Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Praca w tej firmie nie różni się od innych. Kapusie i hieny zawsze się zdarzają. Kadra kierownicza powinna bardziej dobierać ludzi, bo są tacy co nie zasługują na miano pracownika.

Czekoladowy

Chciałbym dowiedzieć sie czegoś na temat pracy jako przedstawiciel handlowy w tej firmie. Czy ktoś wie mniej więcej jak zarabiają przedstawiciele (choćby jaka jest podstawa, bo z premiami wiadomo różnie), jakich aut używają i czy są one także benefitem (prywatne kilometry)? Czy jest duża rotacja, czy ekipa w miarę stała? Prawdę mówiąc firma mi niewiele mówi, ale wiem już że czasem nie warto pchać sie do wielkich molochów ale takze spojrzeć na mniejszych graczy.

@Czekoladowy

Widziałem, że na stronie pracodawcy http://www.grupaotmuchow.pl/oferty-pracy.php szukają właśnie przedstawiciela handlowego, elektryka, magazyniera i młodszego operatora. Niestety nie znam wysokości zarobków. Jeśli zdecydowałeś się złożyć CV i będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej daj znać jak Ci poszło.

Xx

Witam! Domyślam się, że wszystkie nieprzychylne opinie dotyczą produkcji i magazynu, natomiast istnieje jeszcze strefa administracyjna :) byłam pracownikiem ZPC niemal dwa lata, nie mogę na organizacje i strukturę napisać złego słowa. Miałam wspaniałych przełożonych, wszystko zawsze można było załatwić, praca jak marzenie dla człowieka, który szuka stabilizacji! Polecam.

Małgorzata
@Xx

Jeśli tak pozytywnie wspominasz pracę w ZPC to można wiedzieć dlaczego zrezygnowałaś? Miło by było gdybyś napisała nam jakie jeszcze zalety dostrzegasz we współpracy z tą firmą? Jak sama zauważyłaś Twoja opinia jest odmienna od poprzednich.

Operator
@Xx

Tylko administracja ma 0 wspólnego z produkcja tam jest kawa i nic innego się nie liczy. Potrzebowałem załatwić sprawę poszedłem do kadr a tam Echo. Czekałem jak pajac 45 minut. Więc taką pracę można uznać jako dobrą. Zapraszam na produkcję tam zobaczycie co to jest zrzucanie odpowiedzialności na tego najniższego hierarchii płac

Operator

Teraz nie wiem ale co mogę poradzić To trzymaj się najdalej od tego zakładu jak możesz

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Mario

Mam pytanie czy nowy system usprawnia produkcję czy nie jak to wygląda na poszczególnych działach bo na czekoladzie jest haos i jak zwykle robole będą winni a kierownicy zmian sami tego nie ogarniaja

REDHUNTER.
@Mario

Podejrzewam że chodzi o "pume" ????? Sam system jest spoko. Poczekaj aż dojdziecie do wprawy. Tu gdzie obecnie pracuję też mamy "pume". Jest spoko. Początki zawsze są ciężkie. A z drugiej strony, sam system nie usprawni produkcji. Pozdrawiam "lukiego" ????

Costa
@REDHUNTER.

Wydaje mi się, że to jest kwestia pracy z systemem. Tyle, że im więcej poprawek tym większe zamieszanie czy wyskakują "kolejne błędy". Dacie rade! Fakt niedoinformowani ludzie potrafią nieźle zamieszać.

zainteresowana

witam wszystkich na tym forum. mam pytanie jak wygląda sytuacja w Nysie na dziale śniadaniowym i jak w tej chwili wygladają tam wynagrodzenia, czy warto tam starać się o zatrudnienie? Pozdrawiam

Jaka atmosfera jest między działami w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

weź nie pytaj , weź sie przytul

Zaniepokojony

Co sie dzieje w tej firmie? Co to za masowe zwolnienia?

@Zaniepokojony

Nikt na forum wcześniej nie wspominał o zwolnieniach. Wręcz przeciwnie, na stronie firmy http://www.grupaotmuchow.pl/oferty-pracy.php pracodawca szuka pracowników na stanowiska elektromechanik i młodszy operator. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą zajrzyj tam i napisz jeżeli będziesz aplikował.

Ktos

Jest taka jedna,wiecznie krzyczaca i bardzo nie mila.I jeszcze jedno..lubi Coś kręcić na lewo. Ona jest poprostu chora,nie dało się tam pracować.

@Ktos

Pamiętaj, że jest to forum publiczne, zatem każdy ma do niego dostęp i nie powinno się otwarcie w taki sposób pisać o współpracownikach jeżeli nie są to zweryfikowane informacje. "Nie dało się tam pracować" - możesz to rozwinąć?

Mateusz

Złożyłem tam ostatnio dokumenty do pracy. Nie wiem czy wierzyć opiniom. Czy warunki pracy są dobre?

prezes
@Mateusz

rozumiem kobiety ale faceci zeby pracowali cukierkach zpc jk chce taki pan utrzymac rodzine za taką wypłate zal mi tych panów

CX
@prezes

Faceci utrzymują samych siebie. Zbytnio się przyzwyczaiłyście, że to faceci mają za was pracować i was utrzymywać.

Paw78

Wszystko by było tam ok gdyby nie największy kapuś na magazynie(usunięte przez administratora)wszyscy wiedzą o kogo chodzi ciągle donosi że tacy ludzie tam jeszcze pracują

@Paw78

Kapuś? Na magazynie? Który to? Z tego co pamiętam to tam większość to kapusie byli.

@Paw78

Albo mu za to płacą ????. Tam zawsze był tzw. "wyścig szczurów". Za każdego Kierownika tak było. A jak jest teraz to nie wiem. Znając życie, zapewne nic się nie zmieniło....

@Redhunter.

Jak to kto ten w okularach (usunięte przez administratora) z Otmuchowa co ludźmi nie potrafi zarządzać a innym błędy wytyka kto z niego kierownika zrobił ludzie

@Paw78

"Zawsze panika na zmianie u Z...." czy " Bombowiec"? Bodokładnie nie nie wiem o kim piszesz? W moim odczuciu żaden z nich się nie nadaje....????

@Redhunter.

Ale bombowiec chociaż nie kapuje!

@Paw78

A prawda to,że możecie się Mustangiem Prezesa przewieźć?

Sebastian
@Redhunter.

Widzę, że poruszyliście temat związany ze stanowiskiem pracownika magazynowego w firmie ZPC OTMUCHÓW. Akurat tak się składa, że firma poszukuje obecnie magazyniera. Moglibyście napisać, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w pierwszych miesiącach? Czy pensja jest satysfakcjonująca i adekwatna do ilości powierzonych obowiązków? Mam nadzieję, że dowiem się, jak to wygląda.

zaniepokojony

Poczta pantoflowa głosi ze znowu zmiany na górze,czy zmiana na gorsze?

Balon23×+
@zaniepokojony

Przydałyby się trochę niżej na poziomie kirownictwa w nysie.

Bronek68
@Balon23×+

Dokładnie a konkretnie mowa o mało kompetentnej o osobie, która znalazła się przez pomyłkę na stanowisku kierowniczym - (usunięte przez administratora)

Orkinea
@Bronek68

Miałam przyjemność z tym panem. Zastanawiam się co on tam jeszcze robi. Mało kompetentna osoba.

żelowy miś
@zaniepokojony

coś więcej wiadomo na ten temat kto dokładnie czy na razie ogólniki

@żelowy miś

Cierpliwości. Już niebawem się dowiesz. Szkoda, bo odchodzi wartościowy Pracownik z kadry kierowniczej. Szkoda, ale cóż począć.

Welonik123

Kto odchodzi?

@Welonik123

Dawid Kansy odchodzi.

Willi***
@Redhunter.

Kto to jest Dawid Kansy? Kierownik z Otmuchowa?

@Willi***

To Super człowiek z Logistyki. Kierownik Magazynu.

Wersnack***

Nie znam

@zaniepokojony

I jak tam zmiany? Jest lepiej?

Czekolada

I tu się z wami zgadzam każdy potrafi tylko wypisywać Bzdury a w oczy tego nie powie ,a jak zebranie było z dyrektorem to wszystko wszystkim pasowało i nikt się nie odezwał trzeba wtedy było swoje zale wylewać a liderka pani R jest osobą doświadczona na swoim stanowisku i najlepiej się sprawdza w tym co robi .Ludzie opanujcie się z tymi oszczerstwami bo aż nie miło się robi niech każdy patrzy na siebie bo nikt doskonały nie jest.

Biała
@Czekolada

Jak (usunięte przez administratora)prawuje się na stanowisku dyrektorskim?

Drodzy Państwo, po dlugoletniej współpracy z zakładem ZPC jestem wstanie wyrazić swoją opinię. Jesli chodzi o pracę na produkcji nie jest najgorsza tylko wynagrodzenie to jakieś nieporozumienie. Wymagają jakości i wydajności a wypłata śmieszna. Nie tedy droga dlaczego nikt tego nie potrafi zrozumiem doceniony pracownik to dobry pracownik. Kolejna irytująca sprawa brak obiektywnych majstrow na czekoladzie. Układy układziki, kierownicy zmianowi mają swoje grona pupili- donosicieli, pracownicy są celowo sklocani w celu zwiększenia wydajności poprzez rywalizację. Miałam zaszczyt przepracować kilka dni na brygadzie D sposób w jaki lider Pani R odnosi się współpracowników jest porażająca. Nikt z tym nic nie robi. Powiedzenie ze brak mózgu objawia się krzykiem w tym przypadku sprawdza się w 100% . Młodzi ludzie przychodzą i uciekają. Przyczyna jest prosta wymagania niezgodne z wynagrodzeniem, atmosfera tragiczna.

You

Haha nie no normalnie padlam.(usunięte przez administratora) w porównaniu z innymi co ma na myśli to poprostu powie i tak powinno być A nie że za plecami się każdemu tyłek obrobi A w twarz nieszczery uśmiech????chyba wszyscy wiemy kto to napisał najlepsza z najlepsiejszych.BRAWO BRAWO !!!!!!!!Za brak wyobraźni i umiejętności 5 palet do 2 gatunku.GRATULUJE

Ktoś

Pani R może i czasami jest za ostra ale i tak ma większy szacunek do ludzi jak inna prowadząca. Dużo gorzej traktuje ludzi pani W. Udaje się za niewiadomo kogo. Więcej ludzi przez nia płakało. Dlaczego ja innych brygadach jej nie chcieli.

@Ktoś

I to prawda

Ktoś

O donoszeniu już nie wspomnę i rywalizacji o tony

Tego nie pisał były pracownik, tylko osoba która nadal pracuje w firmie i na tej brygadzie i dawno żadnej afery nie narobiła. Mało jej okropnej atmosfery przez którą nie chce się do pracy przychodzić i chce tą atmosferę pogorszyć. Coraz gorzej masakra!!!

Obserwator

Miej się na baczności D bo wiem że to ty jestem w 200% pewna .To że potrafisz peplac całe 8 godz to już wszyscy wiedzą ale o tym też się dowiedzą co tu wypisujesz zamiast w oczy podejść i powiedzieć.jestes zwyczajnym tchórzem

Seba
@Obserwator

Uuuu interesująca rozmowa musze się dołączyć koniecznie... ja w tym zakładzie długo miejsca nie zagrzalem ( tam baby sa okropne) ale zdążyłem co nieco zauważyć. Współczuję moim znajomym którzy tam nadal pracują. A z panią R to różnie bywa zależy od dnia. Na wszystkich brygadach jest (usunięte przez administratora) i wulgaryzmy. Za dużo bab w jednym miejscu. Wystarczy ze ta kupi buty takie same jak tamta i juz robią dym.

Seba
@Seba

Zapomniałem napisać macie już skrzynkę pomysłów. Powinna być jeszcze skrzynka gorzkich żali. W alseko taki sam cyrk tylko lepiej płacą ☺

@Ktoś

Widzę ze niesłusznie oberwalo się innym. (usunięte przez administratora)Chętnie udziele precyzyjnej wypowiedzi pod prywatnym numerem telefonu. Ze względu na zmianę pracy będę dostępna od pn-pt po godzinie 17

P.

Jak ty dalej w zpc pracujesz, więc jaka zmiana pracy? Nikt na ten kit nie poleci ???? i tak wiemy kim jesteś...

@P.

Sama zmiana nicku nie wystarczy. Twoje wypowiedzi są tak bezsensowne ze od razu widać kto je napisał. Tak jak wspominałam wcześniej z miłą chęcią odpowiem na pytania z prywatnego numeru.

@Seba

Gorzej jak dzieci wypisujecie głupoty, macie te swoje tony gdzie jakość poleciała, skupcie się na tym a nie żyjecie nienawiścią

Redhunter

Słyszeliście co się wczoraj działo na Magazynie w Nysie? Podobno był dzień wypowiedzeń. Ciekawe ilu tak na prawdę odchodzi? Podobno jeden już wczoraj zakończył karierę na Magazynie. Ciekawe ilu jeszcze musi odejść żeby ktoś się w końcu obudził.

Lovestory99
@Redhunter

(usunięte przez administratora) Teraz czas mna (usunięte przez administratora)z Nysy który nie wie jak zarządza się produkcją.

@Lovestory99

To nie jest kierownik. Powinni zmienić nazwę jego stanowiska na Administrator Produkcji. Sam kiedyś powiedział na palarni że jest tam tylko dla kasy. A to że nie ma pojęcia to już inna sprawa.

j-23
@Lovestory99

Jest stare powiedzenie szanuj szefa swego bo możesz miec gorszego. M T. miał jescze jakies pojęcie o produkcji a nowy ,to bedzie tylko oczekiwał wynikow . A z pustego to i Salomon nie naleje ,doprowadzili do tego ze pracownicy pouciekali a wymiana , co miesiąc na nowych ukraincow to porażka ja osobiście nic nie mam do ukraincow to to sa większości bardzo pracowici ludzie ale muszą miec czas zeby się nauczyć . Kondolencje dla kadry zarzadzajacej . A tak a propo to Beata może by zmienila metody pracy bo wyzwiskami nie zmusi ludzi do wydajniejszej pracy , ludzie spędzaja w pracy połowę życia a tu sie nawet niechce iśc do pracy jak tylko wyzwiska i nienawiść , ktos kiedyś powiedział ze jest nie reformowalna ,ale mam nadzieje że się zmieni bo jak nie to napiszemy list do prezesa

Redhunter

Idzie "Wiosna Ludzi"?Z kim nie rozmawiam to szuka innej pracy. Składa wypowiedzenie lub już złożył. Jest aż tak źle? Jak myślicie?

pracownik zpc

witam może kilka faktów dla pana prezesa dyretkor Pan marek jakie nowe rzeczy udało mu się wprowadzić na nysie bo jak narazie to cisza w eterze mało tego brak kultury ale może panu to odpowiada .Technologia śmiech na sali brak osoby decyzyjnej poza jedną pania ale to pewnie pan wie , poczekajmy aż firma pod nysą sie otworzy to już nikt pracować nie będzie chciał

pracownik żelek
@pracownik zpc

mają jedną panią technolog która ciągnie im robotę ale podejrzewam że długo tam nie wytrzyma i szkoda jej że tak się marnuje bo współpracuję z nią na co dzień wiec mogę troszę się na jej temat wypowiedzieć acz kolwiek w tym zakładzie się takich osób nie docenia ciekawe jakie zmiany będą w grudniu

teresa
@pracownik zpc

moje kolezanki kradna masło i cukier fajnie ze macie takie torby duze dyrektorze zgłaszam to do prezesaa koniec złodziejstwa najbardziej kradnie iza

teresa
@pracownik żelek

kogo nie pytam o cukirki otmuchow nikt niecche tampracowac czemu sami wiecie

@pracownik żelek

Podobno za niedługo mają wracać po kolei panie z technologii.

arek
@pracownik zpc

byłem pytać się o robote w zpc niby warunki są ok ale jak bedzie to jestem ciekaw

@teresa

Biorą to może dla siebie zgłoś, Tereska ci co mają większy dostęp i sprzedają cukier w dniu Mesznie i dowoza nawet do Sliwic tego nikt nie widzi nawet ty taka mądra i porządna jesteś ze kapujesz na swoje koleżanki porażka

Obiektywny punkt widzenia.
@teresa

Z całym szacunkiem ale to sa bardzo poważne oskarzenia. Pomówienie jest przestępstwem wynikającym z treści art. 212 Kodeksu karnego. Przepis ten stanowi, że każdy kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się powyższego czynu za pomocą środków masowego komunikowania (np. Internet), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Odpowiedzialność w tym zakresie jest zatem dużo surowsza. Pozdrawiam

pani T
@Mario

Nikt nic nie widział zadnych Sliwic niczego ja tez nic nie widziałam niech zostanie jak było kiedys kazdy wie dla czego nie bylo tematu

J -23
@teresa

W Zpc co jakiś czas wyskakuje temat kradzieży . Nawet kilka osob siedziała w więzieniu za kradzież miodu,potem był temat kradziezy cukru na Nysie ale to paletami mieli wywozić. Nie dajcie sie sprowokować to jest temat zastepczy ,dajcie ludziom zarobić to nie bedą chcieli sie narazac dla kawałka masła lub margaryny. Cukier jest tak tani ze nawet przy tak głodowych stawkach jakie są w Zpc nikt się nie naraża, chyba ze całą palete z Oddziału w Nysie . A ten co donosi na kolezanki a tym bardziej na szefowa Ize to niech spojrzy w lustro , zobaczy niewinną twarz .

J -23
@teresa

Wstyd Tereska ,na pewno chciałaś masła i Ci nie dali, postanowiłaś się zemścić bo innej opcji nie ma bo tylko takie tepe nie udaczniki takie rzeczy wypisują

sprostowanie wpisu złej oceny
@teresa

Drodzy panśtwo jesli kto kolwiek został urazony tym wpisem ,to kazdego z wasz przepraszam pisze to dlatego ze tez z wami pracuje panią ize bardzo przepraszam takie cos sie nigdy nie powtórzy

żelowy miś
@pracownik żelek

z tego co mi wiadomo to już nie długo więc zobaczymy co dalej ale życzę jej powodzenia w rozwoju

V

Drodzy Państwo jeżeli chcielibyście podjąć pracę w tym miejscu stanowczo odradzam. Może zacznę od "górnej półki" ludzie w biurach na stanowiskach to pionki a konszachty między kierownikami są na porządku dziennym. Wmawia się ludziom różne rzeczy i traktuje jakby brakowało im rozumu. Następna sprawa...popracujesz trochę i następny i następny. A jak powiesz za dużo albo masz coś do powiedzenia to" likwidacja". Co do produkcji to trzeba uważać z kim i o czym, a jak się nie podoba praca na produkcji to wypad. Dobra mina do złej gry. (usunięte przez administratora)i brak człowieczeństwa ubrana w pozorną dobroć która usypia czujność.

@V

Oj tak i tu racja.trzeba uważać co się Mówi bo później chodzą i straszą że to zgłoszą że zaraz jak jesteś miły i masz dobre kontakty z pewnymi osobami to zaraz dla premii i podwyżki.wstyd koleżanki bo stare jesteście A takie głupoty wam w głowie.to co w pracy to w pracy a co poza nią to niech nikogo nie obchodzi bo po prywatna sprawa.zajmijcie się swoimi dup......mi tak będzie lepiej dla wszystkich.

Witek

Jak myślicie czy są jakieś szanse na podwyżki?

Y
@Witek

Na podwyżki?wątpię żeby były jakieś szanse.kierownictwu nie zależy na ludziach bo by zależało to już dawno dali by podwyżki.zla karma wraca jak ludzie dalej będą się zwalniać to mi oni nie będą mieli czego szukać w zakładzie bo bez nas nie będzie się to kręcić a oni myślą że są najważniejsi

Y
@Witek

Nie ma szans na podwyżki

BB
@Witek

Podwyżki pensji są. Ja na przykład otrzymałam podwyżkę w czerwcu i wiem, że kliku innych pracowników również.

Nico
@BB

A kiedy będą podwyżki na czekoladzie wymagań dużo a robimy, a głodówki pensje mechanicy w Nysie dostali znaczące podwyżki jak by nie wiadomo jak ciężko pracowali lud, na produkcji napędza ta firmę a nie ci na stolikach cza tak zrobić jak mechanicy z Nysy bo jeszcze trochę to nikt tam nie będzie pracować tylko Ukraina warzelnia powinna mieć takie podwyżki jak mechanicy na Nysie bo to jest ciężka praca

Beka z typów bez szkoły
@Nico

A mógłbyś to napisać po polsku? A nie jak pijany 8 latek?

BB
@Witek

Głupie, nieobiektywne forum. Podwyżki pensji były dla większości pracowników, ale o tym nikt już nie napisze. Tylko narzekanie i nakręcanie negatywnych, często wyssanych z palca newsów.

@BB

Narzekanie i nakrecanie buhahaha.jaja sobie robisz.ludzie mają dość takiego traktowania.tylko wymagania wymagania i wymagania a gdzie druga strona.nic za to nie dostajemy liczy się tylko cholerna wydajność.zero jakości zero wszystkiego.mialo być dobrze a jest z miesiąca na miesiąc coraz gorzej.niech Ukraińcy naginaja to będą mieli i wydajność i jakość życzę im powodzenia

Agata
@BB

To, że na forum większość wpisać zawiera negatywne treści zależne jest od użytkowników, pracowników ZPC OTMUCHÓW, którzy tu je pozostawiają. Dlaczego pojawia się niewiele pozytywnych komentarzy może wynikać z tego, że ludzie jednak chętniej dzielą się na forum tymi negatywnymi emocjami. Jakie jest zatem Twoje zdanie na temat pracy w tej firmie? Na tym forum zależy nam na poznaniu prawdziwego obrazu firmy.

You

Tak.to prawda ale kto ma pracować nie ma już prawie Polaków na zmianie.jest za to 16 Ukraińców i 5 naszych stałych pracowników.kto ma to nadrobić.

Marian
@You

A potem dziwią się że reklamację jak można ich upolować jak nas jest garstka a niektóre panie pracują lajtowo nie narobić się a zarobić ale już jest nabór do nowej firmy i zostanie sama Ukraina bo czekolada nie ma satysfakcji z zarobków

@Marian

O a co to za firma może i ja się skuszę ????

You

I znów 4-brygadowka.czy oni wogóle myślą co robią czy jak zwykle.jak zmienia decyzje tak bydło przyjdzie.gratuluje pomysłowości kierownictwu a niby po wyższym wykształceniu haha śmieszne

monika
@You

to wina ludzi tam nigdy nie będzie lepiej

@monika

Tak to prawda że to wina ludzi bo się nie buntują.powinni wkoncu zrobic jakiś protest żeby zobaczyli że nam dużo rzeczy nie pasuje.ale co parę osób by się postawiło reszta nie bo się boją.żenada

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.