Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis w Puck

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis w Puck

Giovani

Nie polecam pracy w tej firmie. Szefostwo patrzy tylko i wyłącznie na swoje dobro, pracownicy są zatrudniani poprzez urzędy pracy (na kilka miesięcy) lub na staże. Pracodawcy nie zależy żeby zatrzymać dobrych i wieloletnich pracowników i jak tylko może ucina wszelkie dodatki lub nawet zwalnia osoby które pracują wiele lat. Firma chyba zatrzymała się na jakimś etapie świetności i brnie w złe decyzje i zacofany wygląd sklepu. Nie polecam tego pracodawcy jeżeli ktoś chce się rozwijać i pracować dłużej niż kilka miesięcy.. to już nie są czasy dawania pieniędzy "pod stołem".

Vanigio
@Giovani

Fakt, rotacja pracowników spora. Umowa zlecenie, staż ... i obietnice stałej umowy. Coraz słabsza kondycja firmy w znacznej większości poprzez działanie koordynatora/menadżera który zniechęca pracowników, a kto mu się przciwstawia to go podkopuje i szuka byle pretekstu żeby (usunięte przez administratora) i zabłysnąć "na górze" choć sam robi spore błędy. Niestety konkurencja rośnie, do tego inernetowe zakupy odciskają ślad. Podejście do pracy korporacyjne ale wynagrodzenie już nie. Czasy się zmieniają a tu stagnacja .....

Dora Nowy wpis
@Vanigio

Ale w ostatniej ofercie dla doradcy klienta pisali, że umowa o pracę na czas określony jest. Czyli co, to tylko dla wybranych? Ile czasu musiałabym przepracować, aby dostać tę umowę na stałe?

Dzień dobry szukam pracy w obsłudze klienta, ale już takiej na stałe. Czy w tej firmie można znaleźć stabilne zatrudnienie, bo widziałem w internecie, że szukają czasem doradców. Ostatnio chyba oferowali 4 tyś brutto na umowie o pracę, ale to 2 lata temu było. Prosiłbym was o podpowiedź ile można dostać teraz.

Żwirek Nowy wpis

Z tego, co widzę, bo jestem klientem tych sklepów, to raczej niezmienna obsługa od lat, więc zatrudnienie domniemam stabilne. Jak masz pytania, to najlepiej dzwonić do źródła, tak bym zrobił.

No cóż, odradzacie, a argumenty są rzeczowe, nie powiem. Mam pytanie zaś takie, bo w zeszłym roku było ogłoszenie nie przez PUP na doradcę klienta i stawka to było 3500 brutto. Czyżby teraz było to 4242 brutto minimalnej i to nawet nie jako bezrobotny czy stażysta?

AS

Kiedyś tu pracowałam, jak wszędzie - czasem lepiej, czasem gorzej, ale pensja zawsze była na czas, nawet w ciężkich czasach pandemii i zgodnie z tym, co wyliczone było w tabeli. Menadżer generalnie pomocny, chociaż niektórzy go nie lubią, bo dużo wymaga. Wszystko zależy, czego się od pracy oczekuje.

Firma Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis prowadziła rekrutację na stanowisko DORADCA KLIENTA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lola

Nie polecam pracy w tej firmie . Nie dostaniecie tam normalnej umowy czy zlecenia a jedynie propozycje stażu i reszta w łapę . Są bardzo przebiegli i sprytni, wykorzystują swoich starych pracowników , ucinają im premię, wypłaty … Kubuś już się kończy i powinien się skończyć, za takie traktowanie innych ludzi trzeba byłoby ich zgłosić do pipu , skarbówki i zusu , że robią coś na lewo.. jeden wielki dramat

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

(usunięte przez administratora) Ale ja z innym pytaniem, w zeszłym roku szukali od kwietnia 2 doradców klienta, w tym jednego z orzeczeniem. Chciałam zapytać, jakie udogodnienia są dla osób z niepełnosprawnościami w tej pracy, czy często szukają z orzeczeniem?

Memu

Nie polecam pracy u tych państwa , jedna wielka tragedia, ciągle płaczą że nie mają klientów i nie mają pieniędzy, ciągły straty i straty, wysyłanie na wolne żeby nie płacić .. Ciągle nakładanie na organizację klienta , pisanie do nich e-mail i dzwonienie z błaganiem o zakupy w Sibuk bez sensu .. ludzie którzy tam pracują naprawdę bardzo dobrzy ludzie i z sercem podchodzą do ciebie , ale szefostwo (usunięte przez administratora)totalne . W ogóle się nie interesują tylko chodzą i kasę ściągają , mi niestety zrobili mega świństwo , od niepotrzebnej nauki na ich stoisko play , gdzie już zrezygnowali po wmówienie że będzie umowa a wyszło stażem … firma ma tok myślenia z przed 20 lat, gdzie w Pucku był tylko Sibuk i Ewa i byli potęgą , czasy się zmieniły a oni tego nie ogarniają za grosz , wciskając klientom rzeczy tylko zniechęcacie , nie polecam jeszcze raz nie polecam ! Pozdrowienia ????

Denis

Mignęło mi w necie że szukali wcześniej doradcy klienta. Ktoś wspomniał że premia jest za raty i gwarancje. To znaczy ze jak klient się zdecyduje na ta ka rodzaj sprzedaży to wtedy pracownik może dostać jakiś procent do towaru? Wyjaśnijcie mi to bo chodzi o pieniądze.

Jakoto

Nigdy. Podstawa i jedynie premia za raty i gwarancje.

Stałyklient

Sklepy bardzo dobrze zaopatrzone lecz źle zarządzane. A w szczególności Młyn ten pseudo dawny kierownik siedzi wpatrzony w monitor komputera za każdym razem jak odwiedzam a czasu mam sporo. Kupuję ale zawsze szukam kogoś innego tylko nie jego. No ale jak ktoś pracuje od X lat to może się czuje bezkarny i wychodzi z założenia że nic nie musi robić jak go widzę to mam odruch odwrotu z tego sklepu a szkoda bo sklep z tradycją i historią. Ps. To nie tylko moja opinia a to znaczy że coś jest na rzeczy. Ciekawe kto dba o ekspozycję bo z pewnością nie ON. OGÓLNIE SKLEP POLECAM, CENY MEGA KONKURENCYJNE. Może szefostwo w końcu otworzy oczy.

Pszczoła

Praca pod presją. Plany narzucone tak wysokie że realizacja możliwa jest na nudlim poziomie. Co za tym idzie niski próg premii. Wprowadzone zmiany przez koordynatora które wydają się być na plus wg szefostwa są po prostu nieludzkie i zraza się tym klientów i pracowników. Pan Leszek wprowadza zamieszanie i korpo atmosferę czytaj niemiła. Umowa o pracę owszem co rok na inną firmę byle by nie dać na czas nieokreślony. Szukanie możliwości i zwalnianie pracowników po macierzyńskim bądź innych wypadkach losowych. Zero wsparcia. Nie polecam. Zatrudnianie stażystów czysty wyzysk i kolejny. I tak się kręci stąd ogromna rotacja pracowników. Najniższa krajowa to plucie pracownikom w twarz przy wypłacie przy takim rozwoju.

Gmal@go
@Pszczoła

a dla mnie ok. atmosfera spoko, fajna firma

Marianno
@Pszczoła

Premie są nawet dobre. Atmosfera fajna. Można zarobić. Nie widzę wyzysku, jest ok. Planów w sumie już nie ma. Zmienili to i jest ok.

@Pszczoła

Zgadzam się w pełni dodam jeszcze iż w moim przypadku również została nie przedłużona umowa (w trakcie ciąży ) mimo iż była to 3 i było powiedziane że następna będzie na czas nieokreślony

Alicja
@Zgadzam się

ej serio? ale w sumie tak z ciekawości to wiedzieli, że jesteś w niej tak? jak do tego się odnieśli, co mówili?

@Alicja

Tak wiedzieli bo umowa skończyła się w trakcie trwania ciąży jak przebywałam na zwolnieniu umowę przedłużyli tylko do dnia porodu

Agnes
@Zgadzam się

Aha, no ale świadczenie miałaś normalnie?

@Agnes

Tak, po porodzie i co za tym idzie zakończeniu współpracy miałam wypłacone macierzyńskie przez ZUS.

Mirosław
@Zgadzam się

Skoro już nic Cię z tą firmą nie łączy, mogłabyś napisać więcej o panujących w niej relacjach i warunkach dla zatrudnionych. Podobno nie ma już żadnych planów do wyrobienia, a są za to dobre premie? Ile to by było - podstawy i premii - z tego, co pamiętasz?

Obserwator

Szukasz spokojnej pracy? Nie tutaj. Ciągła presją, zero dodatkowego zarobku. Staniesz na głowie a i tak ci uwalą premię. Ludzie w salonach mili ale widać że atmosfera jest słaba. Koordynator zamiast pomagać i tworzyć wizerunek tej firmy to ją powoli niszczy. Pamiętaj zastanów się byś później nie żałował.

Mirek
@Obserwator

Co na to Oskar?

Geruś

Witaj załogo! Czy dalej myjecie podłogi szurając na szmatach? Pracowałam w dawnym sklepie Centrum. To był codzienny rytuał, wszyscy sprzedawcy po zamknięciu sklepu to robili. A właściciele siedzieli i się przyglądali, upajając się widokiem.

Iwona
@Geruś

Czemu nie zatrudnili sprzątaczki?

Ola
@Iwona

Sprzątaczka nie sprząta za darmo. A czysto w sklepie musi być.

Młoda

Jakie są zarobki dla początkującego pracownika?

@Młoda

Wszystko zależy od własnych umiejętności. Ktoś z doświadczeniem i wiedza sprzedażową, czy ktos do nauki. Zarobki mogą być zmienne .

Karina

Bardzo dobra firma. Po przeprowadzce ze Śląska naprawdę znalazłam dobre produkty a myślałam ze tylko duże markety mają dobre ceny. Przyjemna niespodzianka. Pozdrawiam

Angelika

Mega pozytyw. Pozdrawiam

Krzysztof

Polecam sklepy i firmę. Zawsze wszystko o Was kupuje. Wg mnie brakuje Wam szafek łazienkowych. Powinniście o tym pomyśleć

Maja

@Pszczoła aż tak ciężko te plany wyrobić?

el pomodoro

Miałem okazję pracować w Sibuku jakiś czas temu, zarówno przed, jak i w trakcie kadencji "Pana L.", jak to piszecie. Na początku rzeczywiście, gdy zaczął pracę było dużo obaw o to, co to będzie i w ogóle. Ale ogólnie pracę tam oceniam z perspektywy czasu dobrze, zatrudnienie na umowę o pracę, normalni właściciele, a "Pan L". wymagający, ale ogólnie pomocny.A zgrzyty zdarzają się wszędzie.Moje losy trochę inaczej się potoczyły, wybrałem inną ścieżkę, ale mile wspominam pracę w tej firmie.

Leszek Maciejewski

Rozumiem różne rzeczy. Rozumiem anonimowość wypowiedzi na tym forum. Rozumiem ze można pisać co się chce. Pomimo iż widać jaka jest ich forma, czytając to zastanawiam się po co? Jaki jest tego cel? Natomiast by nie rozpisywać się za dużo, jeśli jest coś co chcesz mi zarzucić bezpośrednio, ponieważ nie wiem o co chodzi, to zapraszam do szefów. Jeśli jest coś co szefowie powinni usłyszeć na mój temat, to zapraszam do szefów o tym opowiedzieć czy zgłosić. Nie fajnie jest czytać nieprawdziwe zarzuty, Tak jednak działają takie fora jak gowork. Można pisać co się chce. Proponuje jednak skoro masz coś do powiedzenia idź i opowiedz wlascicielom Sibuk.

@Leszek Maciejewski

Dobrze napisane. Brawo.

@el pomodoro

Potwierdzam. Potem było ok. Dużo się dzieje. Ale ok.

Pablito
@el pomodoro

Oj... Na tym forum najbardziej czuć obecność trenera (usunięte przez administratora). Rozumiem nic nie idzie w sklepach. Taka zapaść w dobie pandemi. (usunięte przez administratora) Z tego wynika że bez niego firma pewnie straciła by wszystko. Tylko trzeba pamiętać o jednym .... Pracownicy mają już dość wrednego trenerka któremu już dawno skończył się kredyt zaufania. MOŻE pogrzebać kijem w tym gniazdku które sobie uwił . Otworzyć okno i wleci dużo świeżego powietrza a ptaszek wyleci. Jakie było by to szczęście dla Wszystkich. Gwarantuje że z tego szczęścia pracownicy realizowali by wszystkie założenia włascicieli Firmy. Bo tak naprawdę kto tu jest największym trenerem w tej Firmie???? Ptaszek który zrobił największe zamieszanie dbając o swoje piórka. Czy właściciele Firmy którzy pracowali na sukces przez tyle lat??? A jak już naprawdę nie idzie w handlu to.... (usunięte przez administratora)

Bea...
@Pablito

Super komentarz???????? Co on tam jeszcze robi? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis - Puck

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis
3.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Morskiego Dywizjonu Lotniczego 11 lok. A
    84-100 Puck