Opinie o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Citi Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

KYC

Czy ktoś, kto pracuje jako KYC Analyst chciałby co nieco opowiedzieć o codziennej pracy na tym stanowisku? Oferty pracy średnio mi to wyjaśniają i nie wiem czy warto w ogóle aplikować. +Jaka stawka na początek, czy są jakieś premie, podwyżki roczne? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :))

Widełki OL

Orientuje się ktoś jakie są obecnie widełki na C09 i C10 w Olsztynie? Czy to zależy od działu?

Tokio

Ktoś dostał jakieś bonusy na koniec roku? nie z funduszu socjalnego.

nikor

Pracuje od lipca i dostalem umowe na 9 miesiecy. Wyczytalem w komentarzach ze niektorzy po 3 miesiacach dostawali podwyzki ale zakladam ze to pewnie po przedluzeniu umowy. Czy przy przedluzaniu umowy jest mozliwa podwyzka? Czy to jest standard i codzienna praktyka jesli ogarniam, wyrabiam sie z targetami itd? AML jak cos

Ciekaw
@nikor

Długo trwała rekrutacja? Ludzie piszą o miesiącu nawet od pierwszego kontaktu

Traget
@nikor

Duże teraz targety macie?

lalamido
@nikor

czy pracujesz z biura czy z domu? ja też mam mieć umowę na 9 miesięcy,ale zaczynam pracę dopiero od sierpnia

Nie
@nikor

Ja pracowałam ponad rok i żadnej podwyżki nie było

Remote
@lalamido

Praca full zdalna na ten moment, jak masz swój laptop lub komputer to dobrze. Jak nie to biuro. Po jakimś czasie jak zechcesz to dostaniesz służbowy ale trwa to dluugo

Gigi
@Remote

Jak długo zdalnie można pracować?

DiAgostino
@Gigi

Na razie nikt nie wie ale z doświadczenia wiem, że z czasem będą zachęcać do powrotu do biura i będzie 50/50 lub jakoś tak. Już minimalnie zachęcają do powrotu ale bardzo delikatnie

@Traget

9 kejow dziennie

Krolewna
@Nie

Bo nie ogarniałes i się nie udało ci się zostać samodzielnym analitykiem

amlka
@Krolewna

Nie zawsze chodzi o to, że ktoś nie ogarnia. Widziałam osoby które bardzo chciały się uczyć i robić dobrze kejsy ale ich seniorzy/checkerzy nie potrafili przekazać im dobrze informacji i nauczyć. Niestety senior seniorowi nierówny :/

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
junior

Jaka kasa na c05 w AML w Olsztynie? 5k będzie?

Oreo
@junior

to za dwa miesiące :)

LOL
@Oreo

2500 netto? Serio?

@LOL

w Olsztynie analityk AML na poziomie eksperta nie ma 5 na rękę - a to pozycja C11.

junior
@pracownik

to chyba sobie odpuszczę aplikowanie... rozumiem że w Olsztynie nie ma takich możliwości jak w stolicy, ale bez przesady. koszty życia nie są wcale takie niskie. 2500 to głodowa pensja :/

Senior
@junior

Na c5, nie sądzę byś dostał 5k brutto. Ja zaczynając 2 lata temu na c9 dostałam 4900

Analityk
@Senior

4900 na C09 dwa lata temu? To teraz świeża C09 dostaje 4400 brutto.. nie można nawet negocjować.

Maskracja

Prac w wysoce stresogenny środowisku za nieadekwatne pieniądze. Wszyscy na lewych zwolnieniach uciekając od pracy. Taka rzeczywistość pracy w handlowym

Czytelnik

Czy Citi w ogóle czyta aplikacje?

X citi D

nie chcę ujawniać płci dla dobra sprawy ;) pracowałxm jakiś czas w Private Banking. W wielu teamach było pełno osób, które pracowały tam kilka dobrych lat na tym samym stanowisku, np. 5,8,10 (zero możliwości dalszego rozwoju), często pojawiał się (szczególnie w moim teamie) gatekeeping, kompetytywność, patrzenie szczególnie na nowe osoby z góry i ogromna toksyczność, oraz nieliczenie się z feedbackiem od członków zespołu. Ja niestety miałxm pecha i trafiłxm do teamu, gdzie było to ogromnie nasilone. Chciałxbym zaznaczyć, że podczas rekrutacji zostałxm poinformowanx o możliwości rozwoju w kierunku X, co po za trudnieniu okazało się nieprawdą i pracą było zwykłe bezmyślne klepanie. Słyszałxm wiele razy od ludzi z zespołu, że była ogromna rotacja tutaj w zespole co jest moim zdaniem ogromnym "red flagiem". Wy pewnie również zauważyliście jak dużo ofert Citi ma na pracuj.pl linkedin itd. Uważam, że to mówi wiele za siebie:) Nie dostaniesz sprzętu, nie dostaniesz flexible hours, nie dostaniesz pracy hybrydowej/home office (mimo tego, że w ogłoszeniu o pracę było inaczej). Śmieszy mnie obrzydliwy system numerkowy pracowników np. Junior to jest c05, mid/reg c09,itd. Z tego co widziałxm i czytałxm dostajesz pieniądze nie adekwatnie do tego, na jakie stanowisko aplikujesz, tylko na jaki "numerek" się załapiesz. Tak było w mojej sytuacji i moich znajomych. Moim zdaniem nie warto tam aplikować. Szczerze żałuję, że zaakceptowałxm ofertę od citi nie szukałxm dalej i straciłxm pół roku w tej firmie, gdzie po tym czasie podziękowali mi bez dobrego powodu i to Z DNIA NA DZIEŃ BEZ OSTRZEŻENIA, mimo, że robiłxm target, przykładałxm się do pracy itd. Szukaj dalej, jeśli nie masz mocnej psychy, lub po prostu nie szkoda ci zmarnować zdrowia psychicznego.

X citi D
@X citi D

Warto jeszcze dodać, że wynagrodzenie tam jest bardzo smutne. Tzw wypłata głodowa

Djjdid
@X citi D

Podziękowali Ci a miałaś/es umowę o pracę na czas nieokreślony czy określony? Czym się zajmuje private banking że miałaś tam target? W aml jest lipa target i target. Ja ledwo wytrzymuje x miesiąc tutaj w jak widzę jak ktoś siedzi na jednym stanowisku np 2 rok to mnie to mocno zastanawia. Tak, ofert jest dużo od Citi. W aml na przykład były jakieś rotację bo część pracowników poszła do innych projektów. Np w jednym teamie 40% to nowe osoby.

to ja
@Djjdid

umowa na czas nieokreślony. Wiele zespołów miało podobna tam [PB] pracę - klepanie w stylu dane z dokumentu do systemu i nic więcej. jako takich typowych targetów nie ma, ale pomyślałxm sobie, że najłatwiej jest tak określić fakt, że to co miało być zrobione przeze mnie, było zawsze robione od razu. Masz rację - pracownicy przechodzą na inne projekty, jednak jak słyszysz w teamie, że wiele osób się tutaj [tym teamie] przewalało to zapala ci się lampka i myślę, ze każdy by taką lampkę miał na moim miejscu. Jeżeli nie dajesz rady tutaj, to może czas spróbować gdzieś indziej. Jest mnóstwo ofert prac z AML i na pewno dostaniesz lepszą ofertę niż w citi:) jeżeli ~40% w zespole jest nowych pracowników - to moim zdaniem tak ogromna rotacja nie jest dobra. Ale mówię tylko i wyłącznie subiektywnie

Aleksander

Rekrutacja jest fatalna. Zaaplikowałem na stanowisko Junior Application Manager w maju 2021, rekruter odezwał się dopiero w październiku 2021. Umówiliśmy spotkanie, do którego przygotowywałem się, ale zostało odwołane talking 1.5 godziny przed. Rekruter Gladys L. HR Natalia G. Sam proces jest porażką od początku do końca, no i oczywiście odradzam od współpracy z taką firmą.

Gladys
@Aleksander

Potwierdzam. Za proces rekrutacji jest odpowiedzialna jakaś laska z Filipin, dramat. Nie mogłem się z nią wcale skontaktować w kwietniu, dopiero pisałem do jej przełożonych etc i wtedy oni ogarnęli a od niej ani razu maila nie dostałem. Bez sensu jest to outsorsowac gdzieś na daleki wschód ze względu chociażby na różnice czasu i to, że ludzie z Polski np team ledaerzy nie mają wpływu na to co się tam dzieje.

Kat 2020

AML w Citi w Warszawie to najgorsza rzecz jaka mnie spotkalo w zyciu zawodowym, klepanie, nie patrza na ciebie jak na czlowieka, target za targetem, trzeba zamknac batcha na czas. Dobrze ze byly platne nadgo to cos dorobilem. po roku zmienilem prace i wzrost zarobkow o 40 %. Nie polecam, kadra kierownicza ma sie za nadludzi a tak naprawde nie maja pojecia o prawdziwej pracy w AML, tylko tabelki potrafia wypelniac.

Diid
@Kat 2020

Rok to i tak sporo wytrxymales. W jakiej branży pracujesz teraz?

Worker

New Talent Acquisition team being created in Warsaw, lots of of positions opened recently.. did anyone got in the offer? Any experience to share from interviews and what kind of questions were asked?

Newwork

How long does it take to get the answer from the interview after the final round in Citi Warsaw ?

Dunno
@Newwork

It depends on the situation, during my interview I was told I would get feedback within 2 weeks and so they did. But in my case persons I spoke with were very competent and professional. Users in this thread are saying that sometimes you won't receive aby feedback for some reason. However, try contacting the person responsible for recruitment process or anyone else involved in the interview

Newwork
@Dunno

Thank you for the info, I have been in the recruitment stage for almost above 2 months now,,, already had some delays from their side in scheduling interviews ,.. had 5 rounds... now silence I am curious if this is a standard process of hiring in this company with long waiting periods? I hope they consider that candidates can get offers from other companies in the meantime!

Helokity

Czy w Citi jest elastyczny czas pracy? Jak z kartą Multisport - czy nowy pracownik może od razu dostać czy trzeba przepracować jakiś czas?

Helokity
@Helokity

Jeszcze pytanie do Multisporta - czy to jest Multisport plus?

Dunno
@Helokity

Jest multi od samego początku ale płaci się połowę składki samemu a drugą połowę płaci Citi. Nie wiem czy jest plus

Citek

Citi oferuje nie najgorsze wynagrodzenie i benefity, ale praca jest tak de na, monotonna, nierozowjowa itp, że nawet po 10 latach pracy w tej firmie wasze doświadczenie będzie nic nie warte na rynku pracy

Potwierdzenie
@Citek

Dzięki za info, to jedynie potwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba robić out z tego (usunięte przez administratora)

Marek43

2 lata doświadczenia po studiach i oferta w Citi na 14k miesięcznie. Trzy miesiące za mną, póki co nie można narzekać :)

Kun
@Marek43

Jaki dział i stanowisko?

Marek43
@Kun

Risk :)

xyz AML

Przed rozmowa rekrutacyjną czytałem opinie i się dziwiłem co Ci ludzie tak narzekają na tę pracę Teraz pracując już przez pewien czas i wiedząc już na czym poelga ta praca -> stwierdzam, że to jest praca dla ludzi mocnych psychicznie i takich, którzy lubią schematy, powtarzające sięczynnosci, procedury. Robienie czegoś aby robić. Od czasu do czasu trzeba jednak mózg włączyc mocniej i coś pomyslec, ale nie ma za wiele takich sytuacji. Powoli rozumiem wpisy ludzi negujacych pracę w AML w Citi. To jest (usunięte przez administratora) jak dla mnie na ten moment. Mocno się zastanawiam czy tam się czegoś można nauczyć konkretnego nawet dochodząc do seniora, który i tak klepie te kejsy. Batche, sracze etc. Jeden batch się kończy i wielki sukces bo się udało fajnie wszystko zamknąć a tu na drugi dzień znowu nowe kejsy to zrobienia i to takie, że czasem aż łeb pęka a jeszcze gdzieś z tyłu głowy człowiek ma świadomośc, ze do targetu brakuje np. 5 i jesteś non stop spięty żeby zrobić ten target bo inaczej jak niedomagasz i target nie jest 9 tylko np. 7/8 to już czujesz oddech team lidera. "??!!! wha's going on?!!! speed up !!!" Do tego dochodzi kwestia wzroku, który mocno się wytęża podczas pracy a jak widać praca nie niesie za sobą zbyt wielu korzyści rozwojowych. Komentarz jest jedynie informacyjny dla przyszłych potencjalnych chętnych do działu AML

Lucky obe
@xyz AML

Całkowicie się zgadzam. Co więcej, praca w AMK, szczególnie w KYC jest dokładnie taka sama w innych firmach w Polsce, nudna, nieciekawa, bezsensowna, ale pod presja i z targetami. Plus własne koledzy wystawiają Ci ocenę za byle błędy, co tez nie dodaje przyjemności od pracy. Nie da się tego wytrzymać, praca dla desperatów. Cały czas to powtarzam.

PP

Hej, na jakie bonusy/premie można liczyć w AML? Pracujecie tylko w tygodniu, czy również w weekendy? Widzę, że poziom zarobków jest zbliżony do tego z firmy, w której obecnie pracuje. Niemniej bonusy roczne u mnie w postaci ok 2.5k net, skutecznie motywują do zmiany..

Trogo
@PP

nadgodziny max chyba 150 rocznie czyli wg kodeksu pracy. Mozna pracowac w weekendy, w sobote lub niedziele jak komu wygodniej. Co do bonusow nie powiem bo zatrudnilem sie stosunkowo niedawno.

Citi
@PP

Człowieku,......2.5 to moze brutto zobaczysz a do tego podwyzka niby za wyniki pracy z poprzedniego roku to tak naprawde inflacyjna . Z tym,ze jesli inflacja wynosila 5 % to podwyzka jest od 3% do 6% wiec nie zawsze pokryje nawet to

Citi
@Trogo

Kodeks pracy przewiduje nieco ponad 400 godzin w roku ;) Nie pamietam dokladnej liczby ale sam miewalem nawet 80 nadgodzin w miesiacu. To bardzo mocno zalezy od dzialu bo sa takei w ktorych wychodzisz rowniotko a sa takei w ktorych godzinka lub dwie dziennie bedzie norma.

Aska

Hej, czy po pandemii nadal będzie można pracować w pełni zdalnie czy raczej hybrydowo? Zastanawiam się nad pracą w Citi, ale jestem spoza Warszawy

Misio
@Aska

Będzie praca hybrydowa

Klara

Jak wygląda praca na stanowisku KYC Analyst? Czy jest lepiej niż w AML?

Czy ktoś z Was pracuje w sankcjach? Czy jest tak słabo jak w AML?

Zostaw merytoryczną opinię o Citi Service Center Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citi Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citi Service Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citi Service Center Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Sądowa 1
    42-700 Lubliniec

Citi Service Center Sp. z o.o.