Opinie o Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Team Outsourcing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. w Świętochłowice

jestem zainteresowana Nowy wpis

Ile teraz można zarobić na pełen etat w tej firmie? Byłam na rozmowie w Katowicach i tam dają minimalną.. są na jakiś obiektach lepsze stawki?

Patka Nowy wpis
@jestem zainteresowana

Chciałaś się zatrudnić jako sprzątaczka? Też właśnie planowałam się skontaktować z firmą w sprawie pracy. To wynagrodzenie na poziomie minimalnej to na umowę o pracę?

Źródłotop1top2 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) inaczej firmy i tego co tam się DZIEJE nie można nazwać. Znam firmę od podszewki. Sprawa dla uwagi to mało powiedziane. To SPRAWA DO PROKURATURY i tam trafi. (usunięte przez administratora) już wypływa więc na szybko robią RESTRUKTURYZACJE myślą że to zamkną i po problemie! Milionowe dlugi wobec ludzi kontrahentów i instytucji. Machloje (usunięte przez administratora) kretactwo manipulacje a w dodatku komentarze które sami sobie piszą! Ludzie uciekajcie stamtąd tam nie ma przyszłości. Sprawdźcie dokładnie wypłaty składki w zus i pity w skarbówce bierzcie od nich paski czytajcie umowy które macie zlecenia i o pracę sprawdzajcie świadectwa pracy wszystko!! ! Zbierajcie dowody nie bójcie się zabrać głosu mówcie o tym głośno! wasze dni sąd policzone

Smerf

Co roku zarabiam coraz więcej a kupić sobie mogę za to coraz mniej. - Wina Tuska" :) Da się tu zarobić sensowne pieniądze. Jak ktoś pracował kiedyś w ochronie to wie co i jak za spanie nie płacą, obchody trzeba robić itp. Nie rozumiem wylewania łez i pisania bzdur jak się komuś nie podoba to nikt w tej firmie nikogo na siłę nie trzyma. Ludzie na obiektach są różni i bywają również tacy co mają zryte berety, jak się pytałem dlaczego takich zatrudniają to było info że w tej chwili trudno się rekrutuje szczególnie ludzi z uprawnieniami... dają takich jacy się pojawiają i chcą pracować - no może i tak jest bo niby bezrobocie małe teraz. Są tu obiekty normalne i z przetargów, ja pracuję na przetargowym więc mam nadzieję, że się tu utrzymamy, jak nie to i tak chciałbym w tej firmie zostać bo wiem jak jest w innych tego typu agencjach.

Potencjalny pracownik
@Smerf

Podobno są jakieś przyjęcia w katowicach. Może to kto potwierdzić?

Larysa
@Smerf

Tak z ulicy można się do was dostać? Ofert nie widzę niestety... Czyli im dłużej pracuje się w firmie to i adekwatnie do tego wzrastają zarobki poprzez podwyżki stażowe?

Słoneczko56

Milo wspominam prace tam. Jedno z niewielu miejsc gdzie poczułam sie doceniona. Pewnie gdyby moj stan zdrowia sie nie pogorszyl to nadal bym tam byla. pozdrawiam.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Ochrona Bielsko-Biała. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

No, ale sprawdzałem w krs i status mają aktywny, więc to może jakieś plotki? To może ja bym jednak spróbował złożyć cv w ciemno, szukałem ofert, ale na nic nie natrafiłem. Pisaliście, że da radę zarobić spoko pieniądze, ale czy wystarczy wykonywać swoje obowiązki i wszystko jest cacy?

No właśnie, jesteś tu wyjątkiem pod tym względem, czy wszyscy zatrudnieni tak mają? Co do stawki, to pamiętam, że w styczniu oferowali 27-28 zł brutto na zleceniu dla Pracownika serwisu sprzatającego.

Firma kogucik

Z jednego miejsca trzy osoby nie otrzymały wypłaty i podkreślam , że to nie jest pierwszy raz !

Czytam niżej, że często trzeba upominać się np. o wypłatę wynagrodzenia. No, ale chyba w umowie jakiś termin płatności jest i powinno się tego trzymać. Jak biuro reaguje na takie zgłoszenia, jest jakaś poprawa jak już się raz człowiek upomni o swoje? I dlaczego niby ludzie na rencie są lepiej traktowani?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Team Outsourcing Poland Sp. z o.o.?

Rozczarowana.

Firma nie dba,o pracownika, nie ma żadnych imprezy,czy premii świątecznych.O pieniądze za nadgodziny,czy zastępstwo trzeba się prosić.Wyplata też nie raz po czasie.Nie szanuje się pracownika i jego praw.Osoby z niepełnosprawnością które powinny pracować 7h,pracują po 12h,a czasem i więcej.Za nadgodzin NY płacą niecałe 17zt.za godz.Istny wyzysk.

@Rozczarowana.

A jak komuś wpadną nadgodziny to ile czasu musi się upominać o kasę za nie? Ile maksymalnie zdarza się, ze podstawa jest po terminie? Spóźnienia są w każdym miesiącu? A za zwykłą godzinę jaka jest stawka, dużo mniejsza? Bo piszesz, że za te dodatkowe jest 17zł.

Basia Bąk

(usunięte przez administratora). Ktoś się podpisze swoim nazwiskiem? Pewnie nie bo wtedy by się okazało że nie ma takiego pracownika. Sama byłam na rozmowie o pracę do tej firmy i pytałam poszczególne osoby czy mają jakieś problemy z kasą -nikt nie narzekał. Obecnie po miesiącu pensja nawet nieco przed terminem. Czy jestem wyjątkiem czy może konkurencja nie lubi jak jej pracownicy przechodzą do pracy w lepszych warunkach.

@Basia Bąk

Tak, tak, słowa są tanie, jak to mówią, a Internet wszystko przyjmie. Przynajmniej do czasu. Wyjaśnisz, na ile zarabiasz na tym stanowisku, o które się starałaś? Jeśli nie ma co ukrywać, to chętnie poznam kwotę. Słów tu jest i tak za dużo, moim zdaniem.

Green

Nie płacą, za przepracowane miesiące. Notorycznie prezes firmy zbywa pracowników byłych i obecnych. Oczywiście są też dobre strony zawsze odbiera telefon albo oddzwania. Na początku bardzo pomocny , a potem cierp ciało jakżeś chciało

oszukana

Pracodawca nie wypłaca pieniędzy po czym blokuje numer

@oszukana

Mnie to zastanawia, serio, firma nie płaci pracownikom, czy po prostu ma opóźnienia w wypłatach? Ktoś inny może się o tym wypowiedzieć? Ja właśnie chciałam aplikować i teraz się nad tym zastanawiam. Czy pracownicy mają umowy, na podstawie której można dociekać swoich prac do wypłaty, czy raczej firma woli be z umowy mieć 'pracowników' i potem nie wywiązuje się z ustaleń?

Pawelek

Pracuje w tej firmie półtora roku , kasa na czas , z Szefem idzie się dogadać jeśli chodzi o wolne czy nadgodziny , Szef ugodowy jak trzeba idzie na rękę nie zwalniają bez potrzeby dbają o praciwnika

Marika
@Pawelek

Czy za staż pracy cos będzie lub już przysługuje? Widziałam ze jedna Pani już o podwyżkę pytała, lecz nikt się nie odniósł… dlaczego? są jakieś stażowe? albo jeśli niedługo drugi rok będziesz mieć za sobą to jakiś przywilej będzie przysługiwał?

abc

kompletny brak zainteresowania pracownikiem, regularne spóźnienia z wypłatami, tragiczne zarządzanie. wszystko po taniości do bólu

Bożena
@abc

Ile się spóźniają? Doprecyzuj jak możesz, czy mowa o jakimś długim czasie czy np. parę dni. Co ile są wypłaty tam ogólnie wypłacane, co miesiąc?

abc
@Bożena

Sorry z tym spóźnianiem z kasą to może przesadziłem. Okazało się, że to moja wina bo nie dałem rachunku do zlecenia więc kaska nie wyszła.

Ksenia
@abc

Czyli na zleceniu się pracuje? Daj znać, czy to przejściowo, czy na stałe dają taką umowę i nie ma szans na przejście na UoP. Mi by jednak zależało na umowie o pracę. A podstawa chociaż jest jakaś wynagrodzenia?

Elżbieta

Widziałam ogłoszenie że szukają na ochronę do Bielska Białej. Czy ktoś mógłby dać znać ile jest zmian? Pisze tylko że system zmianowy i nic poza tym na ten temat

TOP
@Elżbieta

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu telefonicznego - z Kierownikiem Ochrony - tel. 512 956158

Elżbieta
@TOP

Dziękuję. Czy ten kierownik przeprowadza jakieś pierwsze selekcję kandydatów? Jak w ogóle wygląda rekrutacja? Dużo rozmów trzeba odbyć?

Greg2000

Pracowałem w firmie TOP - Team Outsourcing Poland 2 lata. Wypłaty zawsze na czas. Koordynatorzy jak najbardziej w porządku Sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwania pracy ale gdyby nie to chętnie bym wrócił. Polecam tę firmę z czystym sumieniem. Pozdrawiam, Grzegorz.

Marzena
@Greg2000

Czy przez te dwa lata pasowały Ci zarobki? Zdarzały się jakieś podwyżki albo premie? No i czy umowa na czas nieokreślony jest tu możliwa?

Bylenietop

Jedna z gorszych firm w okolicy. Wszystko najniższym kosztem dla pracownika. Na nadgodziny trzeba czekać z miesięcznym opóźnieniem i to jeszcze płacą śmieszną stawkę mim(usunięte przez administratora) W tej firmie zawsze jeżeli chodzi o kasę to jest ale dla (usunięte przez administratora)i tych niby (usunięte przez administratora)a dla tego co pracuje dla nich to najlepiej by było robić za (usunięte przez administratora) We firmie nie ma nic co oferują w innych firmach tj. zwrot za leki czy wczasy pod gruszą.

W.

Są tu jakieś przyjęcia tera? Koleżanka robi na pół etatu to sobie chwali że dobry kierownik, pieniążki na czas a i koperta z premią też się czasami dostanie. Szukam czegoś w Katowicach lub Chorzowie.

W Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko sprzątanie. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Ja w Katowicach dostałam robotę ale podobno powygrywali przetargi więc będą zatrudniania, tak coś kierowniczka mówiła. Ja znalazłam ogłoszenie na ich stronie http://www.top360.pl/praca Z mojej strony to tyle, pracuję tu za ktrótko więc się nie wypowiem. Rekrutacja bardzo miło, na obiekcie też zobaczymy co będzie dalej

Hanna
@Kasia

A możesz ocenić tylko sam początek współpracy i wdrożenie? Idzie tutaj utrzymać relacje z innymi czy każdy prowadzi się raczej indywidualnie?

Rambo68

Jedna z porządniejszych firm. Kto chce pracować nie będzie żałował wyboru. Robie tu 5 lat i nie zamierzam zmieniać

M.

Jest OK. Robię tu już rok na sprzątaniu, teraz bedzie tu robić też mój mąż tylko w ochronie. Jak się ktoś zastanawia to ogólnie polecam, pracownicy krzywdy ne mają.

Hanna
@M.

Jest tu dowolność jeśli chodzi o wybór obiektu? Będziecie Państwo razem?

Zostaw merytoryczną opinię o Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Team Outsourcing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Team Outsourcing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Team Outsourcing Poland Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Chorzowska 116
    41-605 Świętochłowice

Team Outsourcing Poland Sp. z o.o.