IBF Polska Sp. z o.o.

Opinie o IBF Polska Sp. z o.o.

doom

Jaka Ty jesteś ciemna masa Agata poczytaj co ludzie piszą.Widze ze masz problemy ze zrozumieniem tresci.

Obserwator
@doom

Doom. A ty za co wyleciałeś? Za alkochol czy za kradzież? Jeżeli firma tak źle cię traktowała możesz założyć sprawę w sądzie. Ludzie tam jakimś cudem pracują. Bądź mężczyzną i idź do sądu.

Agata

@Joke, terminy wypłat podane są u w umowach, więc należy zerknąć w umowę. Powiedzcie czy firma zatrudnia na warunkach polskich czy skandynawskich? Jak długo trwają delegacje? Jeżeli ktoś w Was był na rozmowach kwalifikacyjnych to proszę napiszcie o tym oraz w jakim języku są prowadzone.

Załamany

Jak zwykle pani księgowa nie przelała wypłat w Toruniu bo po co,co ją to obchodzi,sobie przelała pewnie na początku miesiąca to ma za co jeść,opłacić rachunki,a pracownicy niech poczekają.To nie pierwszy raz jak wypłata jest po 10-tym,a były pisane pisma,że wypłaty mają być przelewane do 10-go każdego miesiąca i dalej tak robi jak robiła,niech teraz oddaje protenty każdemu pracownikowi bo dalej tak nie może być,niech ktoś weźmie się w końcu za tą księgową albo niech ją zwolnią bo się nie nadaje!!!

Joke
@Załamany

Tak jak pisałem wcześniej...w (usunięte przez administratora) się poprzewracało! 9-tego piszesz ze wypłaty do 10 nie dostales????. Gratuluje poczucia humoru. Może w następnym miesiącu się doczekasz wypłaty po 10-tym. Napisz wtedy przynajmniej powód będzie gamoniu.

xjoe

do Joke jak jestes parobkiem IBF-u to pracuj w tym duńskim kolchozie i z tym pajacem Kozą,z tym kapem duńczykiem co kawałek chodzi po placu i patrzy czy cos robisz i nie przynosisz strat.Jak jestes dupa i nie umiesz znaleść sobie innej pracy to pracuj w tym syfie za te psie pieniadza i jeszcze płacone po terminie.

Firma IBF Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko praca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Joke

Pracuje w tej firmie od ponad 10 lat i jeśli chodzi o wynagrodzenie to może najwyższe na lokalnym rynku nie jest ale jeśli chodzi o terminowość to może z 2-3 razy spóźnili się z pensją dosłownie kilka dni (max 3 dni). Do GHMT - zatrudnij się pajacu u polskiego pracodawcy to jak 11 zapytasz o wyplate to najwyżej w ryj dostaniesz. Pochwal się lepiej ile dostałeś i kiedy to inni ocenia sami... w (usunięte przez administratora) się poprzewracało.

Ghmt

Gdzie jest wynagrodzenie nikt w Toruniu nie dostał wyplaty kiedy na umowie jest wyraznie napisane ze wynagrodzenie otrzymane do 10 każdego dnia miesiąca !!!

doom

Poczytaj sobie oipnie Max o IBF-ie.Daj sobie spokój z tym burdelem

Max

Maja a szukaja gdzieś teraz widziałem ze wcześniej mieli jakieś rekrutacje za granice czy tylko w Toruniu?

funny

Dzieczyno daj sobie spokój tam tylko pracuja pokorne suczki taka jak Grąd... i Langn... co tylko liża kierownictwu (usunięte przez administratora) i Str..... i oczywiście dobrze donoszą na pracowników a oczywiście umawianie się w weekendy na kawki w domach.Wszystko fałszywe gęby i tyle pokorne wiejskie gąski wielkie koordynatorki transportu.Porażka totalna leśny czerwony (usunięte przez administratora) na kółkach i tyle.Banda pachołków duńskich co sprzedaja najgorszy towar jaki tylko może być.Z daleka od takiej firmy.Pozdrowienia dla najlepszego kierownika:) Me me Koza jeszcze chce.

Człowieku weź się tak nie spinaj bo za chwile pękniesz.Pracujesz tam? Jeżeli nie to gówno mnie interesuje co masz do powiedzenia.

rysiek

Od ilu lat Ty żyjesz,ze nie wiesz jakie są zagraniczne obozy pracy jak IBF,pytasz o sytuację w firmie a całe forum poświęcone jest Twojemu zapytaniu , sądzisz że od kwietnia coś się zmieniło ,wyprowadzam Cię z błedu moim zdaniem to masz coś z głową albo nie rozumiesz wpisów na forum więc ogarnij się człowieku i przestań robić z siebie durnia. Albo idż tam pracować oni właśnie takich osób potrzebują.

Po moim komentarzu firma poprawi się o 180 stopni?haha a co ja takiego napisałem, że doszedłeś do tak inteligentnego wniosku.W życiu bym na to nie wpadł.

rysiek

Forum jest już parę lat i z każdym rokiem piszą o firmie coraz gorzej, pomyśl trochę że co po Twoim komentarzy firma poprawi się o 180 stopni.Ztego co wiem cały czas poszukuja pracowników i mają coraz więcej spraw sądowych.

rysiek-właśnie forum poświęcone jest zadawaniu pytań.Więc jeśli nie masz zamiaru odp na moje pytanie to się poprostu nie odzywaj.A co do rekrutacji to o niej raczej nie dowiem się z kwietniowych postów.

rysiek

Adam umiesz czytać całe forum poświęcone jest o co pytasz,a Ty zadajesz pytania.

Orientuje się ktoś czy obecnie IBF rekrutuje na stanowiska produkcyjne?Jak się pracuje atmosfera zarobki itd.Z góry dzięki.

boss

moko ja osobiście odradzam,ale zrobisz jak chcesz. Pamiętaj że jak będziesz rozmawiał ze Streichem to nie wiarz łgarzowi w ani jedno słowo,szuka teraz niewolników i wiernych piesków do podpiepszania,wszystkich starych pracowników pozwalniał albo się sami zwolnili

boss

halina mam pytnie pracowałaś tam? Ja tak więc wiem o czym pisze,a to że mają dachówki kominy i inne barachło nie oznacza wcale ze jest na to klijent.naprodukowali tego gówna i lezy nikt tego nie chce kupowac bo po pierwsze cena po drugie klijenci zroboli reklamacje ponieważ były zrobione ze zbyt ubogiej mieszanki cementowej czyli oszukali na produkcie,teraz to wszystko leży i niszcaeje zresztą nadaje sie to tylko na zasypanie dołu.do dzis leżą tam palety z kostką wyprodukowaną w pierwszym roku powstania kołchozu pracy w Radomsku,wyglądaja tak że dzieci z piasku w foremkach lepszą by zrobiły.Co do ich ofert to (usunięte przez administratora) nie urywa, kolory to szary i czerwony na tym sie kończy ich ofrta,poprostu szał ie wiadomo na co się zdecydować.

boss

Takiego dziadostwa jak tam panuje to jeszcze nigdzie nie widziałem,grono sprzedajnych osób którzy za parę połamanych palet sprzedali by własną matkę.czytając forum jak ktoś racjonalnie myślący chciałby pracować w takim zakładzie,co wpis ma negatywny komentarz,mogę się tylko domyslać że nie różni się niczym od'' bohaterów,,forum.To już chyba takie czasy że polak polakowi życzy jak najgorzej.Szkoda że normalnych ludzi jest już coraz mniej.,,pozdro'' dla tego pzylizanego konusa ze Zgierza.

reality

Still nie masz co liczyć na stałe zatrudnienie.P Ela z Bolesławca dyrektor finansowy sporo lat przepracowała i została zwolniona przez Lunsgarda.Wiec sam masz odpowiedz czy w IBFie jest stałe zatrudnienie.Jerzeli masz troche oleju w głowie to wnioski sie same nasuwaja że w korporoacji nigdy długo nie popracujesz jak im nie bedziesz potrzebny lub za duzo wiesz to cie wyleja bez zadnych sentymentów.IBF to najgorszy syf z daleka omijaj takie firmy

Zostaw merytoryczną opinię o IBF Polska Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w IBF Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IBF Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBF Polska Sp. z o.o.?

IBF Polska Sp. z o.o.