Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

ghw

Dalej fałszują dokumenty odnośnie pochodzenia surowca?

Nikodem

Wszyscy co się przyczynili do zwolnienia starych pracowników albo sami uciekają albo ich w końcu wywalają Prezes powinien to zrobić zanim zniszczyli i rozwalili magazyn do wycięcia została jeszcze jedna choinka i będzie po krzyku mam nadzieje że Pan Prezes nie będzie czekał do Bożego Narodzenia i wyrwie choinkę wcześniej razem z korzeniami.Panie Prezesie prosimy jeszcze o kamerkę na stołówce w biurowcu bo tam kiedy nie wejdziesz to ciągle stoi choinka a przy choince stoi ciągle jedna dziewczynka i zamiast w spokoju zjeść śniadanie to człowiek ma wrażenie że w Cenosie przez cały rok jest Boże Narodzenie , my lubimy Boże Narodzenie ale żeby ciągle na stołówce stała choinka i ciągle ta sama dziewczynka

pochwalam nikodema
@Nikodem

Nikodemku drogi masz racje od kiedy pamiętam to faktycznie choinka i dziewczynka na stołówce stoi chyba że pan Prezes przyjazdem swoim spokój tej choince i dziewczynce przerwie to choinka i dziewczynka przed Prezesem udają że dla firmy na stołówce swój czas poświęcają czyż by się w sobie zakochali ??? i czas pracy za Cenosu pieniądze roztwaniali

ostatni

to teraz wypatrywać jak jego koledzy, których ściągnął do firmy również od(wy)lecą.

no skończyły się wpływy 17 tysiaków co miesiac ŻEGNAMY pana Petryka jednego pasożyta mniej

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
takjest

To powolny koniec firmy. Na magazynie surowca, więc zablokowanego ze względu na złą jakość, niż tego dobrego. Wynajęte magazyny za kosmiczne pieniądze. Prezio zatrudnił sobie swoją firmę za kolosalne pieniądze do przeprowadzenia audytu w firmie. Widac ze każdy patrzy jak tu więcej wyciągnąć od Litwinów i jak najdłużej się utrzymać, byle pensja wpływała. Dobro i rozwój firmy mają gdzieś. Litwini też już odpuścili. Firma spisana na straty. Trzeba opuszczać tonący okręt, bo jak wyjdą na jaw wszystkie przekręty z jakością ryżu, kawy, krajami pochodzenia, funduszami prasowniczymi itd, to będzie za późno.

panda kunk fu

A TE WASZE KAMERKI TO ZAMONTUJCIE NAJLEPIEJ TAM GDZIE JEST POPIELNICZKA PRZY BIUROWCU TO ZOBACZYMY KTO ILE CZASU SPĘDZA NA PALENIU I PIERDOŁACH DZIDA CHOCIAŻ NIE PALI TO LUBI TAM SPĘDZAĆ CZAS Z SZEFOWĄ BOKU CZY JAK TEN DZIAŁ TAM SIĘ NAZYWA ALE ZAWSZE MOZNA DOGADAĆ JAK PRZED SZEFOSTWEM Z WARSZAWY UKRYĆ ŻLE WYSŁANY TOWAR DLACZEGO COŚ TAM SIĘ WRÓCIŁO - A DZIEWCZYNY Z MAGAZYNU TO NAWET WYSYŁANE SĄ PO ZAKUPY DO LIDLA W GODZINACH PRACY SŁOICZKI SRYCZKI ALE W KOŃCU MIKROFALA NIE MOŻE STAĆ-MUSI CHODZIĆ JAK ZEGAREK PRZECIEŻ PO TO JEST ŻEBY DZIDA MÓGŁ SIĘ OBRZERAĆ TYM NIE ZDROWYM JEDZONKIEM PREZES PRZYJEDZIE RAZ ALBO I WCALE W TYGODNIU A JAK MA PRZYJECHAĆ TO I TAK WSZYSCY WIEDZĄ KIEDY I ZAWSZE STARCZY CZASU ŻEBY NA PRZYJAZD SIĘ PRZYGOTOWAĆ I PAN PREZES MYSLI ŻE JEST TAK CACY PANIE PREZESIE NIECH PAN IM NIE MÓWI KIEDY PAN PRZYJEDZIE Z ZASKOCZENIA NA PEWNO PAN ICH NA CZYMŚ DORWIE

tygrysek
@panda kunk fu

BRAWO !!!!!! SZACUN ZA TĄ WYPOWIEDZ DZIDA BĘDZIE GRUBSZY NIŻ DŁUŻSZY W PRACY SIĘ PRACUJE A NIE WYSKAKUJE DO LIDLA PO KLOPSIKI KIEDYŚ TO SIĘ ZIMĄ NIE MOŻNA BYŁO DOPROSIĆ POSIŁKU CIEPŁEGO A TERAZ MIKROFALA MOŻE JESZCZE SIĘ DOROBI MAGAZYN TELEWIZORA I WYGODNEJ KANAPY I ZIMNEGO PIWKA

wolontariusz

Sami niech pracuja w soboty i niedziele ksiéstwo cenowskie !!!

wredny

Pani (usunięte przez administratora) niech pani nie opuszcza Cenosu tyle kontroli się szykuje a pani co ? teraz zostawia pani kumpli samych kto z tego wszystkiego będzie się tłumaczył!!! Jeżeli w tej firmie jest tak dobrze i ludzie tu wylewają tyle brudów to dlaczego nikt nie zgłosi tego jako pomówienia ja wam powiem ano dlatego że utopili byście się sami w tych brudach gdyby wszystko wyszło na jaw czego nikt tu jeszcze nie poruszył może ze względu na pracowników którzy w tej firmie jeszcze tyrają - ludziska czy wy jesteście ślepi jak z was kpią wybraliście jakąś rade pracowniczą która rozsypała się już za poprzedniego właściciela został pan Mirek i bigosik a pan Mirek odszedł na emeryturę chyba w połowie lipca 2014 więc pomyślcie dlaczego były wybory do rady pracowniczej po ponad pół roku uzupełniające uzupełniające powinny być zgodnie z zasadami i kodeksem pracy jak odeszła z rady pierwsza osoba - później był bigosik i pan Mirek W lipcu 2014 jak odszedł pan Mirek to tak naprawdę rada już kompletnie się rozsypała bigosik czy ty masz w radzie pracowniczej dozgonny zapis że tam masz być i już jak wiem to ciebie wybrali jeszcze za pana Rzeźnika a ty napierdzielasz już chyba trzecią kadencje bez wyborów i co nawet pomijając fakty możesz w tej radzie wskórać marne grosze na święta i wyjazd na grzybki raz w roku i jeszcze autobus czeka pół godziny bo twoje pocioty nie zdążyły się obudzić a nawet jak ktoś zebrał mając grupę trujące grzybki to na leki dostanie 200 złociszy i tyle kasy z pefronu i tak już od lat od kiedy bigosik jest w radzie ale trzeba do każdej nowej władzy się dostosować jak władza w lewo to rada też w lewo i jakoś to będzie a wiara na grupach tak naprawdę robi za darmo no chyba że przyjdą w sobotę czy w niedzielę do pracy i jakoś tak leci Ludu pracujący nie dajcie się wykorzystywać co o was myślą wasi dziadowie którzy walczyli z komunizmem żeby nie robić w soboty a wy za grosze napierdzielacie nawet w niedziele gdzie Wasza godność przemyślcie to na spokojnie czy mam racje czy nie - słyszę że na magazynie nawet jest taki co bez uprawnień jeździ wózkiem i wydaje towar a jestem przekonany o tym fakcie bo chłopaki przysłali mi nawet dwa filmiki a ja wiem że ma uprawnienia tylko nie ma zgody pani doktor ale widocznie można w tej firmie wszystko.

POPIERAJACY WREDNEGO
@wredny

Ej Wredny to ty nie jesteś bo na 99,99 % tak naprawdę masz racje ja też jeszcze tak tyram mam grupe i jak nie przyjde w kilka sobót czy nie załapię jakiejś niedzieli to mam pewnie mniej niż pefron płaci Cenosowi sram już tą pracą ale wysłałem juz papiery do kilku firm mam nadzieje że zmyje się z tej firmy na razie bo jutro o szóstej muszę iść tyrać.

jaja jakieś

pan CH..C na luz w du.... magazyn doprowadzil na dno samo dziwie sie ze taka osoba jeszcze pracuje ------jak bylo kiedys a jak jest teraz to sie nie da porownać kiedys byla ekipa zgrana a teraz same świerzynki - / nowe osoby/ kiedys tam sie szlo z checia do pracy a teraz z przymusu bo rachunki same sie nie zaplacą

SCHABOWY

KIEROWNICZEK Z MAGAZYNU JESZCZE TAM PRACUJE ??? JUZ DAWNO POWINIEN WYLECIEC BO Z DALEKA ŚMI.....I OD NIEGO LENISTWEM NO I NAWET MIKROFALE SE KUPIŁ DO BIURA ZEBY SCHABOWEGO MOGL ZJESC CIEPŁEGO HA HA BO TYLKO TO MU DOBRZE WYCHODZI

wacek

Nie tylko na magazynie jest przerabane. A na paczkarni co lepiej?

malenka

TA FIRMA TO JEDNA WIELKA PORAŻKA! NAJGORZEJ JEST NA MAGAZYNIE, JEZELI CHODZI O LUDZI TAM PRACUJACYCH A ZWAŁASZCZA KIEROWNIKA PANA P.CH, KTORY TYLKO SIEDZI ZA BIURKIEM NIC NIE ROBI I POTRFI TYLKO KRZYCZEC NA INNYCH, WYWIERA DUZA PRESJE, A POTEM SIE DZIWI ZE KTOS ROBI BŁĘDY. BO W TAKIEJ ATMOSFERZE JAKA TAM PANUJE NIE DA SIE SPOKOJNIE PRACOWAC! KAŻA SIEDZIEC AŻ NIE SKONCZYSZ SWOJEJ PRACY, NAWET PO GODZINACH, ZA KTORE POTEM NIE CHCA PŁACIĆ,I DEFAKTO PRACUJESZ ZA DARMO! WYCISNĄ SIE JAK CYTRYNKĘ I NA KOŃCU PUSZCZA Z TORBAMI . SZCZERZE ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE.

BOK

Hej pracuje w tej firmie ponad 10 lat i tylu zwrotów pod wiatą nie pamiętam jeszcze z tydzień a towar na załadunki będziemy stawiać przed bramą,czyja to jest zasługa ? może kierownictwa magazynu a może szefowej BOKU P.K BOK robi pomyłki wysyła towar którego klient nie zamawiał , towar się wraca Dziada z kasjerkom stawiają pod wiatę wydający też się mylą wydają nie to co trzeba i tu jest ok. magazyn kryje Bok , Bok Kryje magazyn Dyrekcja albo jest ślepa albo też udaje że nic nie widzi ale co tam P. K na magazyn nie przychodzi no bo ciężko ruszyć się z miejsca bo jest w końcu kupa kilogramów do zabrania ze sobą a kto to udźwignie a my się zaczynamy żreć jeden z drugim gdzie ustawiać towar gdzie ładować samochody . kiedyś to chociaż Pani jakość goniła za zwroty pod wiatą o teraz sobie stoją zakurzone zasyfione ale co tam przyjdzie czas to się rozerwie i przepakuje ludziska wszystko zjedzą bo nic nie widzą.Praca jest ok . można ściemnić każdy ma to gdzieś kiedyś to chociaż Miras czy Remek cie opierdzielił ale gdzie nas to zaprowadzi ???

Herman
@BOK

Widzę że właśnie skończyłeś pisać ale ci powiem że pani jakość już nie zadziała bo ponoć się zwalnia i powiem szczerze nie wiem czy coś znalazła lepiej płatnego czy może nadszedł już czas bo jak zaczną się jakieś kontrole to niech odpowiadają inni ale w końcu zawsze za to co dzieje się w firmie to chyba odpowiada szefostwo z góry - tylko jak te brudy ujrzą światło dzienne to nas roboli wypierdzielą i taki będzie finał a szefostwo z tą kasą co zarabia i tak nie zginie z głodu napewno będzie ich stać żeby kupić sobie ryżyk albo coś tam innego z wyrobów CENOSU HA HA

wredny
@Herman

Ja pierdziele P.jakość odchodzi to musicie na jej odejście flagi firmowe opuścić przynajmniej do połowy masztu - nie powetowana strata to dla firmy nich nas Pani nie opuszcza tyle jest w tej firmie jeszcze do naprawienia co my bez Pani poczniemy,normalna pustka pozostanie w naszych serduszkach. Ludzie przecież to straszna tragedia co z nami będzie OJ CO TO TERAZ BĘDZIE, CO TO BĘDZIE Herman ty chyba nie robisz mnie w balona z tym odejściem p. jakość Ja pierdziele co w tej firmie się dzieje

Batman

Pracownicy Cenosu który niedługo nie będzie istniał dzięki P. A czy straciliście poczucie swojej wartości ze po podwyżkach przestaliście pisać czyż by było wam tak dobrze za najniższą krajową którą wam Państwo Polskie gwarantuje a nie Cenos ale będziecie pracować tak do emeryturki do 67 latek Wypowiedzcie się szczerze czy jest wam dobrze czy szefostwo ze wrześni dobrze zarządza tą firmą - niedługo się przekonacie jak krok po kroku ta firma dozna szoku i wyjdą brudy produkcyjne za które można dostać po tyłku to wtedy może ktoś z Warszawki a może sam Pan właściciel się obudzi - pierwsza mała lekcja już za tydzień

Batman
@Batman

No w końcu się rozruszaliście z tym pisaniem CIŚNIJCIE TAK DALEJ A MOŻE JUŻ NIKT W TEJ FIRMIE SIĘ NIE BĘDZIE CHCIAŁ ZATRUDNIĆ

jevtiç

Dokladnie sam burdel!!! Oni Nic nie znacza swoje imie utracili z poprzednia praca!!!

ronald

a odnosnie kawy to jest poltyka co oni robią jakąś kawę ,która jest takiej jakosci jak Jacobs albo Weseba? robią podrzędną kawę a płacą kierowniczce za hotel za samochód za paliwo i temu przydupcowi też ludzie to jest gospodarka ? przecież bez nich ci ludzie potrafia to zrobić a oni hotele samochody bo wieluń a kto to jest? ile to pieniędzy?to jest ekonomia gzie ,żeście pobierali nauki w Moskie czy na Kaukazie chore chore

gosia laoska
@ronald

To jest pryszcz a ponoć zamiast LAOSU którego tak naprawdę nie kupili dodają go do produkcji ciekawe skąd a jest ponoć ktoś kto ma to udokumentowane dostawa po dostawie , Ciekawe kto za to w końcu beknie. A z resztą dlaczego mamy kupować berbeluche

gosia laoska
@gosia laoska

Chej wróciłam właśnie z imprezy przed pierwszo majowej - no kto beknie chyba jest w tej firmie ktoś kto za to odpowiada- jakość -laboratorium a w umowach pewnie jest zapisane z czego powinna być wyprodukowana dana kawa ale pewnie beknie (usunięte przez administratora) A może w końcu ktoś się odważy i zrobi z takimi i innymi JAK PISZECIE przekrętami w tej firmie porządek i w końcu będziemy wiedzieli co pijemy i co jemy ale ja myślę że beknie jakaś osoba ktora odpowiada za jakość na którą się wszyscy wypną w tej firmie żeby jak czytałam wcześniej zarabiać więcej jak Prezydent RP Ale wszystko do czasu Andrzej - chodziłeś ze mną do podstawówki i jak czytam te wpisy to cie nie poznaje zakładając że to wszystko co ludzie piszą to prawda ??? I komu tu wierzyć PA pa idę spać bo jestem zdylana

ronald

,,ch'' to myslałem o dyrku tak dla jasności a ten od kaszalni to też as a spuszczanie wody do kanalizy to kto?

ronald

Słuchaj Ryżman oni to mają gdzięs, co Ty piszesz oni uważają,że to mrzonki szkoda gardła a z koleji prezes on też nie chce problemów , nie pamiętasz jak przyjechał chodził gdzie mu pasowało bo jakby się o czymś miał dowiedzieć to miałby problem a tak łaził sobie i pojechał bez problemów i bez zawalonej głowy a prawda jest taka żałuje ,że oni do tego wniosku nie doszli , jak wejdzie vw i inne pokrewne im firmy cenos zniknie ,, zapamiętaj to '' siedzą w biurach przede wszystkim dyrektor czasami pusci tą od jakości ,żeby niby coś sie działo narobi fermentu ta i znów się kula ot cała prawda mechanicy udawają ,że robią ten z pyzdr i z sokołowa naciągają nadgodziny ten z kaszalni dziadek też powiem wprost ch nie we co się dzieje on nie ma wogóle orientacji a wogóle szkoda gADAĆ

ronald

wyrąbali mechaników , a kto mu tu przyjdzie na trzy zmiany za 2300 brutto śmiech na sali to dyrektor refomator hahahahhaah

ronald

a teraz szukają pracowników haha w pup się roi od ogłoszeń z cenosu, każdy normalnie myslący tam nie pójdzie pakowaczy,operatorów, mechaników trzeba było szanować ludzi to by zostali panie dyrektorze

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.