ELTE Sp. z o.o.

Kołbacz

Opinie o ELTE Sp. z o.o.

Były pracownik 2012-11-26 11:52
[usunięte przez moderatora] Żal... Tyle wystarczy aby określić tym słowem tą firmę i jej zarząd...
magazynier 2014-09-22 16:32
Kierownik magazynu nieradzący sobie z kadrą. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bałagan. Jedyny plus to zawsze terminowa pensja tzn. zapomoga najniższa krajowa. Dla donosicieli wiesze premie :D
hwdp jp 100% 2015-10-15 14:07
banda pedalow i zlodzieji kierownik lalus wiecie czemu smerfetka nie miala dzieci bo spala z lalusiem szkoda waszego czasu na te firme wszedzie tylko nie w elte wyplata ok1400 nie euro tylko zlotych zenada maja cie w dupie 'na wasze miejsce jest 5 za brama ' dymac ich za to
100% 2015-11-03 23:04
żenada...chcę szybko zapomnieć o przygodzie pracy w ELTE w Kołbaczu.
Zdecydowanie odradzam !
100% 2015-11-24 20:42
max wyciągniesz 2,2 tys. wypruwając sobie żyły , pracując po 11 godz.
dobrze to przemyśl
!! 2016-02-04 09:16
nie polecam, pracujesz ciężko, wracasz do domu o 18, a i tak wypłata marna. oprócz tego było dużo utrudnien żeby ta wypłate powiększyć. każdy normalny człowiek długo by nie wytrzymał psychicznie ciśnienia ze strony Zarządu.
u hu hu 2016-02-12 16:30
"szemran" Ty bronisz tu swojej firmy. w opinii tych,którzy mieli przyjemność tu pracować,nie wypadasz jednak dobrze ,bo nie szanujesz pracowników.
;-) 2016-04-12 17:24
wrzucili ogłoszenie,kolejne... jak myślisz dlaczego? raczej nie jest to stabilne zatrudnienie skoro jest taka rotacja
magazynier 2016-07-29 21:24
odradzam prace w tym syfie okradajom ludzi z wyplat zastanowcie sie czy warto tam pracowac
magazynier 2016-07-29 21:28
hcom zmienic obraz firmy a dalej zwalniajom ludzi tak samo zwolnil mnie jak smiecia
misia 2016-08-03 19:21
a zwolnienia z jakiego powodu? bo skoro ktos uwaza sie za dobrego pracownika i faktycznie nim jest to raczej pracodawca nie ma zadnych powodek do zwolnienia?
Magazynier6 2017-07-03 20:58
Do zarządcy tej strony proszę nie usuwać tych opini bo to jest czysta prawda co się dzieje w tej firmie i chcę ostrzeć innych pszed pracom w tej firmie
Julita 2017-08-09 13:07
@Magazynier6 Jeśli jakiś post został usunięty to oznacza to, że został naruszony regulamin forum. Zachęcam więc do zapoznania się z regulaminem przed pozostawieniem komentarza. Jak ktoś jest zainteresowany nową ofertą pracy to szukają na stanowisko Web developer w Krakowie. W ofercie napisane jest, że zapewniają elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.
Zostaw swoją opinię o ELTE Sp. z o.o. - Kołbacz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELTE Sp. z o.o.