Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

ankita

Rewelacja!!! To powodzenia wszystkim ;) ciekawe jakich metod użyje w Otmuchowie?

X
@ankita

W biznesie niema miejsca na serce, wszystkie chwyty dozwolone, liczy się wynik tylko czy warto za te parę zloty unikać lustra. Taki MT lub JK oni maja dużą kasę to serca się od nich nie oczekuje

wedkarz

Biala dama to czasem nie Sandra T.?

ankita

Gruszka jak Gruszka ale ze stołka też poleciała T.S na Nysie będzie popierdalać jako lider w czerwonym czepku ma to na co zasłużyła hehe

XXXXXXX
@ankita

T.S idzie na czekoladę uzdrawiać sytuacje, czyli awansowała

xxx

kogo wymienili? Monikę, już dawno było wiadome że jak wymienili Gruszkę a był kuty na 4 łapy to i ona poleci.To byli ludzie Pana BW zostali niedobitki i też będą wymienieni.Tylko czyim człowiekiem jest Biała dama?

xxx
@xxx

Gdyby Gruszka był kobietą to kto wie, czy by jeszcze nie pracował

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

no to was uzdrowiciele uzdrowili przeprowadzili audyty kadrę "złą" wymienili i firmę z proch obrócili gratulacje dla zarządu na czele z Białą Damą

dddd

wysyłaja panie z żelek do nas a u nas tez mamy stac koncem miesiaca ciekawe gdzie wtedy nas wysla

xx
@dddd

Na Ukrainę

*****

Panie z czekolady sa bardzo pewne siebie a tu nowy prezes zrobi nawą rewolucje

pała
@*****

ta zrobi ,wyczaruje nową linie cały czas robi braki i awarie starych zabytkowych maszyn na mleczu buchchchaaaaa na nic niema zamówień co się dzieje z żelkami lipa .Niech biedronka odmówi mleczka i zpc the end

Nysa

rozdawanie pampersów na mleczku kiedy ;-)

Nysa

Subordynację radziłbym zastąpić słowem ,,pantoflarstwo ,,dla nas (usunięte przez administratora) z produkcji słowo jest bardziej zrozumiałe...

szok

A kiedy przychodzi nowy kolega grubego ? Kiedy Brzeg zamykają ???

AA

To co znowu na Czekoladzie zmiana - samochód wolny do dyspozycji. To teraz ta Pani pokaże jak się osiąga wydajność

zszokowana
@AA

O czym piszesz jaka zmiana? wczoraj w pracy porażka to co się u nas dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie - koło pas stoi stójkowy wynajęty za duże pieniądze,nie wolno zwolnić pasa ani zatrzymać co nam tam, my zbieramy jak zawsze każdy ile może a reszta na podłogę i do utylizacji.To jest ten łom panie Kania to nasza premia. Proszę na drugi raz wręczyć bat temu stójkowemu ale kazać ściągnąć różowe okulary,On może nie wie że surowce na mleczko jest droższe niż na żelki, Ps nawet ukraińcy pukali sie w czoło

stansep

Qvo vadis ZPC? Idziemy na dno.

Lelik

Nie do wiary jak w krótkim czasie można zaprzepaścić lata pracy,wyrobionej marki,sprawdzonych ludzi z doświadczeniem,a to wszystko przez pazerność obecnych prezesów.Może kiedyś wreszcie znajdzie się ktoś kto postawi ZPC na nogi,ale nie jakiś prezes nie wiadomo skąd jak teraz,tylko ktoś kto zna się na produkcji i wie że żeby osiągnąć prawdziwy zysk trzeba zainwestować.

aaaa

jeszcze nigdy nie pakowłam takiego szajsu do bombonier!! a pracuję tu baaaaardzo długo, mokre mleko , poszarpane , nie dolane ,to się nadaje do łomu a nie do bombonier, za co pani technolog bierze pieniądze?z takim towarem szybko pojdziemy na dno a ukrainki pakują wszystko jak leci bo muszą mieć dużo numerków haha pracujemy na ilosc nie na jakosc

a tak narzekaliście na starą kadrę byłemu prezesowi i jego kadrze zależało na utrzymaniu tutaj zakładu i zatrudnianiu ludzi stąd może bez kokosów ale pewnie a ten zależy mu tylko na stołku jak najdłużej i wyprowadzeniu do siebie jak najwięcej a ludzie zawsze można ich wymienić jak podskakują weźmiemy z Ukrainy CHin tym co zostali buzie zamkniemy i zrobimy z nimi co chcemy tylko jak długo bo dział sprzedaży w rozsypce ....... a kapitan zwiał

ooo

pan Lewandowski na kierownika, pani Ludwiczynska na dyrektorke i zakład stanie na nogi w 2 miesiecy i norma bedzie wykonana planistke tez do domu bo ona niema pojecia o planowaniu

nowa

a może dyrektorkę wydziału czekoladowegowy wymienicie na ukrainke moze lepiej bedzie umiala rzadzic wydziałem ,zresztą one już rządzą mamy robic takjak one chcą już lataja na nieuzasadnione skargi , a to może ukrainki nas wyzywają?, my nie rozumiemy co mowia są u nas i niech mowią w pracy po polsku to jest hańba zwalniac swoich i odbierać naszym dzieciom chleb

aaaaaaaaaa

moze

papa

A na co sa w Otmuchowie zwiazki zawodowe chyba one istnieja ale tylko na papierku

SWÓJ

Prezes ZPC zatrudnia rodaków BANDERY człowieka który wymordował naszych rodaków na terenach byłej polski mało tego oni uważają Bandere za bohatera narodowego ,Prezes zwalnia pracowników z kraju którym brakuje często na jedzenie i są jednymi żywicielami rodzin a daje prace UKRAIŃCOM ,a kierownictwo ma pretensje że polki ich nie rozumieją dziewczyny chyba musicie uczyć się języka ukraińskiego to są normalnie JAJA A czy prezes wie że przyjdzie czas i na niego bo chodzą słuchy że prezes też ma być z UKRAINY to się dopiero będzie działo . Polacy ja wyjeżdżają do pracy do innych krajów muszą i jest to wymagane odgórnie przez pracodawców czy agencjie pracy musi znać język tego kraju do którego się udaje choćby komunikatywnie Prezesie może zatrudni pan tłumacza to jest SKANDAL przez duże S

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.