Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

xd

ta firma to syf,dalej na układach,przesuwanie obowiazków majstrów na pracowników dadzą1 zł podwyzki i gra niech hołota zapierdziela za nich robotę,niewiem dlaczego trzymają jeszcze tą nie pamiętam imienia co z byłym dyr. w nysie skresiali people przyjetych na firmę i przyjmowali przez pośredników,i jeszcze dlaczego na liniach tamgdzie pracuje 2 osoby robi jedna? cwaniaki,pachołki kapitalistów jednym słowem grabki,i biorą wszystko szatażem bo jak nie to wek,ranking tej firmy spadła na zero,co ja piszę to by było za dobrze,poniżej

Gorzyczki to historia

onaaaaaa******

ty

Ktosiu

Największy wariat/ka w ZPC to? dopisujcie... Bedzie przynajmniej jakaś zabawa na tym forum:D

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
C.B.A.

DAJCIE NAMIAR NA GRUSZKĘ,BĘDĘ DALEJ PRZESTRZEGAŁ JEGO NAIWNYCH PRACODAWCÓW PRZED JEGO CHORYMI PRAKTYKAMI KTÓRE MAJĄ MIANO PRZESTĘPSTWA,DRANIOWI NIC NIE UJDZIE,I NIE ZROBI KARIERY W NASZYM KRAJU,NIE JESTEM WASZYM PRACOWNIKIEM I W TYM TEMACIE JESTEM NIE ZALEŻNY,GRATULUJĘ TYM PANIĄ KTÓRE PO NIM PŁAKAŁY JAK ZOSTAŁ WYJ...BYŁYŚCIE BARDZO ULEGŁE CO DO WASZEGO WIELKIEGO PRZEŁOŻONEGO GNOJKA GRUSZKI,POGRATULOWAĆ INTELIGENCJI I MISTRZOWSKIEMU KIEROWANIU PODWŁADNYMI

BB
@C.B.A.

Co takiego zrobił Ci Gruszka, na pewno cię zwolnił ponieważ byłeś nierobem innej opcji nie widzę

tt

o co pytasz, ile zarobisz na produkcji czy w biurze. Na produkcji minimum krajową a w biurze jak się dostaniesz to na pewno trochę więcej

mama

Jak zakład w Gorzyczkach produkował Renata była u nas 2 tygodnie nic nie umiała i na niczym się nie zna a szczególnie na produkcji ptasiego mleczka ani raportu nie umiała wypisać a pracuję tam dlatego że to jest ktoś z rodziny pani dyrektor dlatego tak szaleje

zxcxzc

Witam, moze mi ktos udzielic informacji czy sa busy pracownicze do Nysy/Brzegu? Jesli tak to skad jezdza? Na stronie widnieje ogloszenie, ze szukaja ksiegowej - miejsce pracy - okolice Grodkowa - czyli gdzie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

jatyona
@zxcxzc

Piszesz takie rezczy nie widząc tak naprawdę co piszesz, skoro tak was źle traktuja dlaczego nikt tego nie powie tej prowadzącej tylki pisze beznadziejne posty na forum. Tutaj odwagę macie wielką a tak siedzicie cicho. a co do zatrzymywania lini jakiś czas temu było odgórnie ustalone, że nie zatrzymuje się pasa. żal takich ludzi jak Ty, którzy piszą głupoty bo ktoś coś powiedział!

inma
@zxcxzc

Z tego co wiem to prowadzaca nie mówi " (usunięte przez administratora) tych na zbieraniu" tylko , zeby robiøy odstepy a co do wyplat tez slyszalem co innego. ale niesty ludzie tacy sa nie wiem czy to zazdrosc, brak innych spraw czy poprostu ludzka glupota, Dorosli ludzie a zachowuja sie jak dzieci. A skoro wam tak zle na tej zmianie u tej prowwadzacej przeniescie sie na inna zmiane, i tylko czekac az kolejna prowadzaca bedzie opisana jako ta najgorsza.

Abc
@zxcxzc

Śmiać mi sie chce jak czytam takie wypowiedzi. Pomysl sama jaka jestes życiową niedorajda zeby pisać ze ktos komus obrabia (usunięte przez administratora) a robi dokładnie to samo tyle ze przez internet. Dodatkowo nie masz jeszcze swojego zdania tylko naiwnie wierzysz w to co ktoś ci powoedzial nie zastanawiając sie czy ma to jaki kolwiek zwiazek z rzeczywistością czy ktoś po prosu toba manipuluje. "Ty na szczęście nie jesteś na jej zmanie" ale wszystko wiesz najlepiej. No po prostu żal takich ludzi. To ze w zakladzie jest (usunięte przez administratora) to wiedza chyba wszyscy. Zarzad sobie nie radzi bo sa nie kompetenti. Nie poteafia planować producji i kierwac kadra. Ryba psuje sie od głowy a prowadzace pewnie tak samo jak ty chcialy by sobie cala zmane stac plotkowac i nqlepiej popjac do tego kawke po czym pójść do domu. Ale niestety sa naciski z gory i kaza pracowac a tak ograniczona jednostka jak ty tego nie rozumie i placze do monitora na jedynego przełożonego z ktorym ma jakis kontakt i obwinia o to ze ci w zyciu nie wyszlo.

@Abc

Żenada z innych wydziałów nie piszą,tylko z czekolady przecież wszędzie jest cieczko pracować trzeba za siedzenie nie płacą. Tak więc dajcie na wstrzymanie z tym opluwaniem wstyd mi za was BRC otrzymaliście a mówili że jest bałagan, nie było malowania trawy na zielono tak jak co roku i nie potrzebnej paniki

zpartwiony

Dlaczego pozwalacie (usunięte przez administratora) na takie zachowanie i takie traktowanie ludzi nie wolno się odezwać ani na nią popatrzeć - stara panna cnota jej na mózg uderza, myśli że my będziemy sobie żyły wypruwać za 9,52 Ona ma na pewno dwa razy więcej, ale niech się boi, prowadzących będzie więcej ponieważ się uczą i potrzebują normalnych a nie takich przez których ludzie uciekają z pracy. Bądźmy normalni przecież spędzamy tu dużo czasu.

dkdsfg;'dfg'
@zpartwiony

Piszesz o Renacie a byłaś kiedyś na zmianie u Bożeny otóż wczoraj wróciła z urlopu i zaczęła mieszać ze zdwojoną mocą.Zaczęła urabiać nową majstrową Izę.Ja na szczęście nie jestem u niej na zmianie ale mam koleżankę która u niej robi.I znów pas podkręcony na maxa słowo stop lub raz nie istniało bo chciała się wykazać,pognębić ludzi.Do nakładających mówi "zajebać tych na zbieraniu"ludzie nie dostali swoich wypłat a ona przed portiernią mówi że pewnie nie zapracowałyscie sobie na nie.Traktuje Was jak ścierki do mopów,zastrasza,krzyczy,rozkazuje,poniewiera.I urabia nową majstrową ludzie jak można srać we własne gniazdo?Jak w taki sposób można stworzyć zgrany,silny zespól ludzie chcą pracować ale w ludzkich warunkach jak nieludzkie są zarobki.Ale już 7 osób chce Panią podac o mobbing tak p.Bożeno tak się to nazywa co Pani robi i na to są paragrafy.W dodatku jest jeszcze p.kierownik a ciekawe jak Jego Pani urobi może on nie będzie poddatny na Pani ploty,donosicielstwa bo tylko na tym Pani wypływa w tej firmie.Jest jeszcze inspekcja pracy kótra z pewnością chętnie zaintersuje się Pani przypadkiem a parę osób pod pismem do IP się podpisze poza tym ponoć wkrótce inspekcja ma nas odwiedzić to musi się zmienić kochane jestem z Wami i sama osobiście przekażę to co wiem dla zarządu,p.dyrektór lub wyżej jeśli trzeba.To skandal,ludzie nie chcą przychodzić do pracy,boją się łykają coś na uspokojenie,boją się stać na końcu a jak była u Was na zmianie p.Gosia prowadząca to zrobiłyście 3 tony więcej niż my-można-można!!!! Tylko trzeba mieć podejście,zrozumienie i pozostać człlowiekiem.Nikt nie jest niezastąpiony odeszli Gruszka i p.kierownik niech Pani też nie będzie taka pewna siebie.Bo dziewczyny wkońcu coś z tym zrobią a ja im pomogę

nn

To bardzo dobrze niech zwolnią kierowników dyrektorów i pracowników też i niech przywiozą nowych na linie z okolic Ziębic Ząbkowic skończy się stękanie .Tak samo było w prezesem W latali pisali narzekali a nowemu nic nie stękają nie piszą sms i spokój jak makiem zasiał

nn

Nic się nie martwcie zmienili kierownika to zmienią dyrektora .Będzie tak jak w Nysie zrobili z Przemkiem przyjdzie po układach nowy .I skończy się płakanie stękanie

kaja
@nn

Bardzo dobrze że zmienili Przemka,który tylko potrafił ciąć koszty i maksymalnie wykorzystywał ludzi na produkcji,zwalniał osoby z doświadczeniem a przyjmował nic nie umiejących ludzi z agencji,bo tanio.To dzięki niemu macie ludzi z agencji.

dobry
@kaja

To tak samo jak na czekoladzie w Otmuchowie,tyle dobrych ludzi odeszło ponieważ nikt nic nie zrobił żeby ich zatrzymać.Jakie to oszczędności nowi jeszcze długo nie zrobią tyle co starzy. Ale to czas pokaże. Nowy kierownik zapowiada się nieźle , nie kręci w maszynie , pracownicy z Nysy mówią ze zawsze pomógł jak się do niego poszło z jakaś sprawą

odpowiedz do pilota

Pani Basia była ok??????????? hahahahahaha dobre chyba ten zakład całkiem Ci mózg zlasował albo byłaś jej dupolizem to dlatego tak piszesz a tylko tacy byli u niej docenieni jak Pani Basi Basia nie ma pracy to zapraszamy na zbieranie(ponoć ciągle brakuje ludzi) i najlepiej proszę ustawić się na końcu a my podkręcimy pas na fuull i Pani pokaże nam jak się zbiera ok?

BB
@odpowiedz do pilota

Po co ruszać Panią Basie, była poszła na pewno jej kazali się wykazać, ale jest jeszcze Pani Monika -a najstarsi Górale mówią że była liderką na zbieraniu, a to jak z jazdą na rowerze, się nie zapomina.Pokaże Pani jak się zbiera dużo i dobrej jakości, może ma Pani jakąś technikę której my nie znamy.My mamy robić na pracowników agencyjnych,którzy nie mają ani wprawy ani chęci do pracy

pilot

Ona akurat była ok. nie wiem co pokaże ten nowy ślamazarny kierownik.

ciekawski
@pilot

A skad jest ten nowy kierownik

mama

Zakład w Gorzyczkach jeszcze nie został sprzedany bo komornik tam jeszcze ręke czyma po poprzedniej włascicielce i tu mają problem

ap
@mama

Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą. Czekolada żegna Panią Basie, czy będzie lepiej zobaczymy.

mama

(usunięte przez administratora) ma dni policzone niech spada do Raciborza gdyby nie kierowniczka Agnieszka to by był dalej pionkiem w grze jednym słowem jest to kawał chama dali mu palec to wziął całą rękę

Czy zakład w gorzyczkach został juz sprzedany?

DD
@ja

Nie - komu te zgliszcza, lepiej wybudować nowy niż kupować ruinę

zniesmaczony

Na wydziałach rozdają druki- żeby głosować na najlepszego pracodawcę roku, macie szanse się wykazać i wybrać naszego - prawie nie zna swoich pracowników . Ciekawe kto z produkcji zagłosuje na niego. Kpiny jeszcze raz kpiny, fundują pracownikom nędze - umowy agencyjne, stresy porażka by się nie ośmieszali

pracownikmiesiąca
@zniesmaczony

A powiedz mi kolego, który pracodawca w naszym powiecie jest lepszy? Jest takie powiedzenie: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zapewniam Cię, że w pozostałych firmach w regionie bywa gorzej.

****
@pracownikmiesiąca

Dokladnie w naszym regionie nie ma innego tak duzego miejsca pracy a umowy agencyjne no trudno dobrze ze są !!!

ktoś
@****

Na pewno , jest najlepszy, bo jedyny którego znasz, siedzisz w tej firmie. i tylko w tej bo się boisz ruszyć dalej, uważasz że niema pracy , ale kto szuka to znajdzie ROZGLĄDNIJCIE SIĘ DOOKOŁA

mąż

Jak tam święta na śniadaniówtak ce podobno wszyscy z 1-brygady do roboty a kierownik zmiany ma wolne. Podobno kapitan schodzi ostatki nie

nieznajomy 1

W Gorzyczkach nic nie robił bo mu na to kierowniczka Agnieszka pozwalała na to a jak wyszła kierowniczka z kantorka to jej d... obrabiał to jest kawał chama był przyjęty niby szpec od karmelków

doda

To prawda dziewczyny z Gorzyczek opowiadały ,jak ciężko pracował ....

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.