Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Buc buca bucem pogania????odradzam

Bajobongo

Witam, co do pracy w ZPC, praca jak praca. Miło wspominam ludzi - współpracowników z produkcji z Nysy. Nie raz było ciężko a nawet i tragicznie zwłaszcza w lecie i przy upałach 50 stopniowych na buforze. Warto by pomeczyć zakład o lepsze warunki pracy dla pracowników. Oby tureckie zmiany dla zakładu były na lepsze. Aczkolwiek kiedyś to kurła było.... Te czasy już minęły i nie wrócą. Kierownicy niech troche zluzują, zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był... brak doświadczenia i znajomości procesu tworzenia batonów (Monika i Magda) a dużo do powiedzenia mają. Kapowaniem daleko sie nie zajedzie. Życzę Wam szacunku, mniej kapowania na samych siebie, mniej gnębienia K.K. choć on sam sie czasem prosi. Zdrowych i Wesołych....

LexZpcOtmuchow
@Bajobongo

Bajabongo już się zaczęło z rynku znika produkt , dzięki Managerom i ich mądrością doprowadzili do końca handlu na rynku. Do widzenia z rynku konkurencja przejmuje te nędzne udziały ! Powodzenia Kervan Gida z taką kadrą zarządzająca ?!

hejter
@LexZpcOtmuchow

a możesz napisać tak żeby ktoś mógł to zrozumieć ?

@hejter

Nie zrozumiałe to zadałeś pytanie ! Widać , że nie znasz rynku słodyczy!

Bajabongo
@LexZpcOtmuchow

Niestety wiele dobrych rzeczy zniknęło już pare lat temu... 1. pianka bananowa z Gorzyczek 2. ptasie mleczko w kwadratowych kostkach pod logo ZPC bo teraz wiekszosc sie robi pod Odrę 3. Ostatnio Bingo... chluba i marka ZPC.... Wielkie inwestycje w maszyny, a nic z tego nie wyszło.... złoty pociąg daleko nie pociągnął.... Shreddies też fiasko a ZPC miało być liderem na rynku polskim... Szkoda szkoda szkoda.....

Tomasz
@Bajabongo

Inwestycja w maszyny jest zawsze na plus bo jednak produkcja opiera się na nowoczesnym sprzęcie. To że znikł produkt to może wina braku popytu? A jak z wypłatami dla pracowników? Jest na tyle dobrze ze warto aplikować?

Ende
@Bajabongo

Lider miał być , a aktualnie skończyło zpc jako najsłabsza ,przestajaca mieć znaczenie na rynku firma . Szkoda

J-23
@Bajabongo

Tak zwane bananki były najlepsze pod słoncem

Bambo
@J-23

Ta firma idzie na dno i to w 100 procentach masakra

Agata
@Bambo

Serio tak sądzisz? To kandydatom w takim razie odradzasz? :/

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Magazynier w firmie ZPC OTMUCHÓW S.A.?

pp

po 4-5 na żelkach i wydziale czekoladowym w Otmuchowie, głównie obsługa produkcji; o wiele więcej w zakładzie w Nysie, gdzie znajduje się magazyn wyrobów gotowych oraz magazyn opakowań

Justyna
@pp

Czy atmosfera między zespołami jest dobra? Nie ma żadnych zgrzytów? Może macie jakies integracje dla pracowników? :)

zpc

Kto utrzymuje w ryzach kurs spółki ,i czy będą za to odszkodowania jak za sprzedaż po zaniżonych cenach produktów firmy co spowodowało straty głównie inwestorów giełdowych.

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Czy w ZPC OTMUCHÓW S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pracuś

Nie.

Odpowiedz #

Proszę zapytać Kervana Gide jakie planuje zmiany!

kiki
@Odpowiedz #

Cała produkcja ma być Halal, czyli zgodna z nauką Koranu. Coraz więcej menedżerów z Turcji. W ciągu dnia przerwy na modlitwy w kierunku Mekki. To na dziś. Zobaczymy, co będzie się działo za chwilę. Wygląda na to, że będą zwolnienia.

Śmieszek
@kiki

A co ma halal do produkcji żelków, wiele firm ma certyfikaty halal, czy wskazujące na koszerność produktów. Nie czyni to z nich firm rządzonych na zasadach danego wyznania. Doucz się jak funkcjonują przedsiębiorstwa. Dobrze, że jest coraz więcej nowych managerów, ich narodowość nie ma znaczenia, a portkami trzęsą jedynie niekompetentni, których niestety nie brakuje. To tyle. Pozytywnie i do przodu. Miłego dnia.

Maga
@Śmieszek

Zgadza się , managerów z brakiem kompetencji to tutaj nie brakuje, ale kasa za nic leci :/ i to nie mała.

Szpunti

Witam jakie warunki dla Przedstawicieli handlowych, Dziękuję.

lucille
@Szpunti

(usunięte przez administratora). Byłem na rozmowie z dziwnym dyrektorem. wymagania z (usunięte przez administratora) a podstawy 3500 brutto :) Smiech.

Benek
@lucille

A w jakim dziale o ile można wiedzieć?

Titanic
@lucille

Na jaki teren proponowano Ci pracę jako PH ?

Praca w firmie ZPC OTMUCHÓW S.A. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 3200 PLN. Czy to prawda?

WoW

Ale netto czy brutto....?

@WoW

Netto

Tomasz

To całkiem fajna pensja na początek. Do tego są premie wydajnościowe albo inne benefity? Pytam bo myślę o pracy tutaj i dowiedziałbym się ile realnie można wyciągnać z nadgodzinami?

Chcesz iść zjeść gdy masz wolna chwile to już jest wielka afera i karę dostajesz bo kierowniczka ma zły humor

Nie wiem jak się pracuje w Grupie Otmuchów, ale sądząc po profesjonaliźmie rozmowy kwlifikacyjnej do działu marketingu, śmiem wątpić w JAKOŚĆ. Rozmowa na telco z Pania dyrektor marketingu w t-shirt'cie jakby ledwo z łóżka wstała. Brag mertytorycznych pytań, które mogłby w choćby najmniejszym stopniu sprawdzić kompetencje. Po rozmowie żadnego feedbacku. Na prośbę podania powodów dlaczego "inni okazali się lepsi" brak odpowiedzi. Zarówno Pani z HR jak i Pani dyrektor Marketingu nie potrafią nawet jedynm zdaniem wskazać jakich kompetencji zabrakło. Praca raczej dla tych, którzy nie mają ambicji i będą pod dyktando Pani Dyrektor bez stosownego "know how".

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ZPC OTMUCHÓW S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Mati

A co na zelkach tak się madruja dziewczyny z czekolady (usunięte przez administratora)A Panie z zelek na kawy się chodzą z kierownikiem zmiany. ZAPRASZAMY NA CZEKOLADE PASJA ODWAGA PARTNERSTWO CHYBA PUSTE SLOWA PO TYM SZKOLENIU CO BYLO ZELKI CHYBA NIE MIALY

Nemo
@Mati

No a na zelkach już Polacy co przyjdę to się zwalniają Panie dyrektorze najważniejsze jest atmosfera i nauczenie ludzi nowo przyjętych A jak ludzi się tak będzie traktować to obudzicie się z ręką w nocniku jak już Ukraina u nas nie chce pracować

@Nemo

A ktoś chce jeszcze? Juz teraz jest problem bo brakuje ludzi...

Niewydajny pracownik

Zmiana kierowników zmiany może będzie lepiej ,dać im bata bo iloraz inteligencji zero myślą że krzykiem i wyzwiskami zwiększa wydajność zwłaszcza BEATKA

Smutna prawda

W organizacji brak odpowiedzialnych liderow. Kierownictwo, oprocz szefowej technologii i eksportu po kolezensku od prezesow. Jak tam moze byc dobrze? Spory chaos i brak mozliwosci awansu i rozwoju.

Mk
@Smutna prawda

Zaden z kierowników czy dyrektorów w firmie nie jest "po kolezensku od prezesow" tylko z procesu rekrutacji i wiem to z własnego doświadczenia. Jeżeli chcesz pogadać o możliwości awansu czy rozwoju kompetencji to w logistyce mamy otwarte rekrutacje. Zapraszam serdecznie.

Maja
@Smutna prawda

Sa odpowiedzialnie liderzy co nie którzy ci z większym doświadczeniem ale nikt ich nie słucha bo kierownik zmiany jest mądrzejszy tak jak na czekoladzie ciekawe ile czasu będzie ten byle jaki produkt produkowany ile pójdzie do utylizacji ile będzie reklamacji ile strat a potem ludzie z produkcji obrywaja bo nikt nie słucha tylko tony się liczą

@Smutna prawda

Pasja Odwaga Partnerstwo obecnie nie znam takiego słowa w tej firmie

Prawnik

No i się stało ZPC OTMUCHÓW sprzedany w 100% szukajcie nowej pracy

Adwokat
@Prawnik

Właściwie to w 65%. Nie oznacza to likwidacji zakładu, chociaż patrząc na profil działalności firmy, która wykupiła pakiet kontrolny, raczej na pewno możemy spodziewać się ograniczenia/likwidacji segmentów innych niż żelki. Nie ma co panikować na zapas.

@Adwokat

ciekawe kiedy to wszystko zaorają - obstawiam, że pierwsza pójdzie pod turecki nóź odra... ale najważniejsze, że prezesi są szczęśliwi aż do czasu ich wymiany przez turków :D

Czy jest prawdą, że w zakładzie pracują cudzoziemcy ? Ile wychodzi na rękę miesięcznie ?

była

brak dyrektorow merytorycznych. prawie wszyscy zwiazani z tym czy tam poprzednim preziem i pewnie bedom tez nastepmnym. kadra kierownicza z poza nysy i Otmuchowa dyrektorstwu na pewno jest dobzre.

miro
@była

Jaki brak dyrektorów !! Zobacz dyrektor działu IT, kierownicy IT ,Dyrektor na dyrektorze oprócz dyrektorów zakładów ,nawet kierowników zakładów nie ma . Co chwile zmiany watahy która nic nie wnosi .

Honorata
@miro

A jak się poza tym pracuje w Otmuchowie na produkcji? Szukają teraz do ZPC elektromechanika, dobrze, jeśli z uprawnieniami SEP G1. Zastanawiam się, jak z zarobkami, bo nie ma o tym mowy w ogłoszeniu na ich stronie. Wie ktoś może?

Nkname
@Honorata

300 brutto, na produkcji premia obecności owa plus dodatek zmianowy i tyle. Premii nie ma jesli o to pytasz..

Beny
@Honorata

Mało stabilna firma słabe zarobki brak możliwości rozwoju .Brak środków na cokolwiek oszczędności ta jak piszą inni. Lepiej dojeżdżać kawałek dalej stawki inne dodatki plus premie . A tam zero i jeszcze szukają żeby zabrać z marnej stawki

Korb
@Beny

Bzdury piszesz. Praca stabilna i widać że po słabszych latach sytuacja się poprawia. Brak rozwoju? Wszyscy operatorzy i liderzy to lokalni ludzie z awansów z pracowników ale wiadomo, że nie dla każdego jest miejsce wyżej. Zarobki może nie są super ale podobne jak w innych firmach w okolicy a robota w miarę spokojna, czysto i porządek, ludzie OK. Premia dla tych co nie chorują, wypłata na czas a teraz dyrektor mówił że będzie jeszcze premia za wyniki za kwartał. Jak dla mnie firma OK jestem zadowolona ale nie każdemu dogodzisz

Harnas
@Korb

Popieram. Pracuję od lat i pomimo kilku słabszych miesięcy, widać że coś się zaczyna dziać. Co do pieniędzy, jest dobrze, oczywiście zależy od stażu , wiedzy i stanowiska. Wiadomo, że na początek nikt dużo nie dostanie. Ale też trzeba chcieć się rozwijać, a nie robić wciąż jedną rzecz i oczekiwać podwyżek co pół roku.

ADAM
@Korb

To napisz jak jest tak dobrze kiedy były wypłacane dywidendy dla akcjonariuszy? Ile wzrosły akcje firmy od 10lat ? Jakie są pakiet zdrowotne? Czy są pakiety mulisport? Ile wzrosła sprzedaż sniadaniowki ?

@ADAM

Nie wiem bo nie pracuję w Nysie. Pracuję na linii w innym zakładzie i dostałam podwyżkę a jak dojdzie jeszcze nagroda za kwartał i absencyjna to w moim wieku wystarczy. Mam spokojną pracę i to doceniam

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

???????????? Hahaha

Nagrody jakie nagrody. Tam to tylko zabierają co tylko się da.

Tom5
@???????????? Hahaha

Głupoty piszesz, co ci zabrali ?

Eksport

Dlaczego szukają do działu eksport? Kto tym działem zarządza? Zarobki? Jezyki? Polecacie?

Dawid

Witam, jak jest na produkcji w oddziale żelki na grodkowskiej? złożyłem dokumenty i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zacznę tam pracę, na razie 3 miesięczny okres próbny, chodzi mi o atmosferę, czy jest ciężko itp

Jarek K

Wyrzycaja szefa zwiazku zawodowego a w mediach cisza, gdzue som zwiazkowcy wpuszczony na mine gosciu. Szefowa HR trzesie tylkiem wiec robi co nowy prezes (dramat) mowi bo jest od poprzedniego preziaSzok. Zero ludzkosci nalecialosci od "kabanosow" powoduja zaszczucie firmycalej i pracownikow. Psie piniondze na produkcji.

rozbawiony@@@
@Jarek K

no chyba tak bez powodu to go nie zwolnili, rozglądnij się dookoła

@Jarek K

A kogo zwolnili z ciekawości? Z PWC czy ZPC?

REDHUNTER.
@Jarek K

@Jarek K - myślisz że przyjadą górnicy ze Śląska i będą zadymę robili? Że telewizja coś pomoże? Ogarnij się. Był na pewno jakiś powód tej decyzji. Przyszła "nowa miotła " to i zamiata. To czy jest z nadania nowego czy starego Prezesa o niczym nie świadczy. Jeżeli ciągle siedzisz w pokoju który ma ciągle zamknięte okna to jest w nim straszny zaduch A mówiąc otwarcie - śmierdzi. Ty tego nie czujesz bo myślisz że to normalność. Dopiero ktoś kto przyjdzie z zewnątrz to poczuje i powie Ci że tu po prostu śmierdzi. To normalność. Poczekaj na efekty i wtedy napisz swoje zdanie. A skoro na produkcji psie pieniądze dają to spróbuj gdzie indziej. Pracy jest mnóstwo. Za różne pieniądze. Pozdrawiam całą Logistykę. A raczej MWG w Nysie. Grzegorz Kędzierski.

Mati

A kto na czekladzie jest kierownikiem Beata czy Lucja bo nam się wydaje ze Beata ma za dużo władzy, jak by była co namniejkierownikiem całej czekolady jak by produkcja miała bez niej nie iść, i trochę szacunku do ludzi bo nie ma za grosz czy ktoś może się okazać tym zajmie może Pan Dyrektor

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.