Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

lulu

umów nie przedłuzacie bo praca dla ukraiców nie kazdy ukrainiec sie nadaje nie szanujecie naszych którzy chcą pracowac zbywacie naszych .Tak sie nie robi nie patrzycie sie ze my też mamy rodziny do wyżywienia .Jeszcze wam to bokiem wyjdziez Ukraicami wy myslicie ze oni lepiej pracuja jak my haha.TANIA SIŁA ROBOCZA Z NICH WSTYDZIE SIE SZKODA GADAC GRODZ ZE WY MACIE POSADKE I KASE A MY NIE.

niunia

a co myslicie o ukrainkach ?Polki sa zwalniane a ukrainki wskakuja na ich miejsca ?

lolek
@niunia

to ukrainki pokażą jak sie zbiera 300 numerkow bo z agencji zbieraly niektore ponad 200 i tak poszły do domu u nas bezrobocie ale obcy bedą robic paranoja kierowników dajcie z ukrainy i dyrekcje tez bedzie taniej polak niby u siebie a nie u siebie,,,,,

wpieniony
@lolek

To może kadrę kierowniczą wymienić na ukraińską,jak się kierownik dogaduje z Ukrainkami skoro po polsku nie umie z polkami. Dziękujemy Panie kierowniku że nas Pan bronił ale jak to się mówi na czekoladzie to najszybciej idzie wymiana kierownika. A jeszcze jedno proszę zadbać dostateczną ilość odzieży to nie będziemy nosić do prania, w nocy zimno a bluz niema na nowej hali zimno wieje z każdej strony zróbcie coś od siebie a nie piszcie bzdurnych zarządzeń

malutka1
@wpieniony

obcy ty (usunięte przez administratora) z kat ty sie wziołes lub wziełas kto kradnie baranie jeden kazdy sie boi o cos wynies bo straci prace ty pewnie to robisz bo zawodowcem jestes pukniej sie w glowe lub muzg se wymien

pracownik z biura

Gigantyczne pieniadze poszly do odry zeby zaklad ratowac i di Gorzyczek na gigantyczne odprawyz zaklad stoi pusty a wszystkie oplaty czeba placic i kare do energetyki za nie wywiazywanie sie z umowy a umowa polega na tym ze w miesiacu mieli wykorzystac dana ilosc pradu i za to ze nie wykorzystuja tyle pradu co w umowie za to placa wielkie kary

Chyba BUDKI ????

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pracownik z biura

Kapitanowicz tam gdzie był prezesem lub wice prezesem z wielkich zakładów zostały małe butki i taka jest prawda

bb
@pracownik z biura

No to mądry, wiedział kiedy dać nogę - tej wersji się trzymajcie

pracownik z biura

Tak jak pisałem wcześniej zakład finansowo bardzo zle stoi obcięcie stawek to jest początek zaraz będą obcinać ludzi na liniach żeby zaoszczędzic jeden wice prezes już się zwolnił bo widzał co się dzieje szukajcie innej pracy ci co mają stałe umowy czymać się do końca w Gorzyczkach jak ludzi zwalniali mieli duże odprawy plus oczkodowanie za utrate pracy były fajne sumy

*****
@pracownik z biura

Nie opowiadaj że Gorzyczki w czasie przejęcia "Odry" zwalniani byli tam pracownicy Ci to mieli odprawy 9-miesieczne tam się lała kasa

a co z prezesem od sprzedaży już ucieka czyżby sprzedaż siadła i lepiej uciec w pseudo chwale niż poczekać na dalsze wyniki finansowe

suchy
@123

On zawsze ucieka,gdzie by nie pracowal.To jego hobby,namieszac i zwiac.Gdzie juz on nie pracowa.l

kk

takich cyrków jeszcze nie było obcinać ludziom stawki dość że głodowe, niech sobie Majewski obetnie, straszą że Ukraińcy przyjdą i nas wymienią - zobaczymy

pracownik z biura

To znaczy firma idzie na dno poczekajcie jeszcze troche nie będzie roboty zaraz będą zwalniać a pierwsze agencja pracy wyleci Popek nie ma skrupułów i dalej będzie udawał że firma dobrze stoi to jest kłamstwo popaczcie na giełde tam widać wszystko jak ktoś się zna na tym

ha
@pracownik z biura

Zarobi na pracownikach z Ukrainy,nie lepiej dać swoim zarobić i zmniejszyć rotacje ludzi. Dziwi mnie polityka tej firmy, co chcą osiągnąć.

wa-wa
@ha

Wasze opinie na tym forum są bez znaczenia ( wa-wa rządzi i już ) przykro Mi

oo
@wa-wa

muszą coś z tego mieć - napiszcie do Jaworowicz niech poruszy to w sprawie dla dla reportera to jest hańba

fas
@wa-wa

wa-wa rządzi owszem i to nawet w stylu warszawskim.Bowiem poczta polska i lot kojarzą sie wszystkim ze zwijaniem. To zaczyna przekładać sie na zpc, z którego jeszcze trochę i zostanie tyle że bedzie można w toalecie spuścić.Gdzie technologie? Gdzie nowe wyroby? Gdzie sprzedaż? Wasze działania to improwizacja.Potraficie jedynie przewozić wydziały z miejsca na miejsce.Gdzie rozwój w stylu waszych poprzedników? Czyli kijowo,ale tak jak chce wa-wa.I już.Wtedy radzie nadzorczej nie bedzie takie bez znaczenia.

Ktoś
@fas

Masz racje,jest fatalnie,a prezes siedzi i patrzy co by tu jeszcze uciąć,dla nich najważniejsze są koszty a nie produkcja i ludzie,zarządzający z certyfikatami,studiami,szkoleniami a nie potrafią zarządzać firmą,nie wiedzą jak wygląda produkcja,kiedy Pan Popek był na produkcji???zapraszamy,niech Pan zobaczy jak to wygląda,bo za chwile przy takiej polityce kadry zarządzającej nie będzie już co oglądać,zrujnowaliście prezesi,wiceprezesi,dyrektorzy dobrze prosperującą firmę,ale co tam przecież zawsze można zmienić ciepła posadkę na inna, pewnie już gdzieś czeka stanowisko następna ciepła posadka pt.PREZES.

zniesmaczony
@wa-wa

Należy przyspawać tego grubszego do pasa co lata po hali -robi wiatr a tak by pozbierał i byłoby więcej o te 100 kg , przecież więcej by nie zebrał A Monika nie była tak najgorsza- jak by była to by się utrzymała a tak to wypad i następny.A Pana Marka to znamy przecież pracował u nas w produktywności jeszcze jak był DD

stanssep

Powstaja nowe spolki.Jedna jest w Niwnicy.Chlopaki mowia ze ich szef nakazal ochronie dokladnie ich kontrolowac,gdy wjezdzaja i wyjezdzaja.Pewnie boi sie o swoja kase.Wiecie co to za jeden?

obcy
@stanssep

To znaczy że w innych spółkach nie macie ochrony i można wynieść co się chcę?

stanssep
@obcy

Nie o to chodzi.Nikt nie wynosi.Ochroniarze z tej firmy prawdopodobnie,a nawet na pewno nie maja licencji.Ochroniarz bez licencji nie ma prawa kontroli.On ochrania jedynie obiekty,sklepy itp.Jesli zauważy ze ktoś cos kradnie lub niszczy,może jedynie zatrzymać i powiadomić policje.Nie może zrewidować,a tym bardziej grzebać w bagaznikach.Jeśli tak robi to lampie prawo.

A za te nierealne wymagania na stanowisku kierownik zmiany w Otmuchowie to chyba wynagrodzenie co najmniej 5 tys. na rękę?Jeszcze nie widziałem takiej listy obowiązków i zadań w żadnej ofercie pracy,no ale może płaca też niezła,coś wiecie?

JOLKA
@Nowy

Nawet kierownik wydziału nie ma 5.000 a odpowiada za jeszcze więcej- ale chcesz to możesz się sprawdzić , może dadzą Ci więcej, dokładnie nie wiem ale fury mają marne

REALNY
@Nowy

oferta pracy dla kierownika zmiany już zniknęła, może już wybrali tego co spełni te wymagania - życzę powodzenia

Polak alkoholik

strong men. Jeśli nie masz pojęcia o wewnętrznych sprawach firmy, to się nie wypowiadaj.

jaruga
@Polak alkoholik

Nawyrazniej ma pojecie czego ty w swojej pomrocznosci jasnej nie masz.

strong men

Do waszej wiadomości ZPC OTMUCHÓW finansowo bardzo zle stoi to jest mało powiedzane to jest stan krytyczny Gorzyczki zamkli a dalej muszą wszystkie opłaty płacić a zakład na siebie nie zarabia energetyce takie kary płacą za nie wywiązywanie się z umowy kolosalne sumy a oprucz tego za nie wykonanie zamówień terz płacą kary a Gorzyczki szybko nie sprzedadzą bo komornicy walądzwiami i oknami po poprzedńiej włascicielce

xxx

A co Ciebie to obchodzi !!!

dobra
@xxx

jędza - obchodzi i to bardzo

robin hood

Kast wyczuwam sporą dawkę ironii w twojej wypowiedzi.Zwolnili cię(usunięte przez administratora)

J23

Co tak cicho, tematów brakło, czy dostaliście podwyżki z Nowym Rokiem ?

pipi

umowa o prace przez agencje na pełny etat z cotygodniowymi umowami

bobas
@pipi

wszystkim życze zdrowych pogodnych świat ,zeby w nowym roku kierownictwo i kierownicy zmian mieli wiecej szacunku dla pracownikow,kierownik czekolady zeby nie byl taki nadety, jak by rozumy pozjadał bo za bardzo nie wie jak ma zarzadzać wydziałem niech posłucha swoich pracowników ,pani planistka niech zacznie planować,lepiej produkcje bo jest wielki bajzel na wydziale premie sie ludziom zabiera za wydajnosc a kupa mleczka idzie do utylizacji ludzie którzy nie maja pojecia o produkcji tylko wykresiki im w głowie

aa
@bobas

Z boku po lewej stronie pojawia się okienko gdzie wpisuje sie pytania do pana prezesa zawsze możecie to zrobić.To jest racja nasza premia zostaje wyrzucona do utylizacji.Kierownik o tym nie wie co on wie.

BB
@aa

Co wy tam na tej czekoladzie wiecie, wasi kierujący to stara kadra ale w Nysie nowy myśli ze jest naj naj wszystko wiedzący i wszyscy co do tej pory pracowali to spali i na niczym się nie znają, kreci maszynami po swojemu a wie tylko On - czas pokaże

dobry
@BB

masz rację u nas już była taka co kręciła maszynami i już jej niema w jednym miejscu włączyła w drugim nie jak szlo źle to się jeszcze wyparła. Ale to już historia tak być cie cierpliwi

robin hood

Kowboju sporo osób pracujących na umowę z agencją dostały normalne umowy o pracę.Są to osoby, które się sprawdziły w tej pracy.Tak jest w Nysie nie wiem jak jest w Otmuchowie.

miki

tak jak ktos wczesniej pisal najciekawsze sa stale pracownice-chamowa na calego,wydaje sie ze pracuje pare lat i moze wszystko,a zaklad traktuje prawie jak swoja wlasnosc,tylko ze chyba nie wiedza ze jest takie powiedzenie ze nie ma ludzi niezastapionych,a na kazda chamowe mozna znalezc paragraf...a jeszcze lepsze sa te nowoprzyjete tzw (usunięte przez administratora) jak ja na nich mowie,co to lataja za tymi stalymi i tak swiergocza..a po katach obrabiaja im kazdy wie co,jednym slowem kariere w tym zakladzie robi sie wlasnie w ten sposob,pracowici i spokojni ludzie niestety nie maja szans..

yogo
@miki

Znalazła się pracowita i spokojna,której co chwilę trzeba przypominać,żeby złapała za miotłę i pozamiatała,bo sama na to nie wpadnie.Najlepiej założyć rączkę lewą na drugą lewą i przyjąć postawę roszczeniową a potem pyszczyć na forum na stałych pracowników. A dlaczego ty nie jesteś taka wygadana w pracy?

!!!!!!!!!!!
@yogo

MIKI ma racje to prawda i tak samo bylo w Gorzyczkach -te panie myslaly ze one niezastapione bo na stalych umowach i co - nie mow HOP JAK......

altae
@!!!!!!!!!!!

Miki prawdopodobnie nie nadaje się do tej pracy i może niech poszuka innej.Nie wiem jak było w Gorzyczkach, w Nysie na Śniadaniowym i Chrupkach jest ciezko i trzeba miec ruchy, nie ma zmiluj sie ,bo nikt za nikogo nie bedzie robil.

miki
@yogo

Miki juz tam nie pracuje ,bo nie jest dupolizem,a jak tam pracowal to swoja robote robil,miki ma teraz lepsza prace i lepsze towarzystwo,bo w pracy nie wazne co sie robi,ale z jakimi ludzmi,ale jak sie siedzi na (usunięte przez administratora) w jednym miejsu przez kilka lat to sie nie wie,tylko ze kazdy zaklad kiedys upadnie,nic nie trwa wiecznie...a wtedy nie wiadomo kiedy i gdzie sie spotkamy,w kazdej pracy trzeba miec ruchy i kazdy do prawie kazdej pracy sie nadaje,ale nie kazdy nadaje sie do wspolpracy z innymi a tam jest praca zespolowa,niektorym,podkreslam ze nie wszystkim,wydaje sie ze sa u siebie w domu a nie w pracy,nie maja pojecia chyba co to jest praca zespolowa,nie znaja slowa tolerancja

kaczor donald
@miki

No i chwała Bogu , że już miki maus z nami nie pracujesz bo takich wiecznie jeczacych nam tu nie potrzeba.

@miki

No jak ty nie potrafiłeś posadzić swojego tyłka w jednym zakładzie przez kilka lat to z ciebie pracownik jak z koziej(usunięte przez administratora) trąba panie niedoopolizie.

ktoś

Współczuję kierownikom zmian,którzy mają ciągle nowe osoby na zmianie z agencji pracy,które trzeba szkolić,wypisywać milion papierów,a większość po kilku dniach rzuca prace i tak w kółko.Przecież to jest nieopłacalne,panie prezesie.Poza tym nie da się posklejać produkcji ludźmi z agencji pracy,za najniższą krajową. ZPC czeka przykry koniec,jeśli władza u góry nie przejrzy szybko na oczy,zarządzanie na odległość to jest porażka jak widać.Zapraszamy na produkcję Pana Prezesa i na rozmowę z ludźmi tam pracującymi.

yogo
@ktoś

Ty nie żałuj kierowników tylko pracowników którzy muszą z nimi (usunięte przez administratora) 8 godz.

MASZ RACJE

j.w.

dodam że pracowałam w Nysie,na batonach.póżniej na chrupkach,tygodniowa umowa i spadówa,PIP musi się tym zająć,STAŁE PRACOWNICE ORDYNARNE,CHAMSTWO NIEDOOPISANIA

była pracownica

Horror to co wyrabiają te stare wygi z ludżmi czysty mobbing i pomiatanie ludżmi na najniższą krajową WYŚCIG SZCZURÓW SZKODA SŁÓW

bambo

Jedna osoba na stanowisku zamiast dwie to jest czysty wyzysk Czlowieka a prezes ino kase liczy ile to firma zarabia a podrugie to jest normalne w tej firmie Nie polecam pracy w tej firmie jak sa zapisy na sobote i niedzele a sie nie zapiszesz to strasza ludzi zwolnieniami Zycze firmie zeby biedronka kopla zpc otmuchow w cztery litery tak jak pewna firma co brala od was zelki

mmm
@bambo

o to postęp jest jak ja tam pracowałem to zapisywało się na soboty i niedzielę na wolne (oczywiście ilość miejsc ograniczona)

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.