Opinie o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. w Trzeboś

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. w Trzeboś

Już mi nic do tego Nowy wpis

Obstawiam że te wpisy dodaje Marian Meszka (paskudny owad) albo Andrzej mefrdroniaż jeden i drugi są siebie warci. A wy co o tym myślicie ?

Kacper

Witam,Chciałbym się dopytać jak wygląda praca na wózkach widłowych i na jakie mogę liczyć wynagrodzenie?

Masorz
@Kacper

Zadzwoń pod numer 665 690 026. Osoba odpowiedzialna za rekrutację odpowie na wszystkie pytania.

Rudy Chłop
@Masorz

A to Masorz? A to Piotruś. Słuchaj no, pojedziesz tam koło poczty czerwony budynek, a potem w lewo. Tam będzie na 100%.

Kierowca

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie nie ma jak w innych firmach że jak przeładowany to trzeba omijać tylko normalnie jeździć i to jest plusem firmy

Były Nowy wpis
@Kierowca

Nie ma że przeładowany ???? np gruszka może wziąć na siebie 7 kubików a lądują po 10 a drugie szamba betonowe jedno szabmo 12 już jest na granicy a wiozą po 2 ale że są układy z itd to można jechać

Byly

Odradzam pracę w tej firmie nowy kierownik skutecznie zniechęca do współpracy nowi uciekaja po pierwszych godzinach z takim dyktatorem nie da się spulpracowac

Mateusz
@Byly

co już na kierownika zwalasz, nie chce wam się robić nieroby to nie dziwne że na was narzekają. Ja polecam pracę a kierownik to super gość.

rafał
@Mateusz

ten komentarz to chyba sam kierownik siebie pochwalił

matiz
@Byly

cześć były czytam twój wpis i zgodzę się z tym jak najbardziej kto tam jest teraz nowym kierownikiem daj znać

Były Nowy wpis
@Byly

Prawda , Piotrek zniechęca ludzi , przez niego odeszłam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak wygląda praca w biurze? umowa, godziny pracy, soboty pracujące itp?

Ania daj sobie spokój
@Ania

Nie ważne gdzie pracujesz, czy na górze czy na dole i tak trafisz na ludzi, którzy będą na ciebie donosić. Nie jeden kraj mógłby pozazdrościc tak działającej agentury. Na ordery zasługują przede wszystkim kierownicy i ich donosiciele (Grzesiu lubi to), którzy mogliby pełnić rolę obozowych (usunięte przez administratora) wieczna kontrola i zaglądanie ludziom w monitory a nawet telefony. Stała kontrola kamer, gdzie co i kiedy robisz. Na górze nie lepiej. Soboty pracujące, nadgodziny.

eryk

Dalej taka lipa w firmie lepiej sie nie zatrudniać?

Mam pytanie do administratora Dlaczego opinia negatywna na temat tej dziadowskiej firmy zostaje od zaraz blokowana lub usuwana . Jeśli ludzie się wypowiadają w taki lub inny sposób należy to uszanować . Każdy ma swoje zdanie . A radomscy myślą że jeśli dają w tył (usunięte przez administratora) komuś stanowisko pracy to tak jakby pracownik pana boga za nogi złapał . Pośmiewisko . Podnieśli ludziom pieniądze na umowach . Ale czy wszystko? A to co dalej pod stołem płaci co z tym . Każdy cieszy się bo w styrobudzie pracuje a radomscy (usunięte przez administratora) was z waszych pieniądzy. Powodzenia życzę teraz mają zamiar budować s 19 południe 24godziny 7 dni w tygodniu n jedną zmianę ????. Gdzie inspekcja pracy , inspekcja transportu drogowego. Pozdrawiam i jeśli zostanie ten komentarz usunięty będę dodawał do skutku . Jeśli nie proszę o kontakt pana radomskiego

Byly

I mam pytanie dlaczego już zostaje zmieniony tekst

@Byly

Praca ci się nie podobała ,pracować się nie chciało. Nie jesteś pępkiem świata. Ogarnij się.

Matiz

Ja polecam , dobre zarobki. Brakuje mi trochę benefitow w tej firmie , np . karty multisport albo opieki medycznej bo wiekszoc firm to oferuje w rzeszowie i okolicy

Drifter
@Matiz

Karta Multisport ? Czy ty się słyszysz to jest betoniarnia jak cały dzień będziesz na grabiach czy łopacie gonił to odechce ci się siłowni czy basenu i jedynie o czym będziesz myślał to żeby wypocząć chodź na chwilę

Heheszkin
@Drifter

Drifter, nie każdy pracuje przy łopacie, nie mierz wszystkich swoją miarą XD

Czy STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. zatrudnia studentów?

Dzielnicowy

Myślę że w sezonie dało by się dogadać z kierownictwem na umowę zleceniówkę

Dzielnicowy

Kierownik jest jaki jest może nie każdemu się podoba ale jednak stara się zapewnić robotę np wszystkim wydający głupi sposób ogrzewania szamb zimą ale jak by nie patrzeć nie powiedział że robota stoi tylko jednak robota była i można było zarabiać

Bioly s1

Ja wiedziałem że drifter narobi biedy no i narobił obojczyk poszedł zabierzcie im te rowery bo się pozabijają

Jak chciałem iść na przerwę zjeść kanapkę to brygadzista powiedział mi że z głodu się nikt nie zesrał a jak mi nie pasuje że od trzech tygodni nie byłem na przerwie żebym się zwolnił.

Sprawiedliwy

Może ktoś się w końcu zajmie tymi kopertami, no bo dobra może i wypłaty nie są najgorsze ale jak chce wziąść kredyt na mieszkanie to niestety w banku odmowa bo na umowie 2800 brutto mimo że dostaje na wypłatę 4000 ????

zbisiu
@Sprawiedliwy

bo to jest prawda

Młody RK

Dzielnicowy Ty baranie

Koleś

Polacy nie chcą już pracować w tej firmie przychodzą na chwilę i wychodzą to ściągnęli Ukraińców i Gruzinów ale ci też w cale nie lepiej taki Zenek w pewien dzień zabrał torbę i pojechał do Gruzji woli pracować za 600 zł u siebie niż za te 3 k po 15 godzin

Stary
@Koleś

Jeszcze mniej niż Gruzini ma gość na ciągniku z zamiatarką tzw. Półtora zwoja

Jolanta

Fajnie, że postanowiłeś wziąć aktywny udział w dyskusji o tym pracodawcy. Dzięki Tobie poznaliśmy kilka szczegółów na temat warunków pracy w STYROBUD BTK RADOMSCY. Zastanawia mnie szczególnie jedna kwestia, a mianowicie urlop. Nadmieniłeś, iż - mimo chęci - nie dostanie się tam urlopu, co nie jest zgodne z Kodeksem Pracy. Jak to zatem naprawdę wygląda: czy rzeczywiście jako pracownikowi nie przysługuje Ci prawo do urlopu? Powiedz coś więcej o tym, bo to trochę niejasna sprawa.

@Jolanta

Normalnie dostajesz listę do podpisania i cały rok tyrasz bez urlopu przeładowanym autem i nastawiasz kark. Cyganstwo i (usunięte przez administratora) w biurze.

siergiej
@Jacek

w samo sedno, nic dodac, nic ująć

Koleś
@Jolanta

Urlop na papierze masz zgadza się ale co z tego skoro nie ma ludzi i na urlop to słabo możesz liczyć

nie trać czasu

dobrze że to napisałeś bo byśmy nie wiedzieli

Markus

Witaj , nie sprawdziłeś się 2 dni popracowałeś, a teraz żale zawsze możesz na ogórki pojechać.

Były kandydat
@Markus

Sprawdzić to mogę ale twoją starą w łóżku. Miałem składać CV na kierowcę gruszki,ale jak poczytałem opinię i pogadałem z pracownikami obecnymi i byłymi to stwierdziłem że szkoda czasu na kolejną firmę typu (usunięte przez administratora)

Markus
@Były kandydat

Pytanie?? @Były kandydat pracowałeś tam??

Hah
@Markus

Wolę.ogorki za 10 tys.na.miesiac niż jebanie w betonie za parę groszy z burakami

Bocian

Świadectwo pracy wystawione tylko i wyłącznie jako betoniarz. A pracowałem także na umowie operator wózka widłowego i operator maszyn zbrojarskich.. Nie za fajna postawa po tylu latach zapierdalania jak wół ????

Czasowy

Stawka spawacza wynosi 2970 na rękę za 9 godzin pracy

Czasowy

Dokładnie rozbija takie stawki że 2 a czasem i 3 wypłaty bierze

ZIZI

PREZESI NIC NIE WIEDZA???? HA,HA,HA TO Z CZEGO TAM SIEDZĄ??

Janusz T.

Możesz zawsze rozpocząć pracę w jednej z firm w podrzeszowskiej strefie gdzie w czasach covid -19 OGROMNI PRZEDSIĘBIORCY, DAJĄCY OGROMY ZYSK DLA POWIATU I WOJEWÓDZTWA niestety ZWALNIAJĄ swoich pracowników. A nie, nie możesz bo tam aktualnie zwalniają a nie przyjmują nowych :D A możesz też pracować w Styrobudzie, gdzie żaden pracownik, finansowo nie odczuł że jest pandemia. Masz wybór. Powodzenia na nowej drodze życia :D

@Janusz T.

Januszu kto cię płaci za pisanie takich bzdur? Proszę napisać prawdę o firmie jak każą oszukiwać oraz wykorzystują ludzi, okradają z urlopu i każą jechać autem przeciążonym o 10ton. To jedz Janusz niech cię inspekcja sprawdzi i jeszcze z czasu pracy to ciekawe czy będziesz taki zadowolony

@Janusz T.

powiedz kto Ci zaplacil zeby pisac takie brednie?

Bocian
@Jacek

Już parę ładnych lat pracuje i nikt mnie jeszcze z urlopu nie okradł. Pozdrawiam

Danuta
@Jacek

Jak to każą oszukiwać? W jakiej sprawie? I w jaki sposób według Ciebie wykorzystywani są ludzie w Styrobudzie? :D

Przeciwlotniczy
@Janusz T.

Wstawaj bo się zesrałeś. Wystarczy poszukać w necie, ofert od diabła.

Byłe WSI
@Janusz T.

Idealnie napisane....Żaden pracownik nie odczuł finansowo. Ale że dostaje godne wynagrodzenie. Już tyle nie zachwalaj Styrobudu

• Jak się pracuje w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.