Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

mama

Dziś o godzinie 8-55 powiadomiłam pip co wyrabia kierownik Dawid Lampka przekazałam do pipu że Dawid Lampka zastrasza ludzi i gnębi ludzi i wtedy morze prezes go zmieni a wiecie czego on jest kierownikiem bo swoją najlepszą kolerzankę wygryzł byłą kierowniczkę Agnieszkę a w Gorzyczkach ponoć był lizusem kierowniczki Agnieszki on w Gorzyczkach nic nie robił tylko z kolegom W.K. w kantorku grzejnik podpierali a szczegulnie w soboty i niedziele bo płacili setki za niedługo kontrol z pipu macie na 100%

rambo

Ludzie takie pionki jak kierownik ,dyrektor nie mają nic do powiedzenia !!! Wszystkie decyzjie podejmuje prezes i od niedawna przyjęty Pan który ma podnieść wydajność bez względu na wszystko na rozsypujących się maszynach kosztem ludzi . .Myślicie dlaczego poleciał dyrektor z Nysy P .Najlepiej wysługiwać się innymi i zwalać na innych .Otmuchów czeka to samo . Nie widzicie że kadra w sektora wyższego ucieka .UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY

bambo

Jak mówimy o oblewarce i warzelni to warzelnia robiła na zmiane 4700kg aoblewarka 6000kg na zmiane oblewała

ciekawski
@bambo

A w Otmuchowie jak to wyglada

&&&&&

ludzie zgloscie do PIP,to co sie dzieje w zakladzie.a co myslicie o ?Dawidzie Lampka ? to najgorszy kierownik jaki moze byc.mam nadzieje ze prezes sie dowie co wyprawia z ludzmi!niech on przestanie gnebic i zastraszac pracownikow oraz zwalniac bez powodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!to najgorszy zaklad,ludzie uciekajcie z tamtad !!!!!!!!!!

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bambo

W Gorzyczkach było to samo mistrzowie i prowadzące nic nie robiły w tej firmie to jest normalne a pużniej jak chodzi o wydajnnośći to zasługa prowadzących to jest standart w tej firmie że prowadzące nic nie robią w Gorzyczkach prowadzące wszystko wypisywały każdy raport a w Otmuchowie to robią mistrzynie

ciekawski
@bambo

Bambo a jaka jest wielkosc produkcji w Otmuchowie a jaka byla w Gorzyczkach tak dla porownania

pysia

dokladnie nie jeden napisac by mogł co tak naprawde sie dzieje Liderki majstrowe nic nie robia a prowadzace wcale nie lepsze

pysia

oczywiscie chodzi mi o wydział czekoladowy

zoro
@pysia

jak już słabną Liderki to jest źle ponoć nic nie robią, niech się zgłosi ktoś na Lidera powie że zrobi więcej niż oni. W Polsce tylko nienawiść i zawiść dlatego tak mamy.

optymistka55555

(usunięte przez administratora) Mało zarabiam źle, mam możliwość dorobić źle, posłuchajcie się, czego Wy chcecie. Przecież nikt nikogo na siłę ni trzyma. Ja się cieszę że mam możliwość dorobienia.

***********
@optymistka55555

to ty nie wygaduj bredni i przypuszczam ze dzieci tez nie masz skoro uwazasz że mozna pracowac 7 dni w tygodniu, a pieniądz to nie wszystko

znudzony udawaniem
@***********

Jak się zarabia dużo i ma się furę służbowa i komórę a weekendy wolne to można pisać takie bzdury. Oczywiście uciszać wszystkich żeby czegoś nie napisali , a mogli by tu napisać niejedno

xd

Niech w koncu wezma sie za majstrow i kadry,i zaczna uczciwie rozliczac godziny,wymagacie od ludzi sami nie wypelniacie swoich obowiazkow,ten zaklad nie dla ludzi z nizszego szczebla

doda

to jest prawda,dzięki Gorzyczkom my się utrzymali...

********************
@doda

BZDURY I STUKANIE KOTKA ZA POMOCĄ GUMOWEGO MLOTKA - ZAMKNĘLI KONKURENCJE I TYLE I PO TO TO KUPILI ZEBY TO ZAMKNAC

Bez Gorzyczek nie dacie rady wyrobić tych zamówień, będą płacić kary aż w końcu wypadną z Biedronki i Lidla, a wtedy to tylko kłódki powieszą na drzwiach. Pracujcie ciężko, będziecie jeszcze płakać za Gorzyczkami :) bo tych ton to co tam były produkowane wasz zakład nigdy nie osiągnie!!!

********************
@były pracownik

niema ludzi niezastąpionych- a tak niestety myslą byli z Gorzyczek

ammmmm

nie było źle za Węgierka, porąbany zakład

bambo

Żadnej rady wam nie napisze nara

załamana

Szkoda że tylko jego się pozbyli(chodzi o byłego dyrektora P.G.)Mogliby się jeszcze wziąść za jedną prowadzącą chyba Bożenę najgorsza ze wszystkich, nieludzko traktuje ludzi.Słyszałam że na jej zmianie ludzie mdleją z wyczerpania a ona nie zatrzyma nawet linii i każe dalej zbierać no co za babsztyl jak tak można?????? Zero współczucia,zrozumienia tylko tony,tony i numerki paranoja jakaś dlaczego nikt się tym nie zainteresuje przecież karetki do zpc do średnio raz na tydzień odjeżdżają spod firmy.Miały być 4 brygady a robimy po 6 dni bez wytchnienia i tylko 1 dzień przerwy.I jeszcze mamy być szybkie i wydajne to może przyjdą i nam pokażą jak one zbierają i jakby dały radę.Wody nie ma krzeseł też albo jak są to nie ma jak na nich siadać.Pas podkręcony na maxa ludzie nie wytrzymują tempa norma nie do wyrobienia,chorować nie wolno.Zmiana grafiku bez żadnego uprzedzenia i pytania nas o zgodę.Panie Węgierek wracaj i ratuj nas.

BB
@załamana

Nie jesteś w temacie , na zmianie Bożeny karetki nie jeżdżą coś wiesz ale nie do końca, niestety takie czasy, wszędzie wydajność, ale przestrzegać przepisów muszą sprawdzić należy czy mogą zmieniać grafiki jak im się podoba.Niech wymagają ale niech płacą a nie minimum krajową , a sami jeżdżą takimi furami- rozumiem prezes ale pozostali.A pan prezes Węgierek to na pewno sam pomocy potrzebuje ,po tym jak został od takiego koryta odcięty,a jak myślicie dlaczego oni nas tak gnębią żeby i oni nie zostali odcięci.

Lama

To były Pan dyrektor PG się postarał w czasie swoich rządów,jego oszczędności i cięcie kosztów,ściąganie ludzi z agencji nie mających żadnego pojęcia o produkcji rozwaliło ZPC w drobny mak,dużo czasu minie zanim uda się to poskładać.DOBRZE ŻE SIĘ GO POZBYLI.

bambo

My potrafili tydzień jechać bez rozgrzewania bluma a że oczepywarka jest zarosnięta to jest normalne a na krajalńicy to było normalne że taśma 6 i 9 szarpały wtedy podsypcie je talkiem

wiedza kosztuje
@bambo

Bambo a kto Cie tego wszystkiego nauczyl ze teraz wiedze i Siebie sprzedajesz

maly
@wiedza kosztuje

za prezesury pana Węgierka pracowało się 7 dni w tygodniu to były czasy,

nieznajomy 1

Dochodzcie sami do wprawy bo nam tez nikt nie pomogl a te guziki o ktorych pisaliscie to wam nic nie da ich przestawienieto w srodku oblewarki jest problem ale do tego musicie dojsc sami

bambo

żnajduję się to w lewym górnym rogu czarny wskaznik temperatur całyczas on pokazuje temperature czekolady na tym wskażnlku są dwie szczałki góra dół i tam to jest ukryte jak któras z nich bedzię zła to temperatura wody albo będzie rosnąc wtedy cukierki będą śiwe i miękkie jak będzie za niska to czekoladfa będzie za gęsta i procent oblania będzie za wielki i po pewnym czasie pompa zamarznie w oblewarce co byś jeszcze chciała wiedzieć nara z miła chęcią bym ci to pokazał na oblewarce ale nie ma jak a napiszczy siadka się wam pęga bo unas to było często

bambo

A jeszcze jedno na oblewarce jest takie coś jak SP1 SP2 SP3 to jest bardzo warzne jak to jest zle ustawione to oblewarka potrafi w ciągu 2 lub 3 godzin całkiem zamarznąc a wtedy długie rozgrzewanie

BB
@bambo

dzięki bambo ale idzie coraz lepiej, tylko nowa kadra musi dojść do wprawy a wiesz że to nie osiąga się z dnia na dzień,tylko szkoda że nie wszyscy o tym wiedzą, lub zapomnieli jak zbierali przy pasie. A teraz są oczko wyżej i w główce się przewróciło. Tak jak temu z Nysy - wielki specjalista od produktywności, możne by wrócił na linię i pokazał jak to się robi- to co sam wymyślił

maniek
@BB

Bambonapisz gdzie to się znajduje SP1 SP2 SP3 POZDRAWIAM PA

bambo

Na oblewarce z Gorzyczek na BLUMIE czeba się znać zle ustawiona temperatura na temperówce lub na oblewarce będzie zamarzać albo temperowka albo oblewarka od spodu czasami morze nie odcągac czekolady spowrotem do zbiornika a wtedy morze być masakra morze przebrać oblewarka jak my mieli szkolenie w NA POCZĄTKU JAK BLUM BYŁ NOWY POROBILI MY SOBIE SCĄGI Z TEMPERATUR na temperówce i na oblewarce i tego my się czymali i był git

nowa

Tak towarem reprezentującym firmę ZPC OTM.. było i jest znane na cały kraj ptasie mleczko .Dziwie się że nie inwestuje się w te linie które dawno powinny być w muzeum techniki ,a mało tego zwozi się jeszcze stare linie z upadłych firm i próbuje się wskrzesić do życia. Dziwią się że jest awaria za awarią .Brak wydajności na zabytkach kosztem ludzi ?! Ludzie zasuwają jak mogą na produkcji.Na gwałt próbuje się podołać zamówieniom Ludzie z wieloletnim doświadczeniem rozkładają ręce .To jest właśnie wydarcie szkłem ty... Doszło do tego zwożenie ludzi z agenci oni za nic w świecie nie wyrobią tego co doświadczeni pracownicy Lini

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.