Opinie o Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. w Mogilno

Niko
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki na produkcji???

Pracownik
Pracownik
@Ksawery

Nikt nie wyrzuca za L4. Pracuję już trzy lata i chorowałem, a pracuje do dziś. To jakieś stare bujdy.

Oliwia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego od kilku miesięcy jest oferta dla sprzątaczki i nie ma chętnych do tej pracy.Co jest tam nie tak????

Niko
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki na produkcji???

Pracownik
Pracownik
@Niko

Max 3500

anonim
Inne
@Pracownik

Hejka, ale ta podana kasa to jest na jakim stanowisku i czy jak ktoś ma doświadczenie na produkcji, to może dostać więcej? Widziałem ofertę dla pracownika wsparcia przygotowania produkcji no i ciekawi mnie, czy taki pomocnik dostaje tyle samo co np. brygadzista.

Pracownik
Były pracownik
@anonim

To za zbrojarza z nadgodzinami. Doświadczenie nie ma wpływy, sami muszą zobaczyć jak pracujesz. Jak zachorujesz na umowie próbnej , to odrazy wypad z firmy.

Ksawery Nowy wpis
Inne
@Pracownik

No dobra ale jak L4 trafi się już na umowie o prace to chyba nie zwalniają do razu bez ostrzeżenia, co? Chce wysłać na betoniarza ale głownie szukam stabilnej pracy a nie żeby do razu wypad. Jak dwie zmiany to tylko po osiem godzin czy zdarza się że trzeba zostawać dłużej. Mnie w sumie by pasowało żeby dorobić.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Ksawery

Nikt nie wyrzuca za L4. Pracuję już trzy lata i chorowałem, a pracuje do dziś. To jakieś stare bujdy.

ZbychDziad-Bud Nowy wpis
Pracownik

Sugeruję przebrandowanie ze zbych pol na DziadBud, ta firma to typowy (usunięte przez administratora) polityka zarządu wyraźnie przespała upadek (usunięte przez administratora) pensje dziadowskie, stosunek do pracownika pogardliwy, stosowane są wszystkie patologiczne metody kierowania zespołem poprzez zaszczucie, poziom organizacji na najwyższych szczeblach poniżej krytyki. Firma funkcjonuje ponieważ ma monopol w Mogilnie i żadnej poważnej konkurencji tego kalibru, w większym mieście już dawno zaorano by tę budę.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Mogilnianin
Były pracownik

Gdyby firma była ok, to nie było by stale naboru na te same stanowiska. Ludzie uciekają po jakimś czasie z tamtąd. Bo dopiero widzą , jak pracują, a nie to co obiecują przy przyjmowaniu.

anonim
Inne
@Mogilnianin

No ale może ten stały nabór to wynik tego, ze firma się rozwija i ciągle tworzy nowe wakaty, co? I jak ludzie uciekają z firmy, to co z umowami? Nie ma w nich okresu wypowiedzenia? I jak ktoś odchodzi np. po 2 miesiącach to nie musi zwracać kosztów np. za przeszkolenie do pracy?

Mogilnianin
Były pracownik
 Pytanie
@anonim

Co 3 miesiące nabór na portiera, od półtora roku?? To co tyle portierni rozbudowali? ;-) Na produkcji to rotacja jak w supermarkecie przy kasie ;-)Umowy masz na okres próbny, przedłużany 2 razy, dopiero potem stały. To firma rozwiązuje umowy, zawsze znajdą , że nie wykonywał należycie swych obowiązków. jak ktoś chce odejść sam, Firma idzie na rękę i jest porozumienie stron. Firma się rozwija, to fakt nie zaprzeczam. Rozwija się Największy nabór do biura

anonim
Inne
@Mogilnianin

To ile ten okres próbny łącznie trwa, skoro są aż dwie umowy na okres próbny? Nie rozumiem, jakie korzyści firma ma z dwóch umów na okres próbny. Teraz się zastanawiam czy po tym okresie to jest umowa o pracę czy jakaś inna.

Pracownik
Pracownik
@anonim

Ktoś nie rozumie o czym pisze i tyle. Umowy są normalne. Umowa na okres próbny, potem na czas określony.

anonim
Inne
@Pracownik

Aha. Firma sama podaje na swojej stronie, choćby przy ofercie dla majstra produkcji elementów żelbetowych, że jest umowa o pracę. Może tylko dopowiesz, ile trwa umowa na czas określony, i czy po niej jest już umowa o pracę na stałe?

Pracownik
Pracownik
@anonim

Zawsze jest umowa na okres próbny. Nastepna jest na czas określony, więc mogą ja zerwać zawsze bez wyższych odpraw. Zawsze znajdują, że należycie nie wypełniał obowiązków.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. na stanowisko Logistyk? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Warszawa
Arcus Technologie Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Damian
Pracownik

Świetna firma. Super atmosfera i bardzo dobre warunki pracy. Jeżeli chodzi o Mogilno - kosmos. W lepszym miejscu dotychczas nie pracowałem. Polecam

anonim
Inne
@Damian

Oooo no to super słowa, zachęcająco. Co do tych warunków, jak są bardzo dobre, czyli co konkretnie? Chodzi głównie o finanse, że kasa jest jakaś super? I atmosfera jest super między pracownikami, czy też między pracownikami a szefostwem?

Pracownik
Pracownik
@Damian

W końcu ktoś coś napisał z kierownictwa. Raczej opinia z innego świata. Zarobki podstawowe i atmosfera taka , że pracownicy z biurowca to (usunięte przez administratora), a reszta to (usunięte przez administratora). Z nadgodzinami 3500 na rękę.

anonim
Inne
@Pracownik

No a konkretnie, to taka pensja jest na jakim stanowisku? To dla juniora i początkującej osoby, czy też dla seniora z doświadczeniem kilkuletnim? I osoby z biurowca pracują na UoP czy na innych umowach?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Administrator

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Zbrojarz w firmie Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 5100 , jeśli chcę pracować na Zbrojarz?

Damian
Pracownik
@Administrator

Ha Ha Ha. Chyba brutto, za dwa miesiące. Ha Ha Ha Daj spokój, jak najdalej od tych prostaków. (usunięte przez administratora). Spawacz, z nadgodzinami ( po 12g dziennie) 2570 na ręke

Barbara
Inne
@Damian

To na jakiej umowie tu pracujecie, że nie osiągacie minimalnej stawki godzinowej? Praca po 12h dziennie jest tutaj normą?

Judyta
Inne
@Damian

A nie można dogadać się na zmiany po 8h? Czy te dodatkowe 4h liczone są jako nadgodziny? Oprócz samej podstawy, bo rozumiem, że jest to minimalna są inne dodatki? Praca spawacza jest ryzykownym zawodem, może bonusy z tego względu?

Ja
Pracownik
 Pytanie

Czy w firmie na magazynie pracują też kobiety?

Julita
Inne

Szukam tu jakiś informacjo dla taty o pracy jako Betoniarz. Wyszukałam taką ofertę i czy sa tu osoby, które znają warunki tej pracy? Czyli jaką pensję lub jakie sa oferowane widełki płacowe? Znacie konkretne stawki?? Np. czy jest opcja dostać minimum 5000 zł netto?

Kandydat
Kandydat

Pojawiła się oferta pracy w charakterze portiera-dozór mienia.Czy jest to ciężka praca,jakie trzeba mieć wykształcenie i jaki jest system pracy oraz wynagrodzenie.Jaka jest umowa.

winko
Pracownik

do licha z ta firma gburskie ludzie i mała płącą, za chwile bedzie najnizsza krajowa ;/ a ta gruba (usunięte przez administratora) z kadr co to pracowała kiedys w chlodni niech te pioruny hitlerowskie wyrzuci bo az wstyd !

Kamila
Inne
@winko

Pamiętaj, że jesteśmy na forum publicznym i obrażanie pracowników firmy jest naprawdę nie w porządku i nie będzie tolerowane. Rozumiem, że nie odpowiadają Ci zarobki w firmie, napisałeś, że spodziewasz się najniższej krajowej w niedługim czasie. Czy te niskie pensje mają jakiś związek z pandemią?

Mały
Pracownik
 Pytanie
@Kamila

Co ma pandemia do tego ? Raczej na pewno nic.. do góry pieniądze płyną szerokim strumieniem a do nas zwykłych pracowników to nawet nie będę komentować.. Najniższa krajowa masakra...

Administrator

Aplikowaliście na stanowisko Tokarz w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Dxik
Kandydat
@Administrator

Byłem w ubiegłym roku na rozmowie o pracę jako tokarz,sama rozmowa ok.tylko warunki finansowe bardzo kiepskie,za takie pieniądze jakie mi oferowali żaden dobry tokarz nie będzie pracował,a dziś to już niestety zawód deficytowy

Bartosz
Inne
@Dxik

A możesz powiedzieć jakie to są pieniądze, konkretnie stawka? Warto wiedzieć, czy jest sens się tam pakować.

Monter
Były pracownik
 Pytanie
@Bartosz

Co to za różnica jakie stawki ? Zawsze dają najniższą. Atmosfera w pracy i traktowanie robotników poniżej krytyki. Traktują zwykłych pracowników jak (usunięte przez administratora) Pracowałem tam i nigdy nie wrócę, cała rodzinka i ich (usunięte przez administratora) to idioci. Kadrowa to już w ogóle zachowuje się jakby była (usunięte przez administratora)

Irena
Inne
@Dxik

Piszesz, że warunki finansowe kiepskie, a czy próbowałeś je negocjować z właścicielem? Czy ta podana stawka to była ostateczna ich oferta dla Ciebie?

Remik
Były pracownik
 Pytanie
@Irena

Negocjować ?? O czym Ty piszesz ? Nie w tej firmie. Rozmowa polega na statusie " bierz albo spadaj dziadu"

ol
Pracownik

W Poznaniu jest dużo pracy bardzo duży przemysł pracodawca pyta tylko czy podoba sie praca

solidny
Pracownik

Mam dobre wrażenie z firmy a to dopiero początek .

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak wyzwiskami i chamskim zachowaniem, oraz ofertą zwolnienia jak się nie podoba. Jeśli zachorujesz to już po pracy.

Bogdan
Inne
@pracownik

Wyzwiskami? Co Ty piszesz. Możesz to jakoś wyjaśnić albo chociaż podać konkretne przykłady takich zachowań o ile one naprawdę występują?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Bogdan

Bogdan, tak ma na imię starszy syn właściciela "Boguś" na niego wołają, ale to raczej (usunięte przez administratora) chyba by nawet nie potrafił tu umieścić komentarza. Przykłady, co ja mam ci podać Nazwiska i imiona ? Jest "rodo", od razu widać że to ktoś pisze z firmy ;-) Wyjaśnić, jak w jaki sposób , zaproponuj coś. Przykładów jest za dużo, aby tu przytaczać, to poprostu codzienność.

Tomek
Pracownik

Każdy może zacząć pracę w tej firmie , ja pracuję i zastanawiam się jednak nad odejściem ponieważ jest prawie najniższa krajowa godzinówka, w ogóle się nie docenia pracowników, nie chcesz pracować to nie , dlatego też jest taka rotacja pracowników, pomału nikt porządny do tej pracy nie przyjdzie..... Jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu pracować....

brak
Pracownik
@Tomek

Mój tata tam pracował dorywczo jak żył bo zmarł 3 lata ,i jak właściciel go wyrzucił żal mi było ojca bardzo

brak
Pracownik
@brak

Tylko od tego czasu duzo sie zmieniło trzeba isc dalej z duchem czasu

Paweł
Inne
@brak

A wiesz jak z zarobkami to wyglądało w Zbych - Pol & Mobet? Ile dają na start i czy oprócz podstawy są jakieś premie? Można tu dobrze zarobić? :D

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź
Były pracownik
@Pytanie

W tej firmie nie istnieje takie słowo jak podwyżka. Jedynie co dostaniesz to podwyżkę pracy

Zuzanna
Inne
@Odpowiedź

Czyli proponowana stawka na start będzie już tą, która później będzie obowiązywała już przez cały okres współpracy z firmą? Podwyżki w Zbych - Polu nie są przyznawane nawet najbardziej zaangażowanym pracownikom?

pracownik
Pracownik
@Pytanie

nigdy

Paweł
Inne
@pracownik

Czyli nie ma opcji na podwyżki w Zbych - Pol & Mobet? Czy w takim razie firma w jakiś inny sposób motywuje swoich pracowników do pracy?

Jarek
Inne

@Marcin Bardzo dziwne jest to zamieściłeś oby nie było przepraszania. Firma z dobrymi opiniami i wieloletnia tradycją!!!

Odpowiedź
Były pracownik
@Jarek

A no tradycja mobingu i wyzysku to co posiada ta firma

Parabole
Kandydat
 Pytanie

Witam. Pojawiło sie ogłoszenie o prace dla portiera. Czy praca na portierni jest ciężka? Ile sie zarabia? Jakie kursy trzeba mieć Czy wystarczy wykształcenie zawodowe? ???? Pozdrawiam

Szary pracownik za czarnej d..
Pracownik
 Pytanie

Czy mi się wydaje czy w tym roku karpiówki było wyjątkowo mało ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. - Mogilno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Betonowa 2
  88-300 Mogilno
 • NIP: 5571668544 KRS: 0000309035
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii