Studio Kuchenne Sarven

Zawiercie

Opinie o Studio Kuchenne Sarven

eks 2012-02-10 22:21
zimno? nie problem bo i tak więcej czasu spędza się w domu klienta. płace? mogły by być lepsze tak jak wszędzie
szefostwo? mają swoje humory, ale da się przeżyć.
atmosfera wśród pracowników - jak zwolnili kilku cwaniaków to zrobiło się znośnie.
EKS 2012-02-18 12:53
A mój kolega tam już robi kilka lat i jest zadowolony. Ostatnio miał nawet propozycję z innej firmy o podobnym profilu i odmówił.
dsas 2012-02-20 11:54
A to chyba o sobie piszesz, bo to ty całe osiem godzin przesiadywałeś na kiblu w łazience, byle dalej od roboty. Za to nikt nie płaci.
SF 2014-03-13 07:45
Skoro jestes taki odwazny to po pierwsze podpisz sie swoim imieniem, a nie sugeruj kogos innego. (usunięte przez administratora)
kat 2014-07-12 13:33
Firma idealna dla kogoś, kto lubi pracować za darmo.
nieważne 2014-07-14 06:57
Powiem krótko. Jest to prawda ale częściowa. Przez firmę przewinęło się wiele osób, ale nie zdarzyło się aby ktokolwiek pracował za darmo. Prawdą jest że w przeszłości zdarzały się opóźnienia i kilka osób (3) z tego powodu odeszły, ale w chwili obecnej ich zaległości są spłacane. Wielka szkoda że te osoby zamiast przyjść i porozmawiać załatwiają swoje sprawy za pomocą internetu. A podobno nie chciały "robić dymu", jak to powiedziała ostatnio jedna z nich. Niestety, te i inne sprawy które wyszły w międzyczasie, pokazują że ich odejście z pracy było najlepszym z możliwych rozwiązań dla firmy.Żałuję tylko że dopiero teraz otworzyły nam się oczy.
Nick 2014-10-14 17:30
Zupełnie nie polecam tej firemki. Szkoda słów. Poprostu Leserstwo zero pomocy aa i nadali sobie tytuly Szef Szefowa :-)
sz 2014-10-17 13:55
to chyba normalne że w firmie jest szef i szefowa. A na jaką pomoc liczyłeś? Mieli za Ciebie robotę odwalać?
Mark 2016-08-16 21:56
Przestrzegania wszystkich przed tą firmą, firma jest zadłużona i nie wypłaca wynagrodzenia
nie ważne 2016-08-17 07:30
Nie pisz głupot. Firma nie funkcjonuje już od 2012 roku
aaa 2016-10-18 19:58
Jak niefunkcjonuje? Zmieniają tylko lokale teraz są w dawnym domu towarowym na Powstańców Śl. Ale pracy tam i tak niepolecam.
aaa 2016-10-19 08:23
Najprostsza odpowiedź jaka może być.
Po pierwsze ta firma nie funkcjonuje już od blisko 2 lat.
Po drugie to co jest w dawnym DT - to zupełnie inna firma.
Po trzecie wg mojego stanu wiedzy w tej chwili nie zatrudniają żadnych pracowników.
To że ktoś się podpisuje tylko samymi literkami nie oznacza że jest anonimowy.
Karolina 2017-08-09 15:20
@aaa na jakiej podstawie wnioskujesz, że nie funkcjonuje skoro według KRS funkcjonuje? Ktoś może zweryfikować te informacje?
xxx 2017-08-09 18:46
Najlepiej u źródła czyli w samej firmie a wg. KRS takiej firmy nie ma
Karolina 2017-09-12 13:58
@xxx zawsze może ktoś na forum posiada jakieś bieżące informacje, więc warto zapytać. Może to ułatwić dużej liczbie osób życie, bo nie będą musiały wydzwaniać. Ale tak, masz rację najlepiej pytać u źródła.
Zostaw swoją opinię o Studio Kuchenne Sarven - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Kuchenne Sarven