Relyon Recruitment

Opinie o Relyon Recruitment

Programista 2015-11-29 14:17:21
Nie polecam... Słabo ogólnie z podwyżkami i zero rozwoju...
monia 2015-12-24 21:46:51
nie polecam, wszystko idzie po znajomości, do tego zatrudnienie tylko na działalności.
DeveloperWarszawa 2016-02-16 14:03:51
Nie mogę się wypowiedzieć, co do pracy całej firmy Relyon Recruitment, ale jeśli chodzi o rekrutację na stanowiska Java - to z całym przekonaniem mogę polecić Pana Piotra. Od miesiąca mam już lepszą pracę :)
kurczaczek87 2016-02-16 14:09:27
w swojej karierze dwa razy zmienialam robote i dwa razy wlasnie z nimi :) nie maja problemu z osobami, ktore chca sie przeprowadzic i szukaja czegos w innym miescie.
Pozdrawiam jako konsultant SAP z Wroclawia :)
pepp 2016-02-16 15:40:54
Polecam! Bardzo rzetelna firma, stawiająca na rozwój młodych osób
Tomek 2016-02-16 17:24:06
mają dosyć ciężki process selekcji + testy wewnętrzne w przypadku developerów - ja miałem :D.
Ale bardzo duży wybór ofert,po przejściu selekcji dostałem w ciągu 48h około 7-8 ofert większości firm nie znałem wcześniej a okazały się bardzo ciekawe
Marko 2016-02-16 18:37:10
Osobiście byłem zadowolony ze współpracy z Relyon (IT). Mimo, że nie szukałem pracy zadzwonił do mnie konsultant z ciekawą propozycją i postanowiłem spróbować swoich sił na rynku po kilku latach w jednej organizacji na stanowisku handlowym. Zostałem profesjonalnie przeprowadzony przez proces rekrutacji. Na koniec Pan, który mnie rekrutował pomógł mi też wynegocjowac warunki zatrudnienia (nie śledzę na bierząco sytuacji rynkowej w zarobkach i tu widzę dużą wartość). Dodatkowo w ślad za mną poszła żona, której Relyon też znalazł pracę w banku :)
Koder 2016-07-09 23:25:05
Odradzam... Wymagania mało realne. Nastawienie tylko na wynik. Można zapomnieć o podwyżkach.
ula 2016-07-10 10:39:09
W It wymagania @koder muszą być duże a, że nastawienie na wynik cóż jak w każdej firmie teraz szukają sporo takich osób, które potrafią pracować pod presją
Oklahoma 2016-11-08 14:36:52
Najgorsza firma w jakiej pracowalam. Zachowania zarzadu zakrawaja o patologie. Niesamowity stres, presja i teksty w stylu "Jestes wart tyle co Twoj poprzedni miesiac". Uwazajcie tez na umowe jaka z nimi podpisujecie! Niestety bardzo czesto dochodzi do sytuacji w ktorej zwalniaja pracownika i nie wyplacaja mu naleznych pieniedzy.
Bardzo, bardzo odradzam. Jest wiele firm w ktorych nauczycie sie duzo wiecej i bedziecie traktowani z szacunkiem.
Pracownik RR 2016-11-28 11:33:55
Domyślam się, że może boleć to, że jest się zwolnionym ale brak wyników, brak starań, brak jakiejkolwiek chęci zmiany swojej sytuacji na lepsze tym się kończy i myślę, że może tak być w większości firm, które chcą budować swoje wyniki na ludziach...

Dla zainteresowanych. Ta firma jest dla ludzi, którzy są pro aktywni i nastawieni na cel.
Jeśli jesteś typem osoby, która chciała by pracować pod palemką i żeby z nieba "kapało" czy się stoi czy się leży to niestety nie tutaj.
Pracownik Relyon 2016-11-28 13:20:01

Jeśli stosuje się tego typu wypowiedzi, to jako osoba prezentująca powinnaś uzasadnić to stosownymi argumentami. Takie nie zostały przedstawione więc uznaję to za objaw wybujałej wyobraźni. Do pracy przychodzi się pracować a nie pisać wiadomości na facebooku z myślą, że ktoś za nas wykona całą robotę. Wskaż mi listę pracodawców, którzy płacą za piękne oczy i picie kawy... Praca jest trudna bo cały czas pracujemy z ludźmi czy po stronie klientów jak również kandydatów i za swoje czyny bierzemy odpowiedzialność.
Gdybyś była taka dobra za jaką się uważasz, nikt by Cię nie zwolnił wręcz próbował zatrzymać.
Jeśli chodzi o zwalnianie i nie wypłacanie należnych mu pieniędzy - to taka sytuacja nie miała nigdy miejsca. Firma jest uczciwa i lojalna oraz tego samego oczekuje od drugiej strony.
Michał 2016-12-02 12:13:20
buuuuu. ale elaborat. laurka. po prostu pięknie :) zostawmy ocenianie pracy w firmie pracownikom szeregowym...
Zostaw swoją opinię o Relyon Recruitment - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Relyon Recruitment