Opinie o Medica Hilfe w Kraków

Posrednictwo pracy na rynku Niemieckiem i Polskim, nasza firma organizuje równie z kursy i szkolenia z zakresu opieki , oraz kursy języka niemieckiego .

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Hilfe w Kraków

ADAM

Ja pracuje z nimi juz 4 rok - bez problemu wszystko można załatwić - wystarczy rozmawiać .

Zuzanna

Witam ja podjęłam z nimi współpracę - daja szansę osobą z słabym niemieckim wspierają dzwonią - Ja juz poleciłam kilki osoba - skorzystały z pracy i zadowoleni . Polecam

Basia Basia

Ja z nimi pracuje jestem zadowolona , Miałam problem rodzinny musiałam zjechać na 2 tygodnie szybko sprawnie załatwili zastępstwo wróciłam dalej pracuje . Polecam jak ktoś potrzebuje pracy . Rzetelni !

Danka

Rzetelna firma pracuję z nimi już 2 rok pieniądze na czas Moje znajome tez pracują POLECAM

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medica Hilfe, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Henryk2724

Tak to jest jak się nie sprawdza, że pakuje się do jakiejś firmy zamiast do agencji zatrudnienia. W/g NIP-ów, które znalazłem w Internecie nie figurują w rejestrze(KRAZ). (usunięte przez administratora)

Iwona

@KASKA rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w Medica Hilfe oraz możliwościach rozwoju.

Iwona

Pracujesz obecnie za pośrednictwem Medica Hilfe? Chętnie dowiemy się na temat Twoich doświadczeń ze współpracy z firmą.

KASKA
@Iwona

Ja pracuję z nimi juz 3 rok i jestem zadowolona ,k wiadomo raz sa cieższe prace raz lżejsze ale jesli cos sie dzieje z pienązkami szef osobiscie dzowni i tłumaczy przeprasza ze jest taka sytuacja - choc zdzarza się to bardzo rzdako obieca to dotrzymuja słowa ja moge ta fimę z czystym sumieniem polecić . Wspierają na duchu , pomagaja w załatwianiu jak coś sę dzieje

Monika23

Oszuści nie płacą na czas ja pytam gdzie Pani Wiesławy wyplata ..... a straszyc sądem to mozecie ale chyba sie w nin spotkamy bo nikt nie bedzie za darmo pracował

Margot

Nie polecam. Oszukują nie wypłacaja pieniędzy..Każą myć okna po piwnicach choć nie ma tego w umowie jak również pracować w ogrodzie. Liczy się dla nich tylko klient niemiecki a opiekunki są tylko tanią siłą roboczą bez prawa głosu. Jeżeli się opiekunka odzywa to ma niewypłacone pieniądze i jest zastraszana że trafi na czarną listę. !!!!! Omijać z daleka taką firmę !!!!!

Margot

mrau

A wiadomo czy niedługo pokaże się u nich jakiekolwiek ogłoszenie pracy? Zależy mi na tym, żeby podjąć u nich zatrudnienie, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana, to dobry znak w dzisiejszych czasach. Ważne że dbają o benefity socjalne do zarobków.

Zarząd Medica Hilfe

Odpowiedz dla pana (usunięte przez administratora) : Panie Piotrze Kęsicki. Nadal jest Pan arogancki i Pana wpis sam pokazuje jakim człowiekiem Pan jest. Wykonywał Pan dla nas zlecenie bardzo krótko , Pana arogancja spowodowała ,że rodzina niemiecka , koordynator który pracuje dla nas na terenie Niemiec oraz nasza firma nie była w stanie nadal tolerować Pana zachowania. Dlatego na Pana miejsce przyjechał Pan Daniel , którym skutecznie Pan manipulował. Mimo iż nasza firma dwukrotnie zorganizowała Panu przejazd za który musieliśmy zapłacić. W swojej arogancji nie chciał Pan opuścić miejsca zlecenia. Nie przyjmował Pan do wiadomości ,że już nikt nie chce z Panem pracować. Okazało się ,że Pan i Pan Daniel byliście razem u pacjenta. Pan Daniel bez naszej zgody sam wyjechał i nie powiadomił nas o zostawieniu pacjenta- potraktowaliśmy to jako samowolne opuszczenie miejsca zlecenia. Pan mimo iż umowa była zerwana został u pacjenta i nadal go terroryzował. W końcu po tym jak opiekunka prawna pacjenta poprosiła nas o poinformowanie Pana ,że jeżeli Pan nie wyjedzie będą zmuszeni wezwać policję opuścił Pan miejsce zlecenia. Posiadamy imienne rachunki na Pana nazwisko za przewozy z których Pan w swojej arogancji nie skorzystał . Poza tym otrzymał Pan wynagrodzenie , chociaż na podstawie umowy za nieprawidłowe wykonanie zlecenia nie powinien Pan otrzymać żadnego wynagrodzenia. W tym momencie podajemy Pana do sądu ,za psucie marki firmy i obelżywe nazwanie szefa firmy. mamy wszelkie rachunki , wpłaty jakie weszły na Pana konto , złe opinie rodziny oraz koordynatora. Panie Danielu nie wiemy , czy Pan upoważnił Pana Gęsickiego do takiego wpisu. Jeżeli Pan nie wie bo jest Pan jeszcze bardzo młodą osobą i nie ma Pan dużego doświadczenia w opiece to proszę pamiętać o tym ,że jest to praca bardzo odpowiedzialna i nie można opuszczać samowolnie miejsca zlecenia . Proszę zapamiętać ,że pieniądze wypłaca Panu zleceniodawca a nie doradca , który nie może pogodzić się z tym ,że nikt nie jest zadowolony z jego pracy. Panie Gęsicki , kłamie Pan ,że nie dostał Pan umowy . Dostał ją pan pocztą oraz mailowo - na to też mamy potwierdzenia. Poza tym dla Pana wiadomości umowa zlecenie jest umową cywilno prawną i może w świetle prawa być zawarta też ustnie. najważniejsze jest zgłoszenie Pana do odpowiednich instytucji . Zarząd Medica- Hilfe

kasia

Nie polecam ,miałam wyjechać z tą firmą ,przedstawiono mi ofertę na którą się zgodziłam i datę wyjazdu ,dwa dni przed terminem dzwonię do firmy tam mi odpowiadają ,że to jest nieaktualne bez wcześniejszego powiadomienia mnie choćby telefonicznie ,wyjechałam z inną firmą jestem zadowolona ,tak nie postępują firmy liczące się ze swoim przyszłym pracownikiem

gość

Zgadza się miła obsługa .ale co miesiąc trzeba sprawdzać czy wypłata się zgadza bo często są pomyłki, za polecenie kogoś to nie można się doprosić pieniędzy brak karty ubezpieczeniowej no i marne składki odprowadzane

Gośc 1
@gość

Z tego co słyszałam to składki sa juz podnoszone , karty wiem ze nie ktore panie maja niestety trochę trwa to ale moja znajoma jest bardzo zadowolona i sama chcę z nimi jechać jak skończe prace z obecna firmą

opiekunka-świdnik

Niemieckie umowy? Możesz coś więcej powiedzieć? Bo mi o takich nie mówili jak z nimi rozmawiałam...

agasik28

Ja też pracuję w tej Firmie i jestem bardzo zadowolona.Miła obsługa ze strony kadr,troszczą się o pracownika a w razie potrzeby udzielają dobrych porad.Polecam

Aska

Ja Pracuje jestem zadowolona, miła obsługa , rzetelna , i z czystym sumieniem mogę polecić wam ta firmę

oszukana

Nie polecam nie wypłacają jak najdalej jeśli chcesz mieć problem to zastanów się

Kryśka

Pracuje w tej Firmie od roku jestem zadowolona , wszystko zawsze do wyjaśnienia ,można się dogadać tylko trzeba chcieć - Ja z czystym sumieniem Polecam

ania
@Kryśka

dokladnie trzeba chciec sie dogadac.ale niewszyscy tak robia ipozniej klody pod nogami!!

Bonia

OSTRZEGAM!!!Ządajcie wszystkich ustaleń "słownych",żeby były na piśmie!!!Ja im głupia zaufałam i wypłacili mi tylko to co w umowie czyli "dietę delegacyjną" chociaż Firma zapewniła mnie "słownie",że zapłaci mi 100% diety delegacyjnej za dwa dni Świąt Wielkanocnych plus 50euro "BONUS" za to,że zdecydowałam się zostać dłużej.NIE ZAPŁACILI!!!I jeszcze próbowali mi wmówić,że niby działałam coś przeciwko nim....NIE POLECAM

@Bonia

Pani Bożeno Bonusy otrzymują rzetelni pracownicy , Powinna pani powiedzieć dlaczego chciał pani chciał podebrać rodzine Niemiecka firmie , Powinna pani brać pod uwagę fakt ze firma nie wyciągnęła żadnych konsekwencji za takie zachowanie .

dekielka50
@Medica Hilfe

Rzetelnym i lojalnym pracownikiem to jestem na 100%!!! No cóż...uderz w stół a nożyce same się odezwą...Wasz post pozostawiam bez komentarza.Mam nadzieję,że Panie opiekunki będą bardziej uważne przy podpisywaniu umowy z Waszą firmą.Jest takie bardzo mądre powiedzenie:ŻYCIE WSZYSTKO PODWÓJNIE ODDAJE-Bonia

@dekielka50

Wynagrodzenie nie jest wypłacone wówczas gdy opiekunka podtruwa pacjenta, nie wywiązuje sie z pracy , rodzina jest nie zadowolona, rodzina nie zapłaciła za prace opiekunki bo ma spore wątpliwości co do wykonywanej pracy - (co zdarza sie sporadycznie )

Bonia
@Medica Hilfe

No cóż....Najpierw NIBY chciałam odebrać rodzinę Medice,potem co za FANTAZJA tej firmy!!!Oczewiście ostrożnie i bezosobowo Medika pisze o PODTRUWANIU pacjęta ŻENADA-dobrze ,że mam opinię od rodziny w której wyrażnie piszą,że czekają aż wrócę.Szanowna Mediko-może raczej skup się na wydawaniu karty EKUZ dla wszystkich opiekunów a nie zajmuj się bezpodstawnymi oszczerstwami.

NIKI MIKI
@Medica Hilfe

JA MIALAM W ZESZLYM ROKU TAKI PRZYPADEK JAK PISZE WASZA FIRMA. OTORZ ZLE "PRACOWAŁAM" "RODZINA" BO TO BYLA TYLKO OSOBA KTORA MIALA ODPOWIEDZIALNOSC ZA BABCIE, I NIEMKA BABKA Z SOCJALA. DLA MNIE TO BYLO WYJASNIONE TAK. OBCIELISMY DLA PANI Z WYPLATY 100 EURO BO "RODZINA NIEMIECKA" NIE ZAPŁACIŁA NAM ZA PANI PRACĘ. OD KOORDYNATORKI DOWIEDZIALAM SIE ZE OSOBA KTORA PRZYJECHALA PO MNIE I BYLA TAM CHYBA TYLKO 2 TYG. TEZ NIE MA OD "RODZINY NIEMIECKIEJ " ZAPŁACONE. TAK NAPRAWDE GDYBY "RODZINA NIEMIECKA" NIE ZAPŁACIŁA TO PODEJRZEWAM ,ZE MI AGENCJA TEZ NIC NIE ZAPŁACIŁABY. A TE OBCIECIE W KWOCIE 100 EURO TO FIRMA UCIEŁA DLA SIEBIE. WCZESNIEJ FIRMA OBIECALA MI 100 EURO ZA CIEŻKIE WARUNKI MIESZKANIOWE W INNYM MIEJSCU Z KTOREGO PRZEJECHAŁAM NA TĘ WŁAŚNIE MIEJSCE. TA FIRMA TO PROFESSIONAL CARE 24 I TEZ RADZĘ UWAŻAĆ. OSZUKUJĄ WSZYSTKICH. KAZDEMU COĆ TAM OBETNĄ Z WYPŁATY. JAKBY FIRMA BYLA RZETELNA TO LUDZIE NIE PISALI BY TAKICH RZECZY. JA TEZ JAK TO STWIERDZILA KOORDYNATORKA BEDE POCIAGNIETA DO SPRAWY W SADZIE BO "RODZINA " NIE CHCE ZAPŁACIĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Hilfe - Kraków

• Jak się pracuje w Medica Hilfe?

Zobacz opinie na temat firmy Medica Hilfe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medica Hilfe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medica Hilfe
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.