Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

12h kiedy

Kiedy 12h system ? już nie mogę się doczekać :)

@12h kiedy

Zaraz po podwyżkach :D

@12h kiedy

Duzo biurowych na home ofice, tych co zostali przeniosa do starego biurowca. A ci ktorzy chca po12 godzin robic beda skoszarowani w starym. Zeby zmniejszyc koszty dowozow pracownikow. W koncu oszczedzac trzeba. Dla fanatykow 12 godzin powstanie rowniez zamiejscowy oddzial szpitala w Lubiazu. O sklepie nie pomysleli... ale sa automaty i obiadki a kantynie. Albo rodzina dowiezie. Juz tam madrzy ludzie mysla jak to zorganizowac.

UR
@Hmmmm....

Utrzymanie ruchu od zawsze ma 12h, jakoś nigdy nie słyszałam żeby narzekalii. Co będzie to będzie do wszystkiego do się przyzwyczaić.

@UR

I dlatego bedzie coraz gorzej. CO BEDZIE TO BEDZIE, MOZNA SIE PRZYZWYCZAIC. Wazne zeby byla kawa i przerwa na papieroska. Nie porownuj sie do UR bo to osobne panstwo w Basfie. Zreszta o czym piszemy? Od maja linie na 3 brygady przechodza.

MCC

W maju idziemy na rekord.

E....
@MCC

Chyba wytrzymałość pracowników jak najwięcej za jak najmniejsze pieniadze

Solidarnosc

A może jakieś związki ten teges?

Nuter
@Solidarnosc

Byłoby dobre, ale bez ludzi to nic z tego nie będzie. Bez marudzenia bo to bo tamto, muszą się zgrać, nie marudzić i mieć wytrwałość żeby coś osiągnąć... Więc lipa

Majewski
@Nuter

Coś słychać o fabryce chipsów? Ktoś wie kiedy rusza budowa?

juzef

nie macie jaj zeby rzucic prace w basfie bedziecie w chemi robic po 12 h :-) ? Przemek robi z wami co chce zaduzy słuzbista jest zeby było z nim dobrze :-) , tyle ciekawych firm do okoła wystarczy się rozejzec i zmienic prace zamiast meczyc sie w basfie z oszołomami na gorze, ciekawe czy ta ofiara losu grzesiek jeszcze pracuje....

Jprd
@juzef

Dobra to powiedz gdzie dostaniesz w okolicy lepsze pieniądze i lepsze warunki?

Nn
@juzef

Wszedzie ten sam cyrk wiec nie warto zmieniac jedyne co mozna zyskac to wolne weekendy

Delfłego
@Jprd

Prawda jest taka że w tym basfie to (usunięte przez administratora) i nic więcej. Ponad 3 tysiące to wszędzie zarobisz, a tam to smród i chemia. Pozdro (usunięte przez administratora) po 7 dni w tych (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

możemy robic za darmo, przynajmniej mamy busy darmowe, kawe w cantynie, i czasem wode gazowną

John
@pracownik

Kiedyś to ludzie za darmo robili i się cieszyli że robota jest :) dawne czasy wracają...

Obserwator

Dodatki zostały zabrane bo w maju duże podwyżki się szykują!

Jprd
@Obserwator

Taaak podwyżki... Tyle ich zobaczysz. - trzeba zapłacić ludziom na HomeOffice bo mają baardzo ciężka pracę i jeszcze cięższe warunki ( cięższe niż na hali) . Trzeba rozdzielic kase na nagrody dla obszarowych, dyrektorów za niesamowite wyniki w przeciągu roku ( te miliony katów które bezmyślnie, jak posłuszne baranki, narobiliście ) no i oczywiście podfirmie trzeba zapłacić bo większość to młode, więc pełne netto do kieszeni. A Tobie - wieloletni, wierny i posłuszny firmie pracowniku linii produkcyjnej - jeśli coś zostanie to będziesz się cieszył jak dostaniesz 50 zl... Brutto!

Czy cos wiadomo o szczepieniach na covid w zakladzie? Kiedy rusza zapisy? Od czerwca w zakladach pracy wiec nie watpie zeby basf odpuscil tak wazna rzecz.

Aha
@Ania

Już lecę się szczepić... Mam dzieci i nie chce się z nimi już żegnac... Nikomu nie bronię.

All basf
@Aha

Aniu.. bez zbednych komentarzy o szczepieniach skoro teraz najwazniejsza rzecza na temat rozmow jest rozmowa na temat premii frekwencyjnej

Spejson

Nadeszły czasy w Basf ze człowiek za darmo robi i sie cieszy ze ma robote

Matka

Obydwoje pracujemy w basf gdy zabrali premie to pewnie będziemy zmuszeni rezygnować z przedszkola i żłobka, nawet jeśli je otworzą, bo już nie będzie mnie na to stac. Będzie trzeba na zmianę brać opieki, l4 itp. Żeby jakoś przetrwac

Realista

Już raczej nie będzie rekordów produktywności. Wszystkim padły do zera jakie kolwiek morale, chęć i zapał do pracy. Teraz to tylko myślę co powiedzieć pani z lux med do słuchawki żeby dostać l4. Długo wymyślać nie trzeba. Takich jak ja to pewnie jest teraz dziesiątki. Oni za 3 miliony wyprodukowanych katalizatorow w 3 miesiące zabierają nam premie, to chyba już nikt nie będzie miał skrupułów przed braniem opieki i l4. Tylko szkoda tych co będą się zgadzać na pracę za trzech, których nie będzie w pracy,a ostatecznie ten co jest i ten którego wiecznie nie ma ocenia tak samo. BASF zależy nam na tobie.

@Realista

Przekręty, wyzysk, (usunięte przez administratora) psie pieniądze.. Firma się kończy, nie ma co.. Trzeba zacząć szukać pracy

Realista

Z kodeksu pracy wyszło że za pracę zdalna z domu, pracodawca ma obowiązek zwrócić koszty poniesione za prąd i zwrócić pieniądze za internet. No to już wiecie na co poszły nasza premia absencyjna :-D

Spejson

NIEDŁUGO ZA DARMO BEDZIEMY ROBIC:) TRZEBA SIE PRZYZWYCZAJAĆ

Tylko pogratulować osoba rządzącym. Zamiast pracownikow doceniać i dać podwyżki to same ciecia są tych małych wypłat. Zabranie premii frekfenyjnych i ucięcia bonosow produkcyjnych brawo!!!

Jaś

Dlatego trzeba walczyć o wyższa podstawę. Bo jak widać dodatki łatwo dać i zabrać :)

Kawa na ławę.
@Jaś

Ludzie którzy podejmują decyzje są coraz bardziej (usunięte przez administratora) wprowadzając system 12h to w sumie im na rękę. Nie będą musieli płacić za nadgodziny. Robi się patologia. Czas na zmiany. Pilotażowy program się skończył, może teraz zamniast tego będą te 150zl z kart za cały rok bez L4?

Jaś

Ale przecież było wiadomo ze to projekt na określony czas. Widocznie nie opłacało się i ludzie pomimo dodatku i tak często chodzili na chorobowe.

Rozbawiony
@Jaś

Zobaczymy teraz co frekwencyjny dawała gdy jej nie będzie

:D

Trzeba na kimś oszczędzać żeby ludzi z pod firmy opłacić. Było robić za 3 a nie musieli wsparcie ściągać z zewnątrz to może by dalej była :)

Nick1969
@Jaś

Faktycznie, nie opłacało się. Ten dodatek dostawali tylko "szaraki". Dla TAKIEJ "firmy" ten dodatek wynosił śmieszne pieniądze. Basf z dnia na dzień idzie na (usunięte przez administratora)

Nick1996
@:D

Teraz w sumie już nic nie trzyma żeby iść na L4 :D Proponuję dodatki wprowadzic dla kierowników i brygadzistów którzy każą robić za 2 :D

Kwiecien
@Nick1996

Jadac dzisiaj do pracy na busie zauwazylem napis "zalezy nam na Tobie" teraz mysle ze zalezy i dlatego zabraliscie nam frekwencyjna zebysmy popadli w zakupocholizm

Zniesmaczona

To ładny prezent i podziękowanie dostaliśmy za te 3 miliony zrobione..... Proponuję jeszcze więcej robić....

Kawa na ławę z nowa praca

To jest skandal, zeby w obecnych covidowych czasach zabierac premie za niechorowanie, ludzie mimo pandemii, potencjalnego zarazenia swoich rodzin starali sie przychodzić do pracy dzieki temu otrzymywali małą nagrodę a Ci ktorzy bumelowali obeszli sie smakiem. Wszedzie dookola slyszy się o funkcjonowaniu premii frekwencyjnej, dodatkowo "biurowym" przyznali dodatek za prace w trudnych warunkach (praca zdalna w domu - HomeOffice) a nasz maly dodatek zostal zabrany. Kolejny demotywujacy krok a zarazem strzal w kolano BASF. Teraz pozostaje nam tylko czekac az otworzy sie firma z chipsami, zapewniam tez ze posypia sie wypowiedzenia a na dniach pojawią sie masowe zwolnienia lekarskie.

Janek
@Kawa na ławę z nowa praca

Teraz w sumie może po podjęciu tej mądrej decyzji powinna się odbyć "kawa na ławę?" Proponuję żeby tym razem zamniast w biurze powinien się przejść po hali, po couterach, po outfeedach i zapytał się o zdanie jak się pracuje. Wczoraj na hali każdy tylko wyzywał. Może przynajmniej jedna osoba rzuciłaby w niego katalizatorem to zrozumiałby aluzje co zrobił :D

Formularz informacyjny

Właśnie dostaliśmy pewną informację, że od lipca będą u nas pracować prawdziwe smerfy, kierownikiem produkcji będzie papa smerf, a nagroda za wyniki będzie smerfetka. 100% prawdy la la lalalala la lała la la????

Tak :-)
@Formularz informacyjny

Będziemy pracować po 18 h i na hali zrobimy sobie wioskę i bedziemy mieszkać w dużych domkach z grzybów

formularz informacyjny

Własnie dostalismy informacje ze od lipca przechodzimy na system 12h, dodatkowo zadnych podwyzek nie bedzie, no chyba ze kierownicy.

podwyzki?
@formularz informacyjny

A premia co myslisz ze bedzie?:) w tej firmie to zarabia sie dobrze ale trzeba byc z agencji :)

Leszek
@podwyzki?

Skoro od lipca ma obowiązywać system 12 godzinny to jestem ciekaw, jak aktualnie na dzień dzisiejszy wygląda praca, jeżeli mielibyśmy podliczyć wszystkie godziny dzienne pracy? Proszę o rzetelną informację bo szczerze mówiąc nie mam doświadczenia na temat tego pracodawcy. Może dzięki Wam się dowiem?

@formularz informacyjny

Czu to pewna wiadomosc? Jesli tak, to pomoze podjac wielu decyzje o zmianie pracy. Chociaz... Pewnie wielu bedzie takich co za dzisiejsze stawki beda pracowac jeszcze w 2025 roku. No i domyslam sie, ze multom obowiazkow doloza. W ramach optumalizacji wymyslonej przez obszarowych. Swoja droga.,to chyba od brygadzisty wzwyz sa tacy BMW. Bierny, Mierny ale Wierny. Ludzie na dole to tylko numery obozowe.

E....
@formularz informacyjny

A my właśnie dowiedzieliśmy się ze 12h nie wejdzie ploty sieja bedzie informacja oficjalna bo musza zmienić umowę lub aneks do umowy a ja bynajmniej nie podpisze mam nadzieje ze chociaż jakas czesc osob tez tak postapi bo za te pieniądze i coraz więcej obowiązków a także okradanie nas z pensji kwartalnej to niech sami zapi...... po 12h

Super
@formularz informacyjny

Przecież chcieliście ten system 12godzinny! Tak,Wy! Taki podobno rewelacyjny... A najbardziej slurry. Współczuję wszystkim pracującym na outfeedach... A szczególnie HD, te ciężkie części. Nie mówiąc o przezbrojeniach na przodzie. Ale podobno dłuższy odpoczynek. Zdecydujcie się wreszcie. Bo najpierw chcecie a teraz płacz. Pozdrawiam

Były
@Super

Właśnie zobaczysz jak zdecydowanie lepiej jest na 12, zdecydowanie lepiej niż 7/2 gdzie masz poczucie ciągłego bycia w pracy i to był powód bycia w pracy, zrobisz np 3x 12 i masz 3 dni wolnego, więcej weekendów wolnych itp...

Dramat

12h nie wejdzie. Wiesz co to bedzie sie wtedy dzialo? Jeszcze jak zabiora dodatek za nie chorowanie ludzie nie beda sie zastanawiac tylko l-ki masowo brac

Ciekawe...
@Dramat

A co tam slychac ze Swietami? Sa obszary ze to temat tabu. Ktos cos?

Stary pracownik
@Ciekawe...

Wiadomo ze pracujace chyba ze pomyslisz wczesniej i offy sobie wsadzisz

Av
@Dramat

Prędzej Ciebie zabiorą. Nie wiedzą a gadają.

Ciężko się dostać do pracy?

Ile dają teraz na start 3600 brutto +10 procent premii? Jako operator? Jest premia frekwencyjna?

Powiem jedno firma zachowała się bardzo fair dając premie a nie musiała zgodnie z procedurami.

Jezu

Boże ale wy jesteście (usunięte przez administratora) Dajecie hejty pod wypowiedzią ze dostaniecie pieniądze, chociaż wcale wam się nie należą. W tamtym roku zabrali jedna premie, i co było lepiej?! Barany. Jestem zwykłym pracownikiem produkcji i bardzo proszę wszystkich heiterow tej firmy ZWOLNIJCIE SIĘ!! BŁAGAM! Jak pójdziecie do innej firmy za te same pieniądze gdzie przez 8h będziesz naciskać dwa przyciski, jedyna przerwa 15 min to może docenisz co godzinna fajkę i kawe.(usunięte przez administratora)Zwolnij się zwolnij się zwolnij się. Nieszczęśliwy człowieku. Prace doceni ten który już trochę przeżył, resztę olać. To mój najlepszy zakład w jakim pracowałem. Hejtery podajcie nazwy firm gdzie wam osobiście lepiej się pracowało i (usunięte przez administratora)

Nik
@Jezu

Tak, ktoś dla kogo najważniejsza w pracy jest przerwa na fajkę, może się tu odnaleźć. Takich ludzi nam trzeba!

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska