Opinie o Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka w Perzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka w Perzów

Na stronie firmy nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy ale widziałem, że zachęcają do podesłania CV. Przejrzałem wasze opinie i mam pytanie : czy często zdarzają się nadgodziny? Ktoś wspominał, że dziś praca 8h jutro 10h. Nadgodziny jak są płatne?

Makaron Nowy wpis

Czy przyjmują tam kobiety i na jakie stanowisko?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka?

Zośka Nowy wpis

System 8 godziny

Euzebia Nowy wpis

Robisz dziś 8 jutro się dowiadujesz że 10 kierownik do wyjebania pierwszy. Poniża ludzi sprawa do prokuratury że właściciel wie i nic nie robi z tym

Dobry pracodawca, dobrze się pracuje ale nawet najlepsi mają swoich maruderów!

Firma Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka prowadziła rekrutację na stanowisko Stolarz meblowy i maszynowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Euzebia

Trzymać się od zakładu jak najdalej.Brak poszanowania prywatności każdego pracownika.wszyscy o tobie wszystko wiedzą. Brak jakiejkolwiek prywatności.po rządach zięcia szacun do pracownika żaden.pracownik jest nikim Łukasz pokaż co potrafisz.

Stolarz
@Euzebia

Zakład się rozwija, praca w miłej atmosferze kasa wypłacana na czas zarobić można w granicach 3700netto. Polecam

Mariusz
@Stolarz

Przez rozwój zakładu masz na myśli doszkalanie pracowników czy zainwestowanie w lepszy sprzęt? Jarstol przyjmuje osoby bez doświadczenie po szkole zawodowej? Dzięki.

Jaa
@Stolarz

Na jakim dziale?

Stop

Jak można tak potrakrować ludzi którzy pracowali dla ciebie !!!!!!( Pracownicy to ich wina że tak jest )

Znajoma
@Stop

Nie wiadomo co nas czeka. Praca w stresie, nie wiadomo czego się można spodziewać

Czarek

Ponieważ firma to dobry pracodawca to warto rozmawiać nad poprawą tego co się nie sprawdza, jak sądzicie?

ONA 234

Pracowałam tam przez jakiś okres czasu. Co do stawek dla kobiet sa nieco śmieszne w porównaniu do mężczyzn a kobiety wykonują tam cięższa pracę. Co do opinii do kierownika zgadzam się w 100 %. Kierownik który ma za zadanie koordynować zespol; motywować do pracy W TEJ FIRMIE TYLKO GNOI I PONIZA LUDZI. MYSLI ZE JEST NIEZASTAPIONY A NIE MA LUDZI NIEZASTAPIONYCH ! PRACA W TAKIEJ ATMOSFWRZE NIE DAJE JAKIEJKOLWIEK SATYSFAKCJI TYLKO DOŁUJE I OBNIZA POCZUCIE WLASNEJ WARTOSCI. ojjjj mobbing w tej firmie jest ojjjj jest ! CO DO LUDZI Z BIURA SA OK, MILI I POMOCNI JAK I SAM SZEF. Jednak powinien zastanowić się nad osobą która w tak bezwzględny i podły sposób traktuje ludzi.

Beata
@ONA 234

Napisałaś, że kobiety pracują ciężej, a zarabiają mniej, czy takie nierówności dotyczą konkretnych stanowisk? Warto o tym porozmawiać z pracodawcą. Może jednak jest trochę inaczej, niż myślisz.

@Beata

I kobiety, i mężczyźni moim zdaniem wykonują tutaj taką samą pracę (te same stanowiska). Nie wiem jednak jak to jest z wynagrodzeniem. Pewnie jest takie samo.

Donia
@ONA 234

Faktycznie kobiety tam mają tak ciężko że zawsze mają czas na pierdoly.Tempe dzidy.Z braku zajęcia wypisują pierdoły.

Ryszard

@była pracownica, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Jarstol Zakład Stolarski Jarosław Linka. Czy możesz swoją wypowiedź uzupełnić o odniesienie się co do kwestii atmosfery jaka panuje pomiędzy kadrą pracowniczą w tym zakładzie pracy? Czy jest to praca dobra dla osób, które chciałyby nabyć niezbędnego doświadczenia? Pracodawca przyjmuje osoby młode, które chciałyby rozpocząć karierę w tym przedsiębiorstwie?

@Ryszard

Atmosfera ogólnie w porządku, praktycznie z każdym idzie się dogadać. Wiadomo, jak w każdym zakładzie są osoby, które krzywo na Ciebie patrzą itd, ale to raczej nieliczna grupa. Ekipa z biura w porządku, wszystko da się załatwić. Co do doświadczenia.. Mnie osobiście uczyła koleżanka, z którą pracowałam. Zero jakiegokolwiek wsparcia, nauki od kierownika, co moim zdaniem jest istotne, bo to On powinien wdrążyć w ten temat. Osoby młode są tam mile widziane, nawet bez doświadczenia.

Ryszard

@m udało Ci się zdobyć informacje na temat pracy dla kobiet w Jarstol Zakład Stolarski Jarosław Linka oraz tego zarobków? Może ktoś z innych użytkowników forum Gowork.pl posiada informacje na temat zarobków i warunków pracy u tego pracodawcy? Podzielcie się swoimi przemyśleniami na temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

@Ryszard

Praca w sumie okej, płaca również jak na kobiety. Jednak kierownik w tej firmie, to totalna porażka, gnoi ludzi, czasami zachowuje się jakby sam nie wiedział co tam robi. Kolejnym minusem jest praca po 10 godz, o której dowiadujesz się o godz. 15, że akurat dzisiaj zostaje się do 17. Kiedy nie ma pracy, wysyłają na przymusowe urlopy, w efekcie czego na wakacje go brak, lub po prostu zwalniają ludzi. Zmiana kierownika byłaby dla tej firmy bardzo dużym plusem.

Oqerr
@była pracownica

Co do kierownika to masz racje. Jest to burak ktory ma swoich przydupasow , zero szacunku do starszych osob. Najbardziej dwulicowy człowiek z calej firmy , chodzi od stanowiska do stanowiska i sieje ploty a pozniej glupio sie cieszy. Mam nadzieję ze dostanie kiedys od kogos porzadnie w twarz.

@Oqerr

Masz rację, jest starsznie dwulicowy. Chodzi do wszystkich i gada co popadnie, nie szanuje wgl prywatności. Raz jak brałam wolne, to cała firma wiedziała dlaczego. A chyba jakaś prywatność się należy, tym bardziej uszanowanie jej ze strony (pożal się Boże) kierownika. Firma ogólnie nie najgorsza, szef i ekipa z biura całkiem w porządku, wszystko da się z nimi załatwić. Najlepszą rzeczą jaką szef mógłby zrobić dla swojej firmy, jest zmiana tego idiotycznego kierownika.

m

Jak wyglada praca tam, jak dla kobiety ? i czy jest bardzo ciężko? Moze podać ktos jakies konkrety? Jaka macie stawke, na ile zmian jest praca, po ile godzin?

Ciekawa praca, wypłaty na czas , stawki bardzo dobre. Umowa pierwsza na 3 lata, mniej niż 2.200 jeszcze w tym zakładzie nie miałam. Polecam

wicu

Umowa o pracę i normalne warunki pracy.

zibi

jak dla mnie to zalecam trzymac sie jak najdalej od tego zakladu

po cholere istnieje taka strona skoro na na rzadanie prywaciarza usuwane sa wszystki wpisy ? moze to strona samego jarstola hahaha , zenada

robol

(usunięte przez administratora) i wszystko na temat

xx

anonim - 2011-03-03 15:11:16 zgadzam sie ze praca bardzo ciekawa i interesujaca, ale atmosfera bylaby w firmie sto razy lepsza gdyby zwolniono jednego pracownika A CH ktory jest dwulicowy, hamski, podjudza pozostalych pracownikow przeciwko szefowi, lepiej dla firmy to pozbyc sie go i bedziej sie o wiele lepiej pracowało w jarstolu Gonzo ktoś Cię nie lubi

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka - Perzów

• Jak się pracuje w Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka?

Zakład Stolarski Jarstol Jarosław Linka
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 104A
    63-642 Perzów