Opinie o Com-Tel Mariusz Matusiak w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Com-Tel Mariusz Matusiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Com-Tel Mariusz Matusiak o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Com-Tel Mariusz Matusiak w Bydgoszcz

Marek Nowy wpis

Macie jakieś dodatki do wypłat typu wczasy pod gruszą ?

olo Nowy wpis

to nie wiem już co mam uważać, ceny mowicie że sprzetu są ok, a ktoś napisal że to oszusci wiec jak to jest?

nerd Nowy wpis

A gdzie dokładnie podjeżdżałeś? Na Białogardzką czy na Czerwonego Krzyża? Pan Matusiak wydaje się być nieuchwytny w żadnym z tych miejsc..

kamil

Bardzo dobre ceny w tym sklepie, czasem towar na zamówienie, lecz w cenach bardzo dobrych. Osobiście polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Com-Tel Mariusz Matusiak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Klienet

Zdecydowanie odradzam! Gość sprzedaje towar którego niema. Zero kontaktu. Zwrot pieniędzy otrzymałem po dwóch miesiącach od zakupu. Oczywiście wcześniej złożyłem na policji_zawiadomienie_o_popełnieniu_przestępstwa oraz zgłosiłem sprawę na allegro. Pewnie tylko to zmobilizowało gamonia do zwrotu pieniędzy. Ciekawe czy to nieudolność czy celowe zachowanie. Obecnie konto com-tel_com_pl na allegro jest zablokowane.

Tinkiwinki

Oszust i (usunięte przez administratora) br /> Fatalny kontakt - nie odbiera nigdy telefonu..? Po interwencji po 2tygodniach przyszedł zupełnie inny tani dysk! Jakiś najgorszy szmelc zamiast zamawianego przeze mnie Kingstona V300 i bezczelnie wmawia ludziom na dodatek że niby lepszy! Po rezygnacji nadal nie odzyskałem pieniędzy - sprawa idzie do sądu!

kryger

Ja osobiście mogę polecić tą firmę produkty w bardzo dobrych cenach. Kupiłem dysk SSD MX200 w cenie 399,90zł. Bardzo dobra cena i szybka dostawa.

shell

Niestety to firma jednoosobowa więc nie ma możliwości żeby inny pracownik obsługiwał kogoś. Odradzam kupowanie czegokolwiek. Ja kupowałem od niego duże ilości dysków, czas oczekiwania zawsze się wydłużał do kilku tygodni. Ostatnie zamówienie z przed dwóch miesięcy nie zostało zrealizowane, a pieniędzy za proformę nie odzyskałem. Sprawa właśnie trafia do sądu bo nie chce oddać pieniędzy, a kontaktu aktualnie zero. Nie odpisuje, a dzwonić nie ma po co bo nigdy nie odbiera. Kolejna sprawa to gwarancja na którą też nie można liczyć. Odesłałem kilkanaście dysków, po miesiącu otrzymałem tylko informację że nadal czeka na zwrot od producenta a teraz już totalna cisza.

5TB !!

Kupiłem w poniedziałek u nich dysk 5TB Seagate w bardzo dobrej cenie. Dostawa 2 dni. Dysk chodzi super ma 128gb cache. Polecam

Robert

oszuści ... zamawia się towar i trzeba czekać po 2 - 3 tygodnie , telefonu nie odbierają na maila nie odpisują ... jak chce się zwrot kasy to kolejne trzy tygodnie czekania nie polecam !! omijać szerokim łukiem ... konto allegro : com-tel_com_pl

Rozczarowany

Zdecydowanie odradzam!. Kupiłem na allegro 4 nowe HDD z czego jeden miał bad blocki. Ponieważ nie uśmiechało mi sie czekać na dostawę zamiennika kolejne 12 dni (tyle czekałem na pierwszą dostawę) odstapiłem od umowy. 22/04 zwrot dysków został odebrany przez sklep. Pieniędzy nie widzę do dziś. Komunikacja do bania, dodzwonić się graniczy z cudem

nowy

Zdecydowanie polecam. Towar po kontakcie telefonicznym błyskawicznie mogłem odbrać. Bardzo miła obsługa

zadowolony

Ja kupiłem w tej firmie dysk ssd i przyszedł już następnego dnia od zamówienia. Dysk super chodzi windows odpala się w 7 sekud. Polecam tą firmę

Rozczarowany

Jak wyżej. Koleś kłamie. Nie ma żadnego sklepu. pod adresem "firmy" wskazanym przez delikwenta, jest nora-sklep spożywczy i kolektura lotto. Oczywiśce na nazwiska: Fastcom Firma Komputerowa, Matusiak Henryk Firma "Fastcom" Paweł Matusiak, Matusiak Bogumiła’, Matusiak Ryszard, Czyli cała rodzina (czyżby typek się chował)? Uwaga na tego gnojka.

Rozczarowany

Jak wyżej. Koleś kłamie. Nie ma żadnego sklepu. pod adresem "firmy" wskazanym przez delikwenta, jest nora-sklep spożywczy i kolektura lotto. Oczywiśce na nazwiska: Fastcom Firma Komputerowa,(usunięte przez administratora) Firma "Fastcom"(usunięte przez administratora)br /> Czyli cała rodzina (czyżby typek się chował)? Uwaga na tego gnojka.

Gość007

sprzedaje przedmioty których fizycznie sam nie posiada, dopiero je zamawia z hurtowni jak mu sie zamowienia zbiorą a płacąc za wysyłke kurierem czeka sie 2 tygodnie

cons

nie polecam kupowalem u nich na necie "fastcom" to firma Com-Tel, kaza czekac na przedmioty ktore sprzedaja a nawet ich nie mają na sklepie....

Zostaw merytoryczną opinię o Com-Tel Mariusz Matusiak - Bydgoszcz

Com-Tel Mariusz Matusiak
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Inowrocławska 33
    85-133 Bydgoszcz