Opinie o Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun w Starogard Gdański

Sof Nowy wpis

Dzwoni do mnie koleś w sprawie pracy w jednym z salonów, mówi że podoba mu się moje CV i pyta ile chciałbym zarabiać. Mówię mu ile a on że ok i że niedługo się odezwie. Minęły 4 m-ce a ja wciąż czekam. HAHAHAH Panie odezwij żeś się, ile mam czekać?

Teresa Nowy wpis
@Sof

Jak dawno firma Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun prowadziła rekrutację? Wiadomo czy kogoś zatrudnili, czy nadal szukają pracownika?

Sof Nowy wpis
@Teresa

Nie interesuj sie bocie

Lidia Nowy wpis

Witam. Kupiłam w tej firmie kanapę w listopadzie 2019 do dzisiaj nie otrzymałam paragonu, w listopadzie też zamówiłam dwie komody ,miały być "na za tydzień" po miesiącu Pani właścicielka dzwoniła że już są. Nie bardzo miałam ochotę na zakup ale ta pani tak prosiła opowiadała o chorym tacie itp. Zgodziłam się , meble przywieźli - od razu zgłosiłam wadę fabryczną , wysłałam zdjęcie. Pani odpowiedziała ,że ona tą reklamację przyjmuje tylko że nowa komoda będzie w styczniu.No i (usunięte przez administratora) uwierzyłam i zapłaciłam.Mamy 25 luty a pani nie odbiera telefonów.... Myślę ,że bardziej dziadoskiej i oszukańczej firmy nie widziałam. (usunięte przez administratora)

iwo

a ta firma to przypadkiem nie prowadzi już działalności pod inną nazwą? i chyba dokładnie pod szyldem Empir o ile dobrzer sprawdziłam. taka nazwa się świetla już na ich stronie internetowej i nie wiem co myśleć o tym

Hhhhh

Wszystkie negatywy kasuja haha taka firma gdzie reszta postow

Czy po rozmowie w Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
JOLKA

Witam.... gorąco polecam ten sklep miła obsługa duża wiedza dobre ceny .Mój zakup jest udany a ja bardzo zadowolona dziękuję i pozdrawiam.

hiiii

To jest cyrk na kolkach

zadowolony klient

Ludzie piszecie złośliwie czy co ja tam całe mieszkanie meblowałam jestem bardzo zadowolona nie mam zastrzeżeń !!!!! wszystko poszło sprawnie POLECAM POLECAM POZDRAWIAM

hania 23stg

Kupiła ostatnio meble i tapicerkę osobiście jestem zadowolona wbrew opinii innych polecam

Stracone nadzieje

Sklep "Szok " to prawdziwy szok !!! Zamówiłem kuchnię na wymiar. Osoby odpowiedzialne za pomiary owszem dotarły na miejsce i dokonały pomiaru w wiadomy tylko sobie sposób. Nie sporządzono szczegółowego rysunku który odpowiadałby projektowanej kuchni. W efekcie otrzymałem meble zupełnie niezgodne z zamówieniem. Co gorsza z dwóch różnych partii producenckich bo fronty różniły się odcieniem. Dowożono mi je na raty licząc na to ,że nie dopatrzę się różnicy w odcieniu . Gdy zgłosiłem reklamację zapewniono mnie ,że poprawią zamówione szafki na zgodne z pomiarami dowiozą brakującą szafkę której to nie uwzględnili w swoich zapisach i w związku z tym źle docięli jeden blat. Mija dwa miesiące a ja nadal nie mam kompletu mojej kuchni pomimo zapewnień ,że w trybie expresowym zostanie to poprawione. To po prostu S Z O K . Pani z obsługi sklepu to wyjątkowo niekompetentna osoba która chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co robi. Dokonując pomiaru planowanych mebli ponosi całkowitą odpowiedzialność ,też materialną za przyjęte zamówienie. Nie polecam !!! Traktowanie klienta "per Ty "mogą sobie darować .nie jest to forma przyjęta w standardach handlowych.

krycha3673

Witam wbrew tym wszystkim opinia co tu pisza mysle ze co niektuzy sa zlosliwi dla mnie ten salon jest ok. I napewno tam wruce . Pozdrawiam wszystkich klijentow i personel .

ADAM
@krycha3673

KRYCHA POPRAW ORTOGRAFIĘ "NIEKTURZY" PISZEMY NIEKTÓRZY A SŁOWO "WRUCĘ" PISZEMY WRÓCĘ , "KLIJENTÓW" PISZEMY KLIENTÓW. LEPIEJ NIE ŁAP SIĘ ZA OPINIE W INTERNECIE LUB JEŻELI TAK BARDZO PRAGNIESZ SIĘ WYPOWIADAĆ TO POLECAM SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY. NIE RÓB SIARY Z JĘZYKA POLSKIEGO.

bart

nie polecam meble nietrwałe nietrwałe,naprawdę to jest szok zero odpowiedzialności

tomasz

Smród papierosów na samym wejściu, a pan co rozwozi towar bardzo niesympatyczny , nie polecam tego sklepu

paula006

Zdecydowanie NIE POLECAM tego sklepu, pierwszy zakup trafił na reklamacje i nie było żadnych problemów oprócz długiego czasu oczekiwania, za to za drugim razem najpierw przysłali sofę w innym materiale niż był zamawiany to po dwóch tygodniach czekania przyjechali z następną a gdy teraz ją reklamowałam okazało się że muszę za reklamację zapłacić bo płyta pękła od ciężaru (widocznie łóżka z tego sklepu nie są przeznaczone do spania )

anka

Zdecydowanie polecam duzy wybór fajna obsługa polecam

milena 9363

Polecam bardzo dobry sklep maja tanie kanapy jak i meble

slepy930

Zdecydowanie polecam ten sklep zrobilem tam zakupy poraz 2 i jestm bardzo zadowolony obsluga znakomita.Dziekuje za pomoc we wniesienu mebli polecam polecam polecam

Janka

Można polecić sklep jest duzy wybór obsługa fajna ja jestem zadowolona pozdrawiam

Jola

Zakupiłam w tym sklepie meble do salonu oraz rogówkę jądrem zadowolona doradztwo super pozdrawiam personel

EWA

Ja jestem zadowolona wbrew tym opiniom polecam polecam

mama

Wszystko ładnie, pieknie ale jak cos sie stanie to diabel nie ruszy... Kupilam rogowke, po dwoch miesiacach od normalnego uzytkowania sie zarwala i tak juz czekam na oddanie mojej(niby naprawionej) czesci rogowki od kwietnia a mamy pazdziernik. Lekka przesada. Jestem tym tak samo oburzona jak i faktem , że wchodzisz do sklepu, a jakas pani na dzien dobry mowi mi na ty i jak do najlepszej kolezanki sie zwraca. Jak dla mnie koszmar...

Zostaw merytoryczną opinię o Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun?

Zobacz opinie na temat firmy Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Meblomarket Szok Elżbieta Walkowiak-Braun
3.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 6
    83-200 Starogard Gdański