FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski

Strzelno

Opinie o FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski

Marta

Słyszałam (nie pracuje w FATPOLU), że podstawa handlowca jest nie za wysoka ale system prowizyjny i premia dają naprawdę dobre zarobki. Dodatkowo gwarancja stabilnej pracy - ludzie pracują tam po kilkanaście lat. Z zewnątrz patrząc firma się rozwija.

Luzik

a przedstawiciel handlowy na Rejon małopolski Kraków i okolice ile moze zarobić podstawy ?

Janusz

Pracownik jest technologiem/programista/operatorem/ustawiaczem. Nadzór przez kamery i kierownika z krótkofalówką z bezpośrednim łączem z szefem. Atmosfera w pracy nie jest najgorsza, wiadomo robić trzeba. Warunki socjalne( jadalnia ,szatnia, łazienka) dobre. Płaca od minimum do 2000tys netto plus premia do której można być nominowanym bądź nie. Brak deputatu socjalnego na święta oraz na wakacje (socjal) co jest dużym minusem . Proszę nie mówić że zarobki nie najgorsze jak na Strzelno, bo ceny chleba, paliwa, cukru itp. są takie same jak w innych miejscowościach.

pracownik z produkcji
@Janusz 10.01.2015 12:38

nie zgadzam się z Januszem. Socjalne na Święta wszyscy dostali, na wakacje w poprzednich zakładach w których pracowałem nikt o takim socjalu nawet nie mówił. Płaca . Z moich kolegów z produkcji nikt nie zarabia minimum. Ostatnio były podwyżki i jeśli jest kilkanaście nadgodzin to blisko 3 można zarobić. Na dodatkową premie trzeba się wykazać, można nawet i 600 zł dostać. Pewnie że chciałbym więcej zarabiać, ale w Strzelnie i okolicy to Fato płaci dobrze, wiec nie ma co narzekać .

Strzelnianin

W Fatpolu od ponad 10 lat pracuje. Na pewno stabilna firma, jeśli bardzo mocno nie podpadniesz to masz pewna pracę, może nie najwyższe zarobki ale w tym grajdołku jakim jest Strzelno do przyjęcia. Właściciel ma swoje wady ale z tego co wiem a sam tego doświadczyłem , jeśli masz problem finansowy na pewno pomoże. [usunięte przez moderatora] Nie zalegają z płacami, a na nadgodzinach tez można dorobić. Widać ,ze [usunięte przez moderatora] inwestuje w zakład nowy socjal, i cała handlówka. Teraz trzeba będzie przypomnieć o podwyzkach dla pracowników

Zostaw opinię o FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski - Strzelno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FATPOL TOOLS Remigiusz Koprowski