ZPC OTMUCHÓW S.A.

Otmuchów

Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A.

www 2016-06-12 22:21
macie najlepsze ptasie mleczko co (usunięte przez administratora) krawat na szyje założył
wsciekła 2016-06-13 22:52
Niema dla Ciebie nic swiętego? Daj (usunięte przez administratora) i swiety spokój
zmartwiona 2016-07-31 15:39
Co tu się wyprawia, ludzi zwalniają, i to dobrych maja zostać naiwni to co zostało na czekoladzie to porażka
Mucha 2016-07-31 21:41
Gdzie tam zwalniają ludzi, przecież nic się nie dzieje, to jakieś plotki, ploteczki, krzywe akcje po co
Gość 2016-09-02 18:44
Porażająca dedukcja :)
bolo 2016-09-02 19:08
to są jakieś bezsensowne pogłoski, może wypuszczane przez konkurencje tylko po to, żeby zaszkodzić firmie. Nie dziwi mnie już taka praktyka w dzisiejszych czasach....
qkaka 2016-10-03 12:50
@Tomek aha czyli po prostu trzeba trochę poczekać jednak na te oferty pracy chociaż z drugiej strony to i tak dobrze ze chociaż jest szansa ze one beda
1111 2016-10-25 17:50
Dziękujemy (usunięte przez administratora) za te wszystkie lata, bywało różnie.ale my to wszystko rozumiemy.Dziekujemy za to że nigdy nie był Pan chamski i zawsze mial Pan czas na wysluchanie pracownika . Jesteśmy z Panem
www 2016-10-26 14:21
Dajcie ludziom umowy przez zakład bo wrócili dobrzy ludzie co dobrze pracowali przed zwolnieniem ich! A te umowy przez agencję dajcie ludziom co nigdy nie pracowali w ZPC.
www 2016-10-26 14:24
onaona 2016-10-27 17:11
Coty nysak piszesz? A może cie zwolnili za nierubstwo. Jestem pracownicą łatwo nie jest ale moim zdaniem i innych pracowników poleciała nie ta osoba właśnie przezukłady.
ZZZ 2016-11-01 14:52
Czy teraz, aby uzyskać fabrykę??
xxxx 2016-11-03 18:27
Rozwin temat ,nic nie rozumiem
zadowolona 2016-11-12 13:20
Tak bedzie dokad bedzie (usunięte przez administratora) ponieważ odkad on nastał, (usunięte przez administratora) niech się poci BRC na karku niech sie wykaze, najlepiej niech wyjdzie przed portiernie i przekona auditora że niema czasu na sprzatanie bo produktywnosć spadnie i on poleci
zdziwiony 2016-11-14 15:57
Coś pomyliłeś koleś, nie wchodzi sie 2 razy do tj samej rzeki, a zresztą co On takiego dobrego zrobił żeby po niego sięgali ponownie ,on był człowiekiem (usunięte przez administratora)
123 2016-11-14 20:39
a co (usunięte przez administratora) tak wam zle było
Piotrek 2016-11-15 21:08
Typowe radio Erewań- nie (usunięte przez administratora) , a (usunięte przez administratora) i nie w Zarządzie, a w Radzie Nadzorczej...
Sumienie 2016-11-17 21:17
Ciekawe kto czuje się tak bardzo zagrożony, że cały czas zleca usuwanie pochlebnych komentarzy o byłym zastępcy dyrektora w Nysie. My i tak wiemy swoje, to nie on powinien zostać zwolniony.
ktosik 2016-11-18 10:08
Panie Wojtku, życzymy aby Pan znalazł normalną prace. Jesteśmy z Panem, całym sercem, grzybów nie lubimy bo często są trujące.
pewna 2016-11-18 10:25
No kto, no kto,jak z tego wynika to ten ktory powinien być usunięty,ale zresztą pan Krzysiu będzie tego pilnował, za dużo utopił w akcjach Zpc żeby pozwolić by to upadło. to konkretny Facet
mały 2016-11-23 15:53
Ja bym chciał się zwrócić do pana kierownika kiedy dacie umowy przez zakład ?ile można chodzić i podpisywać umowy ludzie zlitujcie się!Panie kierowniku trzeba przyciągać ludzi do pracy i dać tym ludziom umowy przez zakład co już długo i kiedyś robili przez zakład!
123 2016-11-30 09:41
wszystko jest tymczasowe nawet nowy prezes jak sam mówi
Zniesmaczony 2017-01-03 09:32
Moj poprzedni wpis zostal usunięty, pytam dlaczego! Czyżby ktos nie chce by do zarzadu i do kontrahetow nie docieralytakie zle informacje?. Boisz sie czlowieku napisac? Czy administracja go worku dostala odpowiednie pieniadze. Zgodnie z regulaminem nikogo nie pomowilem ani nie pisalem nie prawdy! Chce aby kazdy zaczerpnal informacji o zakladzie ,wiedzial jak to wyglada od srodka.
bum 2017-01-06 08:22
Oni tylko prawde (usunięte przez administratora) tak nic nie umie
xxx 2017-01-06 22:38
Kto jest teraz prawą ręką szefa
xxx 2017-01-09 16:57
Ale usuwają komentarze. Piszcie kto jest przydupasem
Onna222 2017-01-15 13:13
Daje mu do pół roku i wyleci razem ze swoją świtą.
estefanos28 2017-01-16 10:58
Świta to międzyinnymi (usunięte przez administratora) jego już dawno nie powinno być w tejfirmie.
cccc 2017-01-16 20:14
Jak sie trzyma (usunięte przez administratora) zwalił wszystko na niego, za audyt Tesko -tego jeszcze nie było żeby Nysa nie zaliczyła audytu. (usunięte przez administratora) piana poszła jak biegał niech sobie zażyje Melise
wera11 2017-01-19 14:20
To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść....
v 2017-01-31 10:57
San escobar i ... dżej.kej
jaskólka 2017-02-01 12:02
Niema tak żle gorzej bywało o tej porze , jest praca i to jest ważne ,że mało płacą ,że wpienia Cię (usunięte przez administratora) chodzący po hali , przeżyjesz jeszcze nie jedną burze w tej firmie. Juz nie długo wiosna i to jest wazne
neon 2017-03-11 09:05
zwalnia sie pracownikow za palenie ,a wescie sie za te co wynosza w duecie do w.o.j.c.i.c
jaskółka 2017-03-11 19:46
Nie dajcie sie zwariować i nie zacznijcie wypisywać bzdur, z tym paleniem po kątach był zawsze problem. Szkoda tych dziewczyn,akurat trafiło na (usunięte przez administratora) ,ale nie było mocnych nie poradziła sobie (usunięte przez administratora) Jak by nie zrobił, to by zrobili z nim , koniec kropka i nie zacznijcie podawać na tacy następnych do zwolnienia
neon 2017-03-12 09:05
pewnie nastepny lizus pisze robicie co chcecie z ludzmi chamstwo arogancja i nic wiecej
Onaaa9999 2017-03-12 15:56
Ale (usunięte przez administratora) boi się jakiejkolwiek krytyki. Znowu kazali pousówać wpisy. P (usunięte przez administratora) Przecież i tak wszyscy w firmie o tym wiedzą. No ale każda prawda boli no i jest en strach żeby ktoś nie zaczął węszyć bo mogę stracić stanowisko. Oby tak dalej idźcie w tym kierunku to się obudzicie mając puste zakłady bez ludzi.
xxxx 2017-03-12 16:31
Głos rozsądku nazywasz lizusostwem,czytanie ze zrozumieniem nie jest widać twoja mocną stroną. Chodzi mi to,żebyście nie zaczeli donosić jeden na drugiego, bo tak większość robi w takich sytuacjach. Ci co zawinili nie czuja się winni, po prostu dali się złapać i tu już nikt nic nie zmieni , ale dajcie żyć i pracować innym
koko 2017-03-12 20:04
a co zrobia (usunięte przez administratora) bo niektorym sie w glowach powrzewracalo robie u takiej jednej co uwaza sie za niewiadomo kogo (usunięte przez administratora) jak odchodzil to ostrzegal nas przednia a nastepna ztrzeb.ta to ma parcie na stolek zero szacunku ale nic nie moze wiecznie trwac niedlugo zele pozajmuja wasze stolki iprodukcje powodzenia lizusom i donosicielom
jaaaaaaaaaaa 2017-03-13 19:07
Wiem kogo masz na myśli pisząc o tym śpiochu (usunięte przez administratora) któremu poprzewracało się w głowie. Mało co angażuje się w zakład, już dawno powinni go zwolnić.
bbbb 2017-03-14 10:36
Masz rację, zakład ledwo zipie a stanowiska się rodzą, (usunięte przez administratora) może to ktoś wyjaśni . A co do (usunięte przez administratora)
aaabbbccc 2017-03-16 14:14
Niedługo GM sam przy linii będzie stał :) wszyscy już pracy szukają, bo zarobki to śmiech na sali z roku na rok mniej, awymagania to ho,ho i jeszcze troche.
aaabbbccc 2017-03-17 08:36
Masz rację, ja też już mam coś na oku. Tyle lat pracy... ale trudno jak się traktuje tak pracowników to na efekt nie trzeba długo czekać.
Pracownik ojojoj 2017-03-18 16:53
Oj zasłużył sobie masz rację. Przecież to jest pasożyt, który nic nie wniósł do tego zakładu. W dodatku fałszywy, dwulicowy człowiek. Jak można kogoś takiego trzymać na takim stanowisku. No ale zbliża się koniec kwartału i pewnie jakieś rozliczenia będą więc miejmy nadzieję że w końcu i jego rozliczą.
wykończona 2017-03-18 20:25
Kierownik śmiechu warte,dyrektor śmiechu warte przyjdą i jak królowie idą po hali nie znają się na niczym wykończył gorzyczki wykoncza i nas.za nich siech się wezmą a nie zajmują się glupotami.nas sprawdzają a sami wynoszą garściami.
xxx 2017-03-19 22:09
Jaką Madzie zwolnili?
kordian 2017-03-25 18:00
ada zycze ci zebys zostala tak potraktowana jak potraktowawas pania marysie nie jestes pepkiem swiata ale to ze jestes chamska do ludzi i ordynarna to tego kierownictwo nie wie do kosciola chodzisz z czystym sumieniem i pomysl o swietach jaki prezent zrobilas kobiecie w jej wieku zawsze mialas parcie na stolek
Operator#### 2017-03-25 22:36
A gryzli maj już się przebudził po zimowym śnie.
Nie widać go w ogóle na hali w Nysie. Cóż mi to nie przeszkadza ale jako gospodarz chociaż raz w tygodniu mógłby się zainteresować zakładem, chociaż poimprowizować że się interesuje.
smutno 2017-03-26 22:45
to prawda zpc spadło na psy, Ci co rządzą doprowadzili w otmuch dwa zakłady do ruiny, liczy się tempo, wykresik, procencik, tabelka, a człowiek jest niczym.... przykre to, ale karma wraca i kiedyś Ci są teraz wysoko, będą leżeć i płakać .... już mineły czasy gdzie człowiek z przyjemnością chodził do pracy, a szkoda
wykończona 2017-03-28 15:25
Z tego co.wiem Pani Marysia dostała szansę od Ady.Teresa zabrała ja do siebie to dlaczego nie przedłużyła jej umowy przecież mogła.
xxx 2017-03-29 10:15
Nie tylko zakład w Otmuchow ie ale także w Brzegu.
Zostaw swoją opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC OTMUCHÓW S.A.