ZPC OTMUCHÓW S.A.

Otmuchów

Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A.

jaskółka 2017-03-11 19:46
Nie dajcie sie zwariować i nie zacznijcie wypisywać bzdur, z tym paleniem po kątach był zawsze problem. Szkoda tych dziewczyn,akurat trafiło na (usunięte przez administratora) ,ale nie było mocnych nie poradziła sobie (usunięte przez administratora) Jak by nie zrobił, to by zrobili z nim , koniec kropka i nie zacznijcie podawać na tacy następnych do zwolnienia
neon 2017-03-12 09:05
pewnie nastepny lizus pisze robicie co chcecie z ludzmi chamstwo arogancja i nic wiecej
Onaaa9999 2017-03-12 15:56
Ale (usunięte przez administratora) boi się jakiejkolwiek krytyki. Znowu kazali pousówać wpisy. P (usunięte przez administratora) Przecież i tak wszyscy w firmie o tym wiedzą. No ale każda prawda boli no i jest en strach żeby ktoś nie zaczął węszyć bo mogę stracić stanowisko. Oby tak dalej idźcie w tym kierunku to się obudzicie mając puste zakłady bez ludzi.
xxxx 2017-03-12 16:31
Głos rozsądku nazywasz lizusostwem,czytanie ze zrozumieniem nie jest widać twoja mocną stroną. Chodzi mi to,żebyście nie zaczeli donosić jeden na drugiego, bo tak większość robi w takich sytuacjach. Ci co zawinili nie czuja się winni, po prostu dali się złapać i tu już nikt nic nie zmieni , ale dajcie żyć i pracować innym
koko 2017-03-12 20:04
a co zrobia (usunięte przez administratora) bo niektorym sie w glowach powrzewracalo robie u takiej jednej co uwaza sie za niewiadomo kogo (usunięte przez administratora) jak odchodzil to ostrzegal nas przednia a nastepna ztrzeb.ta to ma parcie na stolek zero szacunku ale nic nie moze wiecznie trwac niedlugo zele pozajmuja wasze stolki iprodukcje powodzenia lizusom i donosicielom
jaaaaaaaaaaa 2017-03-13 19:07
Wiem kogo masz na myśli pisząc o tym śpiochu (usunięte przez administratora) któremu poprzewracało się w głowie. Mało co angażuje się w zakład, już dawno powinni go zwolnić.
bbbb 2017-03-14 10:36
Masz rację, zakład ledwo zipie a stanowiska się rodzą, (usunięte przez administratora) może to ktoś wyjaśni . A co do (usunięte przez administratora)
aaabbbccc 2017-03-16 14:14
Niedługo GM sam przy linii będzie stał :) wszyscy już pracy szukają, bo zarobki to śmiech na sali z roku na rok mniej, awymagania to ho,ho i jeszcze troche.
aaabbbccc 2017-03-17 08:36
Masz rację, ja też już mam coś na oku. Tyle lat pracy... ale trudno jak się traktuje tak pracowników to na efekt nie trzeba długo czekać.
Pracownik ojojoj 2017-03-18 16:53
Oj zasłużył sobie masz rację. Przecież to jest pasożyt, który nic nie wniósł do tego zakładu. W dodatku fałszywy, dwulicowy człowiek. Jak można kogoś takiego trzymać na takim stanowisku. No ale zbliża się koniec kwartału i pewnie jakieś rozliczenia będą więc miejmy nadzieję że w końcu i jego rozliczą.
wykończona 2017-03-18 20:25
Kierownik śmiechu warte,dyrektor śmiechu warte przyjdą i jak królowie idą po hali nie znają się na niczym wykończył gorzyczki wykoncza i nas.za nich siech się wezmą a nie zajmują się glupotami.nas sprawdzają a sami wynoszą garściami.
xxx 2017-03-19 22:09
Jaką Madzie zwolnili?
kordian 2017-03-25 18:00
ada zycze ci zebys zostala tak potraktowana jak potraktowawas pania marysie nie jestes pepkiem swiata ale to ze jestes chamska do ludzi i ordynarna to tego kierownictwo nie wie do kosciola chodzisz z czystym sumieniem i pomysl o swietach jaki prezent zrobilas kobiecie w jej wieku zawsze mialas parcie na stolek
Operator#### 2017-03-25 22:36
A gryzli maj już się przebudził po zimowym śnie.
Nie widać go w ogóle na hali w Nysie. Cóż mi to nie przeszkadza ale jako gospodarz chociaż raz w tygodniu mógłby się zainteresować zakładem, chociaż poimprowizować że się interesuje.
smutno 2017-03-26 22:45
to prawda zpc spadło na psy, Ci co rządzą doprowadzili w otmuch dwa zakłady do ruiny, liczy się tempo, wykresik, procencik, tabelka, a człowiek jest niczym.... przykre to, ale karma wraca i kiedyś Ci są teraz wysoko, będą leżeć i płakać .... już mineły czasy gdzie człowiek z przyjemnością chodził do pracy, a szkoda
wykończona 2017-03-28 15:25
Z tego co.wiem Pani Marysia dostała szansę od Ady.Teresa zabrała ja do siebie to dlaczego nie przedłużyła jej umowy przecież mogła.
xxx 2017-03-29 10:15
Nie tylko zakład w Otmuchow ie ale także w Brzegu.
puk 2017-03-29 19:30
Zachfile tam bedzie syndyk masy upadloacowej a oni nie przebieraja q sierodkach
YUTTY 2017-03-30 21:40
JAK NIE WIESZ TO NIE WYPOWIADAJ SIE PANI MARYSIA NIE PASOWALA ADUSI BO SIE ODEZWALA I DLATEGO NIE PRZEDLUZYLI JEJBNIE PRZEDLUZONO UMOWY A KIEROWNIK POWINIEN WYSLUCHAC DWIE STRONY A BEATKA KIEDY SKONCZY Z TYM WYZYWANIEM LUDZI NA ODPRAWACH BO JEST NIE DO WYTRZYMANIA JESTESMY W UNI I NIE WOLNO TAK LUDZI TRAKTOWAC BO JAK BY NIE TE LUDZIE I TA TANIA SILA ROBOCZA TO BY WAS NIE BYLO SZANUJMY SIE ZYCZE TYM CWANIAROM TAKIEGO TRAKTOWANIA PRRZEZ LUDZI JAK ONE TO ROBIA KTORE ZACZELY OD PRODUKCJI A WY SIEDZCIE TAK CICHO I ZBIERAJCIE DALEJ I DAJCIE SIE PONIZAC//////////////////////////?
wykończona 2017-03-31 15:25
Taka mądra jesteś wypowiadasz się na forum powiedz to Beacie w oczy
xxx 2017-03-31 17:27
Odra ogłasza upadłość?
xxx 2017-04-01 20:32
Odra ma się bardzo dobrze, od kiedy przyszła Monika i zrobiła porządek jest ok wszyscy zadowoleni
pracownikkkkkkk 2017-04-02 13:42
To chyba jakiś żart, sama to pisałaś pani kierownik?
xxx 2017-04-02 22:50
To już pożartować nie można, sorki Monika myślałam że wszędzie Cie wsadzali byś uzdrawiała sytuacje na wydziałach , to ją uzdrowiłaś czyż nie
Pracownik 2017-04-03 18:31
Hahaha tak tak wsadzili ale Monice ha
marika 2017-04-05 10:29
a co beatka jest jakims bogiem i nania moze byc kryska i dalej wyzyw tych ludzi chamska i nic wiecej juz niewyroba z nia
wykończona 2017-04-05 15:46
Ja nie mówię że jest Bogiem ale jak ktos ma z nią problem to niech jej to powie w twarz a nie pisze na forum anonimowo bo się boi.Jesteście z jej zmiany wyzywanie ludzi to jest bardzo duze naduzycie wiec dlaczego nikt tego nie zgłosi i to nie do kierownika czy dyrektora ale jeszcze wyzej nad nimi tez ktos ma wladze wiec niech sie zachowuja jak przystalo na kulturalnych wychowanych ludzi a nie gorzej niz bydło ;)
ktosik 2017-04-06 08:13
Następna osoba z wielkim doświadczeniem na produkcji i wieloletnim stażem pracy żegna się z ZPC...( T.S.) kiedy dyrektorzy się obudzicie???? dlaczego pozwalacie odejść takim osobom ???
abcd 2017-04-06 11:31
W nysie jest pożal się Boże kierownik zm Sylwia która na niczym się nie zna ,traktuje ludzi po chamsku jest w stosunku do nich ordynarna ma swoich przydupasów z którymi tylko lata palić.U niej liczą się tylko (pseudo) liderzy ale mam nadzieję że w końcu to ktoś zauważy i na ciebie przyjdzie czas i wylądujesz tam gdzie jest twoje miejsce czyli za bramą.a jeszcze jedno może gdybyś się uczyła od osób inteligentnych takich jak Stasiu albo Tomek a nie od Iwony to może byś się nauczyła szacunku do ludzi,
abcd 2017-04-06 11:32
humorzasty 2017-04-06 11:45
Słyszeliście Ci nowinę ??? Kierownik T.S. odchodzi :( :(
Przyjaciel 2017-04-06 14:30
Kto odchodzi ? Tomek ?? Nie wierzę, tyle lat razem. Szkoda.
bruno 2017-04-06 20:24
iwonka lubi byc najlepsza tak bylo na czekoladzie ma aspiracje a wy jestescie mali i za mali do niej bo to jest pani magister ma tak byc jak ona chce
Jeszcze pracuje 2017-04-07 07:46
Co z tego że magister jak słoma z butów wystaje
abcd 2017-04-07 15:15
Takie wykształcenie jakie ona ma nie idzie w parze z kulturą osobistą bo inteligencji się nie nabywa z inteligencją się człowiek rodzi
milka 2017-04-07 20:33
dobrze powiedziane z czekolady szybko sie jej pozbyli ale z tymi wyksztalconymi tak jest niby ich ucza na studiach ale kultury za grosz ich nie ucza do niczego dobrego to nie prowadzi
pracownik żelek 2017-04-07 21:29
witam wszystko wszystkim a kto poznał nową kierowniczkę działu (usunięte przez administratora) . wszystkie winy zwala na pracownice a tak naprawdę nie ma żadnej wiedzy oprócz tego jak u dyrektora na ściemniać na panie które mają pojęcie nie wiem jak ma być dobrze w zpc jak tacy ludzie żądza tym (usunięte przez administratora) niech pan się przyjrzy temu bo żenujący poziomi wiedzy tej pani ale to chyba pan już wie
pracownica 2017-04-10 10:54
Życzymy Panu (usunięte przez administratora) sukcesów w nowej pracy i normalnych pracodawców. Był Pan naprawdę dobrym kierownikiem któremu nie były obojętne problemy innych. Dziękuje
beti 2017-04-12 08:22
To szukam pracy, jeżeli Pan (usunięte przez administratora) i to tylko Pan (usunięte przez administratora) jeszcze został z kierownictwa szanującego człowieka. Bardzo mi żal, że Pana (usunięte przez administratora) nie będzie. Nikt nie miał tyle szacunku do swojej zmiany jak on, tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i tyle wiedzy....................................
Onnnaaaa9898 2017-04-17 15:07
(usunięte przez administratora) Sam nic nie robi, dosłownie nic. Ale dopóki będzie pod skrzydłami pewnej osoby nikt mu nic nie zrobi. Już dawno powinien wylecieć a pracuję dalej czy to nie dziwne.
ksawery 2017-04-18 12:35
Kogoś bardzo boli że Pan Tomasz jest tak chwalony i usuwa jego inicjały, przecież same dobre rzeczy o nim piszemy, był świetnym kierownikiem przez wiele lat, chyba zazdrość zżera G.M że o nim nic dobrego nikt nie napisał ???? Ha,ha
waga 2017-04-18 12:41
Dlaczego usunęliście taką opinię od "małej"- Tak ułożonego człowieka jak Tomasza już nie znajdą. Szacunek do człowieka oraz pełna kultura, cieszę się, że uwalnia się z tego ciężko zarozumiałego zakładu.
Znowu prawda w oczy kole, że najlepsi pracownicy już odeszli ?
humorzasty 2017-04-18 12:45
Panie dyrektorze, usuwanie komentarzy nie pomoże trzeba szanować i doceniać pracowników to wtedy odwdzięczą się tym samym
Sumienie 2017-04-18 21:08
Najpierw doprowadzili do zwolnienia pana Wojtka a teraz Tomka brawo brawo zapomnieliście że to ludzie na produkcji was utrzymują i cały zakład.
Onnaaa 9898 2017-04-18 21:41
Pan dyrektor lubi ale zastraszyć a prościej stosować mobbing wobec swoich ludzi.
Pomocny232323 2017-04-19 19:08
Rado Nadzorcza przetrzyjcie oczy i zaudytujcie odpowiedzialnych za pion produkcyjny. Mam na myśli głównie Nysę, tam się najwięcej inwestuje na tą chwilę a zakład tonie.
xxx 2017-04-22 15:55
Przecież Jego strasza codziennie, to co.On biedak ma robć i, proźby nie pomagają to straszy. Sam się boi, gdzie pójdzie ,gdzie tyle zarobi tu dopóki ma Jarka za sobą to wydaje mu sie że jest ważny,ale wierzcie bardziej sie boi niż wy A szkoda ze inni tego nie widzą moze zrobić duzo szkody
Onnaaa9988 2017-04-22 20:13
Kto moźe zrobiç dużo szkody i komu? Pisz ze zrozumieniem xxx.
polio 2017-04-28 21:04
ZERO SZACUNKU LUDZI NA WSZYSTKICH WYDZIALACH ALE TERAZ MAMY TAKA INTELIGENCJE STUDIA ZAOCZNE WYSZE MAŁO KTO MA ALE KULTURY I ŻYCIA ZA GROSZ ZERO PRAKTYKI CIEKAW BY BYLO Cz poradzili by sobie na produkcji utworzyc zmiane z tymi madrymi zrobic szybki przezbrojenie szybkie mycie i zrobic 6 ton
Ony2345 2017-04-29 09:19
Panie Gryzli Maj co boi się pan tak o swoją osobę że każe usuwać swoje inicjały z wpisów żeby nie było wiadomo o kogo chodzi. Boi się pan prawdy jaką sam pan stworzył???????
Zostaw swoją opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC OTMUCHÓW S.A.