Opinie o GPD Advertising (działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GPD Advertising (działalność zakończona). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GPD Advertising (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPD Advertising (działalność zakończona) w Poznań

OM

co Wy sie spinacie ludzie, praca dla GPD laczy sie z ogromnym zapiepszaniem, zaangazowaniem i mnostwem pochlonietej energii ale jednoczesnie jest to najciekawsza praca o jakiej mogliscie pomarzyc. Fantastyczna ekipa, idealny klimat, a zarobki sa adekwatne do Twoich umiejetnosci. Zdradze Wam sekret, najwiecej w tej firmie zarabia foodstylistka i bardzo dobrze bo jest swietna. Jak ktos ma okazje zaczac prace w GPD to dobrze radze: zrób to!

Scalto

Jeśli chodzi o umowy to tak jak pisał jeden z poprzedników "brak słów" ludzi traktują przedmiotowo większość osób jest zatrudnionych na unowy-zlecenia, poza tym tutaj liczy się tylko kolesiostwo, To czym jeździ obecnie właściciel jest mało istotne, bardziej będzie to czym on będzie jeździł w przyszłości jak przyjrzą się mu się bliżej inne organy...

pliskien

Tylko zamiast drugą pensję na umowe zlecenia przepijać, zainwestuj w swoja emeryturę. I nic Ci do tego czym ja jeżdźę. (usunięte przez administratora)

Solo

A chłopie jaką masz umowę bo GPD daje dwie o pracę i o dzieło aby sobie zaniżyć ZUS a Ty będziesz miał emeryturę 600PLN. Powodzenia chłopie i przemyśl sobie czym jeździ właściciel;)

Account Manager

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GPD Advertising (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w GPD Advertising (działalność zakończona) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GPD Advertising (działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 50 ocen.

GPD Advertising (działalność zakończona)