Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

pop

Dlatego nowy kolejny przywieziony w walizce Prezes zwalnia ludzi którzy są za ludźmi .Liczą sie wykresy ludzie z jęzorami za najniższą stawkę harują .A to że Firma idzie pod młotek to od dawna ludzie mówią .Zaczeli zwozić ludzi z poza wojewodztwa z agencji pracy .Brak planowania !!!!!i stabilizacji . Odra oczko w głowie

lala
@pop

my mówimy,że nie przyjdziemy w niedziele do pracy to jeden z majstrów mówi to po co wogóle przychodzicie.Chodzi po hali wyżywa się na ludziach,że ludzie nie chcą przyjść.

@lala

A to JUZ JEST MOBING I TO JEST KARALNE JAK MAJSTER NIEWIE TO PROSZE MU TO POWIEDZIEC

lola

Popek tą firmę ciągnie na dno on tylko ma przed oczami ODRE

lola

Prezes Popek to jest dno jeszcze raz dno Węgierek to był prezes umiał z pracownikiem porozmawiać a Popek zero pozdrowienia dla nieudacznika Popka

klałn
@lola

JAKIEŚ JAJA ROBICIE PRACA W ZPC OTMUCHÓW PORAŻKA WYZYSK NAJLEPIEJ TO POZBYĆ SIĘ ŻONY DZIECI PSA URLOPU ITD KAJDANKI I DO PASA NA TAŚMIE A UBIKACJA TO PAMPERSY U LIDERA ZA POZWOLENIEM LUDZIE MDLEJĄ KARETKA ZA KARETKĄ A GDZIE INSPEKTOR PRACY TO JEST CYRK NA KÓŁKACH

EE
@klałn

To dlaczego się godzicie, pracować bez przerwy i na takich warunkach,możecie powiedzieć że nie przyjdziecie w kolejną niedzielę, bez wolnego bez 11 godzinnej przerwy miedzy zmianami. Możesz to zrobić jedna czy druga anie tylko gadać a jak każą to pierwsza lecisz

doda

Sorry,ale nie obrażaj ludzi zawodowym wykształceniem oni posiadają większą wiedzę niż ci wysoko postawieni,gdyby nie my to firmy już dawno by nie było....

Ryba

Nie zgadzam się z Tobą,tutaj chodzi o doświadczenie,można ściągać ludzi z łapanki na linie produkcyjną,uczyć ich a potem albo rezygnują z pracy albo się nie nadają i tak w kółko.To jest generowanie kosztów,ciągle nowi ludzie bez doświadczenia,można ich zastąpić nowymi nawet co tydzień.Ale to chyba nie polepsza sytuacji na produkcji.Gdzie te czasy gdzie ludzie z zawodowym wykształceniem ale z praktyką i doświadczeniem pracowali w ZPC?odeszły na zawsze...

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dziewczynka

Liderzy- nie są potrzebni, zbieranina ludzi nie wykształconych, lubianych przez mistrza, nic nie zmienią, nie dadzą .... obrosną tylko w piórka :) a jak osoba bez matury, zostanie liderem to uwierzcie mi ona nie potrafi zarządzać,zmieniać czegoś, wyciągać wnioski, podnosić wyniki- na tym najbardziej wszystkim zależy. Na prawdę wystarczy kierownik zmiany- i to już co drugi po znajomości.. bez wiedzy... zdesperowany.. bo ma 2 tysie, a w Otmuchowie to lans :) życzę lepszych strategi dla rządzących i wyrozumiałości.

sd

Oczywiście nie jest żadną tajemnicą, że na rynku pracy nie brakuje nieuczciwych firm i pracodawców. Wielu rzeczywiście oferuje warunki gorsze, niż powinni. Są pracownicy, którzy wynajmowani do pracy przez agencje, za taką samą pracę dostają dużo niższe stawki.. To one są największym złem, które szkodzi nie tylko pracownikom ale rodzinom.

srololo

Taaaa do końca września...ale jak pójdą do UP, to nie na bruk...no chyba że UP da im zatrudnienie przy układaniu kostki BRUKowej...

srolo

Czy to prawda że firma do końca grudnia ma być sprzedana ? I ludzie pójdą do UP na bruk

lola

Który dyrektor został zwolniony????

popo

A kto to jest muchomor jakiś (usunięte przez administratora) ????

misio

hej kogo jeszcze wczoraj zwolnili

pysia:)

hej a nie wiedziecie co dalej z żelkami ?

rysio

pan dyrektor szybko się pakował nawet kubek zostawił :) czekamy na wylot s.k bo on bęndzie miał 5 minut na spakowanie a w sumie to słyszałem że mu kam w (usunięte przez administratora) na koniec wsadzą

gg
@rysio

Na muchomora już czeka wypowiedzenie z końcem miesiaca tylko on o tym nie wie

naja

To co zrobili z PG to szok, ale nie miał skrupułów dla nikogo zwalniał kogo chciał,przesuwał na stołki jak chciał, i skończyło się kasiora fura komóra, zostali jeszcze inni którzy myślą że jest im to dane na zawsze. Niech się zastanowią jak gnębię ludzi, żeby mogli sobie w lustro spojrzeć jak zostaną na lodzie.

dziunia

Teraz to dopiero się zaczęło,porobili LIDERÓW a tym to się dopiero w główkach poprzewracało.Dostali trochę władzy i dwa złote więcej i palma odbija.

koleżanka Dziuni
@dziunia

Tak z tymi liderami to porażka,nie mają przeszkolenia jak obchodzić się z ludzmi dostali trochę władzy i w główka im się przewraca . Dali władzę ludziom po zawodówce totalna paranoja .

banan
@koleżanka Dziuni

zal wam sami ze soba sie nie mozecie dogadac a po zawodowce to ty jestes albo po gimnazjum moze sama dasz swoja propozycje i bedzie super liderem

fizia mizia
@dziunia

A KIEROWNIKOM ZMIANY TO NIE . tYM TO PALMA odje... szczególnie IW i Te,STa. Tylko na kamerach siedzą. Dajcie prowadzącym prowadzić linie a Liderzy nie nich wpierd.. miedzy wódkę i zakonską

Tak was załatwił Popek

zbulwersowana

Wszyscy pisza jak jest zle, niedobrze - nie zastanawialiscie sie tylko, ze to od WAS zalezy jak bedzie dalej ? jezeli kazdy zacznie sie sprzeciwiac, to moze uda sie cos zdzialac. A jesli kazdy milczy, to jak ma byc lepiej? kazdy boi sie o prace, ale nie mozna pozwalac na ponizanie sie! Niewolnictwo w 21wieku! Katastrofa!

kinga

PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ GDZIE MOGĘ ZAKUPIĆ WASZE WYROBY BO JESTEM BYŁĄ PRACOWNICĄ TEJ FIRMY I NIECH NIKT MI NIE POWIE ŻE MOGĘ DOSTAĆ WASZE WYROBY W BIEDRONCE ,BO NIE INTERESUJE MNIE PTASIE MLECZKO W BOMBONIERCE TYLKO GALARETKA W CZEKOLADZIE,DUETKA,BANANKI-LUZ W OTMUCHOWIE,NYSIE NIGDZIE TEGO NIE MA PROSZĘ O WSKAZÓWKI

lola

Te kontrole nic nie dadzą bo i tak jak na przykład idziesz z nocki na zmianę 2 to i tak w kompuie piszą inaczej i w całym systemie że miałes 12godzin przerwy między zmianami ZPC zakład pracy cieńko płaconej to znaczy 1680zł brutto śmiech na sali a prezes rączki zaciera a jak był Węgierek on by Gorzyczek nie dał zamkńać on był cały czas za Gorzyczkami pozdrowienia dla roboli za marne pieniądze

xd

wiem tylko tyle ze maja byc kontrole inspekcji byl donos lub bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.