Opinie o Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska w Jaworzno

Powiedzcie co się dzieje teraz w Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

voip

Do ochrony? czy do technikow chcesz isc? Jak cos to pisz na pv. telefony_voip@interia.p l

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

2.5.

Waldi bzdury piszesz ochłoń z emocji i nie strasz już nigdy dzieci paralizatorem bo to idzie . Kolega z konkurencji.

Były pracownik ochrony

Po 2 latach pracy w tym zakładzie można by napisać książkę ale postaram się krótko. Może zacznę od "szefa ochrony" w cudzysłowie ponieważ jego stanowisko jest nieporozumieniem, człowiek który nie ma pojęcia o zarządzaniu grupą ludzi, interesuje się wyłącznie swoją dupą i nie ma co liczyć żeby za jego udziałem poprawiły się warunki pracy, całą papierologię wykonuje za niego zastępca od którego również dowiaduje się o różnych nowinkach czy zmianach w prawie pracy, podczas rozmowy z klientami jest wścibski i traktuje ich z góry, jego najcięższym zadaniem w tej firmie jest stworzenie grafiku i kosztuje go to wiele trudu myślę ,że to praca nad nim spowodowała ,że stracił ostatni włos na głowie, ten człowiek doprowadził do zwolnienia kilku bardzo dobrych pracowników i wprowadza nerwową atmosferę na zakładzie. Kolejną sprawą która jak dla mnie jest istotna to zarobki, stawki są różne to zależy jak mocno liżesz tyłek Pani.Z. Generalnie jest to 12 zł netto, ale! musimy sobie wliczyć w to 12 netto, dodatek nocny i nadgodziny jeżeli jakieś w miesiącu się przytrafią bo generalnie w wyżej wymienionej firmie nie można dorabiać więc na umowie o pracę dostaje się czysty etat, niestety zdarza się tak ,że jest potrzeba zrobienia ponad limit 2 lub 3 służby po 12h i nie ma co się łudzić ,że te nadgodziny zostaną wypłacone 100 lub 50 procent więcej. Więc generalnie wychodzi ,ze mamy około 10 na godzinę choć jakby mogli to i z tego by pracownika oskubali. Na zakładzie są zamontowane kamery, i dwa drewniane 'ortopedyczne' krzesła, ludzie i tak się cieszą ,że nie musza stać na baczność. Tak więc podsumowując bo miało być krótko, JEDEN WIELKI WYZYSK! pracownik traktowany jak sztuka nie ten to następny, stawki do wykonywanej pracy są śmieszne i do tego pseudo szef ochrony. Żeby nie było ,że tylko negatywnie bardzo dobra atmosfera wśród pracownikami, dzięki nim tam tyle wytrwałem choć normalnych ludzi tam została garstka, ponieważ głównie pracują tam emeryci i dorabiający którzy stosunek do pracy mają wiadomy. SZCZERZE NIE POLECAM!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
DawnyPaacownik

@Nie_jest_zle: No źle nie jest, za moich czasów gdy pracowałem tam jakiś czas ekipa była nawet w porządku, ale kasa to tam była śmieszna. Za sam etat bez nadgodzin to dostawało się mininalną + 200/300zł. Ja osobiście nie polecam ze względu na kasę, ale jeśliby pominąć ten aspekt to było w miarę spoko.

Mistrzalarmow

Witam pracuje w firmie 10 lat. Na poczatek dostaje sie umowe probna, nastepna umowa to 2.5 brutto na rok, kolejna czas nie okreslony a pensja wiadomo duzo wzyzsza. Ja zarabiam 4.5 netto.

Techniczny
@Mistrzalarmow

A ile godzin spędzasz w pracy ?;)

Noon

Pracuje w Nowinex'ie od 2ch lat - sorry, ale nie pamietam aby ktos ostatnio u nas odszedl po 1miesiacu. Cos mi tu "smierdz" ten wpis - czyzby jakis symulant?

Partykapus

Oczywiscie mowa o ochronie, choc technicy wcale nie maja lepiej

Partykapus

No tak bo placenie ZUS i ubezpieczenia to dla nowinex wyroznienie i zdecydowany argument do rekrutacji... Slyszycie tlumy jakie atrakcyjne warunki? Dodatkowym atutem jest to, ze nie zabraniaja starac sie o podwyzke,no chyba sam sie zaraz skusze ;) (usunięte przez administratora)

hodon

Wydaje mi się, że firma jest na tyle konkurencyjna, że na pewno jest wielu ochotników do pracy w tej firmie. Jednak nie wielu obecnych pracowników ją docenia.

Arek

Według mnie, jeśli komuś na pracy zależy i jest zadowolony z atmosfery jaka panuje w Nowinexie, to może śmiało poczekać na tą umowę. Wiadome, że nikt nie da takiej umowy od razu.

qwerty

a dlaczego mowisz ze malo kto dociera do tego momentu, ktos sie nie sprawdza czy sam odchodzi, moze warto sie bardziej postarac, bo szans ajednak jest z tego co piszesz

M

Różnie ochrona wiekszosc zlecenie, technicy zlecenie na start/ umowa na czas okreslony. Nieokreslony po 3 umowie(usunięte przez administratora)

Tadek

Cienizna, nadgodziny platne wg humorkow szefowej, od braku zaplaty do max 10zl, oczywiscie na czarno, oficjalnie pracujesz 9-17. Wyplata tez minimum umowa + na czarno reszta. Do tego bardzo ciezko sie dostac, stale 20 osob czeka za brama z nadzieja na zatrudnienie. Ochrona to juz w ogole tragedia.

do Dodaniels

Za moich czasów w dziale technicznym była to minimalna krajowa (na start) :) Potem podwyżka (usunięte przez administratora)

Dodaniels

Daniels jaki jest przedzial zarobkow w nowinex na dziale technicznym? Doskonale zanam systemy takie jak satel,ropam, risco, dsc, galaxy. Zanjomosc systemow p.poz, dso, kontroli dostepu, telewizji i elektryki.

DanielS

Jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą w ochronie to CV może złożyć na maila" sma(małpa)nowinex.com.pl. Osoby chętne do pracy w dziale technicznym (elektryk,elektronik i pokrewne) mogą składać CV na maila: sklep(małpa)nowinex.com.pl Obecnie firma prowadzi nabór do ochrony i działu technicznego.

ochrona

mam pytanie czy obecnie w nowinexie potrzebują ludzi chcących dorobić ok 60-70 godzin miesięcznie.Posiadam wpis na listę pracowników ochrony i wiele innych szkoleń a pracuję w służbach mundurowych.proszę o odpowiedź telefon tez zostawie 882 170 291

Put

@On. czyli trzeba mieć doświadczenie i chcieć przede wszystkim. Wydaje mi się, że takie podejście, to podejście prawidłowe. I właśnie takiego ludzie często oczekują. Pracodawca zatrudnia zazwyczaj osoby które: wiedzą, potrafią i chcą. Bez jednego z tych elementów może się wszystko posypać i co to za pracownik.

On.

Jesli pracowales w branzy, to nie masz sie czego bac. Jesli masz tylko checi do pracy to mozesz fajnie sie wkrecic (ostatnio duzo maja robot po obiektach w gorach i nad morzem;).

Zostaw merytoryczną opinię o Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska - Jaworzno

• Jak się pracuje w Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska?

Zobacz opinie na temat firmy Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska

Nowinex Sp. j. T. Jękosz Z. Roczkalska