Opinie o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Citi Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Nowa

Witam :) Większość wpisów odnosi się do stanowiska AML, a czy ktoś może coś więcej napisać na temat stanowiska Analityk ds. Operacji Bankowości Transakcyjnej w Olsztynie?? Zarobki, wymiar pracy, czym dokładnie (w rzeczywistości) się taki analityk zajmuje?

Jon

Witam, ile dostaje AVP C 12 w Olsztynie?

heherbata

wie ktoś jak wygląda proces rekrutacji na staż? jestem po rozmowie telefonicznej, potem była rozmowa z menadżerami i minęło prawie trzy tygodnie i nie mam odpowiedzi. Ostatnio dostałem jedynie zadanie na platformie rekrutacyjnej i tam pytania typu czy pracowałem w KPMG albo w Citi wcześniej. Jak to rozumie, spodziewać się oferty pracy? dodam jeszcze, że w meilu który informował o tym zadaniu jest napisane, że warunkiem przejścia do kolejnego etapu jest wypełnienie tych odpowiedzi. Może być jeszcze jakiś kolejny etap po rozmowie z menadżerami?

raczej dostaniesz oferte
@heherbata

jak jesteś po dwóch rozmowach i masz zadanie na ich platformie to powinnaś dostać ofertę. Mówię na podstawie swojego przypadku. Rekru tyle trwa u nich.

@heherbata

i jak, dostałeś jakaś odp? tez dostałam zadanie na platformie i nie wiem czy to znaczy ze mam sie spodziewać oferty czy może każdy dostaje to po rozmowie z managerami

Grażka
@Monika

Ja tez dostałam takie zadanie po rozmowie z managerami. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Ja do działu custody

Mariusz
@Grażka

i co masz odpowiedź?

Szukajacy

C12 w Warszawie - jakie widelki brutto?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Hej :) Chcialabym sie was zapytac jakich pytan rekrutacyjnych na juniora moge sie spodziewac podczas rekrutacji na stanowisko junior aml analyst albo junior kyc analyst? Zalezy mi na pozycji juniorskiej w Warszawie, moze byc cos zwiazanego z AML jako entry level. Z gory dziekuje za pomoc :)

kandydatka

czy ktoś wie jak będzie wyglądała możliwość pracy zdalnej dla Junior AML po pandemii?zastanawiam się między kilkoma ofertami

na rozmowie
@kandydatka

na rozmowie mówili, że po pandemii trzeba będzie wrócić do biura, ale nie powiedzieli w jakim trybie. W sumie nie dopytywałem. Aktualnie sytuacja związana z pandemią idzie ku lepszemu więc wnioskuję, że po czerwcu trzeba będzie pracowac częściowo z biura, ale to tylko moje przypuszczenia

Centaurus

Zamiast podnieść zarobki olsztyniakom, woleli wywalić pieniądze na nowe biuro w centaurusie. Ręce opadają, to samo stanowisko, a zarobki to prawie 1500 zł netto więcej :(

Time’s up

Od dnia kiedy mieliście final interview, ile czasu zajęło citi, aby zadzwonić z ofertą pracy?

Marzena

Hej, jakiego rodzaju umowy można się spodziewać w Citi Service Center? Pytam ponieważ chciałabym ustalić czy w firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie. Wypowiecie się na ten temat? Przy okazji też bym chciała Was dopytać - czy polecacie pracę w tym miejscu?

@Marzena

umowa o pracę na rok. jak dobrze pracujesz to na luzie przedłużają. praca zależy od działu i TL, jak dobrze trafisz to bez dramatu

blimblam

Pracowałam w Citi w dziale AMG. Nazwisko stanowiska, Analityk, nie ma nic wspólnego z wykonywaną pracą, która jest klepaniną i zmienianiem rekordów. Najfajniej było jak wpadał tak zwany Urgent czyli klepanie na czas, oh joy. Odklikiwanie np. 1000 "ptaszków" na 1000 różnych kont a co sprytniejszy "analityk" sobie wziął wtedy L4 i to wszystko na Twojej głowie. Citi mocno też niedociąga jeśli chodzi o infrastrukture, co nie przyśpieszało całego procesu a wyłączające się programy kasowały całą twoją kopiuj-wklej robotę z ostatniej godziny. Dramat. Po 5 miesiącach czegoś takiego chciałam sobie oczy wydłubać, najgorszemu wrogowi bym nie poleciła tej pracy. Kasa przeciętna jak na Warszawe. Biorąc pod uwagę, że kończąc tę pracę Twoje umiejętności zawodowe są obniżone przez wypalenie powinni płacić ultra super. Nic się w tej pracy nie nauczysz a na pewno nabawisz nerwicy.

AMG?

Czy aml?

@AMG?

nie, AMG (Account Maintenance Group) to bylo cos lekko wyzej niz AML

Tea
@blimblam

możesz coś powiedzieć jak wygląda praca Junior AML Analyst i ile płacą w Warszawie?Zastanawiam się czy aplikować

bombowy
@Tea

5200 brutto Praca analityczna, weryfikacja transakcji bankowych pod kątem zagrożeń związanych z praniem pieniędzy / finansowaniem terroryzmu

A kasa

A jak zarobki??

@A kasa

5200 brutto

Czlowiek
@blimblam

Serio? 5200 brutto na dzień dobry? Ludzie po kierunkowych studiach tyle nie mają czy nawet juniorzy w IT. Zrezygnowałaś z takich pieniędzy?

Rafix29

Zostałem zaproszony na rozmowę do analizy transakcji aml expert (investigation transakcji) w Warszawie. Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czy naprawdę jest tak źle jak wszyscy tutaj piszą? Może są jakieś plusy? Ile wynosi bonus roczny w stosunku do zarobków? Czy dobrze się pracuje? Czy warto? Mam prawie 4 lata doświadczenia w AML i nie wiem gdzie oferują najlepsze zarobki i warunki... A kilka osób polecili mi citi.

Popiel

Jakie widelki placowe sa na stanowisku C10 i C11 w AML?

Koper
@Popiel

9K brutto to max

PX
@Koper

Wawa czy Olsztyn?

Ala

Czy mowi Wam cos stanowisko Regional Implementation Manager? Nie ma informacji jaki to dział, a opis jest bardzo ogolny.

Bart

Część jakie są obecnie widełki wynagrodzenia na c05 i C09 w Olsztynie ?

Nicolas222

Cześć. Jestem obcokrajowcem, więc proszę, nie przejmuj się moim polskim przez tłumacza. Czy Citi oferuje laptopy i monitory do pracy zdalnej? Podczas wywiadu powiedzieli mi, że przynajmniej przez pierwsze kilka miesięcy powinienem pracować na własnym sprzęcie, swoim laptopie i monitorach. Nie dają też telefon do pracy. Jest to dla mnie naprawdę niewygodne, więc chciałbym zapytać, dlaczego tak się zachowują. A jak długo trzeba czekać, aż dostaniesz do nich monitory i laptopy?

That is me
@Nicolas222

That is right, I waited for more than month for monitor. If you don’t have your own computer they cannot make you own it. You will just work from office.

client onboarding analyst

Czym sie zajmuje? Jaka kasa? Olsztyn

Daro

Czy w Citi też odbywają się codzienne 15 min spotkania przy tablicy z wynikami ewentualnie videorozmowy? Jak wygląda droga do awansu? Jest to zwyczajnie klepanie cały rok, zbieranie statystyk ile to się nie zrobiło i komu to się nie pomogło i jaki ma się plan na przyszły rok? Czy jak w niektórych koropo to samo tylko co kwartał godzinne spotkanie z Team Liderem i niepotrzebny stres.

Kiki
@Daro

Nie ma żadnych codziennych spotkań/videorozmów na temat wyników. Są spotkania jeden na jeden z TL średnio raz w miesiącu ale nie jest to rachunek sumienia ???? Chyba ze trafisz na nieciekawego TLa ale statystycznie nie ma ich zbyt wiele. Ścieżka awansu jest raczej prosta czyli konkretne kryteria i staty. Tyle ze nie wiem o jakim dziale mówisz.

Mansen

Czy ktoś orientuje się jak wygląda praca na stanowisku Risk Operations Intermediate Analyst C11? Jakie zarobki/ czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Hjk

Cześć, wiecie coś o stanowisku Client onboarding analyst C09 w Warszawie? Jakie zarobki netto?

Abcd
@Hjk

6500-7000 pln brutto

Yxz
@Hjk

A co z managerem kyc 09?

abc

jak to możliwe, że ludzie po 3 miesiącach stażu (studenci) stają się od razu Senior Specialistami? Widać to dobrze na LinkedIn. Czy Citi rzuca tytułami seniora na lewo i prawo?

Jack
@abc

O jaki dział chodzi? Ja bym tego nie powiedział, w SSO (securities) kilka lat trzeba przepracować by dostać seniora.

prosta wawa
@abc

Są działy gdzie między stanowiskami junior/senior różnica to 200-400 zł. Są to stanowiska gdzie nawet po kilku latach pracy nic się nie umie, pracownika można wymienić na każdego, a ciągłe nadgodziny to wynik braku chętnych. Dziwne, że ktoś dał się nabrać na staż, bo przyuczenie do pracy trwa około tydzień, a tu 3 miesiące klepania za (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Citi Service Center Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citi Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citi Service Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citi Service Center Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Sądowa 1
    42-700 Lubliniec

Citi Service Center Sp. z o.o.