Opinie o Intrax A.Bielawski sp.j. w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intrax A.Bielawski sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intrax A.Bielawski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrax A.Bielawski sp.j. w Elbląg

Benek Nowy wpis

Pomimo wyraźnego zapewnienia szefa firmy o informacji zwrotnej w sprawie decyzji o moim zatrudnieniu z którym miałem "przyjemność" się spotkać podczas rozmowy rekrutacyjnej, takiej informacji nigdy nie otrzymałem. Co świadczy o lekceważącym traktowaniu i braku profesjonalizmu. Nie polecam!

Cynda Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem Przy umowie zlecenie dają na papierze 2000 brutto resztę „podają” pod stołem Na umowie nie wpisują daty w jakiej ma nastąpić przelew wynagrodzenia wiec jak człowiek odejdzie przed wypłata to może czekać już wieczność na te pieniądze Atmosfera na tyle ciężka ze czuć ze coś cały czas wisi w powietrzu Nie polecę nikomu.

Małgorzata Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma zatrudnia studentów? Jestem na ostatnim roku i jeszcze nigdzie nie pracowałam, skupiałam się jedynie na nauce. Teraz przyszedł czas na podjęcie pierwszej pracy, stąd moje pytanie czy mogą nauczyć wszystkiego od początku typowego 'świeżaka'?

hałabała Nowy wpis

CZYM WY SIE TUTAJ PODNIECACIE. JEST TO FORUM PRACOWNICZE WIĘC KAZDY MA PRAWO PISAĆ CO MU SIĘ PODOBA. JEŻELI JEST PRACOWNIKIEM BĄDŹ BYŁYM PRACOWNIKIEM TO MOZE NAPISAĆ CO GO SPOTKAŁO, CO ZAOBSERWOWAŁ, CZEGO BYŁ ŚWIADKIEM. LUDZIE NA PEWNO SOBIE NICZEGO NIE WYMYŚLILI I PEWNE INFORMACJE NIE SĄ WYSSANE Z PALCA TYLKO PŁYNĄ Z FIRMY I RYNKU.

Czy po rozmowie w Intrax A.Bielawski sp.j. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Franek

To nie jest portal plotkarski lecz forum pracownicze. Firma z dobrymi opiniami, z wypracowaną pozycją na rynku, polecam.

Konrad

@gość Masz rację to świadczy o nieprawidłowej pracy ludzi w firmie. Tylko później jest narzekanie że źle firma płaci!!

Filipek

Uwagi do firmy nie powinny znaleźć się na tym koncie gdyż to jest forum pracownicze.

gość
@Filipek

Filipek Co to za głupoty gadasz, to nie chcesz wiedzieć jak Intrax załatwia reklamacje ?? Czy chciałbyś pracować w firmie która gówniano załatwia reklamacje ? Chłopie obudź się

gość

Intrax pod kątem reklamacji to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Spróbujcie zareklamować cokolwiek a sami przekonacie się jak w takiej firmie działa REKLAMACJA. pozdrawiam

admin

Jak wygląda praca w siedzibie firmy Intrax S.C.? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Intrax A.Bielawski sp.j. - Elbląg

• Jak się pracuje w Intrax A.Bielawski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Intrax A.Bielawski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intrax A.Bielawski sp.j.?

Intrax A.Bielawski sp.j.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Tysiąclecia 1
    82-300 Elbląg