Opinie o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Citi Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Czy istnieją roznice w zarobkach na tym samym stanowisku, gdy ktos zna jezyk wloski, a ktos inny np. francuski? Czy firma równo placi wszystkim w zespole bez wzgledu na jezyk? Prosze odpowiedźcie.

Aaa
@56888

To zależy od stanowiska / działu. W AML nie ma to żadnego znaczenia.

Julian

Sluchajcie na jakiej wysokosci podwyzke przyznawana po Nowym Roku mozna liczyc w Citi? Czy osoby niedawno zatrudnione i pracujace z 1sza umowa na czas okreslony moga nia liczyc? Czy po podpisaniu umowy na czas nieokreslony wynagrodzenie wzrasta??

AAA
@Julian

Każda rola ma tylko dwie stawki: Good Performer i High Performer. Jedna od drugiej nie różni się mocno, ale High Performer może liczyć na lepszą ofertę niż Good Performer. Jeśli stawki się zmieniają w ciągu roku: po ocenach rocznych można liczyć na wyrównanie do obecnej stawki (zależnie od oceny rocznej). Na wysokość oferowanej stawki nie ma wpływu typ umowy (określony / nieokreślony)

Jola

Warszawo , czy u Was bierze się pod uwagę wysoki procent inflacji przy przyznawaniu podwyżek?? Otrzymywaliscie tz. wyrównanie inflacyjne? Pozdrawiam Olsztynianka

Ludek
@Jola

Nie ma czegoś takiego jak wyrównania inflacyjne w Citku - stawki co prawda właśnie zostały trochę zmienione w wielu rolach, więc po ocenach rocznych powinno sporo osób dostać pewne podwyżki by wyrównać do zaktualizowanych stawek (nie będę co prawda owe wyrównania nawet blisko obecnego poziomu inflacji)

Karola

Hej Czy w Citi standardowo 1sza umowa oferowana jest na czas określony? W moim przypadku 6 miesięcy..

Abibuba
@Karola

Tak, to standard, ale wcześniej było to 9 miesięcy z tego co pamietam.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Kuba

Cześć! Mam pytanie. Czy po przejściu z umowy na czas określony na nieokreślony mogę liczyć na podwyżkę zarobków?? Jak to wygląda z waszego doświadczenia . Będę wdzięczny za każdy komentarz.

Maciek1

Witam Czy wiecie może jakich zarobków mogę oczekiwać na stanowisku - Cash and Trade Processing Analyst - C10 w Warszawie?

@Maciek1

Raczej bez szalu, mysle ze okolo 8.5-9 tys brutto, bylam na podobnym stanowisku juz ponad rok temu, C9 i mialam 7800 brutto, C10 to troche wiekszy poziom plus inflacjia, wiec dopuszczam, ze teraz jest odrobine wiecej.

@Lka

Dziękuję za odpowiedź. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o zadaniach przypisanych do stanowiska? Czy praca jest rozwojowa i ciekawa?? Będę wdzięczny za jakiekolwiek info.

@Maciek1

Pracowałam w dziale Settlement stanowisko Trade Processing Analyst, w moim przypadku nie była to zbyt ciekawa praca, monotonna, polegała głównie na monitorowaniu skrzynki mailowej i odpowiednich działaniach. Trzeba było dzwonić i wyjaśniać, czemu transakcja się nie rozliczyła lub pisać maile czasem wprowadzać coś do systemów. Sam proces mógł się różnic w zależności od produktu i klienta. Ale nie znalazłam dla siebie nic ciekawego, nie jest to praca z dokumentami tylko z systemami, mailem i kontaktami telefonicznymi z brokerami, takie sobie ..

@Lka

Dziękuję pięknie za odpowiedź. Ja, dostałem propozycję pracy na tym stanowisku w zupełnie innym dziale - Liquidity & Investment Operations Department. Zastanawiam się teraz czy obowiązki przypisane do tej pozycji w tym dziale będą tożsame z Twoimi.

@Maciek1

moze i nie, moj dzial nalezy do Middle office, w MO w kazdym dziale mniej wiecej to samo, to posrednicy. Nie mam pojecia czy twoj dzial to tez czesc Middle office. Gdzie jest biuro na Rondo daszynskiego czy na Marynrskiej? Z tego co wiem, na Marynarskiej sa Custody services, to czyms sie rozni od Middle office ktory jest na Daszynskiego. Mam wrażenie (moze bledne) ze w Custody na Marynarskiej sa ogolnie ciekawsze role.

Tak, na Marynarskiej. Dziękuję Ci za przesłane informacje

Xyz567
@Maciek1

Na tym stanowisku z jez. niemieckim 8500 zł.

@Xyz567

8500 brutto czy do łapy?

Xyz567
@Maciek1

Brutto, ale nie sugeruj się tym, bo zależy to od działu. Ja bede nalezec do operations.

Xyc56

Hejka, za kilka dni zaczynam tu pracę. Czy to prawda, że nie dostarczają oni laptopów do pracy? Chodzi o biuro na Prostej.

Hej. Proszę o informację jak często w Citi można liczyć na podwyżkę? Nie pytam o podwyżkę wynikającą ze zmiany stanowiska, awansu tylko ogólnie. z góry dziękuję za odpowiedź zwrotną.

AML płace Warszawa

Junior analityk na start - 5200 Junior po ok 3 miesiącach - 5720 (podwyżka bez zmiany roli) Pełen analityk - 6240 Senior analityk - 7280 Expert analityk - 8840

serio
@AML płace Warszawa

serio, taka kasa na dzień dobry? Po 3 miesiącach prawie 6k brutto? Przecież tyle to programiście nie zarabiają...

Gonzo
@serio

konkurencja daje 5k brutto na start totalnie zielonym ludziom, nawet ang nie sprawdzali na rozmowie tylko zapytali się czy znam ang więc te 5200 w citi to nie są jakies kokosy czy Bóg wie co. Dostajesz 3750zł netto około jeśli jesteś powyżej 26lat a 4090 netto około jak masz poniżej 26 lat. Biorąc pod uwagę jak wszystko w oczach drożeje to tez nie są to jakieś mega pieniądze. Ale niskie też nie są.

Kto?
@Gonzo

Kto tyle daje i gdzie? Jadę do wawy

yabadabadu
@AML płace Warszawa

Jak wyglądają podwyżki w Citi? Są inflacyjne co roku? Można też starać się o coś grubszego na tym samym stanowisku za dobry performance, np. o jakieś dodatkowe 10-15% więcej?

AML wawa kandydat
@AML płace Warszawa

potwierdzam, zaoferowali mi 5200 brutto na Junior AML. Czy możesz powiedzieć o jakim czasie przechodzi się na pełnego analityka i dalej senior analityka i experta? Poza tym dziwne trochę, ale zaoferowali mi pierwszą umowę na 9 m-cy ,czy to normalne? Poza tym możecie podać nazwy firm, które też przyjmują zielonych?;-)

LOL
@AML wawa kandydat

a jak stawki redukuja się w olsztynie?

@LOL

Olsztyn - poziom C11 (ekspert) ma około 6000 brutto... A pracę robisz identyczną jak w Warszawie.

LOL

bardzo słabo. dzieki

@@lol
@pracownik

c12 jest ekspert, nie sciemniaj.

Olsztyn
@pracownik

Citi w Olsztynie nie ma żadnej konkurencji i dlatego zarobki są na żenująco niskim poziomie w stosunku do Wawy. Poza tym, praca tutaj (może poza działem IT) to zwykłe kopiuj-wklej i dlatego, chcąc nawet zmienić pracę to nic się nie umie by cokolwiek zaoferować nowemu pracodawcy. Citi zdaje sobie z tego sprawę i dlatego nie podniesie zarobków, bo wie, że taki pracownik lepiej płatnej nie znajdzie. Ale nie oszukujmy się, wiele osób dałoby się pociąć by te 6k brutto zarabiać. Zwłaszcza, że uczą od 0, awans zależy wyłącznie od wyników ( a nie np. czy tl nas lubi) i starczą byle jakie studia, nawet humanistyczne.

kurde no
@@@lol

c12 to TL. C11 to liniowi pracownicy

expertka
@AML płace Warszawa

pracuje w Citi juz kilka lat , powtierdzam wysosc zarobkow natomiast wiem tez ze konkurencja placi wiecej.

niemiecki
@Kto?

niemiecki bank

a team lider?
@AML płace Warszawa

a team lider jakie może mieć zarobki w aml?

wróbel
@AML wawa kandydat

mnie też zaproponowali na 9 miesięcy, więc chyba tak teraz jest

junior

to brutto czy netto?

@AML płace Warszawa

Już nieaktualne (przynajmniej senior) - poszło elegancko w górę.

Pedro
@Lima

Ile teraz ma senior i sme w Wawie aml?

zorientowany
@Pedro

juz dawno tu nie pracuje. Ale w 2014r na C12 W Wawie mialem 13k brutto, wiec to chyba jakies jaja by w 2021r na C11 bylo 6k brutto

IIok
@zorientowany

w AMLu czy jakims zupełnie innym dziale? Bo sporo od tego zalezy

damond
@AML płace Warszawa

Sa oddzialy gdzie w wawce stawki sa takie tylko ze netto, a nawet ciut wieksze :)

@Pedro

O mniej więcej kółko brutto

AML płace Warszawa - aktualne
@AML płace Warszawa

Junior analityk na start - 5800 Junior po ok 3-6 miesiącach - 6200 Pełen analityk - 6600 Senior analityk - 8000 Expert analityk - 9400 Senior Expert analityk - ???? :)

Poinformowana

Senior expt podobno 11 ton marchewki

@AML płace Warszawa - aktualne

Nieco niedoszacowane ale tylko w granicach paru stówek. Ale ogólnie rzecz biorąc prawidłowo.

Nieaktualne już.

Bo dolne widełki podał.

@AML płace Warszawa - aktualne

Poprawnie ale to dolne widełki. Jak się człowiek stara dostanie tak ok 500zł więcej przy awansie.

@M

Ostatnio tez coś dorzucili na waciki. Także nie wychodzi najgorzej. Jak dodasz OT to konkurencja tyle nie daje.

Agreed
@Lima

O ile średnio wzrosły zarobki w Citi w porównaniu z 2020/2021? Ktoś wie? P.S. W Citi można wyjść dużo lepiej niż u konkurencji ze względu na dobijanie nadgodzinami, do których managerowie w Citi mają dość luźny stosunek (ludzie siedzą ile chcą niekoniecznie coś robiąc).

Bogdan
@Agreed

Czyli nadgodziny robi się nic nie robiąc? A jaka jest wtedy stawka? Dużo wyższa? Płacą setki? Dziwne że nikt tego nie weryfikuje tylko kasa płynie bez żadnej kontroli.

Tom
@Bogdan

Nie do końca. Masz przypisana produktywność np 9 kejsow dziennie, wiec jeśli robisz w sobotę 8h nadgodzin to powinieneś tez zrobić 9 kejsow

@Agreed

Ok 1500 brutto. A nadgo nie zawsze są.

Wally

Brutto? Netto?

@Wally

Oczywiście brutto

Mika
@Tom

9 kejsów dziennie??? To w kyc/aml? Jak to u Was wygląda dokładnie?

D
@M

A jakie stawki są teraz?

Kacper M.

Pracuje w citi jakiś czas i jest super. Wynagrodzenie 8000 na łapę, praca hybrydowa, czyli siedzę w chacie , odkurzam, idę na zakupy. Super firma

@Kacper M.

A można wiedzieć czy to sama podstawa pensji czy doliczasz też już premie?

Czy w Citi Service Center Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak, są paczki świąteczne

Izabela
@Odpowiedz

I też są paczki dla dzieci?

Bart

Jakie są obecnie stawki dla "świeżaka" w Olsztynie ? i czy są rekrutowani na c05 czy c09 ?

3500brutoo
@Bart

3500 brutto i nie licz na podwyzke przez co najmniej 2 lata

bzdury
@3500brutoo

Ale bzdury opowiadasz - widac ze konkurencja spod znaku lwa i zielono-niebieskiej spiralki nadaje na forach, moze wezcie sie za prace zamiast saczyc jad po internecie? :) dziwnym trafem wiele osob od Was wraca do Citi, nie dziwie sie. Stawki zaczynaja sie od 5k brutto - jak jestes ogarniety, to po 2 miesiacach dostaje podwyzke. Kolejna - po 3-4 miesiacach. De facto jestes w stanie zyskac 30-40% wiecej pensji po niecalym pol roku, JESLI ogarniesz wszystko.

Konkurencja spod znaku lwa
@bzdury

Witam, jako konkurencja spod znaku lwa i osoba świeża w AML, w olsztyńskim Citi dostałem propozycję na 3800, podczas gdy konkurencja zaoferowała kwotę o ok. 50% większą. Wesołych świąt ;)

ING do budy
@Konkurencja spod znaku lwa

W Olsztynie ING nie ma AMLu pajacu. Jak budujesz kłamstwa to odrób pracę domową. A jeśli porównujesz Citi Olsztyn do ING Warszawy pod względem płacy to nie dziwię się, że odpadłeś na naszym teście analitycznym LOL

Konkurencja spod znaku lwa
@ING do budy

Tak się składa, że dostałem ofertę tu i tu xD Czytaj ze zrozumieniem, analytyku ;)

Razdwatrzy
@ING do budy

Twój komentarz jest dużo większa antyreklama Citi i odzwierciedla poziom kultury w niektórych teamach...

to ty piszesz bzdury
@bzdury

To ty piszesz bzdury. W citi nie dostaje się podwyżek w ciągu roku - takie są odgórne decyzje. Jakiekolwiek decyzje o podwyżkach odbywają się na koniec roku.

Lisa
@to ty piszesz bzdury

Ale w ciągu roku też można mieć zwiększone wynagrodzenie, wiąże się to ze zmianą zaszeregowania. Junior c5 przechodzący na c5+ będzie miał zwiększone wynagrodzenie i tak samo gdy przejdzie na c9 i c10. Ale fakt, jeśli jesteś cały rok na tym samym zaszeregowaniu to mowa o podwyżce i bonusach będzie miała miejsce na koniec roku.

@Lisa

A w jaki sposób można iść wyżej?

Zofia

Może ktoś z was oświecić mnie, dlaczego podajecie tu stawki od Wa-wy po Olsztyn, a nie ma nic o Lublińcu? Wszyscy się przenieśliście i zamknęli centrum? :D

BAC
@Zofia

W Lublińcu chyba jest oddział banku, a nie shared service...

Izabela
@BAC

Ale tam też ktoś pracuje, prawda? Chyba, że osobne forum dla nich jest?

Paula

Jest możliwość pracy jako 'junior aml analyst' całkowicie zdalnej od 1szego dnia, a nie 3 dni w biurze, 2 zdalne?

Zielony

Ile zarabia Team Leader w AML (AVP, C12)?

C100
@Zielony

@Zielony

No właśnie napiszcie proszę, chodzi o Olsztyn

Niebieski
@Anna

Czy orientujesz się może jakie są widełki na AVP w Warszawie?

AVP
@Niebieski

Zależy od działu, 13-15k brutto

@AVP

I ot jest podstawa czy to z jakimiś premiami?

AVP
@Honorata

Podstawa

Cześć, Czy ktoś wie ile zarabiasz w Olsztynie jako "Technical Helpdesk Specialist"?

Kalambury

Witam, mam pytanie, pracował w Citi ktoś na pozycji: Customer Relationship Expert albo Client Account Specialist w departamencie kart płatniczych? Jak atmosfera? Jakie szefostwo? Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć i jaka jest ścieżka kariery? Zadzwonili do mnie i zaproponowali pracę na dedykowanym portfolio i pytali czy C10 jest dla mnie OK i czy się zgadzam? Nie bardzo wiem, o co chodzi z tym C10, mam czas na odpowiedż do jutra, pomóżcie!

Olka
@Kalambury

C10 to dobre stanowisko, No zależy na co liczysz, można nawet już być supervisorem na C10, ale nie managerem. Najwiecej ludzi pracuje na c5, to ci od razu po studiach, czy następny krok po C5 to C9. Managerskie stanowiska się zaczynaja od C12. Czyli C10 to analityk, C11 starszy analityk, C12 manager.

Kalambury
@Olka

No niestety, struktura, którą opisujesz to może AML, C12 w strukture, o której piszę to: C12 - AVP, i C13 - VP (Team Manager).

Bodzio
@Kalambury

W AMLu C12/AVP to Team Leader, którzy nazywają się managerami. C13/VP to już Senior Manager.

Olka
@Kalambury

Pisze nie o AML, a o SSO. Może w AML tak samo, nie wiem.

Nigdy
@Kalambury

(usunięte przez administratora)nawet się nie zastanawiaj się - najgorsze miejsce pracy

@Bodzio

Jakie zarobki na tym stanowisku w Olsztynie?

kandydatka

aplikowałam jakiś czas temu do Citi i nie mam dalej odpowiedzi. Zastanawiam się nad przyczyną. Czy jest możliwe, że na tym sprawdzaniu mojego CV coś wyszło? Czy w ramach tego back checku firma może zadzwonić do mojego byłego pracodawcy? I jakie dokumenty trzeba im dostarczyć w tym procesie?

tytytyty
@kandydatka

A miałaś rozmowę rekrutacyjną?

kandydatka
@tytytyty

tak miałam rozmowę i otrzymałam ofertę, jakiś czas temu pojawiła się informacja że teraz mnie sprawdzą czy coś. I coś długo to trwa niestety. A słyszałam, że chcą nawet zaświadczenia o ukończeniu studiów oraz oceny z poszczególnych przedmiotów, nie wiem skąd miałabym to wziąć skoro jestem już dawno po studiach. Co o tym sądzić?

dsdsd
@kandydatka

powiedz proszę ile czasu minęło od otrzymania od tego jak otrzymałaś ofertę czyli zadzwonił do Ciebie ktoś i Cię o tym poinformował

@kandydatka

słuchajcie mam podobną sytuację, przeprowadzają na mnie teraz te procedurę sprawdzenia trwa to też już ze dwa tygodnie, ale zostałem zapewniony że tyle to trwa bo ostatnio dzwoniłem podpytać co i jak. Mam jeszcze jakieś dokumenty podobno dostarczyć, tylko nie dopytałem jakie. Wie ktoś o które chodzi, bo bym sobie chciał je przygotował wcześniej

Trybik
@kandydatka

Miałam rozmowę kwalifikacyjną z menagerami. Poinformowano mnie, że dadzą odpowiedź niezależnie od decyzji w ciągu max 2 tyg. Nawet usłyszałam, że zazwyczaj trwa to krócej. Odpowiedzi wciąż nie dostałam, a minął już prawie miesiąc. Na maila też nie odpisali. Strata czasu

Jdjd
@kopernik

U mnie to też tyle trwało mniej więcej. Jak zapewniają, że jest ok to będzie ok. Badanie medycyny pracy, świadectwa pracy, dyplom i tyle z główniejszych. Reszta to wypełnienie ich papierków online co zajmuje z godzinę max włącznie ze skanowaniem. Wysyłasz i czekasz na umowę. Nic prostszego. Czekaj na feedback od nich. Chyba, że te dokumenty które im aktualnie wisisz mają wpływ na ten backfround check. Musisz się dowiedzieć ????????

@Jdjd

a te świadectwa ocen o których ktoś wyżej pisał? Bo pamiętam że rzeczywiście podawałem to GPA, ale nie wiem skąd miałbym teraz wziąć wykaz tych ocen ze studiów... ehhh ale zawiłe procedury :D

Melody
@kopernik

Transkrypcje ocen uczelnia jest zobowiązana Ci wydać na Twoją prośbę.

@Melody

dzięki za info, nawet nie wiedziałem :D I co będzie to potrzebne do tego back checku?

Jouuu
@Trybik

I jak dostałaś odpowiedz na maila lub jakakolwiek inną??

GooDy

Mam kilka pytań dot. pracy w AML/sankcjach w Warszawie. Jakie są aktualne stawki (nie z wiosny). 7000 brutto dla Analityka C5 jest realne? Słyszałem ze aktualnie stawki są wyższe niż na wiosnę kiedy to wynosiły ok 6300. Czy w tych działach są premie kwartalne? Jeżeli tak to na jakich zasadach i ile mniej więcej można się spodziewać? Czy będzie to równowartość całej pensji raz na kwartał jak to jest w innych miejscach? No i czy można robić nadgodziny/weekendy i ile są płatne? Widzę mieszane opinię na temat tej pracy, ale te negatywne zapewne głównie wynikają z frustracji wewnętrznej tych ludzi co je piszą i takie opinie są niemiarodajne ze względu na emocje. Szukam opinii od ludzi zadowolonych, pozytywnych, które przekażą firmę trochę w lepszym świetle.

Xcv
@GooDy

Nie spodziewaj się, że ktoś ambitny napisze Ci, że to fajna praca i rozwojowa. Raczej nie. Praca dla ludzi którzy mogą robić całymi dniami tygodniami to samo. Po pewnym czasie można jakieś dodatkowe obowiązki brać ale to nadal są obowiązki, które de facto nic nie dają i robisz je tylko bo jest taka procedura. Np (usunięte przez administratora) statystyki każdego ranka się wysyła kto ile kejsów zrobił dzień wcześniej. Najlepiej samemu sprawdzić jak chcesz zobaczyć czy będzie ok czy nie.

hdddddd
@Xcv

Czyli nie taka zła praca. Odwalasz swoje i po 8 h czas jest twój. Zarobki nie są najgorsze z tego co widzę. Czyli jak ktoś lubi zadaniowy tryb pracy to powinien być zadowolony. Ja np. należę do osób, które prace stawiają na ostatnim miejscu potrzebną tylko po to, żeby mieć z czego żyć. Jestem fascynatem przyrody i każdą wolną chwilę wolę spędzać w lesie czy w górach na spacerze niż siedzieć 12h w pracy, żeby tylko coś tam więcej osiągnąć. Życie jest za krótkie, żeby marnować je na wyścig szczurów.

Citi aml
@hdddddd

Idealnie powiedziane z tym wyścigiem szczurów.

nikt
@hdddddd

Nikt nie lubi tracić czasu wyścigu szczurów, a zwłaszcza w takim citi, gdzie praca to najzwyklejsze "kopiuj-wklej", a to ciężko w tym być lepszym czy gorszym czy jakkolwiek rozwijać się zawodowo. Niestety nie każdy miał tyle szczęścia, że odziedziczył mieszkanie w Warszawie i nie musi martwić się o dach nad głową.

@GooDy

W AML w Warszawie nie dostaniesz 7000 PLN brutto na pozycji młodszego analityka C05. Na analityku C09 już tak, ale musisz spędzić 6-12 miesięcy na nauce i osiąganiu wyników. Nie ma premii kwartalnych. Można dostać bonus roczny jeżeli dostanie się dobrą ocenę na koniec roku. Nadgodziny zależą od linii biznesowej ale w większości chyba już są raczej regularnie. Zazwyczaj otwierane najpierw weekendy, płatne 100% więcej*. Jeżeli jest naprawdę ciężko z wyrobieniem się otwierane są też w tygodniu, płatne 50% więcej.

Majki
@Citi aml

Apropo wyścigu... Może orientujesz się jakie są obecnie widełki na C10 w Olsztynie? Jest o co grać?

Newhire

Hi! How does the ranking Cs work in Citi? C5,C9,C10,C11etc and how salaries look like for each position? Particularly in custody department and how long does it take to get a level up? TIA

Zostaw merytoryczną opinię o Citi Service Center Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citi Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citi Service Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citi Service Center Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Sądowa 1
    42-700 Lubliniec

Citi Service Center Sp. z o.o.