Opinie o Eneva Telecom w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Łódź

Pan Usterka

Siema, praca w tej firmie to totalne dno : * Po przejściu z Enevy do Huapolu firma od początku roku wypłaca zaległy hajs za urlopy. (Z tego co wiem to nie wypłacili nawet 1/3 tego co są winni pracownika) Ci co zostali w Enevie i nie przeszli do HuaPolu wypłaty dostawali z 10-20 dniowym opóźnieniem. (Teraz zostali zwolnieni ) * Praca oczywiście po 12h/7 dni w tygodniu( gdzie płaca tylko za 8h przepracowanych za reszte nadgodzin nie wiesz ile dostaniesz 5zł ? brutto ? 10brutto nie masz pojęcia) najlepiej żebyś nie szedł na wolne. Wszystkie święta niedziele itp oczywiście w pracy za co nie masz nic dodatkowo płacone. * Praca w godzinach 8-16 za 2000 brutto na umowie o prace ( oczywiście dla nowego pracownika lojalka na 2 lata o wartości 4 tys. za zerwanie umowy.) * Umowa zlecenie (zbiorcza) tak naprawdę nie wiesz ile dostaniesz premii możesz zrobić w miesiącu łącznie 300 godzin a dostaniesz 2000 zł netto wypłaty wliczając w to wynagrodzenie z umowy o prace. * Obiecują premie za dobre wyniki po czym dostajesz kwitek z premia 500zł brutto bo ujowe wskaźniki wyszły w tym mc na strefie. * Ostatnimi czasy wyjazdy do Limanowej (gdzie ta strefa leży totalnie nikt miejscowy nie chce tam pracować ) oczywiście większość z tych osób co tam było nie dostali ani złotówki za przepracowany cały miesiąc w delegacji jak i nie zwróconych kosztów za dojazdy. * BHP w tej firmie nie istnieje karzą wieszać kable nad krajowymi drogami nie wzywając do tego służby drogowej aby zablokowali Ci ruch. * Wchodzenie na wysokości bez żadnych kamizelek czy zabezpieczeń na strach drabinach bez atestów. * Auta służbowe niby nowa flota a połowa nadaje się do naprawy ale i tak każą Ci jeździć rozje***ym autem. * Serwisów już nigdzie nie ma dla Enevy/Huapolu wszędzie są zadłużeni na kilkanaście tysięcy zł. Gdzie nie zadzwonisz tam mówią, że firma wisi im kase. (usunięte przez administratora) * Kierownicy maja Ciebie totalnie gdzieś. * Pracownicy którzy pracują tu po kilkanaście lat zarabiają tyle co nowo zatrudniony pracownik. * Praktycznie co miesiąc dokładają obowiązków a na wypłatę się to nie przekłada. * Jeśli chcesz wolne to musisz wręcz o to błagać i może łaskawie kierownik da Ci jeden dzien wolnego po maratonie 14 dni pracy z rzędu. * Dyżury jakieś śmieszne nocne gdzie musisz jechać jak telefon zadzwoni za które też Ci nic nie płacą. * Nowy pracownik nie dostaje nowego sprzętu tylko jakieś resztki które nadają się jedynie na wywalenie, nie wspominając o znoszonych ubraniach roboczych które dostajesz po kimś łącznie z butami. (zimowymi/letnimi). Ogólnie można tutaj wiele napisać o tej pięknej firmie ale szkoda na to czasu. Wrogowi bym nie polecił tej pracy.

tragedia
@Pan Usterka

robilem w tej firmie to co napisal pan usterka to w 100% prawda a orange wymysla jakies nps i inne bzdury a przez dzialania takich firm traci setki abonentow, bo najlepiej zgnoic pracownika zeby garstka cieszyla sie jeszcze pewno chwilowo z kasy

EKS WPRT
@Pan Usterka

Co wy tam jeszcze robicie?????

SwiatlowodyFTTH
@Pan Usterka

Słuchaj , ale to się tyczy też HUAPOLU i to w 2018 roku ? Bo widzisz to jest jedyna firma na moim terenie, która jako jedyna właśnie robi rzeczy typu światłowody, naprawa linii itd. - ja akurat z Limanowej . Znaczy jest coś jeszcze w Limanowej , ale w Huapolu powiedzieli że wyrażają chęć zatrudnienia na okres próbny umową o pracę tylko jak przeczytałem Twój komentarz to nie wiem czy warto teraz dzwonić do tego dyrektora / kierownika. Akurat lubię tego typu rzeczy związane ze studzienkami, światłowodami , kablami itp. dlatego też taka praca byłaby dla mnie jak najbardziej odpowiadająca , ale patrząc na to co napisałeś odechciało mi się, więc jak to z tym jest ? Tyczy się to też obecnie Huapolu - Strefa Tarnów i Limanowej czy nie ? Czy to tyczyło się tylko Enevy zanim Huapol jej nie przejął - a więc w związku z powyższym moje pytanie jest następujące : czy dalej jest to samo co opisałeś w tym HUAPOLU , czy te sytuacje miały tyczyły się tylko Enevy czy tyczy się to obecnie tak samo HUAPOLU i nic się nie zmieniło po powstaniu HUAPOLU ? I co radzisz bo chciałbym taką pracę podjąć ale za dużo opcji w Limanowej nie ma , bo tak jak powiedziałem mało tutaj jest takich firm co robią tego typu rzeczy. PROSZĘ SERDECZNIE O POMOC I O OPINIĘ W TEJ SPRAWIE . ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO KONTAKTU MAILOWEGO : matrixspace3000@o2.pl

Edyta

@robcio skoro firma Eneva Telecom nie ma finansów na wypłacenie wynagrodzeń za pracę swoim pracownikom to czemu chce rekrutować kolejne osoby? Macie jakiś plan na odzyskanie swoich pieniędzy? Czy @K uważasz, że masowe branie urlopów na żądanie pomoże Wam odzyskać zaległe wynagrodzenia?

robcio

UWAGA firma niewypłacalna! Omijać tą firmę bardzo szerokim łukiem, chyba, że kogoś na współprace z tym "wielkim przekrętem" stać.

K

Czy po prostu nie możemy złożyć zbiorowy pozew do SP?? Ile jeszcze ta firma będzie ludzi oszukiwać?? Bierzmy masowo urlopy na żądanie!

@K

Niektórzy muszą mieć jaja żeby zrobić taką akcję nie wszyscy są odważnie zostali w tej firmie tylko ci co nie mają własnego zdania!!!!!!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Edyta

Wchodząc w zakładkę Kariera na stronie firmy Eneva Telecom można znaleźć oferty pracy na stanowisko Telemontera w różnych województwach, jednak naciskając na nie wyskakuje błąd. Czym on może być spowodowany? Macie może informacje co dokładnie jest w ogłoszeniu i opublikujecie te informacje na forum dla innych użytkowników?

porada

Nie dziwią mnie te wszystkie opinie, bo od nastu lat branża telekom traci swoich fachowców dzięki takim własnie specjalistycznym firmom. Jest na łódzkim rynku kilka firm z tej dziedziny technologii, warto się może przenieść i znaleźć coś co komus będzie pasowało bardziej. Nie polecę firmy w której pracuję bo nie chcę reklamować, ale zachęcam do zmian....

Młody
@porada

Daj namiar, na tym polega rynek pracy.... słabe firmy robią wypad

monterek

Chcę podziękować pracodawcy za to że dba o pracowników i docenia ich wkład aby na górze mogli spokojnie i dostatnio żyć. ZA to że mamy --- dobrze płatne pensje,bhp, prawdziwe premie, z socjalu możemy wypocząć z rodziną latem, za to że pamięta o świętach i choć drobnym upominku dla pracownika, za karty multisport i opiece lekarskiej w firmie i za to że jedni pracują w niedziele i święta i są doceniani po prostu za to że firma jest nowoczesna i przyjazna!!!??? ALE się ubawiłem.

@monterek

Nie pal więcej!!!!

Edyta

@Ona79 a w jakiej sprawie jest potrzebne Ci nazwisko tego pana? Na forum nie piszemy o konkretnych osobach. @druciarz a co się dzieje, że klienci czekają tyle czasu na usunięcie awarii?

@Edyta

A kim usuwać awarie??? Uszkodzenia wymagają coraz więcej czasu a tego nikt nie rozumie liczy się tylko aby zepchnąć. Gdzie te tłumy chętnych do pracy, zresztą firma tak mocno szuka oszczędności że najlepiej jak nie miała by serwisantów a abonent no cóż.....a kto to jest--ha ha!!

Ona79

Kto zna Roberta dyrektora z Łodzi?

znam

Ona79
@www

www a napiszesz mi jak ma na nazwisko?

@Ona79

bez nazwisk to jest niepoważny człowiek

@www

Może pobierał nauki u Leona Biedacomowskiego?

truth
@Ona79

Ja znam. Jeśli chodzi o Roberta K. zamieszkałego Trakt Puszczański k/Szczercowa. Całkowity inwalida człowieczeństwa. Zakłamany i tchórzliwy o czym pewnie wie jego żona Agnieszka, albo nie jeśli nie powiedział jej o tym co robił i jak ją okradał spłacając swoje zobowiązania z nieprawego łoża. Dla ciekawych mogę udostępnić nagrania pokazujące prawdziwą twarz tego śmiecia.

xaga

Żenada na Tarnowie szczególnie łysy!!! to taki kierownik który kiedyś był ok a teraz się sprzedał za srebniki!!!!!! Tak gra jak mu każą nie ma własnego zdania !!!

bgfrrbbrbrd

Już dawno wiedziałem że w tym Huapolu to będzie to samo co w Enevie. Być może Eneva wycofa się z utrzymywania sieci miedzianej bo to generuje straty i przekaże to Huapolowi. Huapol też po jakimś czasie się wycofa. Daję kilka lat najwyżej. Chwilę wcześniej znowu ktoś założy jakiś dziwny twór zwany potocznie firma-krzak myśląc że warto ale warto nie będzie. Każda kolejna firma krzak będzie generowała straty bo Orange płaci za mało za konserwację zdechłej sieci i dodatkowo ludzi też jest za mało. I z tego samego powodu klienci Orange czekają długo na usunięcie awarii. To jest dramat. Gdzie są ci którzy wieszczyli rychłe zaanektowanie wszystkich monterów pod Teltech? Chyba byli ostatnimi którzy wierzą w cuda. Widziałem już nowe loga na samochodach Huapolu. Po Enevie jakby ślad zaniknął. Widzę zaledwie kilka twarzy a znam je od czasów tepsy które pozostały bo może już są tak przyzwyczajeni i lubią telekomunikacyjną robotę że się trzymają pomimo wszystko a może obawiają się że nie znajdą pracy.

tajniak
@bgfrrbbrbrd

Huapol i eneva to jest to samo. Ci sami ludzie, te same narzędzia, samochody, pracownicy, siedziba - wszystko. Eneva była już tak zadłużona, ze nie było sensu ciągnąć jej dalej, a z orange przepisali umowę na nową firmę i bajka od początku

monterek

Tutaj nic nigdy się nie zmieni, brak ludzi znających fach i --dziś wszyscy w pracy po godzinach--- żal ściska! NICZEGO się nie nauczyli .

@monterek

Sami sobie wybraliście taką firmę można zawsze zmienić pracę lub przejść do innej ale to wasz wybór!!! Na Enevie i Huapolu świat się nie kończy zapytaj innych którzy mieli j...a i odeszli. Czy narzekają? Nie!! Ponieważ podjęli dobre decyzje tylko narzekają że za późno o kilka lat wcześniej mogli to zrobić!! Wiec nie narzekac tylko zmienić pracę i niech się firemka martwi a nie monterzy!!!!

www

Tak pracowałem w tym bagnie ta druga firma zwana Huapol to to samo co Eneva i ci sami zarządzający nic się nie zmieniło !!!

druciarz

Ta firma to (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) bo w innym przypadku nie był by możliwy taki stan rzeczy jak teraz . Klienci orange czekają na usunięcie awarii miesiącami (orange przewidziała to niektórych umów nie można zerwać ) Ktoś u góry bierze kasę i się śmieje .

www

Wszyscy zatwardziali enevowcy już przeszli do huapolu i nie ma juz kto pisać !!!!

Edyta

@Pan Usterka dzięki za pełną wypowiedź. Czy w takim razie pracownik przed podpisaniem umowy wie o tych wszystkich warunkach czy dowiaduje się dopiero po zawarciu umowy? To ważne czy pracownicy sami się godzą na takie warunki, czy też firma Eneva Telecom pokazuje im to dopiero w pracy.

monterek

Idealnie podsumowanie-- aby tylko nie wycieli!!

monterek

Jak to zmiana zmienia pole widzenia--- powtórka z historii --- po 12h i 7 dni prawie ale kim to jest pytanie. A jak znowu błyśnie to co wtedy.

samotny527

Urlopy 16r idą w odstawkę a pogoda spłatała figla(jak co roku!!) i ludzie nie nabierają się na obiecanki cacanki oprócz nielicznych!! Ja jestem wdzięczny firmie że mogę pracować w niedziele i święta(jak inni spędzają czas z rodziną) za stawkę godzinową za którą nie ma chętnych do pracy w tygodniu(a gdzie 50ki czy 100ki)--- oczywisćie to żart i pozdro da tych super monterów non stop praca. Tak myślę że oni też widzą jak nisko upadli tylko strach się przyznać.

XAGA
@samotny527

Masz rację ci co zostali w tej firmie to nie mają dla siebie żadnego szacunku upadli tak nisko że już sie nie da niech pracują od rana do nocy i 7 dni w tygodniu sami sobie są winni!!!

XAGA

TelTech pomaga Huapolowi śmieszne!!!

pioter
@XAGA

ciekawostka - coś więcej?

Edyta

Jak wygląda praca telemontera w Eneva Telecom? Dużo jest ofert pracy (http://eneva.pl/pl-oferty_pracy.html), więc kogoś mogą zainteresować warunki pracy, ponieważ nie chce dalej otworzyć się link na stronie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Łódź

• Jak się pracuje w Eneva Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Eneva Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eneva Telecom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom