IBF Polska Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IBF Polska Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy IBF Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

anonim Nowy wpis
Inne

Przyjmują ludzi na produkcje jako operatora maszyn czy aktualnie nie ma naborów? Orientujecie się ? Szukam pracy raczej na cito. Z aktualnej nie jestem zadowolony, nie chca dać umowy tylko dalej na zleceniowce i kasa słaba. Jak z okresem próbnym? Pewnie tez dają zleceniówki? Można później liczyć na umowe o prace? Ile +/- można wyciągnąć??

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@anonim

Dzień Dobry. Jakiej lokalizacji dotyczy zapytanie? Proszę o kontakt z naszymi kadrami, tam otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy IBF

Były klient Nowy wpis
Inne

Kompletnie niezrozumiałe zamknięcie betoniarni w Wierzbicy. Firma która produkowała bardzo dobry jakościowo beton, zawsze była na czas, bardzo profesjonalnie obsługiwała klientów, nagle się zamyka. Dziwi mnie to poniewaz wiem od pracowników oraz firm budowlanych, że były zamówienia na beton, byli klienci na beton i kompletnie nikt się nie spodziewał, że betoniarnia się zamknie.

Admin 2022
Kandydat
 Pytanie

Hej. Ide na rozmowe o pracę do ibf w radomsku, operator wózka widłowego, wypełnianie WZ ITP. Czego się moge spodziewać od tej firmy? Czy wartO? jakie warunki oferuja?

Przyszły Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Admin 2022

i jak byłeś na rozmowie w IBF Radomsko ? potrzebują jeszcze operatora wózka widłowego ? jak wrażenia i jakie Ci warunki zostały zaproponowane zwłaszcza finansowe.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma IBF Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko praca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Karolina
Inne

Byłą tu mowa że przedstawiciele handlowi mają samochód służbowy, a jak wygląda kwestia korzystania z niego poza pracą, np. w weekend mają stać na parkingu firmowym, czy może korzystać prywatnie?

Pracodawca

@Karolina

Używanie służbowego samochodu w prywatnych celach jest całkowicie dopuszczalne. Pracownik korzystający z auta firmowego do celów prywatnych uzyskuje z tego tytułu przychód z nieodpłatnych świadczeń - tzw. ryczałt. Dla pracownika jest to przychód podlegający opodatkowaniu.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Widziałem ogłoszenie pracy na kat. C w oddziale formy IBF w Żaganiu. Ktoś pracował na podobnym stanowisku, jak opinie? Praca stała, czy raczej okresowa i na zimę wypad?

Sławek
Kandydat
 Pytanie

Hejka. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Liczę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Bolesławca. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie IBF? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Sławek

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia IBF Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ona87
Były pracownik
@Pytanie

Jak nie jestes na stanowisku kierowniczym to zapomnij o samochodzie służbowym

Pracodawca

@ona87

Oczywiście samochód służbowy jest zapewniony w zależności od stanowiska. Nie jest regułą że tylko menedżerowie otrzymują samochód służbowy. Przykładem takiego stanowiska jest chociażby przedstawiciel handlowy.

Żołnierz
Pracownik

Jestem obecnym pracownikiem nie zgadzam się z opiniami wcześniejszymi ,atmosfera lajcik chłopaki spoko kasa na czas co wy tu za brednie wypisujecie i oczerniacie firme i ludzi .. IBF Radomsko wybija się na światowym rankingu popularności i jakości .Pozdrawiam.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w IBF Polska Sp. z o.o.?

MM
Były pracownik
@Pytanie

Raczej delegujący...szef przekazał część władzy Dyrektorom z Polski a sam podejmuje tylko część decyzji.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w IBF Polska Sp. z o.o.?

wiolex
@Pytanie

Pracowałam w IBF przez ponad rok na stanowisku administracyjnym. I powiem tak nigdy nie narzekałam na atmosfere. Zawsze było można pogadać pożartować. Oczywiście bywał okres tzw. spiny kiedy wszystko trzeba było dograć, ogarnąć. ALe na pracę nigdy nie narzekałam. Odeszłam sama i była to moja decyzja pokierowana chęcią większego rozwoju.

EX
Były pracownik
@wiolex

A jak się ktoś postarał to i 6 z przodu miał

Magda
Inne

@wiolex a ile tam pracowałaś ?

Wiolex
@Magda

Około 15miesiecy

Norman
Inne

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje teraz kogoś? Jakieś podpowiedzi?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas rekrutacji w IBF Polska Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk?

1

Pracodawca

@Pytanie

Pytania będą standardowe i jak zawsze niezmienne 1. Pytanie o kwalifikacje 2. Pytanie o doświadczenie w pracy z urządzeniami przemysłowymi 3. Uprawnienia 4. Dodatkowe umiejętności 5. Czas na pytania od osoby ubiegającej się o stanowisko

Gutek
Inne

Niepokojące opinie o firmie. Myślałem starać się o pracę ale chyba muszę to przemyśleć.

Andy
@Gutek

I jak, zdecydowałeś/aś się na rozmowę?

Mariusz
Inne
@Andy

Jakiś czas temu rozmawialiście na temat ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do pracy w firmie IBF Polska. Zastanawia mnie, czy któryś z Was finalnie wziął udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w tej firmie?

Pracodawca

@Mariusz

Witam, Aktualne procesy rekrutacyjne znajdują się pod linkiem: https://www.olx.pl/oferta/koordynator-sprzedazy-CID4-IDBr6Ho.html?action=show&id=553185042&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Pracodawca

 Aktualność
Boss

Brak wypłaty za luty firma kaput

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Konkretny

Macie racje w zupełności pozwalniali ludzi dzieki Kozie podpierdalaczowi i Burzyńskiemu kabluja Streichowi.Nikt tam nie powinien przyjśc.Kołchoz Duński (usunięte przez administratora) lesny na kółkach.Omijajcie z daleka ta firme.Zostali tam sami lizusy.Złomy auta z demobilu wspaniała reklama firmy.NIech zamkna to dziadostwo.

Nick

Prawie wszyscy chleją podczas pracy masakra

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata
Inne

@Obserwator, czy jesteś pracownikiem IBF Polska? Jeżeli tak, to jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób poszukujących aktualnie zatrudnienia i zastanawiają się nad złożeniem CV do IBF Polska. Może masz informacje o obecnych lub planowanych rekrutacjach do firmy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o IBF Polska Sp. z o.o. - Bolesławiec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w IBF Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy IBF Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w IBF Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBF Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii