ZPC OTMUCHÓW S.A.

Otmuchów

Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A.

bbbb 2017-03-14 10:36
Masz rację, zakład ledwo zipie a stanowiska się rodzą, (usunięte przez administratora) może to ktoś wyjaśni . A co do (usunięte przez administratora)
aaabbbccc 2017-03-16 14:14
Niedługo GM sam przy linii będzie stał :) wszyscy już pracy szukają, bo zarobki to śmiech na sali z roku na rok mniej, awymagania to ho,ho i jeszcze troche.
aaabbbccc 2017-03-17 08:36
Masz rację, ja też już mam coś na oku. Tyle lat pracy... ale trudno jak się traktuje tak pracowników to na efekt nie trzeba długo czekać.
Pracownik ojojoj 2017-03-18 16:53
Oj zasłużył sobie masz rację. Przecież to jest pasożyt, który nic nie wniósł do tego zakładu. W dodatku fałszywy, dwulicowy człowiek. Jak można kogoś takiego trzymać na takim stanowisku. No ale zbliża się koniec kwartału i pewnie jakieś rozliczenia będą więc miejmy nadzieję że w końcu i jego rozliczą.
wykończona 2017-03-18 20:25
Kierownik śmiechu warte,dyrektor śmiechu warte przyjdą i jak królowie idą po hali nie znają się na niczym wykończył gorzyczki wykoncza i nas.za nich siech się wezmą a nie zajmują się glupotami.nas sprawdzają a sami wynoszą garściami.
xxx 2017-03-19 22:09
Jaką Madzie zwolnili?
kordian 2017-03-25 18:00
ada zycze ci zebys zostala tak potraktowana jak potraktowawas pania marysie nie jestes pepkiem swiata ale to ze jestes chamska do ludzi i ordynarna to tego kierownictwo nie wie do kosciola chodzisz z czystym sumieniem i pomysl o swietach jaki prezent zrobilas kobiecie w jej wieku zawsze mialas parcie na stolek
Operator#### 2017-03-25 22:36
A gryzli maj już się przebudził po zimowym śnie.
Nie widać go w ogóle na hali w Nysie. Cóż mi to nie przeszkadza ale jako gospodarz chociaż raz w tygodniu mógłby się zainteresować zakładem, chociaż poimprowizować że się interesuje.
smutno 2017-03-26 22:45
to prawda zpc spadło na psy, Ci co rządzą doprowadzili w otmuch dwa zakłady do ruiny, liczy się tempo, wykresik, procencik, tabelka, a człowiek jest niczym.... przykre to, ale karma wraca i kiedyś Ci są teraz wysoko, będą leżeć i płakać .... już mineły czasy gdzie człowiek z przyjemnością chodził do pracy, a szkoda
wykończona 2017-03-28 15:25
Z tego co.wiem Pani Marysia dostała szansę od Ady.Teresa zabrała ja do siebie to dlaczego nie przedłużyła jej umowy przecież mogła.
xxx 2017-03-29 10:15
Nie tylko zakład w Otmuchow ie ale także w Brzegu.
puk 2017-03-29 19:30
Zachfile tam bedzie syndyk masy upadloacowej a oni nie przebieraja q sierodkach
YUTTY 2017-03-30 21:40
JAK NIE WIESZ TO NIE WYPOWIADAJ SIE PANI MARYSIA NIE PASOWALA ADUSI BO SIE ODEZWALA I DLATEGO NIE PRZEDLUZYLI JEJBNIE PRZEDLUZONO UMOWY A KIEROWNIK POWINIEN WYSLUCHAC DWIE STRONY A BEATKA KIEDY SKONCZY Z TYM WYZYWANIEM LUDZI NA ODPRAWACH BO JEST NIE DO WYTRZYMANIA JESTESMY W UNI I NIE WOLNO TAK LUDZI TRAKTOWAC BO JAK BY NIE TE LUDZIE I TA TANIA SILA ROBOCZA TO BY WAS NIE BYLO SZANUJMY SIE ZYCZE TYM CWANIAROM TAKIEGO TRAKTOWANIA PRRZEZ LUDZI JAK ONE TO ROBIA KTORE ZACZELY OD PRODUKCJI A WY SIEDZCIE TAK CICHO I ZBIERAJCIE DALEJ I DAJCIE SIE PONIZAC//////////////////////////?
wykończona 2017-03-31 15:25
Taka mądra jesteś wypowiadasz się na forum powiedz to Beacie w oczy
xxx 2017-03-31 17:27
Odra ogłasza upadłość?
xxx 2017-04-01 20:32
Odra ma się bardzo dobrze, od kiedy przyszła Monika i zrobiła porządek jest ok wszyscy zadowoleni
pracownikkkkkkk 2017-04-02 13:42
To chyba jakiś żart, sama to pisałaś pani kierownik?
xxx 2017-04-02 22:50
To już pożartować nie można, sorki Monika myślałam że wszędzie Cie wsadzali byś uzdrawiała sytuacje na wydziałach , to ją uzdrowiłaś czyż nie
Pracownik 2017-04-03 18:31
Hahaha tak tak wsadzili ale Monice ha
marika 2017-04-05 10:29
a co beatka jest jakims bogiem i nania moze byc kryska i dalej wyzyw tych ludzi chamska i nic wiecej juz niewyroba z nia
wykończona 2017-04-05 15:46
Ja nie mówię że jest Bogiem ale jak ktos ma z nią problem to niech jej to powie w twarz a nie pisze na forum anonimowo bo się boi.Jesteście z jej zmiany wyzywanie ludzi to jest bardzo duze naduzycie wiec dlaczego nikt tego nie zgłosi i to nie do kierownika czy dyrektora ale jeszcze wyzej nad nimi tez ktos ma wladze wiec niech sie zachowuja jak przystalo na kulturalnych wychowanych ludzi a nie gorzej niz bydło ;)
ktosik 2017-04-06 08:13
Następna osoba z wielkim doświadczeniem na produkcji i wieloletnim stażem pracy żegna się z ZPC...( T.S.) kiedy dyrektorzy się obudzicie???? dlaczego pozwalacie odejść takim osobom ???
humorzasty 2017-04-06 11:45
Słyszeliście Ci nowinę ??? Kierownik T.S. odchodzi :( :(
Przyjaciel 2017-04-06 14:30
Kto odchodzi ? Tomek ?? Nie wierzę, tyle lat razem. Szkoda.
bruno 2017-04-06 20:24
iwonka lubi byc najlepsza tak bylo na czekoladzie ma aspiracje a wy jestescie mali i za mali do niej bo to jest pani magister ma tak byc jak ona chce
Jeszcze pracuje 2017-04-07 07:46
Co z tego że magister jak słoma z butów wystaje
abcd 2017-04-07 15:15
Takie wykształcenie jakie ona ma nie idzie w parze z kulturą osobistą bo inteligencji się nie nabywa z inteligencją się człowiek rodzi
milka 2017-04-07 20:33
dobrze powiedziane z czekolady szybko sie jej pozbyli ale z tymi wyksztalconymi tak jest niby ich ucza na studiach ale kultury za grosz ich nie ucza do niczego dobrego to nie prowadzi
pracownik żelek 2017-04-07 21:29
witam wszystko wszystkim a kto poznał nową kierowniczkę działu (usunięte przez administratora) . wszystkie winy zwala na pracownice a tak naprawdę nie ma żadnej wiedzy oprócz tego jak u dyrektora na ściemniać na panie które mają pojęcie nie wiem jak ma być dobrze w zpc jak tacy ludzie żądza tym (usunięte przez administratora) niech pan się przyjrzy temu bo żenujący poziomi wiedzy tej pani ale to chyba pan już wie
pracownica 2017-04-10 10:54
Życzymy Panu (usunięte przez administratora) sukcesów w nowej pracy i normalnych pracodawców. Był Pan naprawdę dobrym kierownikiem któremu nie były obojętne problemy innych. Dziękuje
beti 2017-04-12 08:22
To szukam pracy, jeżeli Pan (usunięte przez administratora) i to tylko Pan (usunięte przez administratora) jeszcze został z kierownictwa szanującego człowieka. Bardzo mi żal, że Pana (usunięte przez administratora) nie będzie. Nikt nie miał tyle szacunku do swojej zmiany jak on, tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i tyle wiedzy....................................
Onnnaaaa9898 2017-04-17 15:07
(usunięte przez administratora) Sam nic nie robi, dosłownie nic. Ale dopóki będzie pod skrzydłami pewnej osoby nikt mu nic nie zrobi. Już dawno powinien wylecieć a pracuję dalej czy to nie dziwne.
ksawery 2017-04-18 12:35
Kogoś bardzo boli że (usunięte przez administratora) est tak chwalony i usuwa jego inicjały, przecież same dobre rzeczy o nim piszemy, był świetnym kierownikiem przez wiele lat, chyba (usunięte przez administratora) że o nim nic dobrego nikt nie napisał ???? Ha,ha
waga 2017-04-18 12:41
Dlaczego usunęliście taką opinię od "małej"- Tak ułożonego człowieka jak Tomasza już nie znajdą. Szacunek do człowieka oraz pełna kultura, cieszę się, że uwalnia się z tego ciężko zarozumiałego zakładu.
Znowu prawda w oczy kole, że najlepsi pracownicy już odeszli ?
humorzasty 2017-04-18 12:45
Panie dyrektorze, usuwanie komentarzy nie pomoże trzeba szanować i doceniać pracowników to wtedy odwdzięczą się tym samym
Onnaaa9988 2017-04-22 20:13
Kto moźe zrobiç dużo szkody i komu? Pisz ze zrozumieniem xxx.
polio 2017-04-28 21:04
(usunięte przez administratora) Cz poradzili by sobie na produkcji utworzyc zmiane z tymi madrymi zrobic szybki przezbrojenie szybkie mycie i zrobic 6 ton
Ony2345 2017-04-29 09:19
Panie (usunięte przez administratora) co boi się pan tak o swoją osobę że każe usuwać swoje inicjały z wpisów żeby nie było wiadomo o kogo chodzi. Boi się pan prawdy jaką sam pan stworzył???????
Agata 2017-07-21 06:39
@Ony2345 każde forum, jak rownież to na którym się wypowiadamy ma swój własny regulamin, którego łamania mogą kończyć się kasowaniem komentarzy w całości lub ich fragmentów. Każdy ma prawo do własnej opinii, jednak by uniknąć takich sytuacji warto się z nim zapoznać.
bolo 2017-07-21 07:40
Konkretnie jakich sytulacji?
onnaaaa989898 2017-08-10 19:30
Hej
Czy to prawda że w końcu dokonano tego ? To teraz dyrektorek z Nysy też poleci.
Agata 2017-08-13 10:35
@bolo, regulamin, o którym wspomniałam znajduje się tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Kwestie dodawania komentarzy zostały w nim szczegółowo uregulowane. Pytasz o konkretne sytuacje, w których coś może zostać usunięte, jednym z nich jest, np. naruszenie czyichś dóbr osobistych.
Loganorytm€€€€ 2017-08-13 20:22
Piszesz bzdury poczytaj sobie niektóre wpisy, są tam użyte imiona, inicjały i nikt tego nie usuwał.
frank777 2017-08-17 20:36
właśnie przeczytałam o "rezygnacji" ze stanowiska JK. Dość długo to trwało. "Świta" chyba też niedługo zniknie.
Trendy@€& 2017-08-20 15:39
No chyba też sami zrezygnują bo takie sformułowanie jest teraz na topie.????????????
Agata 2017-08-23 06:56
O jakich zwolnieniach w ZPC OTMUCHÓW S.A. mówicie? Każde zwolnienia generują nowe rekrutacje do pracy, a w tej chwili nie widać nowej rekrutacji do pracy w firmie. Z czego to może wynikać?
aaabbbccc 2017-08-25 13:13
Jasne nie widać , ha, ha technolog (znowu ???) , kontroler jakości ( też już było), magazynier, kierowca ( to jest ciągle), pracownicy linii produkcyjnej ( poza województwem opolskim i dolnośląski trzeba szukać bo tam może jeszcze nie znają ZPC :) elektromechanik. Każdy popracuje chwile i w nogi bo wszędzie jest lepiej........
Agata 2017-08-31 11:17
@aaabbbccc, a możesz opisać panujące warunki pracy? To co opisujesz brzmi trochę tajemniczo, a wiele osób czeka na konkrety, czyli jaka jest umowa, zmiany, stawki, godziny pracy, premie? To dla potencjalnych pracowników ZPC OTMUCHÓW S.A. liczy się najbardziej.
Merio 2017-09-08 20:33
A co to b i a takie zawiedzione ze nie one nie zastepuja kierownika tylko basia nie doceniono takich niezastopionych pracusiow widocznie jest ktos lepszy i kto potrafi ludzi poszanowac
Agata 2017-09-09 16:59
@Merio nie jestem pracownikiem ZPC OTMUCHÓW S.A., więc niestety nie wiem o czym mówisz. Chętnie jednak zrozumiem, więc jeżeli możesz napisać jaśniej, to będę wdzięczna.
Zostaw swoją opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC OTMUCHÓW S.A.