Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

Ala

Cenos oczywiście dał podwyżki ale żeby wyrównać do najniższej krajowej żeby zatkać dupowłazom gęby a dupowłazom ryjki się cieszą że dalej za grosze mogą pracować i mieć brązowe ryjki od włażenia w d..e dzidzie i innym ,wszyscy tacy mądrzy jesteście a do dzisiaj nic nie zrobiliście . z resztą kto was wysłucha nowy prezes który słucha tylko tego jędrusia ze Sokołowa ktory go picuje jak może i piotruś z zakupów który na zebraniach operacyjnych każe Arturowi pisać powoód braków żeby oczyścić swój tyłek przed Warszawką P.S Szanowny Panie Ronaldas weś się Pan za tą ekipę ze Wrześni bo jak Pan lub inni mają do Wrześni przyjechac to te cycki srają pod siebie ze strachu ale powiem szczerze za tą kase którą im płacicie to ja bym też chciał tak ściemniać i nawet chyba ? mógłbym się osrać

Ryżman

Nie spać, zwiedza (usunięte przez administratora)

Alfons

Radek dlaczego twierdzisz że robię z siebie idiotę? Tym że się pytam czy coś się zmieniło? I i tak nie wiesz kim jestem, wiec nie odpowiadaj głupot geniuszu :)

radek

ja wiem kim jesteś alfons , ne rób ze siebie idioty

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
radek

wiedzą doskonale ,że dużymi krokami idzie volkswagen i panikują tak jak inni z firm we wrześni jeszcze będą się prosic alfons

Alfons

Co tam w firmie? Chętnie bym do Was wrócił, ale nie wiem czy warto po 2 latach. Zmieniło się coś na lepsze? Jakie zarobki jako operator maszyn?

kilbil

Ciekawe, czy podwyżki miały tylko za zadanie przykryć wszystkie brudy i wyciszyć sytuację, czy też faktycznie zarząd coś zrozumiał. Jeszcze tylko patrzeć kiedy w końcu przestaną fałszować (dział jakości i zakupów wiedzą o co kaman) i będzie super, bo co by powiedział największy klient?! Ile to może trwać? Ja już dłużej nie dam rady.

Timon

No nie mogę jaki pozytywny wpis ktoś marzy o zmianie wizerunku firmy...- ciekawe komu na tym TAK zależy?

Gruby

Poprawilo sie ! Ludzie dostali podwyzki i wszystko idzie w dobrym kierunku. Tak trzymac !

ghg
@Gruby

Tylko, że prima aprilis był kilka dni temu.

Mlody

Ta firma to porażka ludzie tez nie mili wobec siebie. Każdy z każdym się kluci o prace na jakich maszynach maja pracować.Sama nienawiść

dick

picie zawsze było tolerowane przez Jurasa na warsztacie

nick

żałosna firemka, sfrustrowani ludzie, syf kiła i mogiła

nico

a dlaczego tak ustała dyskusja na temat hurtowni czyżby się coś zmieniło na,,dobre (usunięte przez administratora) o warsztacie i o elektrykach z tego co ja wiem oni mają już inną pracę i się smieją z tych co zostali i zarabiają grosze dzida dzida już sie poprawił?

bujaj.się

Nie piszcie, nie narzekajcie, bo to nic nie pomoże. Po prostu uciekajcie, a pracy jest full w okolicy, albo kierunek Poznań. Zobaczcie ile się buduje firm na trasie Antoninek - Września, tylko Wam zazdrościć.

tetris

mam nadzieję ze to czyta prezes bo dyrektor prowadzi swoją politykę szczególnie w skarbówce jak opłaca podatek za kolejne zakupione mieszkania

tetris

to jest florek pionek ale jak to jest,że ten dyrektor obecnie panujący wywala dwóch elektryków co mieli po 0,3i 0,4 po wczoraszej imprezie a za jego czasów wywalony zostaje mechanik krzychu ktory chlał w pracy w kwietniu ubiegłego roku i miał 2promile i za tego dyrektora został przywrócony do pracy to jest szok bardzo ,,uczciwy dyrektor'' oj bardzo

ono

konkurs kto?

ono

te fakty co piszecie to prawda na pewno cos w nich jest jesli tyczy sie hurtowni i odnosnie kaszarni no i paczkarni ale na kawie jest niezły mieszacz imię go na pewno znacie

omnibus

Dobre pytanie quest. Ale to pytanie do zarządu i dyrekcji, jak długo firma będzie jeszcze oszukiwała.

andriu

kto usunal obrazli we wobec mnie wypowiedzi ? mam to naszczesie wydrukowane niech sie tlumaczy ten co zrobil jutro zglaszam to na policje zegnam

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.