje, nie może obniżyć pracownikom wynagrodzenia." Autor: mb//bgr / Źródło: tvn24bis.pl
    ReviewUserIcon
    Adam

    11.07.2018 19:38

    Inne

    Polecam gelsenkirchen można pić bo majster co drugi dzień pijany
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    11.07.2018 10:00

    Inne

    Jakie zarobki na produkcji w gliwicach, tak jak w ogłoszeniu 3tys na rękę?
    ReviewUserIcon
    Były ludź

    02.07.2018 22:19

    Inne

    Nie polecam firmy! Prezes chyba nie wie co sie dzieje w niemczech! Warunki mieszkalne słabe! Chodz fakt zakwaterowanie na koszt pracodawcy Stawka rzekomo 12 16 e za godz po czym na umowie ukazuje sie 8.24e brutto !! Na zakwaterowaniu alkoholizm konkretny !!! Ogromny przemiał ludzi Nie polecam ! Lepiej poszukać czegoś lepszego.
    ReviewUserIcon
    Cong Le Mao

    26.06.2018 18:34

    Inne

    Stanowczo odradzam, nie zapłacone nadgodziny, praca na akord za stawkę godzinową. Zorobki w porównaniu do wykonanej pracy słabe. Duża rotacja pracowników. Plusem są zapewnione kwatery opłacone przez pracodawcę, niestety niezbyt komfortowe.
    ReviewUserIcon
    Luis

    12.06.2018 21:25

    Inne

    Pracuje tam juz pare lat i nie jest tak do konca prawda to co pisza goscie nieudaczniki jak znasz sie na swojej robocie i wiesz po co tam przyjezdzasz to robota nie jest taka zła oczywiscie wynagrodzenia mogłyby byc lepsze ale polowa gosci ktorzy tam jada to jedyne co umia to dlubac w nosie i narzekac czasami sa nawet tacy ze niewiedza do czego słuzy jakies narzedzie i pozniej na tych nieudacznikow trzeba robic a za godziny firma musi im wyplacic i tak wiec jak moge w czyms pomoc to tu potrzeba tylko ludzi co znaja sie na robocie reszta niech wsiada w żuka i jedzie w przeciwnym kierunku
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.06.2018 18:55

    Inne

    Pracowalem w tej firmie długo i szkoda ze że dają zarobić tylko swoim (usunięte przez administratora) opierając wszystko na ich wizjach i opiniach starsi pracownicy odchodzą a dla kadry kierowniczej to. Normalne. Więc będzie coraz gorzej panie Pawle pozdrowienia i powodzenia
    ReviewUserIcon
    Nieznany

    18.05.2018 10:02

    Inne

    Witam chciałem się zapytać o warunki które zapewniał mi kierownik czyli 1500-1600na renke bez nadgoczin zjazdy co 2 tygodnie i 100 euro za zjazdy.Nie jesteś pewny gdzie mam wyjeżdżać ale prawdopodobnie Magdeburga
    ReviewUserIcon
    Pol

    24.05.2018 16:25

    Inne

    Nic takiego niema napewno tyle niezarobisz niedostaniesz nic za zjazd a co 2 tyg do pl zapomni niema ludzi trzeba (usunięte przez administratora) za dwóch
    ReviewUserIcon
    GRAFI

    18.05.2018 17:42

    Inne

    Chciałem wyjechać z tą firmą,ale jeżeli poltech się sypie to wybieram budimex
    ReviewUserIcon
    Prorok

    15.05.2018 12:50

    Inne

    Nie wiem w którą stronę podąża Poltech pod wodzą wszystkonicniewidzącego miłościwie nam panującego J. Pawła , ale mam wrażenie że ku powolnemu upadkowi!!! A jeszcze jako doradca osobisty R. Paweł to już mistrzostwo wszystkiego. Mam wrażenie że P. Kornek zbyt ufa tym osobom i dała im zbyt duży kredyt zaufania. Na kontrakty przyjmują już każdego , byle chciał wyjechać , biuro obiecuje gruszki na wierzbie ,a po przyjeździe rozczarowanie. Trzeba tyrać za dwóch bo ciągle mało ludzi, mieszkania (usunięte przez administratora) a pomimo kolosalnych zysków woda się pracownikom nie należy! Pani Lucyno nikt nie zagląda Pani do portfela , ale czy firmy nie stać na tak śmieszną sprawę jak woda mineralna za 14 eurocentów? Może chociaż to poprawiłoby minimalnie morale pracowników.Cóż nie mi to oceniać , a Budimex zaciera ręce i wabi pracowników Poltechu !!! Nie chcę być prorokiem ale niedługo p. Janeczek , p. Dusza będą musieli zakasać rękawy i przebrać się w ubrania robocze , bo ludzie którzy chcą pracować ale nie daje im się szans na normalność pójdą szukać szczęścia gdzie indziej .
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    17.03.2017 19:58

    Inne

    Pan P.Ranos zastrasza ludzi. W tej firmie
    ReviewUserIcon
    MM

    06.05.2018 00:10

    Inne

    Tylko nie pan! Nie zasługuje żeby tak do niego mówić. Brak kultury mówiąc najdelikatniej!!!
    ReviewUserIcon
    KRANISTA

    05.02.2018 16:12

    Inne

    W 2011 roku pracowałem w tej firmie. Na umowie miałem 12 €. Owczesny Kierownik pierwszego dnia powiedzial cyt." Nie wiem ile mieliście na umowie ale napewno tyle nie dostaniecie". Teraz kierownikiem jest Spiner. Gość który wygryzł poprzedniego. Mam kontakt z kolegami z tej firmy. Mówią że w/w brakuje już miejsca na ordery.
    ReviewUserIcon
    Boryna

    15.03.2018 20:07

    Inne

    Nigdy nie mogłeś mieć takiej stawki "kranisto" nie bajeruj
    ReviewUserIcon
    staryspawacz

    24.04.2018 19:13

    Inne

    ja tez tak miałem, to nie bajera
    ReviewUserIcon
    puzer

    20.04.2018 11:34

    Inne

    powie mi ktoś jakie zarobki w miejscowości neubrandenburg jako betoniarz i jaka atmosfera pracy
    ReviewUserIcon
    GoWork

    26.03.2018 13:47

    Inne

    Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie
    ReviewUserIcon
    true

    19.04.2018 11:37

    Inne

    Nie podszywaj się z łaski swojej pod goworka. Gowork wypowiada się na szarych nikach.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    28.03.2018 12:14

    Inne

    Witam. Może ktoś powiedzieć coś na temat stanowiska betoniarz/operator suwnicy ? Jak wyglądają zarobki, atmosfera w pracy, zjazdy itp ? Zakład w Spelle.
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    20.03.2018 07:47

    Inne

    Pracowalem w Spelle jako zbrojarz I odradzam przyjscia z wielu powodow pierwszy z nich to nowy brygadzista. Chce sie wybic ponad wszystko stosuje zastraszanie I wymusza od Ciebie wiecej I wiecej a jak sie nie da to do polski. Spoufala sie z tymi co pije. Jak juz przyjdziesz mieszkac to w jednym domu razem z nim. Szpiegowany jestes w pracy I po pracy.
    ReviewUserIcon
    Karamba

    22.03.2018 11:42

    Inne

    Zawsze możesz się przenieść do Magdeburga,albo spróbować pracować w tandemie z Witkiem.Wykończył by Cię pierwszego dnia.
    ReviewUserIcon
    Poltech

    21.03.2018 11:17

    Inne

    Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin
    ReviewUserIcon
    Kanio

    12.03.2018 21:03

    Inne

    Witam mam pytanie jak praca w Gliwicach ? Warto iść ? Generalnie chodzi mi o zarobki jak to wyglada ?
    ReviewUserIcon
    Karamba

    01.03.2018 18:31

    Inne

    Pozdrowienia dla zbrojarzy w Spelle i Sołtysa w Magdeburgu.Cieszę się że Was poznałem.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Poltech?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Poltech Sp. z o.o.

    Zagórska 83 42-680 Tarnowskie Góry

    NIP:6452155862

    KRS:0000056192

    https://poltech.eu/
    Branże: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Wuj

    14.02.2018 14:53

    Inne

    Kolego daj sobie spokuj z ta firma haruwa soboty nie zaplacone i atmosfera w pracy do du......
    ReviewUserIcon
    Ba

    14.02.2018 21:37

    Inne

    Pracowalem tam nie bedziesz zadnym kranista a jak sie nie spodobasz kierownikowi to wyladujesz na dachach albo na bodenach
    ReviewUserIcon
    Bajaa

    14.02.2018 22:43

    Inne

    No to nie dobrze... Jest jeszcze jakaś agencja pracy w polsce w której mozna pracować w ludzkich warunkach i za przyzwoite pieniądze???
    ReviewUserIcon
    Bajaaa

    14.02.2018 10:52

    Inne

    Witam. Czy pracował ktoś w Niemczech przy produkcji prefabrykatów betonowych obsługa suwnicy itd..? Jakie warunki pracy jaka atmosfera?? Czy praca jest bardzo ciężka? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Regulamin gowork

    06.02.2018 11:51

    Inne

    3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    11.02.2015 23:39

    Inne

    domylacie sie czemu wysyła nas na tak zwane kadencje
    ReviewUserIcon
    anonymous

    30.01.2018 21:12

    Inne

    poziom kultury osobistej tej baby rowny zero
    ReviewUserIcon
    TG

    04.02.2018 08:03

    Inne

    Pani Lucyno, nie warto tłumaczyć niektórym ludziom dlaczego , co i jak . Ważne żeby firma przyjęła i dała zarobić na długi w Polsce, wtedy jest super , taki koleś lata biegiem i jak by mógł to 12 godz. dziennie.Po jakimś czasie problemy znikają , komornicy i banki zostają spłacone i zaczyna się ! Wszystko co do tej pory było ok. nagle nie jest . Myślę że każdy z nas ma prawo wyboru,jeżeli ktoś uważa że jest źle powinien odejść i tyle.Pracuję w Pani firmie prawie 7 lat, też wyjechałem z Polski z bagażem długów i zaległości które dzięki Poltechowi spłaciłem bardzo szybko . Znam tę firmę od "podszewki" i znam ludzi którzy tu pracują, te oczerniające wpisy robią nieudacznicy którzy myślą że przyjadą do Niemiec, napiją się piwka (na które w PL może nie było ich nawet stać) i będą się obijać , a gdy nagle nie zostanie im przedłużony kontrakt zaczyna się lament i plucie na firmę.Pozdrawiam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.01.2018 21:08

    Inne

    Za żadne dojazdy nieplaca sobota na siłę teraz jak wol i nic poza tym a brygadzista alkoholik
    ReviewUserIcon
    jacuś

    28.01.2018 21:15

    Inne

    nie polecam tej pseudo firmy
    ReviewUserIcon
    Rychu

    29.12.2017 21:37

    Inne

    Witam jak aktualnie pracuje się w Gliwicach, ponoć stawiacie nową hale
    ReviewUserIcon
    Marek

    10.01.2018 17:46

    Inne

    Nie polecam,pracowałem i szkoda słów. Jak lubisz zapierniczac to tam na brak pracy i ból pleców narzekać nie będziesz. Jeszcze ten brygadzista ktory sam na pracy sie nie zna a innych sie czepia. Nigdy więcej
    ReviewUserIcon
    Andreas

    25.12.2017 00:15

    Inne

    Wesołych Świąt :)
    ReviewUserIcon
    Maniek

    17.10.2017 10:33

    Inne

    Niektórym bardzo się nudzi i piszą jakieś informacje wyssane z palca. Poltech spokojnie sobie działa i nic na razie się nie zmieni. Robienie czarnego pijaru wokół firmy może być inspirowane przez konkurencję!
    ReviewUserIcon
    ANNA

    15.10.2017 11:31

    Inne

    Zbrojarzu,chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś!
    ReviewUserIcon
    zbrojarz

    15.10.2017 08:56

    Inne

    pozdro z Maagdeburga dla P Anny
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    25.08.2017 08:31

    Inne

    Poltech się podzielił? Jakieś dziwne informacje piszecie, może ktoś puszcza zwykłą plotkę? Napiszcie coś więcej.
    ReviewUserIcon
    Bond

    24.08.2017 16:05

    Inne

    Prokop to wtyczka.Poczytajcie!
    ReviewUserIcon
    Waldi

    15.08.2017 14:28

    Inne

    Chciałam poczytać coś na temat tej informacji o podziale firmy ale nie znalazłam. Może ktoś coś dodać w tym temacie?
    ReviewUserIcon
    Prokop

    01.06.2017 10:40

    Inne

    Czy Poltech ma zapotrzebowanie na przedstawiciela handlowego? Nie mogę namierzyć nigdzie ich aktualnej oferty, gdyby ktoś wiedział proszę podzielić się na forum wiedzą. Słyszałem sporo dobrego o firmie i jak poczytałem niektóre opinie to myślę, że są osoby, nie nadające się do firmy.
    ReviewUserIcon
    Ty

    13.08.2017 23:25

    Inne

    Proszę szukać pod nazwą avacore firma się podzieliła.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.05.2017 22:54

    Inne

    praca ciężka, niech pan panie Pawle chociaż wodę kupi bo ciepło tego lata a dwie zgrzewki na sezon na 15-tu ludzi to wstyd!!
    ReviewUserIcon
    Felicja

    16.05.2017 20:02

    Inne

    Żadna prac a już szczególnie ta za granicą do lekkich nie należy,Ci którzy mają tego świadomość nie są rozczarowani. Jak chodziłam do szkoły to słyszałam,że kto nie nosi teczki będzie nosił woreczki.
    ReviewUserIcon
    Whatever

    15.05.2017 14:04

    Inne

    Witam, mam propozycje podjęcia pracy jako operator żurawia. Pytanie zasadnicze: Warto?
    ReviewUserIcon
    pucer

    11.05.2017 12:36

    Inne

    czesc chłopaki interesuje mnie werk w miejscowosci Neubrandenburg jak tam jest jakie są zarobki obecnie pracuje na bawarii w niemczech ale pomału szukam czegos blizej granicy tez pracuje przez polska firme jestem ze sczecina i ten werk pasował by mi idealnie 100km do domu
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.05.2017 11:20

    Inne

    1500 euro na rękę ? Chyba raczej kiepski żart. 1240 euro, na tyle mogą liczyć ciężko pracujący. Więc obietnice firmy o 1500 euro na rękę można między bajki włożyć i się wyśmiać.

    Zostaw merytoryczną opinię o Poltech Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.