Com-Tel Mariusz Matusiak

Bydgoszcz

Opinie o Com-Tel Mariusz Matusiak

cons 2013-12-09 19:54:52
nie polecam kupowalem u nich na necie "fastcom" to firma Com-Tel, kaza czekac na przedmioty ktore sprzedaja a nawet ich nie mają na sklepie....
Gość007 2014-05-20 14:12:33
sprzedaje przedmioty których fizycznie sam nie posiada, dopiero je zamawia z hurtowni jak mu sie zamowienia zbiorą a płacąc za wysyłke kurierem czeka sie 2 tygodnie
Rozczarowany 2014-09-27 21:38:12
Jak wyżej. Koleś kłamie. Nie ma żadnego sklepu. pod adresem "firmy" wskazanym przez delikwenta, jest nora-sklep spożywczy i kolektura lotto. Oczywiśce na nazwiska:
Fastcom Firma Komputerowa,(usunięte przez administratora) Firma "Fastcom"(usunięte przez administratora)br />
Czyli cała rodzina (czyżby typek się chował)?
Uwaga na tego gnojka.
Rozczarowany 2014-09-30 19:24:38
Fastcom Firma Komputerowa, Matusiak Henryk
Firma "Fastcom" Paweł Matusiak,
Matusiak Bogumiła’,
Matusiak Ryszard,

Czyli cała rodzina (czyżby typek się chował)?
Uwaga na tego gnojka.
zadowolony 2014-11-28 09:25:34
Ja kupiłem w tej firmie dysk ssd i przyszedł już następnego dnia od zamówienia. Dysk super chodzi windows odpala się w 7 sekud. Polecam tą firmę
nowy 2015-01-21 23:12:20
Zdecydowanie polecam. Towar po kontakcie telefonicznym błyskawicznie mogłem odbrać. Bardzo miła obsługa
Rozczarowany 2015-05-14 14:37:41
Zdecydowanie odradzam!. Kupiłem na allegro 4 nowe HDD z czego jeden miał bad blocki. Ponieważ nie uśmiechało mi sie czekać na dostawę zamiennika kolejne 12 dni (tyle czekałem na pierwszą dostawę) odstapiłem od umowy. 22/04 zwrot dysków został odebrany przez sklep. Pieniędzy nie widzę do dziś. Komunikacja do bania, dodzwonić się graniczy z cudem
Robert 2015-06-02 17:16:28
oszuści ... zamawia się towar i trzeba czekać po 2 - 3 tygodnie , telefonu nie odbierają na maila nie odpisują ... jak chce się zwrot kasy to kolejne trzy tygodnie czekania nie polecam !! omijać szerokim łukiem ... konto allegro : com-tel_com_pl
5TB !! 2015-06-24 11:12:22
Kupiłem w poniedziałek u nich dysk 5TB Seagate w bardzo dobrej cenie. Dostawa 2 dni. Dysk chodzi super ma 128gb cache. Polecam
shell 2015-07-28 16:41:35
Niestety to firma jednoosobowa więc nie ma możliwości żeby inny pracownik obsługiwał kogoś. Odradzam kupowanie czegokolwiek. Ja kupowałem od niego duże ilości dysków, czas oczekiwania zawsze się wydłużał do kilku tygodni. Ostatnie zamówienie z przed dwóch miesięcy nie zostało zrealizowane, a pieniędzy za proformę nie odzyskałem. Sprawa właśnie trafia do sądu bo nie chce oddać pieniędzy, a kontaktu aktualnie zero. Nie odpisuje, a dzwonić nie ma po co bo nigdy nie odbiera.
Kolejna sprawa to gwarancja na którą też nie można liczyć. Odesłałem kilkanaście dysków, po miesiącu otrzymałem tylko informację że nadal czeka na zwrot od producenta a teraz już totalna cisza.
kryger 2015-07-29 11:44:20
Ja osobiście mogę polecić tą firmę produkty w bardzo dobrych cenach. Kupiłem dysk SSD MX200 w cenie 399,90zł. Bardzo dobra cena i szybka dostawa.
Tinkiwinki 2015-08-26 15:55:57
Oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Fatalny kontakt - nie odbiera nigdy telefonu..?
Po interwencji po 2tygodniach przyszedł zupełnie inny tani dysk!
Jakiś najgorszy szmelc zamiast zamawianego przeze mnie Kingstona V300 i bezczelnie wmawia ludziom na dodatek że niby lepszy!
Po rezygnacji nadal nie odzyskałem pieniędzy - sprawa idzie do sądu!
Klienet 2015-08-30 14:59:09
Zdecydowanie odradzam!
Gość sprzedaje towar którego niema.
Zero kontaktu.
Zwrot pieniędzy otrzymałem po dwóch miesiącach od zakupu. Oczywiście wcześniej złożyłem na policji_zawiadomienie_o_popełnieniu_przestępstwa oraz zgłosiłem sprawę na allegro.
Pewnie tylko to zmobilizowało gamonia do zwrotu pieniędzy.
Ciekawe czy to nieudolność czy celowe zachowanie.
Obecnie konto com-tel_com_pl na allegro jest zablokowane.
kamil 2015-10-05 14:05:06
Bardzo dobre ceny w tym sklepie, czasem towar na zamówienie, lecz w cenach bardzo dobrych. Osobiście polecam
nerd 2015-10-28 16:05:31
A gdzie dokładnie podjeżdżałeś? Na Białogardzką czy na Czerwonego Krzyża? Pan Matusiak wydaje się być nieuchwytny w żadnym z tych miejsc..
i-Pi sp. z o.o. 2016-01-05 15:02:05
Najgorszy możliwy rodzaj robala. Złodziejus-Kłamczuchus-Pospolitus. Kupiliśmy 4 dyski WD RED 4TB. Dwa otrzymaliśmy po dość krótkim czasie, żeby nie skłamać ok 2 miesięcy od zapłaty... po tym czasie kontakt który był, a głównie był to kontakt z naszej strony nieodwzajemniony przez stronę przeciwną, się urwał. Sprawa zgłoszona na policję, ale coś czujemy że ani dyskow ani pieniędzy już nie zobaczymy.
olo 2016-05-12 12:27:04
to nie wiem już co mam uważać, ceny mowicie że sprzetu są ok, a ktoś napisal że to oszusci wiec jak to jest?
Zostaw swoją opinię o Com-Tel Mariusz Matusiak - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Com-Tel Mariusz Matusiak