Opinie o Galicja Tomaszek Sp. z o.o. w Łańcut

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Galicja Tomaszek Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Galicja Tomaszek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Tomaszek Sp. z o.o. w Łańcut

B. Kidała

NIE POLECAM!!! NIE POLECAM!!! NIE POLECAM!!! Pierwszy raz spotykam sie z takim traktowaniem klienta przy reklamacji. Nie odpisuja na maile!!! Pisza tylko suche informacje pomijajac moje pytania, wiadomosci. Nie odbieraja telefonu. A sprzedaza niesprawy sprzet. Cieżko cokolwiek załatwic. Aby kurier odebral sprzet do naprawy prosilam sie chyba 2 tygodnie bo nie raczyli nawet go zamowic

Joanna
@B. Kidała

A koniec końców naprawili Ci sprzęt? Czy sytuacja nadal się ciągnie? ;/

Tem

I co dalej jest jak w typowej firmie janusza-polaka? W sensie toksyny, wyzysku, śmieciówek?

Wit
@Tem

Tak

Wit

Po doświadczeniach z tą firmą szczerze nie polecam żadnych zakupów .Dwa razy otrzymałem popsuty sprzęt Dzięki wewnetrzym i wspaniałym procedurom firmy i ich czasem na rozpatrywanie reklamacji zagracał mi dom przez miesiąc czasu bez możliwości użytku sprzętu bo nawet kurier który przywozi ten złom nie może go zabrać bez nowego listu przewozowego. Specjaliści od reklamacji uszkodzony wyświetlacz tłumacza bombelkami na foli ochronnej. Szkoda waszych nerwów nie polecam

janusz

Podobno jesteście właścicielami procedury warzenia piwa bezglutenowego? Gdzie można je kupić?Był taki program dofinansowania z UE?

tetti
@janusz

a co, zrobili jakiegoś wałka z dotacją ue?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja Tomaszek Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Merchandiser - Zastępca Przedstawiciela Handlowego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Tak

to typowy JanuszPol, więc atmosfera jak w JanuszPolach.

Iwona

W Galicja Tomaszek trwa właśnie rekrutacja. Wystarczy wysłać dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@gtpoland.eu i wówczas pozna się możliwości pracy dla tej firmy: http://agdgalicja.pl/rekrutacja/ Czy ktoś z Was brał tam udział w rekrutacji i zechce opowiedzieć tu o jej przebiegu? Byłabym bardzo wdzięczna.

Kuba
@Iwona

To wyślij nic nie stoi na przeszkodzie. Najpierw jednak zapoznaj się z siatką płac dla danego stanowiska. Poproś również o zakres obowiązków na stanowisko do którego aplikujesz? Pamiętaj również że siatka płac bierze średnią z Galicji(Podkarpacia) i nie zawsze może być ona adekwatna do twoich oczekiwań o ile mieszkasz w Polsce Centralnej gdzie koszty życia są o wiele wyższe. Zawsze wybór należy do wybierającego gdyż jest on osoba dorosłą nie mogę się wypowiadać subiektywnie gdyż pomyślisz sobie że chcę coś ugrać. Decyduj

właśnie
@Iwona

Czy ktoś podpisując umowę, najlepiej stałą (choć to raczej ewenement) dostał w tej umówię zakres obowiązków? A może usłyszał że zakres będzie później? Czyli może robić wszystko jeżeli Kierownictwo zechce? Cóż,,mało poważne o ile to prawda..

Przemysław
@właśnie

Czy mam rozumieć, że umowy nie zawierają zakresu obowiązków? A może zapis jest bardzo ogólny? Daj proszę znać, jeśli wiesz coś więcej.

Niunia
@Iwona

Ta xD oddzwonia do Ciebie po pół roku.

Niunia

Dzwonią do mnie pół roku po rekrutacji. Spóźniony zapłon jakiś mają. Myślą, że ktoś będzie tyle siedział bez pracy?

Oreo

Pracownikom tej firmy przydała by się porządna lekcja kultury, zwłaszcza w stosunku do klientów!

Olaf

Jestem a raczej chciałem być klientem sklepu w Łańcucie, ale obsługa beznadziejna, zarozumiała, niekompetentna i niechętna do pracy nie mówiąc o pomocy klientowi. W internecie na stronie Allegro zawarta jest inf., że sprzedającym jest Galicja Tomaszek a w sklepie, jak przyjeżdżasz podnoszą ceny na ten sam produkt internetowy (np.zmywarka) o ok. 150 zł. twierdząc, że cena wzrosła przez jedną godzinę. Dodatkowo informując,że już tego produktu nie ma w niższej cenie. Po powrocie do domu i ponownym wyszukaniu na Allegro okazuje się, że jest produkt o który mi chodziło i w cenie niższej o 150 zł. niż podano mi w sklepie. Przeczytałem wiele opinii na forum i były opinie negatywne o pracodawcy, moja opinia o sprzedawcach jest taka: zasiedli na tych krzesełkach przy tych komputerkach i wydaje im sie, ze są królami sklepu a to tylko jak wcześniej napisałem, mierni, byle jacy, niespełnieni w życiu chłopcy, bo trudno pisać mężczyźni, którzy udają, że pracują. Ja na miejscu właścicieli przyglądnełabym się dokładnie jak pracują, ot co!

Witam Mam pytanie merchandiser-zastepca-przedstawiciela-handlowego proszę o info jakie obowiązki jaka kasa jaki samochód można używać prywatnie proszę o info dzięki

ciekawy

Doleciały do mnie plotki, że Galicja chce otworzyć większy magazyn w Toruniu bądź jego okolicach. Czy ktoś może potwierdzić tą informację bądź ją zdementować? Dzięki z góry za odpowiedź

Hubert

@Niezadowolony i co często się zdarza takie przymusowe sprzątanie?

Niezadowolony

To najgorsza firma z jaką miałem nieprzyjemność się zetknąć. Zarobki beznadziejnie niskie jak na firmę, która aspiruje do "polskiej korporacji". Ludzie pracują na czarno tygodniami zanim dostaną jakąkolwiek umowe. Firmy nawet nie stac na sprzątaczke żeby chociaż raz w tygodniu posprzątała i pracownicy nie byli zmuszani w ramach przerwy od siedzenia za biurkiem czyścic toalety i korytarze. Ale chyba nikomu to nie przeszkadza. Typowa galicyjska mentalność.......

Fazi

Super firma super ludzi. Brawo w Łańcucie też można.

Trzy czwarte cwiartki
@Fazi

Czy byly remanenty?

Basia

mam pytanie ,jakie teraz są zarobki w Warszawie na stanowisku: -handlowiec -magazynier -stanowiska techniczne Czy obowiązuje umowa o pracę, czy B2B? Czy firma jest w progresie rozwojowym,czy spadkowym pod doktoranckim CEO? Jak odnajdujecie się w nowym miejscu pracy i czy przysporzyło ono nowych klientów pozwalających na zatrudnianie nowych pracowników?

Gołąbekpieknymptakiemjest
@Basia

Średnia płaca na umowę stała to teraz ok3500 na rękę.Myślę że podobnie jest w tej firmie? jeżeli nie to nie ma co sobie kupować roweru na dojazdy do Punktu pod Pęcicami.

grucha

Mam pytanie co jest z tym piwem bezglutenowym na które poszło dofinansowanie z programu unijnego? Czy ktoś coś wie, czy to słodka tajemnica.Krótko ,gdzie to piwsko można kupić?

barabara

6,5 tysiąca metrów minus kilkaset biura? Czyżby firma wdrażała program oszczędnościowy? Pod Warszawą przy węźle Konotopa chyba słaba wizja rozwoju na największym rynku w Polsce? Warszawa okazała się za ciasna?Cóż czas chyba zmienić CEO w W-wie.

@barabara

Niestety Zarząd ma chyba kompleksy Stołeczności. Największy i wciąż rozwijający się rynek w Polsce. Rynek który jest celem również największych Korpo w Euro a tu co? Strach przed konkurencją, może przed nadmiernym rozwojem. A tu leżą największe konfitury. Niestety gdy się odwraca wzrok udając że Warszawy jako rynku nie ma traci się największe konfitury. Może czas przestać się bać i przestać uciekać na prowincję?

Desperado
@lawenda

To dyrekcji ma być dobrze to jemu ma byc blisko do pracy Pracownik jak.murzyn dojechać musi Nie ważne ze ma 90 km do pracy w jedną stronę Jak się nie podoba to brama. Tak to wygląda

@Desperado

Maciek taki wygodny się zrobił? No przecież jest dobrze, Klientów z Warszawy przybywa, maja super miejscówkę i super dojazd do nowoczesnego magazynu. Szkoda tylko że nie zajęto się szczegółami typu zmiana adresu w internecie oraz nie zamieszczono mapy dojazdowej do tego centralnego magazynu. Może Tomek to zrobi wspomoże Maćka. Swoją drogą jaki jest przyrost Klientów w tym roku?

@lawenda

Widzę że CEO czyta nie tylko instrukcje obsługi i już zmieniono po wpisie adres i telefon. Od tego się zaczyna to nie Podkarpacie

Odeta

Poniżanie pracowników jest tu na porządku dziennym. Trzeba ładnie się uśmiechać i mówić to co szefowa chce usłyszeć. W innym przypadku traktują człowieka jak śmiecia. Nie liczy się wiedza, trzeba się głośno chwalić jaki to ja jestem wspaniały. Wypłata na poziomie najniższej krajowej. W firmie panuje atmosfera strachu, lizusostwo i kolesiostwo.

roksana
@Odeta

Pamiętam kiedyś dawno temu spędziłem ponad rok w Rzeszowie.Niestety to norma zachowań. Pracownik? to tylko statystyka. Warszawa? Jest lepiej???, są nowi Warszawscy Klienci? MediaE, Saturn, konkurencja i inne zarabiają głównie w dużych aglomeracjach. Niestety gdy się ma słabą psychę człowiek boi się dużych miast. Jeszcze raz, może to czyta latorośl, byłem ostatnio na Kaczorowej przy największym centrum handlowym na Targówku i co? nie ma już Galicji?, został tylko sklep internetowy Mat ix. Zamiast korzystać z miejsca następne przenosiny i niestety na stronie Opinie Galicja Tomaszek wyświetla się dla firmy stary adres.Taka to dbałość o firmę. Jeżeli się nie dba o klienta obniżają się notowania firmy maleją zyski etc. Szkoda bo gdy był Lawenda to wszystko się rozwijało , teraz? Po kilku latach musicie sobie zrobić rachunek sumienia, czy się opłaciło?

Iwona

@Sardegna i Montenegro, w żaden sposób nie staram się zmarginalizować Twojej opinii dotyczącej Galicja Tomaszek, po prostu wskazywałam na to, że brakuje w niej przykładów, ale teraz jak widzę zostały zawarte. Odnosisz się do warunków pracy i to jest już punkt odniesienia. Kwestia umów na przykład, jakie w takim razie firma (skoro nie o pracę) umowy oferuje?

Sardegna i Montenegro
@Iwona

Wszyscy mają niby umowy na czas nieokreślony? Wypowiedzenie trwa niby trzy miesiące? a może jednak według widzimisię zdecydowanie krócej? Tak jak napisałem, czy od całego dochodu brutto jest odprowadzany ZUS? Czy nie ma patologii w postaci samozatrudnienia? Iwona przestań bo uwierzę w duchy.

@Sardegna i Montenegro

Wszyscy na samozatrudnieniu. Jednostki na umowę o pracę na najniższej krajowej.

aldona
@Iwona

ty naprawdę jesteś Janusz, ciekaw jestem jak długo wytrzymasz i utrzymasz się w tym małym prowincjonalnym światku

Jerzy

Jeśli są dobre warunki to nie widzę problemu z samozatrudnieniem!

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Tomaszek Sp. z o.o. - Łańcut

• Jak się pracuje w Galicja Tomaszek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Tomaszek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Tomaszek Sp. z o.o.?

Galicja Tomaszek Sp. z o.o.