Sibuk Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Krzysztof i Gerard Kubis Sklep RTV

Puck

Opinie o Sibuk Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Krzysztof i Gerard Kubis Sklep RTV

już-tam-niepracująca

@-Robert , beznick . Tu nie chodzi o obsługę klienta tylko o PRACODAWCĘ , opinię o nim . Praca , zazwyczaj na umowę-zlecenie . Najniższa krajowa na stałym etacie + premia od sprzedaży który jest zawsze wyśrubowany ponad granice . Granice mobingu szeroko pojęte przez tzw. "koucza" sprzedaży swoją niewiedzę nadrabia pewnością swojego stanowiska i chamskim podejściem . Rotacja pracowników i spora ilośc stażystów nie daje pewności dobrej pracy . Korporacyjne podejście w wymaganiach , ekwiwalent jak za pół etatu .... Reforma podejścia do pracowników bardzo pożądana ....

beznick

Super obsługa. Fajnie sie gada, a nie jak w wielkich niby tanszych sieciowkach. Zawsze kupuje i zawsze jestem zadowolony. polecam

Robert

Fajna firma. Kupuje od 5 lat

Karol

Super klimat. sprzedawcy normalni,mili. Nie lubie sztuczznosci. Sibuk jest spoko

polnik

Wymagania właścicieli bardzo przesadzone , pensje nie odpowiednie do wymagań . Praca w ciągłym stresie bez szacunku .

mika

Bardzo nie przyjemna i nie mila obsługa.brak kontaktu odnośnie transportu zakupionego sprzętu.10 km a czeka się 2 dni.nie polecam

Zostaw opinię o Sibuk Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Krzysztof i Gerard Kubis Sklep RTV - Puck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sibuk Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe Krzysztof i Gerard Kubis Sklep RTV