Opinie o Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. w Mogilno

Niko

Jakie zarobki na produkcji???

@Ksawery

Nikt nie wyrzuca za L4. Pracuję już trzy lata i chorowałem, a pracuje do dziś. To jakieś stare bujdy.

Oliwia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Dlaczego od kilku miesięcy jest oferta dla sprzątaczki i nie ma chętnych do tej pracy.Co jest tam nie tak????

Niko

Jakie zarobki na produkcji???

@Niko

Max 3500

Hejka, ale ta podana kasa to jest na jakim stanowisku i czy jak ktoś ma doświadczenie na produkcji, to może dostać więcej? Widziałem ofertę dla pracownika wsparcia przygotowania produkcji no i ciekawi mnie, czy taki pomocnik dostaje tyle samo co np. brygadzista.

To za zbrojarza z nadgodzinami. Doświadczenie nie ma wpływy, sami muszą zobaczyć jak pracujesz. Jak zachorujesz na umowie próbnej , to odrazy wypad z firmy.

Ksawery Nowy wpis

No dobra ale jak L4 trafi się już na umowie o prace to chyba nie zwalniają do razu bez ostrzeżenia, co? Chce wysłać na betoniarza ale głownie szukam stabilnej pracy a nie żeby do razu wypad. Jak dwie zmiany to tylko po osiem godzin czy zdarza się że trzeba zostawać dłużej. Mnie w sumie by pasowało żeby dorobić.

Pracownik Nowy wpis
@Ksawery

ZbychDziad-Bud Nowy wpis

Sugeruję przebrandowanie ze zbych pol na DziadBud, ta firma to typowy (usunięte przez administratora) polityka zarządu wyraźnie przespała upadek (usunięte przez administratora) pensje dziadowskie, stosunek do pracownika pogardliwy, stosowane są wszystkie patologiczne metody kierowania zespołem poprzez zaszczucie, poziom organizacji na najwyższych szczeblach poniżej krytyki. Firma funkcjonuje ponieważ ma monopol w Mogilnie i żadnej poważnej konkurencji tego kalibru, w większym mieście już dawno zaorano by tę budę.

Mogilnianin

Gdyby firma była ok, to nie było by stale naboru na te same stanowiska. Ludzie uciekają po jakimś czasie z tamtąd. Bo dopiero widzą , jak pracują, a nie to co obiecują przy przyjmowaniu.

@Mogilnianin

No ale może ten stały nabór to wynik tego, ze firma się rozwija i ciągle tworzy nowe wakaty, co? I jak ludzie uciekają z firmy, to co z umowami? Nie ma w nich okresu wypowiedzenia? I jak ktoś odchodzi np. po 2 miesiącach to nie musi zwracać kosztów np. za przeszkolenie do pracy?

Mogilnianin

Co 3 miesiące nabór na portiera, od półtora roku?? To co tyle portierni rozbudowali? ;-) Na produkcji to rotacja jak w supermarkecie przy kasie ;-)Umowy masz na okres próbny, przedłużany 2 razy, dopiero potem stały. To firma rozwiązuje umowy, zawsze znajdą , że nie wykonywał należycie swych obowiązków. jak ktoś chce odejść sam, Firma idzie na rękę i jest porozumienie stron. Firma się rozwija, to fakt nie zaprzeczam. Rozwija się Największy nabór do biura

@Mogilnianin

To ile ten okres próbny łącznie trwa, skoro są aż dwie umowy na okres próbny? Nie rozumiem, jakie korzyści firma ma z dwóch umów na okres próbny. Teraz się zastanawiam czy po tym okresie to jest umowa o pracę czy jakaś inna.

Ktoś nie rozumie o czym pisze i tyle. Umowy są normalne. Umowa na okres próbny, potem na czas określony.

Aha. Firma sama podaje na swojej stronie, choćby przy ofercie dla majstra produkcji elementów żelbetowych, że jest umowa o pracę. Może tylko dopowiesz, ile trwa umowa na czas określony, i czy po niej jest już umowa o pracę na stałe?

Zawsze jest umowa na okres próbny. Nastepna jest na czas określony, więc mogą ja zerwać zawsze bez wyższych odpraw. Zawsze znajdują, że należycie nie wypełniał obowiązków.

Aplikowałeś do Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. na stanowisko Logistyk? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Damian

Świetna firma. Super atmosfera i bardzo dobre warunki pracy. Jeżeli chodzi o Mogilno - kosmos. W lepszym miejscu dotychczas nie pracowałem. Polecam

@Damian

Oooo no to super słowa, zachęcająco. Co do tych warunków, jak są bardzo dobre, czyli co konkretnie? Chodzi głównie o finanse, że kasa jest jakaś super? I atmosfera jest super między pracownikami, czy też między pracownikami a szefostwem?

@Damian

W końcu ktoś coś napisał z kierownictwa. Raczej opinia z innego świata. Zarobki podstawowe i atmosfera taka , że pracownicy z biurowca to (usunięte przez administratora), a reszta to (usunięte przez administratora). Z nadgodzinami 3500 na rękę.

No a konkretnie, to taka pensja jest na jakim stanowisku? To dla juniora i początkującej osoby, czy też dla seniora z doświadczeniem kilkuletnim? I osoby z biurowca pracują na UoP czy na innych umowach?

Czy w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Zbrojarz w firmie Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 5100 , jeśli chcę pracować na Zbrojarz?

Damian

Ha Ha Ha. Chyba brutto, za dwa miesiące. Ha Ha Ha Daj spokój, jak najdalej od tych prostaków. (usunięte przez administratora). Spawacz, z nadgodzinami ( po 12g dziennie) 2570 na ręke

Barbara
@Damian

To na jakiej umowie tu pracujecie, że nie osiągacie minimalnej stawki godzinowej? Praca po 12h dziennie jest tutaj normą?

Judyta
@Damian

A nie można dogadać się na zmiany po 8h? Czy te dodatkowe 4h liczone są jako nadgodziny? Oprócz samej podstawy, bo rozumiem, że jest to minimalna są inne dodatki? Praca spawacza jest ryzykownym zawodem, może bonusy z tego względu?

Czy w firmie na magazynie pracują też kobiety?

Julita

Szukam tu jakiś informacjo dla taty o pracy jako Betoniarz. Wyszukałam taką ofertę i czy sa tu osoby, które znają warunki tej pracy? Czyli jaką pensję lub jakie sa oferowane widełki płacowe? Znacie konkretne stawki?? Np. czy jest opcja dostać minimum 5000 zł netto?

Pojawiła się oferta pracy w charakterze portiera-dozór mienia.Czy jest to ciężka praca,jakie trzeba mieć wykształcenie i jaki jest system pracy oraz wynagrodzenie.Jaka jest umowa.

winko

do licha z ta firma gburskie ludzie i mała płącą, za chwile bedzie najnizsza krajowa ;/ a ta gruba (usunięte przez administratora) z kadr co to pracowała kiedys w chlodni niech te pioruny hitlerowskie wyrzuci bo az wstyd !

Kamila
@winko

Pamiętaj, że jesteśmy na forum publicznym i obrażanie pracowników firmy jest naprawdę nie w porządku i nie będzie tolerowane. Rozumiem, że nie odpowiadają Ci zarobki w firmie, napisałeś, że spodziewasz się najniższej krajowej w niedługim czasie. Czy te niskie pensje mają jakiś związek z pandemią?

Mały
@Kamila

Co ma pandemia do tego ? Raczej na pewno nic.. do góry pieniądze płyną szerokim strumieniem a do nas zwykłych pracowników to nawet nie będę komentować.. Najniższa krajowa masakra...

Aplikowaliście na stanowisko Tokarz w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Dxik

Byłem w ubiegłym roku na rozmowie o pracę jako tokarz,sama rozmowa ok.tylko warunki finansowe bardzo kiepskie,za takie pieniądze jakie mi oferowali żaden dobry tokarz nie będzie pracował,a dziś to już niestety zawód deficytowy

Bartosz
@Dxik

A możesz powiedzieć jakie to są pieniądze, konkretnie stawka? Warto wiedzieć, czy jest sens się tam pakować.

Monter
@Bartosz

Co to za różnica jakie stawki ? Zawsze dają najniższą. Atmosfera w pracy i traktowanie robotników poniżej krytyki. Traktują zwykłych pracowników jak (usunięte przez administratora) Pracowałem tam i nigdy nie wrócę, cała rodzinka i ich (usunięte przez administratora) to idioci. Kadrowa to już w ogóle zachowuje się jakby była (usunięte przez administratora)

Irena
@Dxik

Piszesz, że warunki finansowe kiepskie, a czy próbowałeś je negocjować z właścicielem? Czy ta podana stawka to była ostateczna ich oferta dla Ciebie?

Remik
@Irena

Negocjować ?? O czym Ty piszesz ? Nie w tej firmie. Rozmowa polega na statusie " bierz albo spadaj dziadu"

ol

W Poznaniu jest dużo pracy bardzo duży przemysł pracodawca pyta tylko czy podoba sie praca

solidny

Mam dobre wrażenie z firmy a to dopiero początek .

Czy pracodawca Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak wyzwiskami i chamskim zachowaniem, oraz ofertą zwolnienia jak się nie podoba. Jeśli zachorujesz to już po pracy.

Bogdan
@pracownik

Wyzwiskami? Co Ty piszesz. Możesz to jakoś wyjaśnić albo chociaż podać konkretne przykłady takich zachowań o ile one naprawdę występują?

@Bogdan

Bogdan, tak ma na imię starszy syn właściciela "Boguś" na niego wołają, ale to raczej (usunięte przez administratora) chyba by nawet nie potrafił tu umieścić komentarza. Przykłady, co ja mam ci podać Nazwiska i imiona ? Jest "rodo", od razu widać że to ktoś pisze z firmy ;-) Wyjaśnić, jak w jaki sposób , zaproponuj coś. Przykładów jest za dużo, aby tu przytaczać, to poprostu codzienność.

Każdy może zacząć pracę w tej firmie , ja pracuję i zastanawiam się jednak nad odejściem ponieważ jest prawie najniższa krajowa godzinówka, w ogóle się nie docenia pracowników, nie chcesz pracować to nie , dlatego też jest taka rotacja pracowników, pomału nikt porządny do tej pracy nie przyjdzie..... Jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu pracować....

@Tomek

Mój tata tam pracował dorywczo jak żył bo zmarł 3 lata ,i jak właściciel go wyrzucił żal mi było ojca bardzo

@brak

Tylko od tego czasu duzo sie zmieniło trzeba isc dalej z duchem czasu

@brak

A wiesz jak z zarobkami to wyglądało w Zbych - Pol & Mobet? Ile dają na start i czy oprócz podstawy są jakieś premie? Można tu dobrze zarobić? :D

Co jaki okres czasu w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

W tej firmie nie istnieje takie słowo jak podwyżka. Jedynie co dostaniesz to podwyżkę pracy

Zuzanna
@Odpowiedź

Czyli proponowana stawka na start będzie już tą, która później będzie obowiązywała już przez cały okres współpracy z firmą? Podwyżki w Zbych - Polu nie są przyznawane nawet najbardziej zaangażowanym pracownikom?

nigdy

@pracownik

Czyli nie ma opcji na podwyżki w Zbych - Pol & Mobet? Czy w takim razie firma w jakiś inny sposób motywuje swoich pracowników do pracy?

Jarek

@Marcin Bardzo dziwne jest to zamieściłeś oby nie było przepraszania. Firma z dobrymi opiniami i wieloletnia tradycją!!!

Odpowiedź
@Jarek

A no tradycja mobingu i wyzysku to co posiada ta firma

Parabole

Witam. Pojawiło sie ogłoszenie o prace dla portiera. Czy praca na portierni jest ciężka? Ile sie zarabia? Jakie kursy trzeba mieć Czy wystarczy wykształcenie zawodowe? ???? Pozdrawiam

Szary pracownik za czarnej d..

Czy mi się wydaje czy w tym roku karpiówki było wyjątkowo mało ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Betonowa 2
    88-300 Mogilno

Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.