Citi Service Center

Opinie o Citi Service Center

Analyst 2016-07-10 23:49
Dobre warunki na start ale potem jest gorzej. Podwyżek brak, premii brak. Praca dobra w dwóch przypadkach: albo dla studenta, albo z braku innego pomysłu na życie. Generalnie atmosfera w porządku, stres w zasadzie żaden lub niewielki. Wymagania też żadne.
wer 2016-09-30 13:27
Praca jak praca. Jesteście trybikami wielkiej maszyny, od was niewiele zalezy, czesto wiele rzecyz robi sie bez sensu wg idiotycznych standardów, ktore ktos nadzoruje i sprawdza, i tego kogos tez ktos sprawdza i tak dalej. firma malo elastyczna jesli chodzi o czas umowy, warunki, propozycje przedluzenia umowy 7miesiecznej daja ostatniego dnia/tygodnia poprzedniej umowy. pensja na 1umowie nie zmienia sie raczej na 2giej - tylko dla "najlepszych" tzn tych ktorzy 100% sie zaangazuja (dużo nadgodzin nie jest koniecznych) a tak naprawde te wyroznienia sa po to zeby wszyscy podkrecali srednią.
wer 2016-09-30 13:28
amikaoo 2016-10-03 13:12
taak faktycznie przedstawicieli szukali ostatnio..
ela 2016-12-10 12:07
Citi słynie z mobbingu, omijajcie wszelkie spółki citi szerokim łukiem. A jak traficie na flanelowego łysego psychola to uciekajcie. Duża rotacja pracowników o czymś świadczy, nawet Hindusi uciekają po kilku miesiącach. Inspekcja pracy powinna się zabrać za citi.
tomek 2017-03-09 10:37
hej, wpadne tu zeby wam poradzić.
firma nie warta 1 grosza lojalności. Sam starałem sie zachować profesjonalnie i w porządku - został mi niesmak, że jestem frajerem. będe sobie to wyrzucał wiele lat.

Pracownicy w firmie rozni - jak wszędzie. ale np. pracujac w dziale AML - i wiedzac jak sie pierze pieniądze - pogląd na niektórych polityków i działania powinien "ewoluować" - tutaj zazwyczaj brak jakiejkolwiek autorefleksji.
Kik 2017-03-21 20:12
Dobre zarobki, świetne środowisko pracy, bardzo dobre benefity. Przyszłościowa i ciekawa praca w działach operacyjnych, stabilna i troszkę monotonna w działach administracyjnych. Citi jest dobrym pracodawca, osobiście polecam.
Hanna 2017-04-18 11:18
@Kik, to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A w jakim dziale jesteś zatrudniony? Tak jak wspominałeś, należy pamiętać, że na każdym stanowisku warunki przedstawiają się trochę inaczej.
obecny pracownik 2017-04-30 23:08
Nie ma się co oszukiwać dla osoby, która skończyła niedawno studia będzie to dobra praca na początek, za niecałe 3000 pln na ręke. Jeśli chodzi o pracę w aml'u to trafiają się różni ludzie, ogólnie większość osób ma kwalifikacje aby zasiadać na swoim stanowisku, jednak zdarzają się osoby, na które się patrzy i nie wierzy, że przeszły proces rekrutacji. Angielski w mowie i piśmie powinien być u każdego analityka na poziomie co najmniej dobrym, aby móc napisać krótkiego i zrozumiałego maila i umieć coś powiedzieć do koleżanki/kolegi obok, który nie mówi po polsku. Jednak i tak zdarzają się osoby które i z tym mają problem. Są i takie tępe dzidy które nie odróżniają kredytu od debetu.....
Team liderzy to już troche inna bajka, niewielu z nich potrafi trzymać się swoich zasad i dbać o swój zespół a nie ślepo wykonywać polecenia swoich przełożonych. Część z nich, lubi jak się donosi na innych analityków. Jednocześnie trzeba samemu zobaczyć i poznać swojego team lidera, czy warto do niego zwracać się ze wszystkimi problemami i swoimi spostrzeżeniami. Część z nich nie lubi jak się ma za wiele własnej inicjatywy i jak ma się za dużo do powiedzenia.
Co do samej pracy to jest monotonna, excell, te same tabelki, bazy danych. Jak ktoś lubi monotonnie i możliwość siedzenia w słuchawkach na uszach od 9:00 do 17:00 bez potrzeby odzywania się do innych osób to będzie to wyśmienite miejsce do pracy. Można przychodzić do pracy w weekendy/święta, oczywiście jeśli jest taka potrzeba. Nie zawsze są otwarte nadgodziny jeśli nie ma takiej potrzeby.
Rozwój.... jest, ale trzeba się postarać i najlepiej jak się zna kilka osób tu i tam, aby mogły pomóc. Warunki pracy, ...... od czego zacząć (opisuje budynek przy ulicy Chałubińskiego 8) .... praca na open space, na piętrach nie ma klimatyzacji tylko nawiewy, które i tak działają jak chcą, nie zapominając że budynek oddany do użytku po koniec lat 70, nie wiadomo jakim powietrzem, a dokładnie co w nim jest dodatkowego, oddychają pracownicy na piętrach. Dalej: toalety, po dwie dla kobiet i mężczyzn, raz na 7-10 prawie na każdym piętrze wynajmowanym przez Citi panowie z administracji budynku muszą doprowadzać toalety do stanu używalności. Kuchnia, to zależy od piętra, ale ogólnie rzecz biorąc to duże nie są i podczas pory obiadowej, maksymalnie to 10 osób na raz może się zmieścić aby zjeść, na niektórych piętrach nie ma tak "dużej" ilości miejsc i pracownicy chodzą po innych piętrach i szukają wolnych miejsc, i to w firmie która za zeszły kwartał zarobiła na czysto ponad 3 mld dolarów. Ale wiadomo, że w outsourcing nie trzeba inwestować, po co nowy budynek, po co szanować ludzi skoro i tak jak ktoś odejdzie to przyjdzie ktoś nowy.

Ale żeby nie było tak ponuro, to Citi przenosi się z Chałubińskiego do nowego budynku przy placu europejskim, prawdopodobnie w jesień 2017 tak więc będzie znacznie lepiej. Co do samego procesu to część jest przeniesiona z USA, wiadomo dlaczego, tutaj w Warszawie mniej zapłaci się analitykom za tą samą prace co ją wykonują pracownicy w USA, z tym że w Warszawie w większości robota jest wykonana na czas (a nawet przed czasem) i z doskonałą jakością, ale wiadomo Polakom płaci się z złotówkach a nie w dolarach. Raz na jakiś czas ktoś ważny z USA przyleci do Warszawy, powie, że wykonujemy doskonałą robotę itd itp, poklepie po pleckach, przejdzie się po piętrach, a i tak nic dla nas dodatkowego nie będzie.

Podsumowując, dobra praca na maksymalnie 2 lata, potem to już przychodzi wypalenie i wyjebka na cały proces. Po 2 latach warto szukać czegoś nowego za lepsze pieniądze. Ale jak to kiedyś usłyszałem od jednego z managerów, że Citi ma taki prestiż w Polsce, tak więc nie powinniśmy patrzeć tylko na zarobki i szukać nowego miejsca pracy ponieważ inne firmy nie cieszą się takim uznaniem...... taaa jasne, do talerza zamiast kotleta i ziemniaków nałożę sobie prestiż firmy jaką jest Citi a na deser zjem maile gratulacyjne od kierownictwa.
Anonim 2017-05-05 16:28
Jeśli chodzi o pracę w IT to moje odczucia są następujące:
- praca nudna, żadne możliwości rozwoju
- bardzo słaba współpraca z innymi - każdy siedzi w swojej piaskownicy, pilnuje swoich zabawek i wyznaje zasadę "nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem"
- w razie jakichkolwiek problemów wieczne "szukanie winnych"
- twardy opór przed jakimikolwiek zmianami/pomysłami
- zerowy poziom managementu i zerowe wsparcie z ich strony - zarówno merytorycznie, jak i od strony zarządzania
- wszechogarniający mikromanagement i raporty w excelu :)
- zarobki średnie, premii brak
- dział HR to mega porażka - totalny brak kompetencji, pomocy, etc.

Praca na pewno nie dla ludzi ambitnych, szukających ciekawej pracy i rozwoju, czy nowych, pozytywnych doświadczeń - trzymajcie się z daleka.
twister 2017-07-18 21:01
A co ze stanowiskiem Inspektor Nadzoru ds. Elektrycznych orientuje się ktoś ?
Zostaw swoją opinię o Citi Service Center - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citi Service Center