Studio Kuchenne Sarven

Zawiercie

Opinie o Studio Kuchenne Sarven

eks 2012-02-10 22:21:10
zimno? nie problem bo i tak więcej czasu spędza się w domu klienta. płace? mogły by być lepsze tak jak wszędzie
szefostwo? mają swoje humory, ale da się przeżyć.
atmosfera wśród pracowników - jak zwolnili kilku cwaniaków to zrobiło się znośnie.
EKS 2012-02-18 12:53:43
A mój kolega tam już robi kilka lat i jest zadowolony. Ostatnio miał nawet propozycję z innej firmy o podobnym profilu i odmówił.
dsas 2012-02-20 11:54:07
A to chyba o sobie piszesz, bo to ty całe osiem godzin przesiadywałeś na kiblu w łazience, byle dalej od roboty. Za to nikt nie płaci.
SF 2014-03-13 07:45:12
Skoro jestes taki odwazny to po pierwsze podpisz sie swoim imieniem, a nie sugeruj kogos innego. (usunięte przez administratora)
kat 2014-07-12 13:33:00
Firma idealna dla kogoś, kto lubi pracować za darmo.
nieważne 2014-07-14 06:57:44
Powiem krótko. Jest to prawda ale częściowa. Przez firmę przewinęło się wiele osób, ale nie zdarzyło się aby ktokolwiek pracował za darmo. Prawdą jest że w przeszłości zdarzały się opóźnienia i kilka osób (3) z tego powodu odeszły, ale w chwili obecnej ich zaległości są spłacane. Wielka szkoda że te osoby zamiast przyjść i porozmawiać załatwiają swoje sprawy za pomocą internetu. A podobno nie chciały "robić dymu", jak to powiedziała ostatnio jedna z nich. Niestety, te i inne sprawy które wyszły w międzyczasie, pokazują że ich odejście z pracy było najlepszym z możliwych rozwiązań dla firmy.Żałuję tylko że dopiero teraz otworzyły nam się oczy.
Nick 2014-10-14 17:30:02
Zupełnie nie polecam tej firemki. Szkoda słów. Poprostu Leserstwo zero pomocy aa i nadali sobie tytuly Szef Szefowa :-)
sz 2014-10-17 13:55:05
to chyba normalne że w firmie jest szef i szefowa. A na jaką pomoc liczyłeś? Mieli za Ciebie robotę odwalać?
Mark 2016-08-16 21:56:45
Przestrzegania wszystkich przed tą firmą, firma jest zadłużona i nie wypłaca wynagrodzenia
nie ważne 2016-08-17 07:30:48
Nie pisz głupot. Firma nie funkcjonuje już od 2012 roku
aaa 2016-10-18 19:58:53
Jak niefunkcjonuje? Zmieniają tylko lokale teraz są w dawnym domu towarowym na Powstańców Śl. Ale pracy tam i tak niepolecam.
aaa 2016-10-19 08:23:53
Najprostsza odpowiedź jaka może być.
Po pierwsze ta firma nie funkcjonuje już od blisko 2 lat.
Po drugie to co jest w dawnym DT - to zupełnie inna firma.
Po trzecie wg mojego stanu wiedzy w tej chwili nie zatrudniają żadnych pracowników.
To że ktoś się podpisuje tylko samymi literkami nie oznacza że jest anonimowy.
Zostaw swoją opinię o Studio Kuchenne Sarven - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Kuchenne Sarven