Citi Service Center

Opinie o Citi Service Center

Analyst 2016-07-10 23:49
Dobre warunki na start ale potem jest gorzej. Podwyżek brak, premii brak. Praca dobra w dwóch przypadkach: albo dla studenta, albo z braku innego pomysłu na życie. Generalnie atmosfera w porządku, stres w zasadzie żaden lub niewielki. Wymagania też żadne.
wer 2016-09-30 13:27
Praca jak praca. Jesteście trybikami wielkiej maszyny, od was niewiele zalezy, czesto wiele rzecyz robi sie bez sensu wg idiotycznych standardów, ktore ktos nadzoruje i sprawdza, i tego kogos tez ktos sprawdza i tak dalej. firma malo elastyczna jesli chodzi o czas umowy, warunki, propozycje przedluzenia umowy 7miesiecznej daja ostatniego dnia/tygodnia poprzedniej umowy. pensja na 1umowie nie zmienia sie raczej na 2giej - tylko dla "najlepszych" tzn tych ktorzy 100% sie zaangazuja (dużo nadgodzin nie jest koniecznych) a tak naprawde te wyroznienia sa po to zeby wszyscy podkrecali srednią.
wer 2016-09-30 13:28
amikaoo 2016-10-03 13:12
taak faktycznie przedstawicieli szukali ostatnio..
ela 2016-12-10 12:07
Citi słynie z mobbingu, omijajcie wszelkie spółki citi szerokim łukiem. A jak traficie na flanelowego łysego psychola to uciekajcie. Duża rotacja pracowników o czymś świadczy, nawet Hindusi uciekają po kilku miesiącach. Inspekcja pracy powinna się zabrać za citi.
tomek 2017-03-09 10:37
hej, wpadne tu zeby wam poradzić.
firma nie warta 1 grosza lojalności. Sam starałem sie zachować profesjonalnie i w porządku - został mi niesmak, że jestem frajerem. będe sobie to wyrzucał wiele lat.

Pracownicy w firmie rozni - jak wszędzie. ale np. pracujac w dziale AML - i wiedzac jak sie pierze pieniądze - pogląd na niektórych polityków i działania powinien "ewoluować" - tutaj zazwyczaj brak jakiejkolwiek autorefleksji.
Kik 2017-03-21 20:12
Dobre zarobki, świetne środowisko pracy, bardzo dobre benefity. Przyszłościowa i ciekawa praca w działach operacyjnych, stabilna i troszkę monotonna w działach administracyjnych. Citi jest dobrym pracodawca, osobiście polecam.
Zostaw swoją opinię o Citi Service Center - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citi Service Center