Opinie o Cenos Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cenos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cenos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenos Sp. z o.o. w Września

xXx

jak tac, co tam dziady paskudne

kot

jest już tak żle że "dzidy" kąsają biuro a biuro warczy na siebie???? czyli koniec już tego bałaganu bliski :)))))

adymin

Skończcie z tymi personalnymi wycieczkami. To forum jest o pracodawcach i tego się trzymać proszę.

ciacho !!K.G

Witam was serdecznie , chciałem podziękować wam ludzie za miłą współprace , czy mnie lubiliście czy nie to bez znaczenia... Było fajnie poznać paczkę ludzi dla których chciało się przyjść do tego zakładu . Oby było wam tam coraz leppiej essa .....

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cenos Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

To ja (usunięte przez administratora) ,po wczorajszych postach obrażających mnie oraz przekręcania mojego nazwiska,podszywania się pode mnie oraz tych określeń w stosunku do mojej osoby oświadczam,jeśli ktokolwiek obrazi mnie lub podszyje się pode mnie sprawę oddaję do prokuratora jeszcze w tym samym dniu o naruszeniu mojego imienia,skończę z tą dziecinadą PS odnosnie tego idioty ,który napisał,, kolejniwpadli za alkochol'' przypominam alkohol pisze się przez samo,,h''to jest mój jedyny post więcej nie będzie

Tetris

ludzie co wy sobą reprezentujecie , jaka firma tacy ludzie , kultury trochę jeśli wiecie o co chodzi ?I skończcie jechać każdy każdego bo to bez sensu ..Sprawa pójdzie do prokuratury o zniesławienie mienia własnego ale po co ?. Myślicie żę nie dojdą kto i kiedy to pisał ? mylicie się...

xxx

(usunięte przez administratora)to jest twoja robota bo w pracy kto ma dostep do komputera tylko ty..

Heniu

Czytam wasze wypociny i jest mi was żal każdy mocny w gębie i nic pozatym

asd

Sprawdz, czy nie było zysku zanim napiszesz. Był zysk i były większe obroty. I wszyscy wiedzieli co mają robić i za co odpowiadają. Myślisz, ze gdyby nie wykazywali zysku to Litwini kupili by to. Ogarnij się.

g
@asd

Z tego co mi wiadomo litwini kupowali upadajace spółki

iii

Tak nasza przyszłość jest juz zaplanowana. Albo nas zamkną, albo sprzedadzą, bo żaden właściciel nie będzie dokładał do interesu kolejny rok.

ttt

Tak. Wszyscy czekamy za wynikami za 2014. Zobaczymy jak firma jest zarzadzana. Jak przemyślane decyzje były podejmowane. Przecież juz nikt ze "starych" nie podejmował decyzji. Przecież będzie widać jakimi specjalistami firma się . Super. Juz nie mogę się doczekać. A tu się ludzie czepiają, tylko po co. Przecież zaraz zobaczą wszyscy, że jesteśmy w dobrych rękach. Że lepiej nie mogliśmy trafić, że jesteśmy w najlepszych rękach, że nasza przyszłość jest świetlana.

g
@ttt

A dlaczego nie chciales sprawozdan jak był Pamapol przeciez wtedy byl jescze wiekszy syf byli 5 lat i nie zrobili nic

uuu
@g

a zastanów się dlaczego, za czasów Pamapolu nikt nie rozpisywał się na tym forum skoro był taki syf i źle się działo.

yyy

Tak panie dyrektorze, najlepiej będzie nam w kosmosie.jak dostawcy nic nie będą od nas chcieli, jak odbiorcy nic nie będą od nas chcieli. Jak dolar spadnie. Jak kawa spadnie. Jak gryka będzie za 2zł. Jak nie będzie braków. Jak nie będzie Maryśki. Jak nie będzie niczego. Jak myjnia powiększy teren. Jak wszyscy będziemy zarabiali po 17tys.

:-)

Brawo!!!!:-)

wkurzony

A ty to chyba liżesz zad dyrektorowi ze go tak wychwalasz dyrektor to zgarnia duzyyyyy przelwe co miesiac jak sie zwbogaci na maxa to kopnie cenos w dupsko i juz nie bedzie liznak. Kazdy dyrek patrzy tylko jak okrasc firme z ucieka daleko (jak nie ktorzy z kupca )

yap

Jest jeden co sprzedawal strecz , palety i tak dalej kazdy wiedzial o tym i nic a pracuje nadal no coz moze lepiej krasc na legalu bo nic ci nie zrobią

@yap

trzeba było sie uczyć to byś miał taką wypłatę jak dyrektor..

MALY
@Tetris

LUDZIE LATAJA ZA TYM CO IM SIE PRAWNIE NALEZY A O CZYM ZAPOMNIAL TWOJ WSPANIALY DYREKTOR.LUDZIE MAJA ZA DARMO PRACOWAC ?

rsc

dzis wyalilo swiatlo i jechalem z pracy iskrzylo z transformatora elektrycy biegali chlopaki robili co mogli a te dwa asy nawet im sie (usunięte przez administratora) nie chcialo podniesc podjechali samochodami 100 metrow skiwira i ten od ochrony i kto zaplaci za paliwo? cenos haha zarty

bbb

No i tu wszystko jasne. Nie wiecie skąd kasa na to wszystko? zapytajcie gdzie są pieniądze z funduszu socjalnego i funduszu osób niepełnosprawnych. Najlepiej zapytać u źródła - u pani M.

ono

2cwk masz rracje ja go znam z podstawowki z polonistka ciagle mial problemy a z matematyki kiep ze hoho ale w cenosie bystry no w koncu tesc go i ryba go wyrobili ha ha

abc
@ono

Raczka raczke myje co w rodzinie to nie zginie a brciszka najpierw za wodke wywalili a juz robi z powrotem takie rzeczy tylko w cenosie

gpo

o brawo w końcu ktos o tym napisał zapomniałes jeszcze o zagranicznych wczasach i to wszystko za za te marne ''cenososkie'' pensyjki

ONO

Obecny stan i jakość w firmie to wynik wielu czynników. Kiedyś były zyski..., ale oto trzeba dbać, podtrzymywać. Skoro Rz sprzedał firmę to najwidoczniej przestawała być rentowna - któż pozbywa się złotej żyły??? Zmieniająca się ekipa przyszła na SYF i próbuje to ogarnąć, odbiorcy topnieją a nie zapłacone rachunki i kary rosną.Złe przyzwyczajenia zamiatania pod dywan utrudniają w porządkowaniu. Maryśka trzęsie, ale przyjdzie czas...

!!!

Co tu dużo pisać. Wystarczy porównać wyniki finansowe firmy kiedyś i dziś. I wszystko jest jasne. Od 2lat firma przynosi straty, więc czy firma potrzebowała zmian i wymiany kadry zarządzającej???

Zostaw merytoryczną opinię o Cenos Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Cenos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenos Sp. z o.o.?

Cenos Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Cenos Sp. z o.o.