Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

byczek

kto to pisze?!!! same byki

KGB
@byczek

o dysortografii słyszałeś -(usunięte przez administratora)

Jaro

No niestety czasy ściemniania i brania kasy zkończyły się w ZPC .Jeśli coś potrafisz i pracujesz napewno coś zarobisz i ktoś to zauważy .To nie to co kiedyś że na nocka spali ne workach a młodeszy kolega wsypywał grys .A drugi jechał po wódkę do sklepu. Fak że co niektórych trzymają na dobrych pęsjach tylko przez starz pracy ,ale ich praca to czasami żenada ! Ale jek sie zjawi młody i pracowity musi uważać na tych z dużym starzem bo lubią kopać dołki pod młodymi i donośić wymyślone chistoryjki Tak to działa tak zawne koleśostwo (znamy się tyle lat).Zresztą to widać u Nas w Nysie

robo

Po moim poście dyskusja się rozwinęła - dziękuję, już coś więcej wiadomo. A jak tam wygląda organizacja pracy tj. zmianowość, czas pracy, soboty i niedziele i inne zagadnienia które mi do głowy nie przychodzą ?

mać
@robo

jak powiedział Einstein czas jest pojęciem względnym, i tu jest tak dokładnie nigdy nie wiadomo co cię czeka święta w pracy itp najlepiej zapomnij o zpc

BB
@mać

Adlaczego tak mówisz, skoro pracujesznie podwijasz ogona to daj popracowac lub spróbowac innym. Nie słuchajcie tego płaczu tych biednych pokrzywdzonych, przyjdzcie sprobujcie, nie wszyscy moga wyjechać za granice, zresztą nie jedni już byli i szybko wrocili

rudzia

Przestańcie! W skrócie jest tak jak wyżej opisano. Prawda jest taka, dupowłazy i stare wyjadacze mają jeszcze w miare przyzwoite warunki pracy , dobrą pensje. Ale dobre czasy zpc sie skończyły, teraz jest komercja, i liczą się liczby czyli zyski dla tych z góry, a jak coś komuś nie pasuje to see you! F/X- spylaj do siebie nie siej zamętu, jak chcesz być obiektywny to zobacz jak inni zapierdzielaja,i co 10tego dostaną, głodową pensje tak jak napisano.

se
@rudzia

Rudzia przestań. A co to znaczy (usunięte przez administratora) według ciebie, bo wykonują polecenia przełożonych a nie ściemniają po kątach??? Niestety czasy komuny się skończyły i żeby coś mieć trzeba pracować a nie patrzeć na kolegów, że jak on ściemnia to i ja pościemniam, albo koleżeństwo typu nie zwrócę komuś uwagi bo stracę kolegę w pracy, który i tak ma mnie daleko w (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Goły

Praca w ZPC Otmuchów jest do bani, nie wiem jak jest w biurach, ale tutaj nizej, płace są dosłownie głodowe, mało tego wymagania pewnych osób są tak wysokie że rece opadają. A najgorsze są prace tygodniowe, szok, ludzi ma sie za nic. Rozumiem, że niektórzy mają nóż na gardle i muszą pracować, ale ludzie.... nie dawajcie sie rozpruwać od t y ł u. jesteśmy wolnymi ludzmi, i to co ślina przyniesie na jezyk trzeba o tym mówić. Zobaczymy jak wszystko ruszy, aby ludzie staneli i powiedzieli "dość takiego traktowania, nie robimy" . Życzę wam powodzenia. Ps. Pewien gościu pokazał klase, chodzi o winde.../ Pozytyw dla takich ludzi

f/x
@Goły

Jakie glodowe stawki i jakie cieplo...? Praca lekka i przyjemna dla wszystkich i malych i duzych,place dobre podobno na poczãtek 2 tysie!

@f/x

JAK TAM NIE BYLES TO SIE NIE WYPOWIADAJ -BO TO JEST PRAWDA CO LUDZIE PISZA O TEJ PRACY PRAWIE NIEWOLNICZEJ - WIEM BO PRACOWALAM

bambo

W Gorzyczkach było to samo jak na warzelni było 35 stponi a wilgotność 100% to śćągali termometry

Oczywiscie, ze nikt nikomu nie poleci pracy w tym zakladzie! Praca jest wykonywana w pomieszczeniach zamkniętych, przy temperaturze ponad (duzo ponad) 28oC,a wiec jest to praca w warunkach SZCZEGOLNIE UCIAZLIWYCH! Prawnie nalezy sie za to pracownikowi dluzsza przerwa, lub skrocenie czasu pracy... ALE PRAWO TEGO ZAKLADU NIESTETY NIE DOTYCZY.

bomba

DOKŁADNIE NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

robo

Jestem z Ziębic, tut. U.P. dostał zapotrzebowanie na 40 osób do pracy w zpc. Rekrutacja przez agencje. Mają być dojazdy w połowie finansowane przez firmę. Zastanawia mnie czy w Otmuchowie i okolicznych wioskach nie ma już bezrobocia ?

maw
@robo

jest ale my już wiemy co znaczy tam pracować, niedługo zaczną szukać na podlasiu tam jest bezrobocie

bambo

A tak na sam koniec to kierownik z Gorzyczek pierwszy uciekł jak się dowiedział że to koniec zrobił po świńsku jednym słowem kawał chama a teraz robi za zwykłego robola dobrze mu tak ha ha ha

melon
@bambo

maszyna na nowym wydziale ruszy nie martw sie tak bardzo damy rade

bambo

Dziewczyna dajcie znać czy oblewarka z Gorzyczek ruszyła a wiem że macie problem

doda

W Gorzyczkach ta co najbardziej agitowała ludzi,ciekawe sama została na zakładzie?

niedoświadczona

Klima jest? W szczegõlności na śniadaniõwce, a płaca taka że hoho,faktycznie rotacji wśrõd ludzi nie ma , ale za to masz poczucie misji,posłanictwa...

flinston

Podobno w Nysie można zarobić 2200 za miesiąc pracy czy to prawda.Każdy chce pracować w Nysie bo ludziska opowiadają że jest miła atmosfera

kama
@flinston

Spokojnie zarobisz w Nysie na dzien dobry 2200zł na rękę .Atmosfera super chłodniutko kimatyzacjia, żyć nie umierać .Osoby po szkółach odrazu przyjmowane .Studenci na dzieńdobry 3000 zł .Kadra w Nysie super nie ma wogule rotacji ludzi każdy trzyma się rekami i nogami . Pan PEAR super zawsze daje premie i powdyżki.Bez wachania składać papiery .POLECAM

przyszły pracownik

ale tu jest wiele pozytywnych opini .a jak ktoś myśili że ze będzie siedział i brał kase to zapraszam do dagny tam była sielanka .Niestety to nie budrzetówka a komuna upadła i niema państwowych zakładów!!!!!!!!!!!

bambo

Gorzyczki to już historia życzę wam żeby wam oblewarka z Gorzyczek nie odpaliła to nie ma tak jak wasz grat

pawel

Pracowel tam tragedia now ma szans ma hakikolwiek piniadze

f/x

Co wy wygadujecie,w Nysie jest spoko ! Ludzie jest spoko.

szcześliwy
@f/x

i tej wersji będziemy się na razie trzymali

agness

Janusz zgadzam się z tobą odnośnie studiów że nie ma to czasami realnego przełożenia na pracę i tu masz rację ale wytłumacz mi jedno skoro wisi oferta pracy to dlaczego by nie przeprowadzić rozmowy o pracę nie chodzi o to że ktoś ma papier tylko o jego sposób zaangażowania i tak jak piszesz wiedzy praktycznej tylko że czasami regułki chociaż dają ci namiastkę tego jak się zachować w danej sytuacji

Janusz

Taaaak, bo to że spędziłeś parę lat więcej na wykuwaniu regułek, które często nie mają realnego zastosowania, po czym przepisałeś 5 książek, używając kilku synonimów by pokazać, że myślisz samodzielnie, czyni z Ciebie wykwalifikowanego pracownika.(usunięte przez administratora)

Napisze to jeszcze raz wielkimi literami NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.