Opinie o Eneva Telecom w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Łódź

@Monterzy Południe

Stary znajomy

A to prawda, że Eneva czy tam hua.... zamierza bezszelestnie uciekać ze stref w Łodzi? Takie to po mieście chodzą słuchy ?

monterek

Super baza wiedzy to forum admineczek tnie wszystko , sąd sądem a sprawiedliwośc.....Pozdrawiam Tarnów i okolice oraz Radomsko. Wszyscy powinni iść w ślady monterów tych rejonów!!!!

@monterek

Masz racje i jeszcze do sądu niech płaci Eneva za wszystko!!!

Monterzy Południe

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Odchodzę !

Byly pracownik

Monterzy Południe

Hahahaha Huapol (usunięte przez administratora) z monterami gra!!!

Jerry

Byłem podwykonawcą dla Eneva w Gdyni. Do dziś firma zalega mi 30 tyś zł. Odradzam jakiejkolwiek współpracy.

monterek

Nie ma komu robić a i tak ciągle słychać TARNÓW TARNÓW. super.

MARCIN DEYNA SU GDYNIA/ były starszy telemonter PR

Czego tak beczycie? Ja zwolniłem się z Enevy krótko po tym jak przejeli/wzieli Relacom. i co ? i od tej pory buduję dla Orange FTTH, wypłata dla montera to 2800 netto. Od listopada poszukuję ludzi do pracy i nie ma chętnych. Będę musiał chyba sięgnąć po Ukrainców. Z Enevy udało mi się 1 ludka wyszarpać, także nie pitolcie że jest tak chujowo jeśli kwota 2800 do rączki za 40h godzin pracy w tygodniu nie kusi. Albo jesteście takimi nieudacznikami........................

Jberry
@MARCIN DEYNA SU GDYNIA/ były starszy telemonter PR

daj namiary na jarek.borowka@op.pl

oski
@MARCIN DEYNA SU GDYNIA/ były starszy telemonter PR

Poproszę o informacje dotyczące pracy. oskar07@op.pl Pozdrawiam

Były monter

zaciekawiony

jest to bardzo przykre do czego ta firma doprowadzila w limanowej jak i na calej strefie tarnow, widac z tego ze orange nie zalezy na klientach ,to po co te chuczne reklamy"all you need is.........." ,smutek i zal pozostał , jedynie szczescie dla innych firm na przejmowanie klientow , smutne

@zaciekawiony

zaciekawiony

ja mam takie male pytanie ilu monterow zostalo na strefie tarnow powiat limanowa? i drugie pytanie kto za to odpowie ?

@zaciekawiony

zostało 6 z tego 1 się zwalnia 2 nie nadaje sie do niczego a 2 nie mają certyfikatu hahahhaha wsparcie mają od jakiegoś pajaca z Wielunia czy tam cos taki rządzi (usunięte przez administratora) e aż sie płakać chce nic nie umie tylko ma układy w Warszawce wiadomo z kim a kto za to odpowie? bez nazwisk ale zainteresowani wiedzą o kogo chodzi!!!

KG

Na Bydgoszczy szukają podwykonawców na instalacje FTTH. Nie stać ich na utrzymanie monterów i chcą kolejna firmę wkręcić której (usunięte przez administratora) będą płacić. (usunięte przez administratora)

batman

Pensje najpierw biorą prezesi a później monterzy o ile jeszcze zostanie coś do podziału.

Monterzy Południe

Tym co zostali w Enevie znowu nie wypłacili wypłat!!! Żenada !!

Oszukany

Urlopy wyplaca w 5 ratach, (usunięte przez administratora) bo trudna sytuacja firmy.

@Oszukany

hahahha jak zawsze!!

KG
@Oszukany

Żenada

Banowany

Co na to Związki Zawodowe ?

@Banowany

Jakie związki? żeby należeć do Związków Zawodowych trzeba mieć jaja a nie wydmuszki i nie bać się !

Zwolniony

Ja juz nie pracuje i czekam na rozliczenie po 10 marca a jak nie bedzie kasy to zglaszam sprawe do pip. Wszyscy narzekaja a odwagi odezwac sie nie ma nikt. Ja sie odezwalem, swoje wygarnelem i sie zwolnilem bo niewolnikiem nie mam zamiaru byc. Juz dawno powinnismy zrobic porzadek z ta firma.

Astan
@Zwolniony

Dopóki się wszyscy naraz nie postawią to nic z tego nie wyjdzie. Młodym to i tak wszystko jedno. Ale brak solidarności ciągnie się już od czasów gdy pojawił się Atem i w 2003 przejmował ludzi. Nie potrafili się postawić i przechodzili za psie pensje a człowiek tylko na tym cierpiał.

www
@Astan

Masz rację teraz Huapol działa kilku co zostało w Enevie sprzedali się za czapkę gruszek a tacy twardziele byli mówili że za żadne pieniądze nie przejdą hahah żal żenada i zakłamanie przez nich przemawia niestety nie mają jaj tylko wydmuszki po co z gęby robić szmatę i innym mieszać w głowach mówić jaki to się twardym w swoich działaniach po co ?

monterek

Fajnie za urlopy nie zapłacone i chyba nie zapłacą . Obiecują znaną gadką. Jak firma dopuściła aby tyle pracowników nie wykorzystało należnych wolnych dni. PIP powinien tym się zając. A my wszyscy nie czekać tylko do adwokata udać się bo potem będzie za późno.

@monterek

Daliście się wydymać Enevie to macie !!! Nie płakać tylko zapierda.....ć na panów prezesów!!żeby mieli na nowe fury i wakacje !!!

Baba

Byłam na rozmowie na stanowisko dyspozytora w Łodzi, odmówiłam. Oferta firmy: prawie najniższa krajowa na okres próbny,a potem ciut więcej (tysiąć łosiemset na rękę - może nie wytną:) na umowę o pracę + lojalka na 2 lata (dużo zł :D) Zero benefitów pozapłacowych (opieka med, karta sportowa, bony, premie itp.), brak ścieżki kariery.

@Baba

Masz rację (usunięte przez administratora) nie pchaj się tam chyba że chcesz pracować za marne grosze nonstop

Monterzy Południe

No i w końcu doczekalismy się wywalili pana kolejarza z Enevy z SU Tarnów!!!!!!!! Za mądry był! i się doczekał! niech zasmakuje smaku zwolnienia jak on zwalniał innych!! Nie jest nam żal tego (usunięte przez administratora) pomieszczeń kolejowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Łódź

• Jak się pracuje w Eneva Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Eneva Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eneva Telecom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom