STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.

Trzeboś

Opinie o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.

Marek

Firma w ostatnim czasie rozwija się na potęgę. Dobrze widzieć, jak firmy z regionu tak dobrze sobie radzą na rynku. Tak trzymać, bardzo solidna firma, beton pierwsza klasa. Chociaż nie miałem okazji pracować w samej firmie to zdążyło mi się kilka razy współpracować i nie mogę powiedzieć złego słowa. Polecam zajrzeć na stronkę https://styrobudbetoniarnie.pl/ i sprawdzić pełną ofertę, może ktoś będzie miał okazję współpracy ze Styrobudem, bo naprawdę warto jeśli jest się z branży budowlanej.

Paulina

@Sxukam pracy a Ty jesteś zainteresowany pracą właśnie w tej firmie? Jakie stanowisko, czy też dział Cię interesuje? Być może osoby obecnie zatrudnione w STYROBUD będą mogły odpowiedzieć na Twoje pytania.

Paulina

@bababa Widzę, że niestety nikt nie zdążył udzielić Ci odpowiedzi. Zdecydowałeś się na podjęcie tej pracy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o pracy na tym stanowisku oraz jak Ty oceniasz STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. jako pracodawcę.

bababa

mozesz napisac cos wiecej o pracy na gruszce, mam propozycje zeby tam jezdzic...

Paulina

Sprawdź, kogo obecnie poszukuje STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: https://styrobudbetoniarnie.pl/praca/ Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

Kamil

Mam zamiar podjąć prace w Styrobudzie na wózku. Czy można zarobić ? Bo kasa na czas to najważniejsze dla mnie.

xxx

Ja tez od niedawna pracuje w tej firmie na wózku. Masz racje "Marcin" kasa na czas. Decyzje o zmianie pracodawcy podjąłem szybko i nie żałuje mam 3 a nawet zdarzyło się 3500tysia na rękę. Polecam.

Sxukam pracy
@xxx 19.04.2017 09:30

Co Ty tam robisz ze tyle zarabiasz?????

Marcin

Pracuję ciężko i solidnie wywiązuję się z powierzonych obowiązków tj. wykonuję ilości fundamentów dzięki czemu dobrze zarabiam - nawet 5000zł. Wypłata jest zawsze na czas - i co dla mnie ważne w całości a nie w ratach. Od kilku miesięcy eliminowani są leserzy i pijaki - w końcu ktoś się za to wziął.

Marcin

iskra szczęścia

no to skoro jak mówisz że odszedł to zapewne jest wolne miejsce do pracy - jestem chętna że ho ho - tylko jakie trzeba na to stanowisko u was spełnić wymagania?

Molex

Widzę że aktualnie poszukują poza technologiem kierownika linii produkcyjnej i handlowca. Ktoś wie o pracy w charakterze kierownika linii produkcyjnej? Czy w firmie istnieje dobry system motywacyjny? Jak jest z premią i nadgodzinami?

PracownikRoku

tuptuś, przyznam Ci po części rację.Mianowicie widzę zmiany jakie zachodzą w Styrobudzie jeśli chodzi o organizację pracy i samą obsługę w załadunkach (odbieram od nich pustaki).Kiedyś słyszałem jak czekałem na załadunek niezadowolenie pracowników.Teraz jakby coś się tam pozmieniało, obsługa szybka, towar na magazynie poukładane, wózki widłowe ponumerowane co usprawnia komunikację. Przyznam, że nigdy nie było źle by mówić o źle o tej firmie.Co do zarobków to nie wiem jak tam jest ale jeśli ludzie nie marudzą jak, z nimi zapalę fajkę czekając te 10 min na załadunek to o czymś świadczy. Myślę, że ta firma ma wielką przyszłość dla niej samej jak i dla pracowników, którzy tam pracują.Zauważyłem też, że zaostrzylii kontrolę jakości jeśli chodzi o ładowany na samochody towar noisprawdzają trzeźwość alkomatem. (usunięte przez administratora).Pozdrawiam chłopaków że Styrobudu-trzymajcie tak dalej.

tuptuś

Jeśli chodzi o moją opinię na temat firmy STYROBUD i relacji Zarządu / Kierownictwa (usunięte przez administratora) Ja przepracowałem u nich dobre ponad 3 lata i mogę śmiało powiedzieć, że: jeśli robisz co do Ciebie należy, nie kombinujesz i nie szukasz sobie dodatkowych wrażeń to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pieniądze są na czas i relacje można zbudować w miarę dobre. To co negatywnie wpływa na samopoczucie i psuje człowiekowi nastrój to podpuszczanie i wymyślanie chorych fantazji przez innych pracowników - najczęściej tych, którzy nic sobą nie reprezentują (przychodzą do pracy, żeby się przeturlać a na koniec miesiąca wymyśleć jakieś swoje narzekania). Do takich pracowników należą: Ci co kiedyś pracowali i zostali najzwyczajniej zwolnieni za coś za co powinni być zwolnieni albo leserzy, którym udaje się jakoś prześliznąć do dnia dzisiejszego i dostać jeszcze za to pieniądze, na które tak bardzo narzekają. Widać, że w firmie dużo się zmienia (mówię o Trzebosi), zarząd inwestuje w nowe rozwiązania mające na celu poprawę komfortu pracy pracowników.

kazek

Jestem pracownikiem i napisze tyle ze jest OK! I nie rozumiem niektorych negatywnych opinii..

Zostaw opinię o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. - Trzeboś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.