Opinie o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK w Śmiłowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK w Śmiłowo

Szczerze odradzam i nie polecam pracy w tej firmie, chyba że terror i nękanie jest dla kogoś normalnym elementem pracy. Atmosferę oceniam na słabą, wszechobecne plotki i spiski rozsiewane przez...Prezesa Zarządu we własnej osobie, której to wtórują Kadry, Księgowość, Mikrobiologia. Oczywiście jest kilka osób ambitnych z szerokimi horyzontami dobrze wykształconych, z którymi świetnie się pracuje - szkoda mi tej "pozytywnej" reszty załogi. Myślę, że estrach i brak "cochones" sprawia, że strasznie boją się zmian w życiu - praca dla wykształconych jest i to lepsza za dobre pieniądze trzeba tylko odwagi.

interes

Jaki jest zakres obowiązków na chemii? Zastanawiam się czy warto, czy będę tyrał za grosze.

anoni

A co cię tak zaskoczyło?

anoni

dopóki ZD się nie zmieni nic się nie zmieni innej pracy trzeba szukać...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mikrobiolog

Dowiedziałam się, że Biochemik szuka specjalisty ds mikrobiologii. Jestem zainteresowana, ale ze względu na dużą ilość negatywnych wpisów zwłaszcza o prezesie chciałam zapytać, czy warunki pracy są wciąż tak nieciekawe?

odp

Lila- nie rezygnuj z pracy na rzecz Biochemika, dbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne

Henia

Jak chcesz wiedzieć więcej obejrzyj sobie dane właścieli spółki a potem wygoogluj sobie te osoby.Jeśli chcesz być jedną z "kobiet Pana H.S." (co rozbawiło do łez znajomego HRowca)to się zatrudnij,pnij się wysoko dzięki intrygom, czekaj jak Z. skończy 50-tkę i potem może zajdziesz na szczyt.

lila

No cóż Ela- w moim zapytaniu nie było nic obraźliwego- może po prostu podałam zbyt dużo szczegółów. I proponuję- zrewiduj swój pogląd na ludzi, bo nie wszyscy od razu muszą się obraźliwie zachowywac. A i w ostatniej wypowiedzi nie było pretensji, tylko stwierdzenie faktu. Pozdrawiam ZX- dzięki za opinię :)

Ela

Usunięto twoje pytanie bo najwyraźniej było obraźliwe dla pracodawcy. Po co się tam pchasz skoro zachowujesz się obraźliwie?

ZX
@Ela

Ela, błagam- nie rób tego! Nie rezygnuj z innej pracy na rzecz tak niepewnego stanowiska w Biochemiku. To praca tylko dla desperatów na stażu. Zresztą, wyniosą tylko chore nawyki, z których będą musieli się leczyć. A PCA powinno się zainteresować wysoką fluktuacją laboratoryjnego personelu i obsadzaniem na stanowiskach niezgodnym z KJ.

lila

Witam. Ponieważ większość mojego pytania została ostatnim razem usunięta- czy warto przenieść się do Biochemika z innego laboratorium? Chodzi mi o pieniądze, możliwość rozwoju itp.

trips

halo administrator interwencja,,,,,przestancie robic z tej strony portalu plotkarskiego PITU PITU SRUTU TUTU GACIE Z DRUTU.....

put_in

Może i branża ciekawa, ale Biochemik to swoista szkoła przetrwania. Może tak to wygląda wszędzie,gdzie pracuje większość kobiet (mam na myśli rózne wojenki, chore ambicje),a p.Zosia wie jak ferment zasiać i kogo wysłuchać.Kierowniczki poszczególnych pracowni czarują na początku chętnych do pracy, a potem jazda się zaczyna. Naciskane od góry - same naciskają, znerwicowane, przeciążone - kończy się problemami zdrowotnymi u co po niektórych. Szefowa zamiast oczu ma złotówki, no ale jak się ma udziały w spółce to trzeba czasem trochę "czarnuchów" do roboty zagonić.Legendy już krążą o niej, nie tylko w PCA.Zarządza personelem pewnie w stylu swego mentora senatora - krótko za mordę, raczej sama nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji, ale ma przecież Edwardę, która służy fachową pomocą. Ponoć p. Ania K wraca ze zsyłki z Syberii wraz ze swym Mężem Pantoflem, czy ktoś wie z obecnych? Pozdrawiam wciąż walczących na poletku zwanym Biochemik - pamiętajcie!!! kredyty można spłacać za pieniądze od innych pracodawców, na szczęście.

lila

Witam serdecznie. Mam pytanko odnośnie wiarygodności osób "u władzy" w labie(usunięte przez administratora)

nana

Anonim-chyba masz spaczone postrzeganie swiata i ludzi..wiec takiego zachowania nie oplaca sie komentowac..za niski poziom..o niektore rzeczy prosciej zapytac na forum-nie bede dzwonic do firmy w weekend z kazda pierdola, ktora przyjdzie mi do glowy..TRIPS- bardzo dziekuje za odpowiedz, bardzo mi pomogla ;)

trips

Anonim to nie jest forum typu kafeteria gdzie baby skacza sobie z luboscia do oczu. jak sam(a) piszesz za moich czasow....lata swietnosci masz juz za soba, wiec jesli z braku jakielkolwiek orientacji-jesli nie mozesz pomoc choc odrobine-glosu nie zabieraj. nana z tego co wiem na chemii praca od pon do pt od 7 do 15. Wprowadzono system zmian i raz na jakis cczas wychodzi praca od 14 do 21. Nie ma pracy w soboty. na mikrobiologii do 19 i z tego tytulu przysluguje wolne nie wiem ile. w soboty tez chyba ludziska chodza do pracy.

nana

No jeśli tak wygląda rozmowa w tej firmie, to widzę co się święci...pytam o to, jak wygląda rozkład pracy. W większości laboratoriów jest tak, że w weekendy przychodzi tylko część osób i w zasadzie to co drugi weekend jest wolny. Pytam więc czy tu jest podobnie, ponieważ słyszałam różne opinie. Na tym forum chodzi o to, aby uzyskiwać informacje odnośnie danej firmy- pytam więc obecnych lub byłych pracowników, jak wygląda ogólnie system pracy- jeśli "anonimie" nie chcesz udzielać takich informacji, to może w ogóle powstrzymaj się od komentarzy.

@nana

no to odpowiem tak, żebyś zrozumiała: za moich czasów pracowało się w jeden, dwa lub żaden weekend jak jest teraz nie wiem. ZAPYTAJ O TO W FIRMIE. Swoją drogą kogo oni teraz tam zatrudniają, skoro potencjalny pracownik nie potrafi spytać o prostą rzecz??? O drogę do toalety też zapytasz na forum? A może poszukasz opinii na ten temat?

Tutaj o to pytasz??? Spytaj w firmie. Na forum chcesz grafik ustalać?

nana

Witam. Chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda grafik pracy dla laborantów. W weekendy ustalane są dyżury czy praca pełną parą przez cały rok- włączając wszystkie święta? I czy są czasami wolne weekendy, czy pojedyncze dni- np. wtorek i sobota?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

hyh

Tak to jest jak sie czyta miedzy wierszami.... no coz gratuluje i pozdrawiam....

Witam, jak w każdym laboratorium pracy jest dużo, kierowniczka wymagająca, trzeba się uczyć, szkoleń dużo. Ludzie różni, stara gwardia obrażona na cały świat, młodsi stażem ok. Jak jesteś dobra, dasz radę. Jeśli nie lubisz pracować szkoda twojego czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK - Śmiłowo

• Jak się pracuje w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK

Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK