Opinie o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Tomasz

Szkoła ma bardzo dobre opinie na Facebooku a czy warto aktualnie aplikować?

Romek
@Tomasz

Szukają obecnie pracownika do dziekanatu (ogłoszenie znalazłem na stronie PUP BB).

Karol

Dobre miejsce do odbycia stażu. Atmosfera bardzo miła a pracownicy bardzo pomocni i chętnie do dzielenia się wiedzą.

Wsehbb

Uczelnia jest bardzo rozwojowa. Wyślij swoje cv na adres wseh@wseh.pl. Pozdrawiam

Franek
@Wsehbb

Franek

Polecam do odbycia stażu czy praktyk.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator

Odbyłam we WSEHu praktyki i byłam bardzo zadowolona z warunków pracy.

Maria
@Monika

WSEH ma teraz nowe kierunki studiów i właśnie teraz można studiować administrację, sporo nowych specjalności na kierunku zarządzanie z naciskiem na English Business z elementami translacji i inne. Z tego co wiem to w najbliższym czasie ma ruszyć kierunek ekonomia i sport i zdrowie. Świetne kierunki. Koleżanka studiuje na WSEH i bardzo sobie chwali, a ja w czerwcu zamierzam złożyć dokumenty na zarządzanie lub administrację. Niewiele osób wie, że WSEH teraz wprowadza egzaminy z języka polskiego jako obcego. Widać, że uczelnia się rozwija i idzie do przodu!

Karo
@Maria

wow, to świetna wiadomość! super słyszeć, że WSEH się rozwija, ta uczelnia zasługuje na same pozytywne opinie

pK
@Monika

Obecnie chyba dalej szukają pracowników administracyjnych, w PUPie jest informacja.

Madzia

Gdyby nie WSEH i wiedza jaką tam nabyłam nie byłabym teraz w tym miejscy w którym jestem. Wspaniała uczelnia.

Marysia
@Madzia

mam dokładnie tak samo ;) WSEH nie oszukuje i nie wyzyskuje ludzi

FRak

Płaca w terminie ZUS co teraz jest bardzo rzadkie

Anita
@FRak

dokładnie.. poza tym ze wszystkim są na czas a pracownik w tym miejscu jest szanowany

Jareks

Nie oszukują na kadrze i nie podnoszą kosztów czesnego. Pomocni dla każdego studenta. Stypendia tez są wysokie

Anita
@Jareks

zgadzam się - WSEH jest naprawdę dobrą uczelnią

Roman

Dziękujemy za wszystkie komentarze dotyczące Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna jako placówki edukacyjnej. Może są też na forum osoby, które miały okazję pracować w tym miejscu? Jakie są wasze wrażenia odnośnie do tego pracodawcy? Czy gwarantuje stanowiska adekwatne do posiadanych umiejętności, godziwe wynagrodzenie? Jaka atmosfera panuje w firmie? Może prowadzą obecnie rekrutacje?

Student
@Roman

Panie w dziekanacie od lat te same a kadra akademicka jest stabilna. Nic więcej nie mogę napisać, bo tyle wiem jako student.

Agnieszka
@Student

Dokładnie, nic się nie zmienia bo jest dobrze - w takim razie i warunki i płaca muszą być dobre. Ja jako studentka nie mogę narzekac na pracowników uczelni - zawsze pomocni i sympatyczni. Dodatkowo wspaniałe grono profesorów. Uczelnia rozwija się cały czas i jest to zasługa wszystkich, i pracowników i studentów uczelni.

Renia

Czy w roku akademicki 2019/2020 otworzy się w WSEH'u kierunek Sport i Zdrowie?? Bardzo mnie on interesuje i chciałabym wiedziec.

Matylda
@Renia

z tego co słyszałam to mają otworzyć ten kierunek i Ekonomię ale myślę, że najlepiej będzie się spytać w dziekanacie ;)

Marysia

Super uczelnia, ciekawe kierunki i wspaniałe grono profesorów. Jestem zadowolona ze swoich studiów na tej uczelni oraz wiedzy, którą przyswoiłam przez 5 lat uczęszczania na WSEH.

Świetna uczelnia. Nie oszukują, nie ma ukrytych kosztów. Dodatkowo mają wysoki poziom kształcenia i wspaniałą kadrę nauczycielską.

Roksana

O WSEHu słyszałam od znajomych wiele dobrego i nie rozczarowałam się. Jestem na pierwszym roku i bardzo się cieszę z mojego wyboru. Ciekawe zajęcia, wykładowcy, którzy z pasją je prowadzą. Oprócz tego trzeba docenić infrastrukurę uczelni: parking, pub studencki, lokalizacja w samym centrum B-Białej.

Były student
@Roksana

Potwierdzam i polecam ze szczególnym wskazaniem na zarządzanie w logistyce. Prace miałem już na trzecim roku

Wiktor

No WSEHu wszystko jest tak, jak być powinno: świetna atmosfera, pozytywni ludzie, rzetelni wykładowcy, miłe Panie w dziekanacie :)

Władek D
@Wiktor

Nowe otwierają kierunki, rozwijają się non stop a z roku na rok są coraz bardziej prestiżowi

Magdalena

Świetna uczelnia, która umożliwia studentom rozwój, zdobywanie wiedzy i poznawanie nowych, ciekawych ludzi. Oprócz tego bardzo czyste i zadbane otoczenie, nie ma problemów z zaparkowaniem, dobra lokalizacja w centrum miasta.

Wiktoria

Skończyłam studia na WSEHu dwa lata temu i bardzo miło wspominam ten czas. Wiem, że wiedza, jaką nabyłam na zajęciach bardzo pomaga mi w wykonywanej pracy. Obecnie na pierwszym roku jest moja młodsza siostra i jest również bardzo zadowolona.

Krzysiek

Jak dla mnie najlepsza uczelnia! Podejście wykładowców godne naśladowania - zalezy im na jak najlepszym przygotowaniu nas do pracy w zawodzie, a przy tym zachwują zdrowe, ludzkie podejście do studentów. Oprócz tego parking, kawiarenka, czystość - WARTO

Hania

Świetna uczelnia - zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, wiele praktycznych aspektów, które potem procentują w wykonywanej pracy, wykładowcy mają bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć, a jednocześnie ludzkie podejście do studentów. Poznałam tu mnóstwo ciekawych ludzi i wiele się nauczyłam. Polecam!

Sabina

Rok temu skończyłam WSEH i gdybym jeszcze raz miała podejmować decyzję o wyborze uczelni, to nic by się nie zmieniło. Wiedza, którą nabyłam podczas studiów pomaga mi teraz w pracy. Miło wspominam zajęcia, ludzkie podejście wykładowców do studentów. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają - warto :)

Diana

Oczywiście, że jest praca. Ja mam swoją wymarzoną pracę po zarządzaniu, które ukończyłam na WSEH. Spróbujcie i sami się przekonajcie! A przynajmniej zadzwońcie to może panie w dziekanacie Wam pomogą. Studia są bezproblemowe. Dla mnie było łatwo i przyjemnie, ale wiadomo, że trzeba się przykładać. Wróciłabym tam

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna
  • GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 4