Citi Service Center

Opinie o Citi Service Center

Analyst 2016-07-10 23:49:37
Dobre warunki na start ale potem jest gorzej. Podwyżek brak, premii brak. Praca dobra w dwóch przypadkach: albo dla studenta, albo z braku innego pomysłu na życie. Generalnie atmosfera w porządku, stres w zasadzie żaden lub niewielki. Wymagania też żadne.
wer 2016-09-30 13:27:47
Praca jak praca. Jesteście trybikami wielkiej maszyny, od was niewiele zalezy, czesto wiele rzecyz robi sie bez sensu wg idiotycznych standardów, ktore ktos nadzoruje i sprawdza, i tego kogos tez ktos sprawdza i tak dalej. firma malo elastyczna jesli chodzi o czas umowy, warunki, propozycje przedluzenia umowy 7miesiecznej daja ostatniego dnia/tygodnia poprzedniej umowy. pensja na 1umowie nie zmienia sie raczej na 2giej - tylko dla "najlepszych" tzn tych ktorzy 100% sie zaangazuja (dużo nadgodzin nie jest koniecznych) a tak naprawde te wyroznienia sa po to zeby wszyscy podkrecali srednią.
wer 2016-09-30 13:28:20
amikaoo 2016-10-03 13:12:45
taak faktycznie przedstawicieli szukali ostatnio..
Zostaw swoją opinię o Citi Service Center - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citi Service Center