Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

tomek

Robert najlepszy tylko Robert , zastępca pobił kierownika - wiedzą. Robert pracownik roku tylko Robert

Kochas

Kocham BASF i pracę w tej firmie, rano kawa, później obiad, znowu kawa i do domu. Miła przyjazna atmosfera. Gorąco polecam

Ja vol

wystarczyłoby rano na pierwszej zmianie przejść się z alkomatem , niektórzy pewnie nie mieliby siły dmuchnąć , trochę to żenujące ale tolerowane w tej firmie

Ile tam u was mozna zarobic bo mam zaproszenie na rozmowe i mysle czy warto w ogole isc. Operator jakis tam

ded

najpierw się zastanów czy chcesz pracować 7 dni

@Nowy

Po tych kilku słowach, które napisałeś już widać, że się nie nadajesz. Nie trać naszego czasu na szkolenie Ciebie.

nowy
@operator

proste pytanie zadałem pytam bo nie wiem czy warto czas tracić bo aktualnie mam prace. 7 dni pracy slyszalem ze tak jest sie zobaczy

Wujek Stefan
@Nowy

Jeśli przyjdziesz na operatora HMI to pewnie na początek dostaniesz jakieś 4000-4200 plus 10% dodtku za system pracy plus 350zl za niechorowanie. Raz na kwartał dodatkowo premia. Robota nie jest zła, zależy na jaką linie trafisz. Swoją drogą ciekawe ile Syn Marnotrawny dostanie na powrót.... Jak myślicie?

taki tam
@Wujek Stefan

więcej niż masz obecenie

Just 5
@nowy

Nie polecam zakładu jest to specyficzna praca trzeba się znać na chemi dużo hałasu okulary zatyczki system płacy nie adekwatny do tego co produkujesz jezeli masz pracę od poniedz. Do piątku i weekendy wolne i min.4000bruto to szanuj taką pracę i szanuj siebie i swoje zdrowie w tej tego nie zaznasz 7dni zazwyczaj ostatni dzień to nocna zmiana dużo nauki żeby być dobrym operatorem jeżeli chcesz już jesteś pewien że ten zakład bo fajne warunki to śmiało zatrudniaj się nie przez agencję tylko przez Basf pozdrawiam

Rob Robert
@nowy

Nie polecam , praca z okolicznym folklorem, dużo panienek którym w głowie rylko ploty nie robota, smród i upał od pieców, duża odpowiedzalność, dynamika, polecam tylko L4 bo kierownicy zachęcają do chodzenia co po niektórzy widać że są bez piątej klepki no ale jak to mówią dziś liderem a jutro zerem,

@Wujek Stefan

Kto to jest syn marntotrawny? kogo masz na myśli?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Praca zdalna na produkcji

Czy pracownicy z produkcji też będą mieć takową możliwość a nie tylko biuro? Roboty dużo, więcej niż wcześniej obsady mniejsze (więc i odporność mniejsza na virusa) czy nam to nie przysługuje?

Stary wyga
@Praca zdalna na produkcji

A jak chcesz wykonywać swoją pracę zdalnie? Jestem bardzo ciekawy :))))

@Stary wyga

Normalnie, będę tak samo udawał, że pracuję. Odbiorę telefon, powiem, że się zajmę tematem, a tymczasem pójdę do weterynarza z kotem, ugotuje obiad, utnę sobie drzemkę - a jakby była jakaś ważna sprawa, którą przespałem powiem, że mam problem z internetem. Proste? Proste :(

Ręce opadają
@operator

Zapraszam na jeden dzień pracy do takiego biurowego.

Proponuja prace przez agencje. Chcialam zapytać czym rozni sie umowa z basf a agencja? Czy firma przejmuje pracownikow po okresie w agencji?

Pytajca

Od Środy pełny lockdown w Niemczech. Jak myślicie będzie jeszcze więcej roboty? a może mniej...?

Obeznany w swiecie
@Pytajca

Nie ma to wpływu na korporacje one dalej mogą pracować

Miękki szon

I pach one milion w miesiąc jakim kosztem ale co tam (usunięte przez administratora) ludzi wa...ć ich rodziny one milion jest. Sylwek w pracy nowy rok również ale one milion jest ..........

Smieszek
@Miękki szon

Nie narzekaj :D bo się zwolnisz i zaraz będziesz chciał wracać Rob swoje swoim tempem i żyj dumnie

@Smieszek

Pewnie daj się J...ć jak świnie po (usunięte przez administratora) .A najlepiej bądź lojalny,,jak to ładnie nazwano "

Giełda

Pilnuj giełdy

Jprdole
@Miękki szon

Zgadzam się @Miękki szon, pracujemy obecnie ciężko, sytuacja tego wymaga. Dość sporo naszych Koleżanek i Kolegów zmaga się z problemami zdrowotnymi a garstka tylko symuluje. Tępo produkcji, napięte terminy, brak wykwalifikowanych pracowników często też się zdarza brak wsparcia ze strony kadry zarządzającej powodują, że entuzjazm na produkcji jest na bardzo niskim poziomie lub czasami prawie go nie ma. Często się słyszy pojedyncze rozmowy czy to w szatni czy to na kawie, w pokojach odpoczynku o zniechęceniu oraz co najgorsze o BRAKU CZASU dla najbliższych w domu. Święta BN oraz Nowy Rok jest okresem gdzie mogliśmy wspólnie z rodzina nadrobić wszystkie te zaległości ale oczywiście znalazł się ktoś w BASF kto zdecydował, że należy PRACOWNIKĄ za ich ciężka prace za ten ONE MILION ITEM jeszcze bardziej do......ierdolić, poróżnić rodziny, przyjaciół, kochanków i KAZAĆ przyjś Pracownika do pracy w Sylwestra. Co tam produkcja, ciemna masa ONI nie potrzebują się zabawić, ICH nie trzeba pytać o opinie, ONI mogą (usunięte przez administratora) za przysłowiowa ,, (usunięte przez administratora)’’ jak to nasz premier powiedział. Odbije Ci się kolego decyzyjny to czkawką jeszcze. Na szacunek trzeba sobie zapracować, szacunku sobie nie kupisz, nie wymusisz go też. Chamem nie będę i życzę Ci szampańskiej zabawy i Sczęśliwego Nowego Roku.

Sprostowanie
@Jprdole

Wybaczcie, emocje wzięły górę i popełniłem dwa błędy, pisze się PRACOWNIKOM oczywiście. Za pozostały tekst nie przepraszam, jest mi po prostu tak zwyczajnie po ludzku żal. Pozdrawiam Wszystkich

Smuteczek
@Jprdole

Brawo Pani Marto! Masz Pani rację. Czekamy na więcej takich opinii.

Przemysław
@Jprdole

Każdy nowy dyrektor produkcji i jest coraz gorzej tzn pierwszy był najlepszy i był yeż najkrócej za jego panowania było dedykowane stanowiska infeedu np mcc po 2 osoby na infeedzie i czesto 3 na outfeedzie potem przyszedł Spyrek za jego panowania juz się pogorszyło bo zlikwidowano dedykowane stanowiska infeedu wrobili w to operatorów hmi w te super robote na hd jest może ok ale na mcc sami wiecie i na outfeedzie po jednej osobie, Spyrek jak był to w Swieta zawsze wolne, Teraz znowu nowy dyrektor pan S-won jak się miał wykazać no wprowadził prace w Święta i Nowy rok on będzie balować na święta a my w pracy. Fajnie co Przemuś? Władza Cię zmieniła na gorsze/nie polecam

Deutsche
@Przemysław

W Niemczech też pewnie pracują w sylwestra. Basf zatrudnia około 100.000 osób i napewno wszyscy pracują w sylwestra czy nowy rok. Myślisz że hr czy inżynieria nie pracuje w sylwestra czy w nowy rok? Napewno pracują. To oni ciężką pracą dają nam uśmiech na twarzy co dnia że mamy co robić. Zawsze biuro pracuje na produkcję. Tam też lekko nie jest.

@Deutsche

Nikt niczyjej ciężkiej pracy nie podważa i tu nie chodzi o to czy ktoś pracuje więcej czy mniej a jedynie o sens pracy w Sylwestra. Nie produkujemy części niezbędnych do egzystencji, nic by się takiego nie stało gdyby produkcja stanęła na ten ważny dla wszystkich czas. Nie mieliśmy imprezy pracowniczej w tym roku, żadnych grupowych integracyjnych wyjść. Jedynie co słyszymy cały rok to same złe informacje dotyczące pandemii, ocieramy się o ryzyko zarażenia codziennie. Pewnie kilku z naszych znajomych z pracy straciło bliskich w tym roku. Mogliśmy choć na chwile zapomnieć o tym ,,gównie’’, które nas otacza. Spędzić cały ten świąteczny okres z rodzina, bliskimi bo tak naprawdę nie wiemy co nas może spotkać w Nowym Roku. Kolega decyzyjny nam to odebrał i tego nie rozumiem czym on się tak naprawdę kierował. Musi być naprawdę smutnym człowiekiem.

Ek
@Japrdole

A kto Wam zabrania zaplanować sobie urlop? Wiecznie tylko narzekacie.

@Ek

Przykro mi, że odbierasz moją opinie jako narzekanie. Ja tylko wyraziłem moje niezadowolenie z powodu pracy w Sylwestra i Nowy Rok. Nie rozumiem czym kierował się kolega decyzyjny podejmując ta decyzje. Jeden z kolegów stając w jego obronie napisał, że ten pomysł nie pochodzi od niego. Trochę mnie to zaskoczyło, gdyż tego typu sugestia stawia go w złym świetle jako szefa produkcji. Robienie z niego ,,żołnierza’’, który tylko wykonuje rozkazy przełożonych a sam nie ma nic do powiedzenia tylko mu uwłacza. Skoro w ubiegłych latach można było wynegocjować okres od świat BN do Nowego Roku wolny to podejrzewam, że i pewnie w tym roku też można było tego dokonać wystarczyło tylko ująć się za pracownikami i przedstawić konkretne argumenty za/lub korzyści. Każdy dobrze wie, że ZADOWOLONY PRACOWNIK to WYDAJNY PRACOWNIK!!! Nie przemawia do mnie argument, że Niemiec to zły pracodawca. Oni przecież też maja rodziny i też lubią spędzać święta z najbliższymi. Bardziej pasuje tutaj powiedzenie, że Polak Polakowi wilkiem. A narzekać to ja dopiero mogę zacząć kolego. Pozdrawiam :-)

Normalny
@Japrdole

Całe szczęście święta i Nowy Rok spędzę w gronie rodziny i najbliższych. Przez ten okres świąteczny ani razu nie pomyślę o pracy. Pozdrawiam :)

@Normalny

Cieszę się, że będziesz miał udane święta. Życzę Ci Wesołych :-)

Hdjsjsbsj

Jak tam, już wiecie dlaczego mówiłem że zatęsknicie za Syrkiem?

Ciekawy
@Hdjsjsbsj

Ciekawe czy to nasza ostatnia wolna wigilia...

Haha
@Ciekawy

Chyba wasza...

Stary pracownik
@Ciekawy

Nie mow hop bo cos. Czuję ze jeszcze napisza ze w te swieta do roboty bo trza zamowienia dokonczyc. Co chwile postoj przez brak slurry wiec bedzie pretekst

Roman

Ktoś wie kiedy będą bony świąteczne? Każą długo na nie czekać...

Sprytny
@Roman

Jakie bony? Najpierw za robotę się weźcie a nie bony... Tylko kasa i kasa

pene

Napawa mnie obrzydzeniem jakie ostatnio wałki robią kierownicy i obszarowi. Byle kasa się zgadzała. Buble są pakowane do kartonów , inne działy oczywiście nic o tym nie wiedzą a nawet lepiej żeby nie wiedziały, bo jeszcze przypadkiem zablokują. Nie polecam już tej firmy

pene

Jak bym miała jeszcze szacunek do tej pracy..

Ministrant

Faktycznie w firmie wszystko się zgadza ale ten sylwester to taki policzek

Produkcja od początku

Narzekacie a popatrz w umowę co podpisałeś Praca 24/7 i tak dobrze że w Wigilię w domu będziemy. Po drugie wy poważnie myślicie że takie pomysły padają od Przemka.

Olek olek

Praca operator maszyn system pracy 7/2 cały czas w pracy niby sa 2 dni wolnego ale tracimy z tego 1 dzień bo tracimy na spanie po nocce.Praca jest wymagajaca koncentracji i skupienia oraz sporo do nauki to nie jest praca polegajaca na wciskaniu 1 przycisku i sypaniu czegoś do pojemnika naprawdę jest dużo dużo do ogarnięcia i jest dynamiczna bo szukają na mcc (najgorszy dział na zakładzie)(nie doświadczeni kierownicy ) i na to są ciągle oferty pracy. Będziesz pracować na komputerze bedziesz obsługiwać wiele paneli dotykowych bedzesz obsługiwac roboty bedziesz pobierać próbki robić badania myc zbiorniki przezbrajac maszyne i jak się popsuje to naprawiac błędy dodatkowo wykładać substraty ceramiczne lub metalowe na pas w dość szybkim tempie, jesli bedziesz pracować z kolegą to pół biedy jesli natomiast trafi ci się w zespole koleżanka to masz już ostro pod górkę bo trzeba jej sporo pomagać ogolnie ta praca za 4tys brutto nie kalkuluje się z tym bo często zostajesz sam wieczne L4 współpracowników to standard w tej firmie, jest też dziwna atmosfera nie można zbudować zespołu z powodu czestych rotacji pracowników i kierowników, jest też sporo fałszywych ludzi którzy tylko czekają na twoje potknięcia i donoszą czesto bzdury do swoich kierowników panuje tam lekki mobing. Oczywiście norma i jakość musi być, notatki , nagany, zabieranie premi na porządku dziennym. Plusy to Multisport i dopłaty do posiłków nie ma też co liczyć na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych bo to jest zarezerwowane dla brygadzstów lub kierowników .W lecie ukrop bo piece a w zimie ciepło i czasem wiatrak też się włączy,pyły latają bo czasem coś się komuś wysypie z innego działu jest tez dużo kurzu i czasami smród slurry. Praca chodząco siedząca i dość dynamiczna. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie są inne lepsze miejsca pracy.

On

Hahaha..... mit najbardziej zgranej drużyny padł. Jak zwykle ułomności ludzkie wzięły górę.

Ona
@On

Rozwin temat. Komentarz dla konkretnej grupy?

Łukasz

Po co w Basfie nowi pracownicy Ci co już są niech pracują 24/7 , 7 dni po 12 h i w święta i Nowy Rok, też trzeba robić normy i podlizywać się Panu Swonowi może poklepie po pleckach może obszarowy Grześ się uśmiechnie i pokiwa fałszywie główką za dobrą robotę a jak one team! Brawo

Sprytny
@Łukasz

Nie wiem dlaczego ktoś ciągle się czepia Grześka? Zrobił komuś aż tak wielką krzywdę!? Dlatego że był wymagający? Ja tam nie narzekam kiedy miał pochwalić to chwalił kiedy miał jakąś uwagę mówił otwarcie... Wrzućcie na luz

Brawo BASF za paczki :) Dziekujemy

Stasiu
@Kasia

Super paczki! BASF jak co roku daje radę jeśli chodzi o Mikołajki :)

Elf
@Kasia

Zgadza się, dziękujemy :) Świetna robota i brawo dla FM-u!

Grzes

Praca operator maszyn system pracy 7/2 cały czas w pracy niby sa 2 dni wolnego ale tracimy z tego 1 dzień bo tracimy z tego na spanie po nocce.Praca jest wymagajaca koncentracji i skupienia oraz sporo do nauki to nie jest praca polegajaca na wciskaniu 1 przycisku i sypaniu czegoś do kibła naprawdę jest dużo dużo do ogarnięcia i jest dynamiczna bo szukają na mcc (najgorszy dział na zakładzie) i na to są ciągle oferty pracy. Będziesz pracować na komputerze bedziesz obsługiwać wiele paneli dotykowych bedzesz obsługiwac roboty bedziesz pobierać próbki robić badania myc zbiorniki przezbrajac maszyne i jak się popsuje to naprawiac błędy dodatkowo wykładać substraty ceramiczne lub metalowe na pas w dość szybkim tempie, jesli bedziesz pracować z kolegą to pół biedy jesli natomiast trafi ci się w zespole koleżanka to masz już ostro pod górkę bo trzeba jej sporo pomagać ogolnie ta praca za 4tys brutto nie kalkuluje się z tym bo często zostajesz sam wieczne L4 współpracowników to standard w tej firmie, jest też dziwna atmosfera nie można zbudować zespołu z powodu czestych rotacji pracowników i kierowników, jest też sporo fałszywych ludzi którzy tylko czekają na twoje potknięcia i donoszą czesto bzdury do swoich kierowników panuje tam lekki mobing. Oczywiście norma i jakość musi być, notatki , nagany, zabieranie premi na porządku dziennym. Plusy to Multisport i dopłaty do posiłków nie ma też co liczyć na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych bo to jest zarezerwowane dla brygadzstów lub kierowników .W lecie ukrop bo piece a w zimie ciepło i czasem wiatrak też się włączy,pyły latają bo czasem coś się komuś wysypie z innego działu jest tez dużo kurzu i czasami smród slurry. Praca chodząco siedząca i dość dynamiczna. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie są inne lepsze miejsca pracy.

Jprd
@Grzes

To poleć jakieś lepsze miejsca pracy?

@Jprd

Poszukiwania zacząłbym od systemu pracy - szukałbym takiego dla ludzi, normalnego - pn - pt, mogą być 3 zmiany, ale weekendy, święta wolne. W następnej kolejności poszukałbym w innej branży czyli najlepiej branża spożywcza, farmaceutyczna, medyczna. I tyle mi wystarczy. Natomiast wiem, że w każdej pracy trzeba pracować i nie uważam, że w BASFie trzeba pracować więcej. Praca jak praca, obowiązki normalne, ilość zadań raz większa a raz mniejsza, socjal OK, firma stabilna. Jakby mi pensja nie odpowiadała to bym nie podpisał umowy - podwyżki co rok, premia, premia frekwencyjna, nadgodziny gdy jest taka potrzeba - można zarobić. Natomiast system 7/2 jest nieludzki. Już wołałbym pracować jak UR po 12h - 3 x dniówka / 3 x wolne / 3 x nocka / 3 x wolne - ale wiem, że moi koledzy i koleżanki z MCC będą się upierać pomimo że i tak ostanio pracują po 12 h i żyją :)

Jprd

Dziękuję Ci za rzetelne informacje

Pozytywny
@Grzes

Popieram mądra opinia jak mało która tu. Ale sadze ze systemem jak UR by sobie w kolano strzelą ponieważ dobrze wiemy ze są zmiany co nie ogarniają albo dużo lkowiczy i miej taka zmianę na 12h na zakładzie co nie ogarnia problemów produkcyjnych (ogólnie nastawienie zepsuło się to zepsuło niech ktoś naprawi). A tak to zawsze może przyjdzie po tych 8h nowy operator co rozwiąże problem nie do rozwiązania dla innej zmiany . I pamiętajmy ze kierownictwo zna się tylko na wydawaniu poleceń oni nie pomogą :)

MCC obserwator
@operator

Pracują bo nie mają wyjścia ale padają na pyski......

Wujek Alex

I co myślicie, że cała grupa C przyjdzie do pracy??. Raczej się grubo mylicie ;). Pozdrawiam

glock 19
@Wujek Alex

O rzesz w mordę zaglądam i nie wierzę doborze że za wczasu podeszłam,,czyżby macie sylwestra w pracy ''.Jak by co Szymańskiej zabawy Szczeliwego nowego Roku.

Wujek Alex
@glock 19

Kto będzie na nocce to będzie ;-) Pozdrawiam

Wdzieczny
@Wujek Alex

1 stycznia dniówka. Przyjdę ponieważ zakład pomimo kryzysu nie zwalniał i płacił każdemu za nie chodzenie do pracy czuje ze to mój obowiązek teraz pomóc pracodawcy. Jak nie przyjdziecie sam pociągnę 2 linie !!!

Jan

@Wujek Stefan jak dobrze wypadnie na rozmowie ustnej to dobrze dostanie.????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska