Opinie o Relyon Recruitment w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Relyon Recruitment. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Relyon Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relyon Recruitment w Warszawa

Czyli jakich w zasadzie zarobków może oczekiwać rekruter w tamtym roku? już parę dni temu widziałam, że oferta była wystawiona, tylko nie zostały zawarte w niej żadne przedziały placowe. W tej nowej opinii ktoś przedstawiał kwoty sprzed lat (4 000 – 6 000 pln)? Chce się dowiedzieć czy 10 000 pln da radę zarobić?

Pracowałem tam kilka lat temu, dostałem lepszą i normalną ofertę po pół roku, poszedłem gdzie indziej. Po pierwsze - prawdziwych właścicieli jest czterech (AC, PS, MB, ŁK), zarząd to krzaki. Po drugie - firma żeruje na juniorach, i trwa to od 10 lat, przez to też jest nieustanna i ciągła rotacja, brak stabilizacji. Po trzecie - proponowany model współpracy to farsa, niezmienna i nieustanna od lat - 4-6 tys. na fakturze podstawy a reszta to rzekome prowizje (których nie zobaczysz na oczy). Po czwarte - brak nowoczesności i elastyczności - chcesz umowę o pracę - jesteś traktowany jak wróg spółki. Po piąte - przerost formy nad treścią - nie ma komu robić, bo ilość dyrektorów przewyższa ilość robotników czyli konsultantów. Aż dziwne że to jeszcze istnieje, ale wystarczy zajrzeć w KRS żeby zobaczyć ile ci prawdziwi właściciele mają powiązanych z tym czymś spółek. Jedna się zamknie to otwierają kolejną. I tak w kółko.

Kuźnia talentów? To jak teraz rozmowa rekrutacyjna może wyglądać na tego specjalistę ds. aktuarialnych? Czy poprzednia odpowiedź można zrozumieć jako sugestie co do poziomu trudności? Jest on wysoki? Ktoś kto teraz może być to by rozmowę opisał?

Mania

Zależy mi, żeby ustalić jakie są aktualne widełki na stanowisko specjalista ds. aktuarialnych. Padła tutaj w 2022 r. suma 8 K, jednak nie wiem, jakiej pozycji dotyczyła, ani jakiego działu, co w zasadzie pozostawia mnie z niewiadomą. Pomożecie? :)

Nikita Nowy wpis
@Mania

widełki aktualne są w okolicach 10 tysięcy bazy. Za wiecej nie znajdziesz specjalisty. W Relyon sie dobrze zarabia ale też Monia dużo wymaga. Po duzych zmianach kilka lat temu teraz to jest kuznia talentow. Z fartem.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w Relyon Recruitment? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Anna eN

Firma nie warta zainteresowania - unikać szerokim łukiem . Nie polecam

Gg
@Anna eN

Dlaczego tak sądzisz? Czy jest możliwa praca zdalna?

Pusia

Jak już od kilku lat w tej firmie obchodzi się tylko dzień matki, promuje się to na mediach społecznościowych. O dniu ojca nikt tutaj nie słyszał. Bardzo słabe, tak jak cała ta firma.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Relyon Recruitment?

Laszlo

Na start około 8 tysięcy dla początkujących gdy wybierasz b2b albo zlecenie. Dla managerów kilkanaście tysięcy i możliwość służbowego samochodu. Do tego są najlepsze prowizje na rynku. Jak ktoś zarabia tu mniej niż dziesięć tysięcy do ręki to kłamie, bo nie ma w Relyon takich pracowników. To jest miejsce dla prawdziwych konsultantów, lenie długo się tutaj nie utrzymają.

Alicja
@Laszlo

Ta kwota to brutto czy netto?

Jak wygląda ścieżka kariery w Relyon Recruitment? Czy trudno jest zdobyć awans?

Kim

Awans zdobywa się w firmie za ciężką pracę i systematyczne wyniki. Pani Monika, będąc szefową firmy jest hojną i wyrozumiałą osobą, przy której wychowało się i awansowało wielu wspaniałych konsultantów, liderów i managerów.

Szczera

Relyon przy Monice to juz nie ta firma w ktorej dostswalo sie awanse po znajomosci. Teraz swiadcza o tobie wyniki dzieki czemu kazdy ma rowne szanse na awans

Jack Johns
@Kim

Żenujące jest to że ta firma sama sobie umieszcza pochlebne komentarze a te prawdziwe obrazujące jak jest na prawdę - usuwa. Żenujące zachowanie managementu który za wszelka cenę chce ukryć to jaki (usunięte przez administratora) jest wewnątrz firmy

LeBron James

Czy to prawda, że Relyon Recrutiment zabrania swoim pracownikom umieszczania wypowiedzi na portalach typu GoWork? Jaki jest tego powód?

Znawca
@LeBron James

Nie to nie prawda bo firma na tyle pozbyła się zbędnego balastu że nie ma komu ;)

@Znawca

że wam się nie znudziły te teksty ze zrzucaniem balastu XD

Anka Skakanka
@Znawca

…co oczywiście widać po obchodzonym o 3/4 zespole i samych nowych twarzach . W tej firmie rotacja musi być na poziomie co najmniej 80% ????

Luki
@Anka Skakanka

Zostają najlepsi. To jest selekcja wartościowych pracowników i jest normalnym procesem w najlepszych firmach na rynku

G.I.Joe
@Luki

Relyon nie zalicza się do najlepszych firm….wręcz odwrotnie . Kreuje się na taką firmę ale daleko jej do niej !

Lila

Załoga Relyon Recruitment powoli zbiera się na coroczny integracyjny rejs po mazurskich jeziorach. Super sprawa, ale sądzę, że kierownictwo jeszcze raz powinno przeanalizować dla kogo kierować takie nagrody. Zasłużony odpoczynek za ciężką pracę i wyniki dla najlepszych

@Lila

Zgadzam się z tym. Kiedyś zabierano wszystkich, nawet tych, którzy nie szanowali możliwości jakie daje im firma, bądź korzystali z wyjazdu, jak z możliwości napicia się na koszt firmy. Nagrody nie są dla każdego, a wśród tegorocznej załogi niektórzy mogliby dać z siebie więcej.

@Miła

Zgadzam się. Niech obecni pracownicy docenią taki wyjazd i niech się cieszą że są brani pod uwagę pomimo braku wyniku. Wyjazd wyłącznie z osobami które robią wyniki też byłby super a może nawet lepszy i zmieścilibyśmy się w kajaku.

Michael Jordan

Czy odebrałeś kiedykolwiek nagrodę jak LeBron James za najbardziej wartościowego gracza w drużynie, Czy tylko chcesz nieudolnie rozgrywać jego nazwiskiem? zawsze możesz się przekwalifikować i zacząć zarabiać w branży rozrywkowej?

On

Piękne wpisy w miediach społecznościowych i świętowanie dnia dziecka, dnia matki ale o dniu ojca w tej firmie się nie pamięta. Słabe

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Relyon Recruitment? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mona

Ktoś kiedyś tu mądrze napisał, że z Relyon się nie odchodzi, bo nie ma powodów. Zgoda ! Przyczyn może być bardzo wiele, to indywidualne przypadki i należy je tak rozpatrywać. Sądzę, że dorośli ludzie, gdy dołączają do organizacji i decydują się na wykonywanie konkretnych obowiązków, w tym wspólnie ustalanych targetów, są świadomi tego, że łamanie tych ustaleń wiąże się z konsekwencjami. Każdy ma szansę na poprawę, jeśli z niej nie skorzysta, to świadczy tylko o tym jak podchodzi do swoich obowiązków. Osoby zarządzające firmą i managerowie to ludzie z wieloletnim doświadczeniem i potrafią się szybko poznać na pracownikach i ich podejściu. Czasem kilka toksycznych osób potrafi psuć zapał całego zespołu. Aktualny skład można uznać za bardzo optymalny, tak trzymać ! :-)

Lisa

Tu trzeba stanowczego podejścia. Firma przerabiała okres nielojalnych pracowników, którym dała wszystko, a otrzymała tylko jad i niezrobione wyniki. Były też młode, niedorosłe do poważnego traktowania osoby lub kryjące się za zwolnieniami lekarskimi bądź nie rozumiejące wizji i kierunku rozwoju organizacji. Nikogo nie będzie się trzymać na siłę ani też dawać szansy za szansą, tym bardziej płacąc tak duże pieniądze. Relyon zawsze wywiązuje się ze swoich postanowień i opiera się na jasnych zasadach niektórzy nie potrafią tego docenić lub są za słabi na tym rynku by pracować w topowych organizacjach. Jak wiele ludzi, tak wiele przypadków, firma mogła również zrobić coś odrobinę inaczej jednak to naturalne, że czas przynosi zmiany. Załoga może ulegać roszadom, ale ważne, by za sterami były kompetentne osoby. Pozdrowienia dla aktualnej ekipy, bo w takim składzie ten okręt pokona każdą falę

Jędrula

kolega opowiadal o bardzo wysokich zarobkach i systematycznych podwyzkach i awansach. Widzialem ogloszenie i zgadza sie z prawda bo chyba zadna firma na rynku az tak dobrze nie placi jak Relyon Recruitment. Chyba sam sie zglosze, bo do tej pory najlepszy był Antal

Julia
@Jędrula

Relyon podobno teraz zostawia tylko najlepszych konsultantów w firmie. Kiedyś trzymali nawet takich co nie robili wynikow przez cały miesiąc. W zarobkach dorówna im jedynie Antal.

@Jędrula

Ha ha ha pracownicy Antala raczej by się ustawiali w kolejce po posadę w Relyon. Firma zapewnia swoim pracownikom wszystko i dlatego jest tak wiele powrotów. Zdolni i pracowici zawsze osiągną sukces w firmie, co widać po składzie managerskim. Leniom i nielojalnym konsultantom, którzy potrafią tylko brać najlepsze pieniądze na rynku, a przynosić przeciętne wyniki droga powrotna powinna być zamykana. Firma zawsze dobrze wychodziła na oczyszczaniu szeregów weryfikując kto zasługuje na pracę w organizacji.

Miła

Firma stale trzyma wysoki poziom. Czas przynosi nowe okoliczności, na które spółka zawsze jest gotowa. Udane zmiany kadrowe, atrakcyjny system motywacji pracowników, ciągłe szkolenia kadry i jedne z najlepszych możliwości zarobku na rynku przyciągają ludzi do firmy. Relyon ciągle w czołówce agencji rekrutacyjnych dzięki świetnym osobom za sterami. Warto aplikować.

@Miła

To naprawdę super, że pomimo międzynarodowego kryzysu, firma – jak to określasz – nadal trzyma wysoki poziom. Wspominasz o atrakcyjnym systemie motywacji pracowników. Mógłbyś wyjaśnić, na czym on dokładnie polega? Będę wdzięczna za każdą szczegółową informację. Dziękuję.

@Monika

Firma zawsze trzymała wysoki poziom. Aktualnie być może najwyższy w swojej długiej historii. Wszyscy pracownicy są bardzo mocno zmotywowani dzięki działaniom ludzi stojących na czele Relyon. Jest system atrakcyjnych szkoleń specjalistycznych i managerskich, jest elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej, bogaty pakiet socjalny obejmujący pakiet medyczny dla pracowników i ich rodziny, dostęp do klubów sportowych, atrakcyjny pakiet benefitów finansowych łącznie z programem aut służbowych, których zostało rozdanych już bardzo wiele. Prowadzone są także konkursy wewnątrz organizacji z cennymi nagrodami i oczywiście bardzo korzystny system podstawowego i prowizyjnego wynagrodzenia, znacznie wykraczającego poza średnią w branży. Dzięki temu kadra w Relyon cały czas umacnia swoje kompetencje i kształci nowe talenty managerskie. A nowi pracownicy podlegają ścisłej selekcji, by otrzymać możliwość dołączenia do grona topowej firmy w branży rekrutacyjnej.

Mama

Wszystkim mamom najlepsze życzenia! Życzę Ci odwagi i siły, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń... uśmiechu każdego dnia!

Pracuję w Relyon Recruitment ponad pół roku. Jest to firma, która po pierwsze bardzo mocno się rozwija i jest przy tym naprawdę dobrze ułożona. Kompetencje są tu jasno określone, co jest bardzo ważne . Można się realizować i rozwijać. Szefostwo jest otwarte na nowe opcje i traktuje każdego pracownika z dużym szacunkiem. Nie ma krytykowania przy wszystkich, co się często zdarza w innych firmach. Dla mnie to wszystko działa na plus.

IT Researcher
@Ania

Ja w Relyon pracuje dopiero kilka tygodni, ale myślę, że już mogę napisać o swoich pierwszych wrażeniach: Mam super zespół - niewielki, ale to dobrze, bo dzięki temu znamy się i mamy kontakt na co dzień. Rozpoczęłam pracę w okresie pandemii i naprawdę muszę pochwalić, że mimo to cała rekrutacja i system wdrożenia pozostał na wysokim poziomie. Choć cały czas jestem na etapie wdrażania to już widzę duży progres z zakresu wiedzy i umiejętności, czuje się coraz pewniej i śmielej w tym, co robię - zawsze mogę też liczyć na pomoc koleżanek i kolegów z teamu, którzy chętnie odpowiadają na pytania i dzielą się wskazówkami :)

Czy Relyon Recruitment zapewnia kartę multisportu?

RR

Firma zapewnia OK System w ramach którego jest szeroki wachlarz możliwości aktywności sportowych. Poza OK System oferujemy: ✔ Praca w określonych specjalizacjach ✔ Wynagrodzenie podstawowe i bardzo jasny, transparentny system prowizyjny ✔ Szkolenia merytoryczne z zakresu prowadzenia projektów rekrutacyjnych, zarządzania procesami rekrutacyjnymi ✔ Mentoring dla nowo-zatrudnionych Konsultantów ✔ Plan na rozwój i jasno określona ścieżka rozwoju ✔ Praca zdalna i elastyczne godziny pracy ✔ Indywidualny dostęp do licencji LinkedIn Recruiter ✔ Konkursy sprzedażowe ✔ Prywatną opiekę medyczną w Enelmed ✔ Świętowanie wspólne sukcesów ✔ Radość, dobrą atmosfera w gronie ludzi którzy się lubią i pomagają sobie Zapraszamy Cię, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas: office@relyon.pl Do zobaczenia!

Zuza

Do firmy dołączyłam przed pandemią. Rekrutacja była sprawna i wymagająca. Rok pandemii, pracy zdalnej od marca 2020 to okres bardzo intensywnej pracy i mojego rozwoju. Nauczyłam się bardzo dużo. Ten rok był przyspieszona lekcją zarządzania rekrutacjami, klientami, kandydatami i samą sobą. Polecam ten zespół każdemu kto chce rozwijać się w rekrutacji. Ogrom wiedzy, otwartości na wsparcie to te elementy które mnie spotkały w Relyon.

Zwyczajna

To niesamowite jak zmiany kadrowe mogą wpłynąć na oczyszczenie atmosfery. Zbędny balast o którym się mówiło został odrzucony. To co stare nie sprawdzało się od dawna. Osoba zarządzająca aktualnie firmą to czołowa postać rynku rekrutacji i bardzo bym chciała żeby przywróciła także jedną bardzo bliską osobę do organizacji. Czekamy na powrót eksperta i rozwijajmy się dalej w tym kierunku który jest teraz :)

@Zwyczajna

Nadchodzi najlepszy czas w historii firmy, którą niszczyli pewni konsultanci. Racja, wszyscy czekamy na Marka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Relyon Recruitment - Warszawa

• Jak się pracuje w Relyon Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Relyon Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Relyon Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relyon Recruitment?

Kandydaci do pracy w Relyon Recruitment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relyon Recruitment
  • Wołoska 9