Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy INTER-AUTO KRAKÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-AUTO KRAKÓW o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

PRACOWNIK

Czytam te komentarze i zastanawiam się gdzie ludzie mają godność i klasę?! Gdyby byli tacy dobrzy to nie musieliby przelewać swoich frustracji i pokazywać nie poradność skoro znaleźli zatrudnienie w innych firmach na dużo lepszych warunkach. Firma Inter auto to nie więzienie i nikt nikogo nie trzyma na siłę. Zastanawiające jest to, że nie narzekają osoby, które pracują latami w tej firmie. Owszem jest teraz gorzej bo jest kryzys w całej Polsce. Jak jest mniej klientów to automatycznie pracownik mniej zarabia. Każdy z nas docenia fakt, że dostajemy regularnie wynagrodzenie oraz że nie ma grupowych zwolnień jak to jest u konkurencji.

ja sie nigdy nie zastanawialem jaka jest opinia o Inter Auto faktem jest ze o wlascicielu kraza rozne sluchy, czytajac to wszystko wspolczuje osobom ktore wylewaja swoje zale na forum o oczerniaja ..... ja pracuje jzu chwile i musze przyznac ze krzywda mi sie nie dzieje, wszedzie jest raz lepiej raz gorzej, patrzac obiektywnie to ja polecam tego pracodawce

Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy. Jeszcze 5-6 lat temu,mogłem z czystym sumieniem polecić ją , jako miejsce pracy.Zarobki były na przyzwoitym poziomie, właściciel potrafił docenić fachowośc i sumienność pracownika , płacił dobre pieniądze (jak na tą branżę) i interesował się losem swoich pracowników.Dbał o klientów i zależało mu na zatrudnianiu dobrych fachowców.Ale to było 6 lat wstecz...Od pewnego czasu w tej firmie liczą się tylko oszczędności (pozorne)...Oszczędza się na wszystkim, na kawie dla klientów(której już nie ma,chyba że sobie kupi),na sprzęcie i przede wszystkim na pracownikach...To prawda co tutaj piszą o obcinaniu premii pracownikom...Z bólem serca obserwuję , co dzieje się z tą firmą...(usunięte przez administratora)Ze smutkiem obserwowałem,jak nie zmieniające się od kilku lat pensje(ba poprzez obcinanie premii nawet niższe niż kilka lat wstecz),doprowadziły do odejścia wielu wartościowych pracowników.Zastępowano ich ludźmi bez doświadczenia,którzy doprowadzili do straty wielu klientów.(usunięte przez administratora)...Są to jednak pozorne oszczędności,ponieważ większość pracowników stwierdziła,że skoro tak są nagradzani , to nie ma sensu się wysilać...Robią co do nich należy,ale nic ponnadto ...Każdy z nich,gdyby się postarał,mógłby zarobić dla firmy 30-40% więcej - ale po co,jak i tak pręmię obetną???Jak sobie przypomnę,jak funkcjonowała ta firma parę lat wstecz,a jak teraz , to serce się kraje...Mam nadzieję,że właściciel się opamięta i zastąpi złych doradców ludźmi bardziej kompetentnymi...Czy warto podjąć pracę w Inter Auto? Jeżeli jesteś absolwentem bez doświadczenia,to tak.Wiele tam nie zarobisz , ale jest tam jeszcze parę osób od których możesz się czegoś nauczyć,a jak już popracujesz i nabędziesz doświadczenia,to możesz odejść tam,gdzie ci uczciwie zapłacą...

eloszka

Poczytajcie na innych portalach o Fiacie i innych salonach Interautko. Ta firma to żenada!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTER-AUTO KRAKÓW? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
FIAT

ZGADZAM SIĘ Z WSZYSTKIMI WYPOWIEDZIAMI NIEPOCHLEBNYMI NA TEMAT TEGO MIEJSCA I OSÓB W 100% Z GÓRY NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM SZKODA CZASU !!!! PROPONUJE PRACĘ W INNEJ FIRMIE KTO NIE WIEŻY NA PEWNO SIĘ SZYBKO PRZEKONA !!!!

ale to

ale to o Oplu

PYTAJĄCY

ale o jakim salonie wy piszecie? salon skody, fiata, kia czy opla? prosze o opinię gdyż chce tam pracować i te opinie są skrajne nie wiem czy zaczac tam robić, chyba warto bo duzy diler......?????????

Sprzedawca

Pracuje w tej firmie dluzej niz nie jeden dyrektor... Hehe zgadzam sie w 100% z tym ze w lecie jest goraco bo klima jest a jak by jej nie bylo ;) a w zimie ogrzewanie jest a jak by nie dzialalo...;) na firme, ktora ma 5 salonow to troche wstyd. Z tanimi pomietymi garniturkami tez sie zgadzam, niestety to jest spowodowane tym, ze sie czesto ubrudzisz, bo sprzedawca tutaj nie tylko sprzedaje...ale to juz za dlugi temat. Ogolnie komentujac wiekszosc opinii, potwierdzam, ze jest stres i trzeba nie raz robic po 10-12 godzin, a zeby cie docenili to nie waz sie robic po 8 godzin bo nie jest to mile widziane...;) Raporty i karty klientow sa spotykane w wielu firmach wiec to nie nowosc. (usunięte przez administratora)

ona

jak duzo ludzi wylewa zale na tym forum ciekawe czemu?

Klient 2012

Bardzo mnie dziwią te oczerniajace opinie. Dziwią mnie o tyle, ze jeśli było się pracownikiem interauto to dlaczego nikt nie miał odwagi wprost wypowiedzieć się co o kim się myśli. Najlepiej gnoic anonimowo a co! najprościej,najbezpieczniej a co z męska odwaga? Wskaz mi jeden, drugi i trzeci gdzie teraz nie ma wyścigu szczurów? I żeby coś osiągnąć niestety trzeba pracować, a nie udawać, ze coś się robi. To nie czasy PRL i hasło czy się stoi, czy się leży to zawsze się należy. No i jest coś takiego jak asertywnosc - nie podoba ci się w pracy, nie nadążasz za innymi - odejdz z godnością i bądź ponad to wszystko z czym sobie nie radzisz. Ps. Wskazcie mi serwis w którym jest idealnie - chętnie skorzystam

krawiec

A RZETELNI PRACOWNICY NIE WYLEWAJA SWOICH ZALOW NA FORUM PROBUJAC SIE DOWARTOSCIOWAC PO TYM JAK ZWOLNIONO ICH ZA TO ZE ALBO BYLI LENIWI ALBO SIE POPROSTU NIE NADAWALI DO WYMAGAJACEJ PRACY

Niewinni się nie tłumaczą.....

bolek

czy wy nie kumacie ziomusie że jesteście kiepscy i sie nie nadawaliscie do tej firmy.(usunięte przez administratora)jaki jest taki jest mozna sie przyzwyczaic ale rzadziaki przy nim wymiekaja. fiat nie jest dla slabeuszy i leni, a wy tak sie wkurzacie bo to o was wlasnie chodzi rzadziaki. kiedy zrozumiecie ze jestescie slabi

lolek

Witam was serdecznie Firma Inter Auto jest to super firma nie krytykujcie tej firmy z powodu jednej osoby która jest tylko pracownikiem tej firmy ta firma naprawdę nie jest zła kwestia gdzie trafisz ale z własnego doświadczenie nie polecam obiekt FIATA reszta jest gitara pracowałem i z milą chęcią bym tam powrócił ale nigdy do Fiata pod ręce (usunięte przez administratora). Zniszczył mnie psychicznie tyle wam powiem zapytajcie o tego pana w Viamot Kraków wszystko wam powiedzą. Oceniam oczywiście Firmę a nie(usunięte przez administratora)jeśli maił bym to zrobić to napewno było by kiepsko. Pozdrawiam Pozdrawiam was trzymam za was kciuki

PRACOWNIK

są firmy, w których lenistwo i brak kompetencji nie będą akceptowane. we fiacie można normalnie pracować, wy się po prostu do tego nie nadawaliście, więc wypad, i wcale mi nie przykro, że już tam nie pracujecie. a teraz wylewacie swoje żale na forum, boshe jak mi przykro może chcecie, żeby was przytulić hehe jesteście najzwyczajniej nieudacznikami i trzeba się z tym pogodzić a nie płakać na forum. zapamiętajcie jedno: NIE NADAJECIE SIĘ DO FIAT INTER AUTO (usunięte przez administratora)br /> wszystko i na temat!

bleeeeeeeeee

pierdu, pierdu..

siedze w tym fiacie już dłuższy czas i jedno co moge powiedzieć to, że na atmosferę nie narzekam, no i kasę zarabiam. Fakt, trzeba [usunięte przez moderatora], ale przynajmniej wiem że warto

PRACOWNIK

JESTEM PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY I ZGODZĘ SIĘ Z JEDNYM: NIE JEST TO MIEJSCE DLA ZWYKŁYCH LENI, KTÓRZY NIE WIEDZĄ CO TO ZNACZY PRACA W NAPRAWĘ PROFESJONALNEJ FIRMIE. JEŻELI NIE JESTEŚ W STANIE PRACOWAĆ WG OBOWIĄZUJĄCYCH STANDARDÓW (DZIĘKI KTÓRYM JA SIĘ ROZWIJAM I DOBRZE ZARABIAM) TO SPADAJ DO MCDONALDA ALBO PRZESKAKUJ Z JEDNEJ FIRMY DO DRUGIEJ CAŁE ŻYCIE WIECZNIE NARZEKAJĄC I WYLEWAJĄC SWOJĄ ŻAŁOSNĄ FRUSTRACJĘ NA FORACH. ZRÓB SOBIE CZŁOWIEKU PORZĄDNY RACHUNEK SUMIENIA A NIE OCZERNIAJ DOBRĄ FIRMĘ. PAMIĘTAJ, ŻE SUMIENNOŚĆ I PRACOWITOŚĆ NAPRAWDĘ NIE BOLI, A WRĘCZ PRZECIWNIE - DAJE PROFITY (NIE TYLKO MATERIALNE).

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

• Jak się pracuje w INTER-AUTO KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-AUTO KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-AUTO KRAKÓW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTER-AUTO KRAKÓW
1.8/5 Na podstawie 531 ocen.
  • Jasnogórska 62
    31-358 Kraków